میلاد بهرامن

حذف پست سفارشي. شايعه يا واقعيت؟

پست‌های پیشنهادی

با سلام

دوستان چن روز پيش يه بسته داشتم دادم دوستم ارسال کنه. بعد بهش گفتن تا ده روز ديگه پست صفارشي کلا حذف ميشه و پست پيشتاز و ويژه ميمونه

و گفتن که قيمت ها هم اپيديت ميشه (فکر کنم قيمت پيشتاز يه خورده کمتر بشه)

کسي در اين مورد چيزي ميدونه؟

هيچي ديگه بد بخت شديم :D بايد زندگيمونو بفروشيم بديم واسه پول پست. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همین الان تو اکثر باجه های پست اصفهان سفارشی قبول نمی کنند فکر کنم تو کل شهر اصفهان 3-4تا باجه قبول سفارشی باشه کلا پست خصوصی شده و برا خودش دکونی شده برای چاپیدن مردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لامصب همش کلک میزنن.

یارو سری قبلی که رفتم پست مخ منو خورد.

که نمیدونم بسته گم میشه و دیر میرسه و اینا.

ولی با چک و لگد فرستاد.

الان بهترین تیپاکسه واسه شهرستان هایی که شعبه دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من با سفارشی فرستادم گفتم کی میرسه دست طرف مامور پست میگه 2 روز دیگه یعنی با پست معمولی هیچ فرقی نداره فقط پول اضافه میگیرن سریع ترین پست همون پست ارامکس هست و بعدش هم تیپاکس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

تیپاکس از همشون بهتره - با پست یه کیس از تهران فرستادم اراک 30 هزار تومان ازم گرفت :eek: :eek: :eek:  همشون دزدن

ویرایش شده در توسط nasabam

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیپاکس خدماتش فقط برا تهران خوبه اما برا بقیه زیاد جالب نیست

تو منطقه ما با اینکه یک منطقه پرجمعیته نمی یارند دم خونه 5تومن هزینه پیک می گیرند از اون طرف ارسال بین شهرها غیر تهران تعرفه 2برابر میشه یعنی اصفهان مثلا تبریز بسته 14تومنی میشه28تومن!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از تهران تا اهواز فرستادم شد 15 تومان با تیپاکس زیاد هست از نظر شما ؟ من که راضی بودم 2 روزه هم رسید دست خریدار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از تهران تا اهواز فرستادم شد 15 تومان با تیپاکس زیاد هست از نظر شما ؟ من که راضی بودم 2 روزه هم رسید دست خریدار

عزیز متن منو یک بار دیگه بخون من اصفهانی بخواهم بفرستم یک شهر دیگه غیر تهران تعرفه 2 برابره افتاد عزیز :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بندرعباس تا تهران فقط 3 هزار تومن خخخخخخخخخ حدود یک هفته پیش 2 روزه بدستم رسید وزن حدودا 1 کیلو = لبتاب 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بندرعباس تا تهران فقط 3 هزار تومن خخخخخخخخخ حدود یک هفته پیش 2 روزه بدستم رسید وزن حدودا 1 کیلو = لبتاب

توضیح بدید اگه شوخی نبود.

ماهم استفاده کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مال چند سال پیش بود درسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مال چند سال پیش بود درسته؟

نه هفته پیش ... عکس هم میگیرم یحتمل معموران پست اشتباهی انجام دادند چون پریروز یک پست فرستادم کیش ایفون 5 بود شد20 تومن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نقل از یکی کارمندان پست

ارسال بسته پستی بر عکس اونی که شما فکر می کنید دقیقا حساب کتابش مشخص و اینقدر گرم میشه اینقدر تومن این جوری نیست کلی گزینه های مختلف داره که تو هزینه تمام شده موثره و قابل تغییر است

از وقتی اداره پست شرکتی و نیمه خصوصی اداره میشه به تمام کارمندان(من جمله خودم)تاکید غیر مستقیم شده که از دست ندادن شغلتون مساوی است با رساندن بهترین خدمات به مشتری :D (یعنی محاسبه بالاترین تعرفه به بهانه های مختلف 2قبضه و پیشتاز و پست ویژه و.........) می گفت همین سفارشی را تمام باجه ها باید انجام دهند اما چون برای شرکت پست سودش کمه اکثر باجه ها میگند ما نداریم ~x(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیپاکس خدماتش فقط برا تهران خوبه اما برا بقیه زیاد جالب نیست

تو منطقه ما با اینکه یک منطقه پرجمعیته نمی یارند دم خونه 5تومن هزینه پیک می گیرند از اون طرف ارسال بین شهرها غیر تهران تعرفه 2برابر میشه یعنی اصفهان مثلا تبریز بسته 14تومنی میشه28تومن!!!

دوستمون nightkiler درست میگن  ! 

در ارسال از طریق تیپاکس ارسالهایی که یه سرش تهران نباشه مبلغ دوبل میشه متاسفانه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پست جدیدا صدجور هزینه الکی روی قبض اضافه می کنه ! نمیدونم اکسپرس و بیمه و مالیات و عوارض و ...
از اون طرف هم یه کارت کوچک رو یه جا 1000 تومان حساب می کنه یه جای دیگه 2000 تومان ! افتضاح ترین هستند ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

جدیدا میگن تیپاکس یه مسیره شده یعنی هزینه دوبرابر نمیشه

بهتره دوستان پیگیری کنن

یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

جدیدا میگن تیپاکس یه مسیره شده یعنی هزینه دوبرابر نمیشه

بهتره دوستان پیگیری کنن

یاعلی

چند روز پیش که من پرسیدم هنوز همون 2برابر تعرفه بود .توجیح عجیبی هم دارند میگند تمام بسته های کشور یک دور میره تهران بعد از تهران به سایر نقاط تقسیم میشه بعیده راست بگند چون پت و مت هم این کارو نمی کنند

پست جدیدا صدجور هزینه الکی روی قبض اضافه می کنه ! نمیدونم اکسپرس و بیمه و مالیات و عوارض و ...

از اون طرف هم یه کارت کوچک رو یه جا 1000 تومان حساب می کنه یه جای دیگه 2000 تومان ! افتضاح ترین هستند ...

یک بار از کارمند باجه پرسیدم گفت تامین چسب و کارتون و پاکت اینها اکثرا با خود باجه است اونها هم از بازار میخرند و هر قیمتی بخواهند می فروشند کسی هم نظارت نداره .کلا پست از وقتی بی صاحب شده که خصوصی شده دادند دست شرکت و پیمانکار و...........

قبلا اگر شما می خواستید برای اینکه بدونید 100درصد بسته به دست فرد مورد نظر برسه بسته را 1000-4000بیشتر می دادید 2قبضه می کردید .حالا به یارو میگم من دو قبضه نمی خواهم میگه قانون باید پشستاز دو قبضه باشه اما جالبیش اینه که قبض دوم برا من نمیاد اما پولشو می گیرند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 25 بهمن 1393 در 12:51، mad4tex گفته است :

هرکی تو خونش باید ی دونه  کفتر داشته باشه تا جنسارو مفت ببره دم در صاحبش اینم یه روش دور زدن تحریم ها :D

مطمعن باش بعدش کفتر رو هم با تیر میزنن 😂😂😂😂

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

درود دوستان

این خبر رو از یه نفر شنیدم که قراره پست ابلاغ کنه پست سفارشی حذف بشه، آیا کسی خبر داره؟

سلام

پست سفارشی بله حذف خواهد شد و پیشتاز شبیه به همون میشه با تاخیر 3 - 4 روزه

میخوان ویژه بین مردم جا بندازن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست