رفتن به مطلب

ساخت بزرگترین پروژه میز گیمینگ دنیا :)

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان و داداشای گلم

اگر خاطرتون باشه تصیمیم گرفتم میز گیمینگ درست کنم خودم ، که از اونایی که تو بازار هست هزینه کمتری داشته باشه

رفتم دستگاه جوش و .... باقی داستان ها رو خریدم

خواستم شروع کنم دیدم اصلا اتاقم مناسب نیست چون اتاق کامپیوتر طبقه دوم بود و جا هم نداشتیم عملا انباری بود گفتم تعمیرات کنم و داستان و ماجرای من شروع شد

از مهر سال قبل رفتیم تو این پروژه جیب تکونی تا احتمالا آخر امسال اگر خدا عمری بده و بتونم تمام کنم

خوب تو این مسیر تجربه ای به دست آوردم طلایی که اگر الان به دردتون نخوره حتما در آینده ای نزدیک به درد خواهد خورد یعنی خودمم دوست دارم به اشتراک بگذارم که این اشتباهات من رو تکرار نکنید

اما میخوام بدونم این کل داستان رو چطوری توضیح بدم توی تاپیک خیلی سخته فیلم تهیه کنم صوت بگذارم یا همین طوری عکس بگذارم که فکر کنید 18 ماه عکس میشه توی تاپیک عکس زیاد بگذاریم قاطی نشه!

خلاصه سرتون رو درد نیارم اومدم تاپیک بزنم که یه نظر خواهی بکنم که چطوری شروع کنم این داستان رو....

ولی از عنوان خیلی خوشم اومد 😁

خوب تا دوستان اعلام اجازه کنن تا پست ها پاک بشه در مورد فکر این داستان براتون بگم

من تو این مسیر دو انتخاب داشتم :

اول اینکه خونه رو بفروشم و کلا یه زمین یا کلنگی بگیرم و بسازم 

دوم همین رو تعمیرات کنم و بازسازی کنم

دوستانی در صنف شریف و عجیب املاک داشتم که لطف بسیاری داشتن حدود 100 تا 200 تومن زمین ها رو بالاتر از ارزش واقعی میدادن و چون موارد خوب رو خودشون داشتن به این قیمت می دادن

و من باید انتخاب می کردم آیا برای من ارزش داره یا نه که بازسازی رو انتخاب کردم من همین خونه رو چندین سال پیش وقتی خریدمش کامل بازسازی کردم یعنی اون موقع خونه خریدم 85 تومن 40 تومن بازسازی کردم !

برآورد اولیه خودم از بازسازی با تجربه اندکی که داشتم حدود 300 تومن بود.

خوب اول باید مجوزهای لازم رو میگرفتم بعد باید خونه ای پیدا میکردم و جابجا میشدم اون موقع فکر کردم کل کارم تو شش ماه تموم میشه!

تفکر اتاق گیم هم بد اذیتم میکرد و کلی تجهیزاتی که عملا یک تا سه ساعت در روز اگر شاید روشن میشد.

ax1.thumb.jpg.bfa419fb70041a01004eedc56b3b0a2f.jpg

ویرایش شده توسط Uranium

• کاربر ویژه

یه کانال یوتیوب بزن ویدیو بساز اونجا آپلود کن :d

شاید استارت خوبی شد و یوتیوبر شدی 

اگه تصمیم دارید توی همین فروم بمونه، بهتره پست اول رو دائما ویرایش کنید تا مراحل کار رو اضافه کنید،

یوتیوب هم که دوستان گفتن، ایده خوبیه، پریمیر یه کوچولو بلد باشید تمومه و میتونه بازخورد خوبی داشته باشه. برای آموزش پریمیر هم من از یوتیوب poyotacademy رو دیدم، تقریبا تا جلسه 30 امش اموزش کار هست و بقیش ترفند ها و کار های جانبی.

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۶/۲۳ در ۱۷:۱۲، Arthur گفته است :

یه کانال یوتیوب بزن ویدیو بساز اونجا آپلود کن :d

شاید استارت خوبی شد و یوتیوبر شدی 

در در ۱۴۰۰/۶/۲۳ در ۱۷:۱۸، smhk گفته است :

سلام

بگو اصلا چی شد تصمیم به این کار گرفتی و اینکه اصلا تجربه کار فنی و ... داشتی؟

در در ۱۴۰۰/۶/۲۳ در ۱۸:۴۹، MAhmoOD Nazari گفته است :

اگه تصمیم دارید توی همین فروم بمونه، بهتره پست اول رو دائما ویرایش کنید تا مراحل کار رو اضافه کنید،

یوتیوب هم که دوستان گفتن، ایده خوبیه، پریمیر یه کوچولو بلد باشید تمومه و میتونه بازخورد خوبی داشته باشه. برای آموزش پریمیر هم من از یوتیوب poyotacademy رو دیدم، تقریبا تا جلسه 30 امش اموزش کار هست و بقیش ترفند ها و کار های جانبی.

دوستان شرمنده شما

اگر اجازه بدین نظرات شما رو به ناظر محترم بگم پاک کنه و قفل بگذاره رو تاپیک تا من کل مطالب خودم رو در پست های بعدی بارگذاری کنم چون تو یه پست واقعا امکانش نیست

بعد از اتمام کارم باز کنه تا دوباره نظرات گرانبهای خودتون رو به اشتراک بگذارین

ممنونم 🥰

در ۲۷ دقیقه قبل، Uranium گفته است :

دوستان شرمنده شما

اگر اجازه بدین نظرات شما رو به ناظر محترم بگم پاک کنه و قفل بگذاره رو تاپیک تا من کل مطالب خودم رو در پست های بعدی بارگذاری کنم چون تو یه پست واقعا امکانش نیست

بعد از اتمام کارم باز کنه تا دوباره نظرات گرانبهای خودتون رو به اشتراک بگذارین

ممنونم 🥰

👌

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...