رفتن به مطلب

تا سقف 20 تومن برای کلاس‌های آنلاین چه لپ‌تاپی بگیرم؟

Recommended Posts

سلام
من امسال پایه دهم هستم و میخوام برا کلاس های آنلاینم لپ تاپ بگیرم  پارسال با گوشی چشم هام نابود شدن   بودجه از طرف پدر هست و نهایت 20 ملیون هست        
چه مدلی پیشنهاد میدین؟

سلام
به نظرم توی این رنج قیمت خرید سیستم بهتر هست

ولی خوب برا دانش آموز و دانشجو لپ تاپ گزینه بهتری هست  

توی محدوده بودجتون لپ تاپ لنوو  i5 ip5 بهترین گزینه هست   یکی از آشنایان ما که دانشجو هستن همین چند روز پیش تهیه کردن و واقعا راضی هستن

ویرایش شده توسط kiarash917

سلام

با توجه به بودجه و استفاده، Ideapad 5 لنوو، منتهی مدل 15.6 اینچی: https://www.lioncomputer.com/product/9lkxn/Lenovo-IdeaPad-5-i5-1135G7-8GB-512GB-SSD-2GB-MX450-Laptop

مدلای 14 اینچیش هم هستن توی بازار ولی 14 اینچ کوچیکه. 15.6 اینچ بهتره واسه کلاس آنلاین

کارت گرافیکش «گیمینگ» نیست ولی میتونی واسه گیمینگ هم روش حساب بکنی. فورتنایت و cs:go و gta 5 و اینا

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، mohammadd گفته است :

سلام
من امسال پایه دهم هستم و میخوام برا کلاس های آنلاینم لپ تاپ بگیرم  پارسال با گوشی چشم هام نابود شدن   بودجه از طرف پدر هست و نهایت 20 ملیون هست        
چه مدلی پیشنهاد میدین؟

سلام عزیز بدنه به شما هشدار میدم اصلا اصلا اصلا سمت ایسوس و لنوو نرید فقط فقط hp درسته یکم گرونتر هست ولی از نظر کیفیت ساخت بهتر از ایسوس و لنوو هست من مدل زیر را به شما پیشنهاد میدم . 

HP 15 DW3021NIA i5 1135G7 8 512SSD 2 MX350 HD

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

سلام عزیز بدنه به شما هشدار میدم اصلا اصلا اصلا سمت ایسوس و لنوو نرید فقط فقط hp درسته یکم گرونتر هست ولی از نظر کیفیت ساخت بهتر از ایسوس و لنوو هست من مدل زیر را به شما پیشنهاد میدم . 

HP 15 DW3021NIA i5 1135G7 8 512SSD 2 MX350 HD

اون رزولیشنش واقعا کمه

1366x768

هر لپ تاپی میگیری   به صفحه نمایشش هم توجه کن    1920x1080

شما ip5 i5 512ssd رو اولویت اولتون بذارید    فقط به قول دوستمون نباید از گرافیکش mx 450 انتظار گیمینگ داشته باشید    گرافیک این لپ تاپ روی لود تا ۸۶ درجه هم رفته اینو الان تست کردم  ولی در کل برای کار شما کاملا مناسبه

اگه با ۱۴ اینچ هم مشکلی ندارید سری zenbook   مدل ایسوس q408 هم هست  که پردازنده رایزن 5500u داره با همون mx 450  قدرت 5500u از 1135g7 کمی بهتره  هر چند تو این مدل ها داغی زیادی دیدم

ویرایش شده توسط kiarash917

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، hassanshaikhi گفته است :

اون رزولیشنش واقعا کمه

1366x768

همین مدل fhd هم تو بازار هست بگردی. عکس از  هیت سینک سی پی یو لپ تاپ ایسوس قرار میدم. حالا دوست داشتی برو ایسوس بخر . 

IMG_20210830_203409.jpg

IMG_20210830_203413.jpg

در ۱۳ ساعت قبل، zen گفته است :

همین مدل fhd هم تو بازار هست بگردی. عکس از  هیت سینک سی پی یو لپ تاپ ایسوس قرار میدم. حالا دوست داشتی برو ایسوس بخر . 

IMG_20210830_203409.jpg

IMG_20210830_203413.jpg

این دیگه چجور هیتسینکی هست ؟ مگه دمای cpu  با این میشه کنترل کرد ؟ اگر بحث کم بودن فضا و ظرافت لبتاپ هم وسط باشه بازم منطقی نیست از همچین هیت سینکی برای پردازشگر اصلی سیستم استفاده کرد ؟

• کاربر ویژه
در ۵۷ دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

این دیگه چجور هیتسینکی هست ؟ مگه دمای cpu  با این میشه کنترل کرد ؟ اگر بحث کم بودن فضا و ظرافت لبتاپ هم وسط باشه بازم منطقی نیست از همچین هیت سینکی برای پردازشگر اصلی سیستم استفاده کرد ؟

دیگه فعلا همینی که هست که ایسوس میزنه

• کاربر ویژه
در ۲۱ ساعت قبل، zen گفته است :

IMG_20210830_203409.jpg

IMG_20210830_203413.jpg

هیت سینکش، ساخت ایرانه🏳️‍🌈

در در ۱۴۰۰/۶/۲۱ در ۲۳:۴۶، zen گفته است :

IMG_20210830_203409.jpg

IMG_20210830_203413.jpg

مدل سی پی یو چی هست؟

بعد روی این لوله حرارتی قرار نمیگیره؟

من خودم به شخصه لپتاپ های ام اس ای رو خیلی دوست دارم و این گزینه  MSI MODERN 15 A10RBS I5 رو پیشنهاد میکنم از لحاظ سخت افزاری و صفحه نمایش خوبه فقط بدرد گیم نمیخوره ، ی مشکل دیگه ای هم که داره اینه که حافظه اش 256 گیگ که اگه زیاد فیلم دانلود میکنید یا نیاز به حافظه زیادی دارید بدردتون نمیخوره ولی در کل بهترینه برای کلاس های انلاین.

ویرایش شده توسط MasterT

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...