رفتن به مطلب

مشکل اینترنت در ویندوز ۱۱

Recommended Posts

سلام بنده چند وقت هست که لپ‌تاپ ایسوسم رو به ویندوز ۱۱ اپدیت کردم و تا الان مسکل نداشتم اما الان اینترنت وصل نمیشه و این ارور رو میده من همه راه حل ها در سایت های مختلف رو تست کردم ولی نتیجه نداشت این مشکل هم برای وای فای هست هم برای لن حتی گوشیم رو هم که با کابل وصل میکنم برای اینترنت باز این مشکل وجود داره ممنون میشم اگه یه راهکار بهم بدین که مجبور نباشم ویندوزم رو تغییر بدم چون خیلی برنامه دارم 

IMG_20220114_213543.jpg

با کلی سرچ در سایت های خارجی فهمیدم که یکی از مشکلات من که باز نشدن فایل های exe بود به خاطر ویروس neshta هستش و در بعضی موارد این ویروس اینترنت محلی رو مورد هدف قرار میده در حال حاضر دارم با برنامه AVG Remover پاک میکنم ببینم حل میشه یا نه

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، parsalakzian گفته است:

سلام بنده چند وقت هست که لپ‌تاپ ایسوسم رو به ویندوز ۱۱ اپدیت کردم و تا الان مسکل نداشتم اما الان اینترنت وصل نمیشه و این ارور رو میده من همه راه حل ها در سایت های مختلف رو تست کردم ولی نتیجه نداشت این مشکل هم برای وای فای هست هم برای لن حتی گوشیم رو هم که با کابل وصل میکنم برای اینترنت باز این مشکل وجود داره ممنون میشم اگه یه راهکار بهم بدین که مجبور نباشم ویندوزم رو تغییر بدم چون خیلی برنامه دارم 

IMG_20220114_213543.jpg

با کلی سرچ در سایت های خارجی فهمیدم که یکی از مشکلات من که باز نشدن فایل های exe بود به خاطر ویروس neshta هستش و در بعضی موارد این ویروس اینترنت محلی رو مورد هدف قرار میده در حال حاضر دارم با برنامه AVG Remover پاک میکنم ببینم حل میشه یا نه

دوست عزیز مشکل وصل نشدن ب شبکه وای فای هست یا کلا وای فای رو نشون نمیده

لینک به دیدگاه

هم اکنون، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

دوست عزیز مشکل وصل نشدن ب شبکه وای فای هست یا کلا وای فای رو نشون نمیده

وصل میشه ولی میزنه no internet access

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، parsalakzian گفته است:

وصل میشه ولی میزنه no internet access

سلام عزیز

توی سایت ایسوز و قسمت درایورهای مخصوص لپ تاپت چک کن ببین درایور کارت شبکه ات مخصوص چه ویندوزی هست

اگر واسه ویندوز 11 نداره خیلی سخته بتونی این مشکلو حل کنی

با این برنامه یه سرچ بزن و اپدیت کن ببین مشکلت حل میشه :

https://dl.softgozar.com/Files/Software/IObit_Driver_Booster_Pro_9.1.0.156_Softgozar.com.rar?3172550

لینک به دیدگاه

سلام شبکه شخصی انتقال داده نصب کردی؟ 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

سلام عزیز

توی سایت ایسوز و قسمت درایورهای مخصوص لپ تاپت چک کن ببین درایور کارت شبکه ات مخصوص چه ویندوزی هست

اگر واسه ویندوز 11 نداره خیلی سخته بتونی این مشکلو حل کنی

با این برنامه یه سرچ بزن و اپدیت کن ببین مشکلت حل میشه :

https://dl.softgozar.com/Files/Software/IObit_Driver_Booster_Pro_9.1.0.156_Softgozar.com.rar?3172550

بله مخصوص ویندوز ۱۱ هستش برنامه هارو نمیتونم تست کنم چون به اینترنت وصل نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۸ ساعت قبل، parsalakzian گفته است:

بله مخصوص ویندوز ۱۱ هستش برنامه هارو نمیتونم تست کنم چون به اینترنت وصل نمیشه

اصلا حواسم نبود اینترنت نداره سیستم

یبار کارت شبکه ی ویندوزو ریسیت کن

اموزشش توی نت هست

تنظیمات dns ویندوز رو هم چک کن یا به صورت دستی dns گوگل رو براش تعریف کن

امیدوارم حل بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...