rahmanshahi

لحظات فراموش نشدنی ، جهان هنر هشتم! (game screenshots)

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

اسم بازیم ذکر کنید

احتمالا رستگاری سرخ پوست مرده 2  (2 Red Dead Redemption) است !

ویرایش شده در توسط ali-0098

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

کارت های انویدیا سری پاسکال یه قابلیت به اسم ansel دارن که تو بازی هایی که با انویدیا همکاری شده اجازه ثبت تصاویر با هر کیفیت و زاویه دوربینی رو میده منتهی یه بدی داره اینکه تمام افکت ها حذف میشن مثل fog و...

دادا این کاری ک دوستمون گفت ربطی به nvidia و amd فک نکنم داشته باشه.این قابلیت مال خود بازیه.میتونی همچین عکس هایی بگیری

20181116223829.thumb.jpg.9a89bdab69c57cae3e6a66d6cc8dfaa3.jpg

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، memex گفته است :

اسم بازیم ذکر کنید

red dead redemption 2

ویرایش شده در توسط ShQringQn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

خیلی باحال بود 😄😄

در 37 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

آقا محسن اگر لطف کنین عکس رو توسط خود لیون آپلود کنین خیلی خیلی ممنون میشم ، اینجوری بعد از یک مدت مثل صفحات اول تاپیک عکس ها حذف یا پاک نمیشن.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

خیلی باحال بود 1f604.png1f604.png

آقا محسن اگر لطف کنین عکس رو توسط خود لیون آپلود کنین خیلی خیلی ممنون میشم ، اینجوری بعد از یک مدت مثل صفحات اول تاپیک عکس ها حذف یا پاک نمیشن.

چندین بار سعی کردم ولی  متاسانه با ارور مواجه میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اساسین اودیسه

اینجا دقیقا چی شده؟🤔

نکته جالبش اینه اسب کلاً آتیش گرفته ولی این حجم از آتیش فقط زیر سُم هاش رو روشن کرده، فک کنم زیر پاهاش led کار گذاشتن. 😅

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اینجا دقیقا چی شده؟🤔

نکته جالبش اینه اسب کلاً آتیش گرفته ولی این حجم از آتیش فقط زیر سُم هاش رو روشن کرده، فک کنم زیر پاهاش led کار گذاشتن. 😅

این  صنعت RGB داخل بازی ها هم نفوذ کرده :D 

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اینجا دقیقا چی شده؟1f914.png

نکته جالبش اینه اسب کلاً آتیش گرفته ولی این حجم از آتیش فقط زیر سُم هاش رو روشن کرده، فک کنم زیر پاهاش led کار گذاشتن. 1f605.png

سلام خدمت دوست عزیزم

این در واقع یکی از اسکین های لجندری هست که میتونید برای Phobos (اسب ـتون) استفاده کنید، برای بدست آوردنش هم باید لیدر Heroes of the Cult رو شکست بدید. توی این صفحه توضیح کامل تری در موردش هست:

https://allgamers.com/article/6545/how-to-get-the-abraxas-legendary-mount-skin-in-assassins-creed-odyssey

در واقع اینطوری چون شما با شکست دادن  Exekias the Legend تبدیل به مرسنری Tier 1 میشید، این اسکین رو به عنوان پاداش دریافت میکنید. البته توی مقاله سایت Gosunoob جور دیگه ای توضیح داده:

http://www.gosunoob.com/assassins-creed-odyssey/legendary-phobos-skin-abraxas-flaming-horse/

خودم که هنوز موفق نشدم بدستش بیارم :D

ویرایش شده در توسط Ruby
  • Like 2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اینجا دقیقا چی شده؟1f914.png

نکته جالبش اینه اسب کلاً آتیش گرفته ولی این حجم از آتیش فقط زیر سُم هاش رو روشن کرده، فک کنم زیر پاهاش led کار گذاشتن. 1f605.png

دوستمون توضیح کامل دادن ، خودم این cult ها بیشترشون مونده ، حوصله میخواد کاوش کنی و چهره هاشونو معلوم و شکستشون بدی ، همین الان medusa رو زدم ، یه شمشیر لجندری لول 50 داد 

20181127160551.jpg

ویرایش شده در توسط Hassan.SK
  • Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

این در واقع یکی از اسکین های لجندری هست که میتونید برای Phobos (اسب ـتون) استفاده کنید، برای بدست آوردنش هم باید لیدر Heroes of the Cult رو شکست بدید. توی این صفحه توضیح کامل تری در موردش هست:

https://allgamers.com/article/6545/how-to-get-the-abraxas-legendary-mount-skin-in-assassins-creed-odyssey

در واقع اینطوری چون شما با شکست دادن  Exekias the Legend تبدیل به مرسنری Tier 1 میشید، این اسکین رو به عنوان پاداش دریافت میکنید. البته توی مقاله سایت Gosunoob جور دیگه ای توضیح داده:

http://www.gosunoob.com/assassins-creed-odyssey/legendary-phobos-skin-abraxas-flaming-horse/

خودم که هنوز موفق نشدم بدستش بیارم :D

اگه درست یادم باشه مکانش اینجاست که لیدر اون منطقه و یه cult لول 50 هستش که برای زدنش حداقل لول 47 باید باشین

ACOdyssey_2018_11_28_15_01_29_992.thumb.jpg.d65a648b35e8ccd76538842710ac856e.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه درست یادم باشه مکانش اینجاست که لیدر اون منطقه و یه cult لول 50 هستش که برای زدنش حداقل لول 47 باید باشین

سلام حسن جان، خوبی داداش؟

در واقع از اونجایی که این لیدر یکی از مرسنری ها هستش مکان ثابتی نداره و هر دفعه ممکنه یه جایی از نقشه باشه، وقتی چهره ـش مشخص بشه دیگه به راحتی قابل Track کردن هست. دیروز با اینکه هنوز نفر 4 ـم از اون شاخه رو نزده بودم و سرنخ ها کامل نشده بود بصورت اتفاقی توی شهر Achaia دیدمش و توی لیست مرسنری ها چهره ـش مشخص شد، اما توی لیست کالتیست ها هنوز هم نا معلومه :D

یکی از بدترین شخصیت های بازی از نظر قدرت ضربه هم هستن ایشون، بنظرم مجهز برید سراغش :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستمون توضیح کامل دادن ، خودم این cult ها بیشترشون مونده ، حوصله میخواد کاوش کنی و چهره هاشونو معلوم و شکستشون بدی ، همین الان medusa رو زدم ، یه شمشیر لجندری لول 50 داد 

ولی بنظرم لذت بخش ترین قسمت Assassin's Creed Odyssey همین کالتیست ها هستن، من خودم خیلی بیشتر از داستان اصلی درگیرشون شدم. الان داستان اصلی رو کنار گذاشتم و تا جایی که شده کالتیست ها رو پیدا کردم فقط اون چند موردی که توی داستان اصلی پیداشون میشه باقی موندن. 1 نفرشون از Delian League هست و بقیه هم ازPeloponnesian League که فکر میکنم همشون توی ماموریت های اصلی سر و کله ـشون پیدا میشه.

پ.ن: ببخشید دوستان هر دو پست من اسپم حساب میشه و بدون عکس مربوط به تاپیک بودن، چون سرکار هستم عکسی موجود نبود که بگیرم ولی چنتایی که از قبل توی تلگرامم دارم رو میفرستم - اگر کیفیت ـشون بد هست باید ببخشید، شدیدا فشرده شدن :D

photo_2018-11-17_21-24-24.thumb.jpg.057e58e1b22f1f2051762c9dc4c4196b.jpgphoto_2018-11-17_21-28-43.thumb.jpg.3d99681b8af074d339a5fb295bf7d9b5.jpgphoto_2018-11-17_22-36-35.thumb.jpg.c6002a62eea2bf5dd681c9c53f67218e.jpg

photo_2018-11-28_16-01-55.thumb.jpg.d2ef55d463ab36650726fee0b11c7e68.jpgphoto_2018-11-28_16-01-58.thumb.jpg.32f27dbf7ea6df0726cd393b3ad04f0f.jpgphoto_2018-11-28_16-02-48.thumb.jpg.ee4828fe95419c2829f9115258d45c5c.jpg

ویرایش شده در توسط Ruby

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام حسن جان، خوبی داداش؟

در واقع از اونجایی که این لیدر یکی از مرسنری ها هستش مکان ثابتی نداره و هر دفعه ممکنه یه جایی از نقشه باشه، وقتی چهره ـش مشخص بشه دیگه به راحتی قابل Track کردن هست. دیروز با اینکه هنوز نفر 4 ـم از اون شاخه رو نزده بودم و سرنخ ها کامل نشده بود بصورت اتفاقی توی شهر Achaia دیدمش و توی لیست مرسنری ها چهره ـش مشخص شد، اما توی لیست کالتیست ها هنوز هم نا معلومه :D

یکی از بدترین شخصیت های بازی از نظر قدرت ضربه هم هستن ایشون، بنظرم مجهز برید سراغش :D

سلام داداش ، اردتمندیم

واسه من از خیلی وقت پیش معلوم بود فقط لولم پایین بود که نمیتونستم بزنم به لول 47 رسیدم رفتم سراغش که دوستانش غافلگیرم کردن چون لول همشون 50 بود با اسکیل تیر و کمان که شارژ و حدود 1200% قدرت پرتاب داره زدمشون (اسم اسکیل یاد م نیست) 

ولی خوب چون لول ایشون 50 هستش به نظرم تو جاهای لول بالا فعالیت میکنن 48-50

ACOdyssey_2018_11_28_13_52_55_806.thumb.jpg.d4fbf32e5c82c5f9cd1c1ad29f656ace.jpg

ویرایش شده در توسط Hassan.SK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش ، اردتمندیم

واسه من از خیلی وقت پیش معلوم بود فقط لولم پایین بود که نمیتونستم بزنم به لول 47 رسیدم رفتم سراغش که دوستانش غافلگیرم کردن چون لول همشون 50 بود با اسکیل تیر و کمان که شارژ و حدود 1200% قدرت پرتاب داره زدمشون (اسم اسکیل یاد م نیست) 

ولی خوب چون لول ایشون 50 هستش به نظرم تو جاهای لول بالا فعالیت میکنن 48-50

ACOdyssey_2018_11_28_13_52_55_806.thumb.jpg.d4fbf32e5c82c5f9cd1c1ad29f656ace.jpg

بالاتر از لول 50 نمیره آخه گفته بودن تا 70 میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Game World گفته است :

بالاتر از لول 50 نمیره آخه گفته بودن تا 70 میره

نسخه اصلی را باید بخری و آپدیت آخرش این قابلیت ها را داره. کرکیش تا ورژن 1.0.6 بیشتر نیست که level cap تا 50 بیشتر نیست و new game plus هم نداره + یک سری quest و boss که تازه اضافه شده و هر ماه باز هم اضافه میشه

ویرایش شده در توسط testaccount

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری