• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، nobody73292 گفته است :

سلام
گفتین که ssd رو به هیچ وجه فرمت نکنیم
موقع نصب ویندوز هم فرمت نکنیم؟

من وقتی میخوام ویندوز نصب کنم(10) وقتی درایو ssd رو انتخاب میکنم غیر فعاله و نمیشه روش نصب کرد.
ولی وقتی پارتیشنش رو حذف میکنم و دوباره پارتیشن بندی میکنم مشکلی واسه نصب نیست.(اول فرمتش میکنم بعد میرم سراغ حذف پارتشین)
ایا درست عمل میکنم؟
ssd Plextor m7v 256 satat3
یه مشکلی هم با سی دی های مادربرد و کارت دارم که اتورانش باز نمیشه. احساس میکنم مربوط  به همین نصب ویندوز روی ssd هست
از طریق فلش نصب میکنم(با rufus بوتیبل کردم)
یه عکس از disk management میذارم. یه نگاه بندازید. به نظرتون الان مشکلی هست

سلام

موقع نصب ویندوز که خود ویندوز فرمتش میکنه نیازی به فرمت شما نیست. مگر اینکه از قبل پارتیشن بندی شده و روش فایل قرار داشته باشه که نیاز به فرمت باشه. وگرنه شما فقط یک درایو Unallocated در اختیار ویندوز بگذارید خودش اتوماتیک پارتیشن بندی و فرمت میکنه. بنابراین شما اصلا" نیازی به فرمتش ندارید. کافیه فقط پارتیشن ها رو حذف کنید بقیه اش با ویندوز.

در مورد اتوران سی دی های مادربرد و کارتهایی که دارین، معمولا" دو حالت بیشتر نداره یا اینکه ضعف ODD شماست که ضعیف شده و یا اینکه ضد ویروس و نرم افزار های امنیتی جلوی ران شدن اتوران داخل سی دی رو میگیرن که هیچ اهمیت و یا جای نگرانی نداره.

درایوتون همه چیزش اوکیه. مشکلی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام

موقع نصب ویندوز که خود ویندوز فرمتش میکنه نیازی به فرمت شما نیست. مگر اینکه از قبل پارتیشن بندی شده و روش فایل قرار داشته باشه که نیاز به فرمت باشه. وگرنه شما فقط یک درایو Unallocated در اختیار ویندوز بگذارید خودش اتوماتیک پارتیشن بندی و فرمت میکنه. بنابراین شما اصلا" نیازی به فرمتش ندارید. کافیه فقط پارتیشن ها رو حذف کنید بقیه اش با ویندوز.

در مورد اتوران سی دی های مادربرد و کارتهایی که دارین، معمولا" دو حالت بیشتر نداره یا اینکه ضعف ODD شماست که ضعیف شده و یا اینکه ضد ویروس و نرم افزار های امنیتی جلوی ران شدن اتوران داخل سی دی رو میگیرن که هیچ اهمیت و یا جای نگرانی نداره.

درایوتون همه چیزش اوکیه. مشکلی نداره.

دقیقا
من تا وقتی پارتیشن اس اس دی رو حذف کنم اجازه نصب ویندوز رو نمیده ولی وقتی پارتیشن رو حذف میکنم وپارتیشن جدید میسازم راحت میذاره که ویندوز نصب بشه
مشکل اینه که قبلا ویندوز اینترپرایز یکی برام نصب کرده بود و مشکلی نداشت سی دی ها
ولی الان که خودم نصب میکنم سی دی ها اتورانش اجرا نمیشه
و روی سیستم های دیگه هم به راحتی اجرا میشه
ارورش هم اینه با run as administrator هم حل نمیشه

photo_2017-08-06_02-18-43.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 2 ساعت قبل، Roham-L گفته است :

استاد آرمین

حدودا چند گیگ می شه روی samsung 850 evo 250GB  رایت کرد. چون تو خود سایت سامسونگ نوشته 75 TBW  اما من در سایت های دیگه دیدم که یکی میگفت 750 گیگ

به نظر شما چند گیگ می شه رایت کرد و مثلا اگه همون 75 ترابایت رو در نظر بگیریم اگه 70 ترابایت روش رایت کرده باشیم و به آخرای رایت نزدیک شده باشیم تو سرعتش تاثیر داره که مثلا کم بشه یا ممکنه هنگ کنه

سوال دومم این هست که اگه اون رو دو پارتیشن کنیم و فقط روی پارتیشن اول رایت کنیم تا 75 ترابایت تموم بشه و روی پارتیشن دوم رایت نکنیم می تونیم بعدا از پارتیشن دوم استفاده کنیم که سلول هاش هنوز استفاده نشدن

والا اون نظر کارخونه است، SSD های 5 سال پیش که 20 تا 30 ترابایت امکان رایت داشتن هنوز هیچ مشکلی ندارند و داره باهاشون کار میشه چه برسه به SSD که تو مشخصاتش 75 ترابایت امکان نوشتار داره. بنابراین نگران نباشین اگر کنترلر اس اس دی نسوزه خیلی خیلی بیشتر از اینها میشه رایت کرد روش.

به صورت عمومی بهار اس اس دی ها (همه نوعش) تقریبا" 2 ساله، بعد از اون کم کم دچار افت سرعت می شوند اما افت سرعت محسوس نیست (شما متوجه نمیشی).

افت سرعت محسوس که متوجه بشوید در سالهای پایانی عمر سلول های NAND خودش رو نشون میده. که ممکنه 5 تا 10 سال دیگه باشه بسته به میزان رایت شما.

سوال دوم هم فرقی نمیکنه، خیر همچین چیزی امکان پذیر نیست.

ویرایش شده در توسط ARMIN
  • Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با احترام و تشکر از شما که بسیار در خصوص این مطلب آگاهی دادید

برای من چند سوال پیش میاد .

1- در روش نصب UEFI که شما فرمودید اینکار رو نکنیم ( بخاطر پارتیشن بندی شدن SSD )  و بجاش روش   Lagacy Bios رو انجام بدیدم . قابلیت های روش UEFI کم نیستند و یک روش جدید هست مخصوصا با آمدن ویندوز 10  / مثلا سرعت بوت خیلی بالاتر هست و پشتیبانی از حجم بالای 2 ترابایت و ...

این بهتره یا Lagacy bios ؟

آیا بعد از نصب میشه حالت رو به  UEFI تغییر بدیم ؟

من کارم با سیستم گرافیک سنگین و رندرینگ هست . کدوم روش رو  برای من پیشنهاد میدید ؟

2- از آنجایی که من هارد SSD خریدم که سرعت کارم بالا بره و نرم افزار های کاری من همگی برای اجرای خودشان دایما فایلهای کش و تمپ ایجاد میکنند ! اینکه همه این پوشه ها رو تغییر بدم روی هارد HDD که  فایده نداره برام . کلی هزینه خرید SDD کردم . با توضیحات شما احساس کردم اشتباه کردم !! کاش فقط یه  64 یا 128  میخریدم ...

تمام سایت و FAQ های هارد SSD که خریدمو ( پلکستور )  سرچ کردم چیزی حاصل نشد  برای عدم نصب یا روش نصب و ... در حالت UFEI و Lagacy یعنی اینا واقعا همچین تستی نکردند ؟ ؟

ویرایش شده در توسط hamed.m

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، hamed.m گفته است :

سلام

با احترام و تشکر از شما که بسیار در خصوص این مطلب آگاهی دادید

برای من چند سوال پیش میاد .

1- در روش نصب UEFI که شما فرمودید اینکار رو نکنیم ( بخاطر پارتیشن بندی شدن SSD )  و بجاش روش   Lagacy Bios رو انجام بدیدم . قابلیت های روش UEFI کم نیستند و یک روش جدید هست مخصوصا با آمدن ویندوز 10  / مثلا سرعت بوت خیلی بالاتر هست و پشتیبانی از حجم بالای 2 ترابایت و ...

این بهتره یا Lagacy bios ؟

آیا بعد از نصب میشه حالت رو به  UEFI تغییر بدیم ؟

من کارم با سیستم گرافیک سنگین و رندرینگ هست . کدوم روش رو  برای من پیشنهاد میدید ؟

2- از آنجایی که من هارد SSD خریدم که سرعت کارم بالا بره و نرم افزار های کاری من همگی برای اجرای خودشان دایما فایلهای کش و تمپ ایجاد میکنند ! اینکه همه این پوشه ها رو تغییر بدم روی هارد HDD که  فایده نداره برام . کلی هزینه خرید SDD کردم . با توضیحات شما احساس کردم اشتباه کردم !! کاش فقط یه  64 یا 128  میخریدم ...

تمام سایت و FAQ های هارد SSD که خریدمو ( پلکستور )  سرچ کردم چیزی حاصل نشد  برای عدم نصب یا روش نصب و ... در حالت UFEI و Lagacy یعنی اینا واقعا همچین تستی نکردند ؟ ؟

آقا حامد اون بخش از مطلب مال خیلی وقت پیشه - به روز نیست.

1. منعی برای حالت UEFI نیست میتونید نصب کنید. من خودم UEFI نصب کردم.

- تفاوتی نیست از نظر سرعت بین این دو برای من که یکی بوده، ولی بعضی دوستان گفتند سرعت بوت بیشتری در حالت UEFI هست که خوب اگر باشه چه بهتر. الان روی مادربرد های جدید فقط حالت UEFI هست به صورت دیفالت، دیگه اون Legacy عملا" وجود نداره.

- بعد از نصب که نمیشه UEFI کرد، قبل از نصب خود ویندوز تعیین میکنه.

- برای کار شما من تفاوتی نمی بینم، برای خودم هم ندیدم. هر کدوم رو که راحت ترید.

2. من خودم توی تاپیک در اولش که نوشتم "دقت کنید"  اگر کار رندرینگ میکنین فایل های کش و تمپ رو جابه جا نکنین. گفتم از گزینه هاش عبور کنین.

متوجه بخش آخر سوالتون نشدم.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، ARMIN گفته است :

آقا حامد اون بخش از مطلب مال خیلی وقت پیشه - به روز نیست.

1. منعی برای حالت UEFI نیست میتونید نصب کنید. من خودم UEFI نصب کردم.

- تفاوتی نیست از نظر سرعت بین این دو برای من که یکی بوده، ولی بعضی دوستان گفتند سرعت بوت بیشتری در حالت UEFI هست که خوب اگر باشه چه بهتر. الان روی مادربرد های جدید فقط حالت UEFI هست به صورت دیفالت، دیگه اون Legacy عملا" وجود نداره.

- بعد از نصب که نمیشه UEFI کرد، قبل از نصب خود ویندوز تعیین میکنه.

- برای کار شما من تفاوتی نمی بینم، برای خودم هم ندیدم. هر کدوم رو که راحت ترید.

2. من خودم توی تاپیک در اولش که نوشتم "دقت کنید"  اگر کار رندرینگ میکنین فایل های کش و تمپ رو جابه جا نکنین. گفتم از گزینه هاش عبور کنین.

متوجه بخش آخر سوالتون نشدم.

آرمین عزیزم ..

خیلی ممنون از حسن توجه حضرتعالی و خصوصا تیم مدیریتی  لیون کامپیوتر که با صحه صدر پیگیری امورات انجمن و فروشگاه رو  میکنید .

با توجه به اینکه در پست اول ویرایش کرده بودید : سلام به دوستان و اعضای محترم، (تیر ماه 1396)  احساس کردم کلیه مطالب به روز هست  . که برداشت من اشتباه بوده و ممنون که آگاهی دادید .

در مورد سوال آخر منظورم این بود که در وب سایت سازنده هارد SSD که خریداری کردم ( برند Plextor )  در قسمتهای FAQ ( سوالات متداول ) و فروم  خود سایت هیچگونه توضیح و تنظیماتی در خصوص محصولاتشون ندادند و درواقع برام جالب بود که هیچگونه بحثی در این خصوص که شما فرمودید نکردند که جای تعجب داره ..

در نهایت باید عرض کنم با توجه به نصب در حالت UEFI به گمونم دیگه ماجرای فرمت و .. SSD  ( یکپارچه کردن هارد ) با یک سیستم دیگه منتفی هست درسته ؟

خیلی ازت ممنونم . .. درود بر تو

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، hamed.m گفته است :

آرمین عزیزم ..

خیلی ممنون از حسن توجه حضرتعالی و خصوصا تیم مدیریتی  لیون کامپیوتر که با صحه صدر پیگیری امورات انجمن و فروشگاه رو  میکنید .

با توجه به اینکه در پست اول ویرایش کرده بودید : سلام به دوستان و اعضای محترم، (تیر ماه 1396)  احساس کردم کلیه مطالب به روز هست  . که برداشت من اشتباه بوده و ممنون که آگاهی دادید .

در مورد سوال آخر منظورم این بود که در وب سایت سازنده هارد SSD که خریداری کردم ( برند Plextor )  در قسمتهای FAQ ( سوالات متداول ) و فروم  خود سایت هیچگونه توضیح و تنظیماتی در خصوص محصولاتشون ندادند و درواقع برام جالب بود که هیچگونه بحثی در این خصوص که شما فرمودید نکردند که جای تعجب داره ..

در نهایت باید عرض کنم با توجه به نصب در حالت UEFI به گمونم دیگه ماجرای فرمت و .. SSD  ( یکپارچه کردن هارد ) با یک سیستم دیگه منتفی هست درسته ؟

خیلی ازت ممنونم . .. درود بر تو

واقعیتش فقط پست اول که وییراش زدم تیر ماه 96 که شامل آموزش های اصلی است به روز هستش.

مابقی پست ها که داخل تاپیک از 5 سال پیش تا امروز داده شده هیچ کدام به روز نیستند.

ببنید این تنظیمات رو هیچ کدوم از سازندگان SSD نمیان عنوان کنند. خیلی هاش رو که اجازه ندارن، مثلا" دست بردن در تنظیمات مایکروسافت رو نمیتونن بگن.

اولا" هیچ اجباری در هیچ کدوم نیست، مثلا" حیاتی ترین و مهمترین گزینه همون گزینه ی اوله، که روشن بودن قابلیت TRIM هست، اصلا" فرض کن خاموش کنید، اصلا فرض کنید SSD رو با ویندوز XP استفاده کنید. برات کار میکنه و خواهد کرد. پس هیچ اجباری در مهمترین گزینه نیست، چه برسه به بقیه گزینه ها. همه دلبخواه و تصمیم شماست. برای همین دونه به دونه توضیح دادم هر کدوم رو که دوست داشتین اعمال کنید (هیچ کدوم هم اعمال نکردید نکردید.)

در گوگل سرچ کنید SSD Optimisation Guide به کلی وبسایت و لینک برخورد میکنید که هر کدوم بخشی از این تنظیمات رو آموزش دادند. کاری که من کردم جمع آوری و یکپارچه سازی و به روز رسانی این تنظیمات بهینه سازی در این تاپیکه. و صد البته توضیحش به فارسی. اما هیچ اجباری نیست.

من چند سال در شرکتی کار میکردم که اجبارا" به دلیل سازگاری نرم افزاری صرفا" ویندوز XP میشد روی سیستم نصب کرد. نتونستم کندی سرعت هارد رو تحمل کنم، رفتم یه SSD خریدم براش 3 سال هم بدون هیچ مشکلی SSD رو با XP  استفاده کردم، گور بابای TRIM و کارخونه و سازگاری رسمی و بقیه موارد، هیچ اتفاقی هم نیفتاد هنوزم بعد از 5 سال خبر دارم سیستمی که من استفاده میکردم سرحال و قبراق مثل هولو کار میده.

بنابراین سخت نگیر، اگر تنظیمی هست که خودت دوست داشته باشی یا بخوای یا تشخیص بدی برای سیستمت خوبه انجام بده اگر هم نه که هیچ، SSD خریدی برای راحتی بیشتر، نه دردسر.

در پایان هم، اگر الان روی سیستم UEFI نصب شده بسیار هم عالیه، به قول ابی، همین خوبه.

ویرایش شده در توسط ARMIN
  • Upvote 5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، ARMIN گفته است :

واقعیتش فقط پست اول که وییراش زدم تیر ماه 96 که شامل آموزش های اصلی است به روز هستش.

مابقی پست ها که داخل تاپیک از 5 سال پیش تا امروز داده شده هیچ کدام به روز نیستند.

ببنید این تنظیمات رو هیچ کدوم از سازندگان SSD نمیان عنوان کنند. خیلی هاش رو که اجازه ندارن، مثلا" دست بردن در تنظیمات مایکروسافت رو نمیتونن بگن.

اولا" هیچ اجباری در هیچ کدوم نیست، مثلا" حیاتی ترین و مهمترین گزینه همون گزینه ی اوله، که روشن بودن قابلیت TRIM هست، اصلا" فرض کن خاموش کنید، اصلا فرض کنید SSD رو با ویندوز XP استفاده کنید. برات کار میکنه و خواهد کرد. پس هیچ اجباری در مهمترین گزینه نیست، چه برسه به بقیه گزینه ها. همه دلبخواه و تصمیم شماست. برای همین دونه به دونه توضیح دادم هر کدوم رو که دوست داشتین اعمال کنید (هیچ کدوم هم اعمال نکردید نکردید.)

در گوگل سرچ کنید SSD Optimisation Guide به کلی وبسایت و لینک برخورد میکنید که هر کدوم بخشی از این تنظیمات رو آموزش دادند. کاری که من کردم جمع آوری و یکپارچه سازی و به روز رسانی این تنظیمات بهینه سازی در این تاپیکه. و صد البته توضیحش به فارسی. اما هیچ اجباری نیست.

من چند سال در شرکتی کار میکردم که اجبارا" به دلیل سازگاری نرم افزاری صرفا" ویندوز XP میشد روی سیستم نصب کرد. نتونستم کندی سرعت هارد رو تحمل کنم، رفتم یه SSD خریدم براش 3 سال هم بدون هیچ مشکلی SSD رو با XP  استفاده کردم، گور بابای TRIM و کارخونه و سازگاری رسمی و بقیه موارد، هیچ اتفاقی هم نیفتاد هنوزم بعد از 5 سال خبر دارم سیستمی که من استفاده میکردم سرحال و قبراق مثل هولو کار میده.

بنابراین سخت نگیر، اگر تنظیمی هست که خودت دوست داشته باشی یا بخوای یا تشخیص بدی برای سیستمت خوبه انجام بده اگر هم نه که هیچ، SSD خریدی برای راحتی بیشتر، نه دردسر.

در پایان هم، اگر الان روی سیستم UEFI نصب شده بسیار هم عالیه، به قول ابی، همین خوبه.

تنها چیزی که میتونم در پاسخت بگویم این جمله است :

درود بر تو  و  طرز فکر ات . ازت سپاسگذارم ...

از شما چیزهای زیادی آموختم ...

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/09/18, 12:28:33، Vikings گفته است :

سلام

همه مرورگرهارو توضیح دادین به جز کروم در کروم چطوری انتقال کش رو انجام بدیم؟

چون اجازه این کارو نمیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

حدودا 30 روز میشه که ssd خریدم و دو تا ویندوز روش نصب کردم .

تمام نکاتی که توی این تاپیک گفته شده رو هم انجام دادم تا زیاد روی ssd دیتا کپی نشه ... حالا سوالم اینه برای چی در طی این یکماه 900 گیگ اطلاعات روی ssd من نوشته شده ؟

ایا این 900 گیگه یا من اشتباه میکنم؟

ssd.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/09/28, 18:39:46، ab.dan گفته است :

سلام

حدودا 30 روز میشه که ssd خریدم و دو تا ویندوز روش نصب کردم .

تمام نکاتی که توی این تاپیک گفته شده رو هم انجام دادم تا زیاد روی ssd دیتا کپی نشه ... حالا سوالم اینه برای چی در طی این یکماه 900 گیگ اطلاعات روی ssd من نوشته شده ؟

ایا این 900 گیگه یا من اشتباه میکنم؟

ssd.JPG

لطفا کمک؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، ab.dan گفته است :

لطفا کمک؟

درود

کش برنامه ی IDM  رو شما احتمالا عوض نکردید و پیشفرض روی درایو C هست. مسیر کش، ارتباطی به مسیری که برای ذخیره فایل هاتون انتخاب می کنید، نداره.

ویرایش شده در توسط roham1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/10/02, 18:47:14، roham1 گفته است :

درود

کش برنامه ی IDM  رو شما احتمالا عوض نکردید و پیشفرض روی درایو C هست. مسیر کش، ارتباطی به مسیری که برای ذخیره فایل هاتون انتخاب می کنید، نداره.

سلام

میشه لطفا راهنمایی کنین دقیقا چکار باید کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، ab.dan گفته است :

سلام

میشه لطفا راهنمایی کنین دقیقا چکار باید کنم؟

Options/Save to/Temporary directory

مسیر رو رو هر درایوی به غیر از SSD تون قرار بدید، مشکل حل می شه

ترجیحا مسیر موقت با مسیر ذخیره، دو هارد متفاوت باشن تا به هیچ کدوم فشار اضافه وارد نشه

ویرایش شده در توسط roham1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، roham1 گفته است :

Options/Save to/Temporary directory

مسیر رو رو هر درایوی به غیر از SSD تون قرار بدید، مشکل حل می شه

ترجیحا مسیر موقت با مسیر ذخیره، دو هارد متفاوت باشن تا به هیچ کدوم فشار اضافه وارد نشه

اینکارو هم قبلا انجام داده بودم دوست عزیز .

میتونه دلیلش مقدار کم رم باشه ؟ 4 گیگ رم دارم .

یا میتونه ویندوز xp دلیلش باشه؟ البته از ویندوزxp خیلی کم استفاده میشه ولی مجبورم نصب باشه ... اگر این دلیلشه پاکش کنم روی هارد معمولی نصب کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، انتقال کش مرورگر opera به hdd تو نسخه های جدید با اون راهنمایی که در صفحه اول این تاپیک هست متفاوته و اون گزینه ها موجود نیست، میشه دقیق تر راهنمایی کنید.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/10/04, 00:55:10، PETRONAS گفته است :

سلام، انتقال کش مرورگر opera به hdd تو نسخه های جدید با اون راهنمایی که در صفحه اول این تاپیک هست متفاوته و اون گزینه ها موجود نیست، میشه دقیق تر راهنمایی کنید.ممنون

حذف شده امکان جابه جاییش نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا آرمین سلام

یه سوال

من روی سیستم 2تا hdd و یه Ssd دارم که یک سری از پیشنهاد هایی که شما در پست اول دادین رو هم درباره ssd رعایت کردم.

فقط یه موضوعی که هست و یخورده تو مخیه این پوشه فیلم های منه که شامل حدود 150 فایل از فیلم هایی هست که هنوز ندیدم تا بایگانیشون کنم(وقت نمیشه ببینمشون:()

ولی مسئله اینجاس که باز شدن این پوشه مخصوصا اگر رو حالت چیدمان بر اساس Data باشه خیلی طول میکشه ، حتی وقتی هم که باز میشه اگه Refresh کنم بازم همونقدر طول میکشه.

چرا اینجوریه؟نمیشه یه کشی چیزی بهش داد تا این پوشه سریعتر باز بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام @ARMIN جان

دادا من امروز تقریبا بعد 3.4 ماهی تصمیم به تعویض ویندوز کردم

ازاونجایی ک شما گفتی SSD نباید پارتیشن بشه و گفتین موقه نصب ویندوز کلا درایو SSD رو دِلِت کنید.و یه درایو unlocate به ویندوز بدین

من همین کارو کردم ولی متاسفانه بازم برام پارتیشن کرده و یک تکه نیس مث شما.

SSD.thumb.jpg.3fe614e7a6c293e9d1436c85b18ddc82.jpg

چیکار کنم الان :(

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام @ARMIN جان

دادا من امروز تقریبا بعد 3.4 ماهی تصمیم به تعویض ویندوز کردم

ازاونجایی ک شما گفتی SSD نباید پارتیشن بشه و گفتین موقه نصب ویندوز کلا درایو SSD رو دِلِت کنید.و یه درایو unlocate به ویندوز بدین

من همین کارو کردم ولی متاسفانه بازم برام پارتیشن کرده و یک تکه نیس مث شما.

چیکار کنم الان :(

علی جان مشکلی نیست، الان سیستم به صورت UEFI نصب شده و کاملا صحیحه.

الان دیگه UEFI به صورت سیستمی اجبار به نصبش هست و بخوای نخوای اس اس دی پارتیشن میشه، مال منم شده مال بقیه هم میشه.

مشکلی نداره با خیال راحت استفاده کن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/12/05, 05:57:47، rahmanshahi گفته است :

آقا آرمین سلام

یه سوال

من روی سیستم 2تا hdd و یه Ssd دارم که یک سری از پیشنهاد هایی که شما در پست اول دادین رو هم درباره ssd رعایت کردم.

فقط یه موضوعی که هست و یخورده تو مخیه این پوشه فیلم های منه که شامل حدود 150 فایل از فیلم هایی هست که هنوز ندیدم تا بایگانیشون کنم(وقت نمیشه ببینمشون:()

ولی مسئله اینجاس که باز شدن این پوشه مخصوصا اگر رو حالت چیدمان بر اساس Data باشه خیلی طول میکشه ، حتی وقتی هم که باز میشه اگه Refresh کنم بازم همونقدر طول میکشه.

چرا اینجوریه؟نمیشه یه کشی چیزی بهش داد تا این پوشه سریعتر باز بشه؟

والا هارد دیسک کند هست. صرفا آرشیو فیلم رو بیارین روی اس اس دی، هر چند تا که فیلم ها رو دیدین برگردونید روی هارد. تنها راهیه که به ذهنم میره.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یک مسئله ای برخورد کردم، روی سیستم های AMD حتی بعد از نصب درایور ها، نرم افزار Samsung Magition قادر به تشخیص Genuine بودن درایو نیست و میزنه Not Supported در صورتی که مطمئن هستیم درایو اصله.

شما هم به چنین موردی برخورد کردین؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوستان یک مسئله ای برخورد کردم، روی سیستم های AMD حتی بعد از نصب درایور ها، نرم افزار Samsung Magition قادر به تشخیص Genuine بودن درایو نیست و میزنه Not Supported در صورتی که مطمئن هستیم درایو اصله.

درود آرمین جان

من با am3 plus روی ساتا استفاده کرده ام مشکلی نبود.

روی رایزن با سامسونگ 950 pro اینقدر بازی در آورد که کلا بیخیال m.2 شدم.

ویرایش شده در توسط سعید بهمنیان
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

درود بر آرمین کبیر

برای سیستم‌های AMD باید از Samsung Magician نسخه 4.9.7 استفاده بفرمائین...

نسخه‌های جدید روی سیستم‌های AMD کارایی نخواهد داشت و گزینه‌ها نمایان نمی‌شن...

نمی‌دونم چه پدرکشتگی با AMD دارن این کمپانی‌ها O.o

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری