رفتن به مطلب

چند سوال مختلف بازی ها

Recommended Posts

درود:

چند سوال راجع به گیم های متفاوت داشتم که تاپیک های متعدد نزنم ، با اجازه تون یکجا با شماره ها مینویسم و میپرسم لطفاً؛

۱)  گیم های سری Microsoft Midtown Madness از سری ۱ تا ۳ (و خصوصا نوستالژیک ۱) ؛

مود Mode یا ماد که اصطلاحا میگن ، در مورد Compatibility Patch برای اجرای مناسب در ویندوز ۱۰ دارند که تنظیم گرافیک های پورت AGP آن زمان رو به امروزی و قابل شناسایی برای گیم تبدیل کنه؟ آخه من در ویندوز ۱۰ با compatibility که برای exe میزارم تفاوتی نمیکنه براش و خب مسلمه که بازم در تنظیمات گرافیک ، مشکل داره و در موقع اجرا ، شکسته بسته در مورد سری ۱ و در مورد سری ۲ هم بهم ریخته و با مختصات ریاضی سه بعدی نشون میده و نمیشه کاریش کرد و بازی کرد.

۲) برای این سری مذکور madnesd ، ریمستری داریم یا باز هم مودی که گرافیک رو اندکی ارتقا بده و Texture Details و ...؟

۳) بازی های Scarface ، Vietcong 1,2 ریمستر دارن؟ یا بازم بپرسم از مود بهبود کیفیت؟

۴) سایت یا منبع معتبر دانلود مود ،Mode - معرفی کنید لطفاً.

۵) برای PS4 ، شبیه ساز خوب بر روی PC ویندوز ۱۰ ، چی هست؟

ممنونم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

۴) سایت یا منبع معتبر دانلود مود ،Mode - معرفی کنید لطفاً

دوتا سایت بزرگ هستن 

Moddb 

و 

Nexusmods

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۹/۲ در ۰۱:۲۸، silvermanHHH گفته است:

دوتا سایت بزرگ هستن 

Moddb 

و 

Nexusmods

ممنون.

ولی حالا یه سوال دیگه؛

آیا میشه چند تا ماد مربوط به یک گیم رو همه شونو نصب کرد؟

مثلا چند تا ماد گرافیک - یا حالا این به کنار ،چند تا ماد مربوط به مراحل مختلف یک گیم؟

یا کلا همون که اول پرسیدم ، یکجا تمامی مادهای یک گیم؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است:

ممنون.

ولی حالا یه سوال دیگه؛

آیا میشه چند تا ماد مربوط به یک گیم رو همه شونو نصب کرد؟

مثلا چند تا ماد گرافیک - یا حالا این به کنار ،چند تا ماد مربوط به مراحل مختلف یک گیم؟

یا کلا همون که اول پرسیدم ، یکجا تمامی مادهای یک گیم؟

(ماد مربوط ب مراحل) فک کنم dlc منظورتون باشه ک ایرادی نداره هرچقدر بریزید
ولی نصب مادهای گرافیکی چنتاشون باهم توصیه نمیشه مثلا برای pes یه اسموک پچ کافیه مگر اینکه بخواید مادهارو باهم مقایسه کنید ک بهتره ماد قبلی رو پاک کنید و جدید رو بریزید

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از جواب دو دوست عزیزم.

عذر میخام که مطلب هی کش میاد و سوالات جدید دیگه ای به ذهنم میاد که تاپیک دیگه زدن ، بی مورد هست و در ادامه مینویسم.

۱)در گیم Midtown Madness I بهتره اینجوری توضیح بدم از نو که :

بخش تنظیمات گرافیکی ،با توجه به اینکه قدیمی هست دو گزینه دارد:

رAGPبرای گرافیک های اون زمان

رSoftware Rendering 

گرافیک های فعلی که با اون اولی مچ نیستن.

دومی هم که چنگی به دل نمیزنه.

ماد یا تغییراتی برای تغییر به ساپورت از گرافیک های pci express میشه پیدا کرد یا هست اصلا؟؟؟

۲)در مورد GTA Triology ارزش دانلود دارد با توجه به باگ ها و مشکلات گرافیک پایینش؟ راک استار با بسته های آپدیت و اصلاحیه تا چه حد موفق بوده و بهتر شده واقعا؟یا برای من که بغیر از سن آندریاس که ناقص بازی کردم و vice city و gta 3 رو اصلا تجربه نکردم ، بهتره که همون کلاسیک ها رو دانلود کنم ؟ و با مادهای بیشماری که برای  بهبود گرافیک شون هست ، و موفق هستند ، تصحیح و بازی کنم؟فی المثل در مورد سن آندریاس کلاسیک گفته میشه مادسازی با موتور Unreal Engine گرافیکشو در حد نسخه ۴ ، عالی کرده و طرفداران از این ریمستر ، انتظار کیفیت اینچنینی داشتن.

خلاصه کدوم حالت بهتره ؟

۳) ماد یا مادهایی برای گرافیک سری NFS خصوصا موارد قدیمی مثل Unleashed   یا حتی قدیمی تر ProStreet هست؟

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...