Recommended Posts

در در 1396/09/18, 14:07:13، rezagtx گفته است :

بازی مبارزه ای مشهور  با سلاح  SoulCalibur VI  برای استیم معرفی شد این اولین باره که سری روی PC عرضه میشه و باید گفت الان پی سی به  قدرتمند ترین بازیهای مبارزه ای مسلح شده! از کمبات  و کینگ اف فایترز  و Killer instinct   و  تا  استریت فایتر  و تیکن و حالا SoulCalibur VI   بهترین بازی های مبارزه ای تاریخ دور هم در استیم جمع شده اند. سول کالیبور یکی از سری های محبوب مبارزه ای کنسولی بوده و  نسخه جدید اش سال 2018برای پی سی  به صورت ؟ درست حدس زدید فقط دیجیتالی در ؟ استیم عرضه خواهد شد و  با موتور آنریل انجین  4 توسعه داده شده مثل تیکن  جدید.

ممنون رضا جان بابت اخبار :$ آدم این Sophitia رو میبینه لذت میبره :D کاش Ivy هم توی این نسخه باشه

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو مسیر مربوطه فولدرش هست اما خالیه سیوی توش نیست ! میخوام ویندوز عوض کنم هر جایی که به نظرم میمومد گشتم اما سیوی پیدا نکردم

1.thumb.jpg.011202deee2074f0bae5fd2fe2428b2c.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو مسیر مربوطه فولدرش هست اما خالیه سیوی توش نیست ! میخوام ویندوز عوض کنم هر جایی که به نظرم میمومد گشتم اما سیوی پیدا نکردم

1.thumb.jpg.011202deee2074f0bae5fd2fe2428b2c.jpg

چه بازی ؟اویل ویتین ۲؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آره

, _اقا ببخشید دیر جواب دادم گرفتار بودم . اویل ویتین ها کلا بازی های بستزدا ادرسشون خاصه  اینجاست :

“C:\Users\<username>\Saved Games\TangoGameworks\The Evil Within 2\”

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

آقا رضا این بازی اساسین اورجین رو یه نقد بزن

من ک بازی میکنم اصلا حس اون اساسین گذشته رو نمیده!شبیه شاهزاده ایرانی شده بازیش

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام

آقا رضا این بازی اساسین اورجین رو یه نقد بزن

من ک بازی میکنم اصلا حس اون اساسین گذشته رو نمیده!شبیه شاهزاده ایرانی شده بازیش

والا خودم بازی نکردم هنوز فرصت نشد ولی بچه ها میخواستن ترجمه نقد گیم اسپات رو براشون گذاشتم در موضوعات است حالا خودم فرصت کنم بازی کنم مینویسم. خوب دیگه میخواستن تغییراتی ایجاد کنن  تغییرات  بنیادی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپدیت پنج wolf 2توسط ، codexعرضه شد حجمش بالاست پنج گیگ . باید اپدیت های یک و دو شامل dlc_رو نصب داشته باشید اگر بازی رو درحال انجامش هستید پیشنهاد میدم بگیرید.

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، pezhvak گفته است :

آقا ازین نسخه gold ایول 7 خبری نشد؟ شنیدم هکرها رغبتی برای کرکش ندارن

چرا رغبت دارن  منتهی  به اخرین نسخه دنوو اپدیت شده ! دلیلش اینه-  

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

باز این دنوو داستانی شد

این سایت هایی که سی دی کی اشتراکی میفروشن معتبر هستن؟

تو بازی ها مشکلی پیش نمیاد؟

من تا حالا استفاده نکردم!سایت خوب سراغ دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

باز این دنوو داستانی شد

این سایت هایی که سی دی کی اشتراکی میفروشن معتبر هستن؟

تو بازی ها مشکلی پیش نمیاد؟

من تا حالا استفاده نکردم!سایت خوب سراغ دارید؟

درود

دوست من رزیدنت اویل  ۷کرک شده و اخرین اپدیت اش هم توسط cpyدو سه ماه پیش کرک شده است. اسن نسخه فقط دو دی ال سی باهاشه به اسم گلد ادیشن .

خود بازی رو راحت میتونید  بازی کنید هست نسخه عالی و کاملش. این گلد ادیشن خیلی مهم نیست حالا شاید در ماهای اینده کرک بشه .

برای خرید هم کاربر سایت اقای جوادیgamer_odتماس بگیرید ایشون  فروشنده معتبر هستند من تعداددزیادی بازی از ایشون خریدم بسیار سریع و عالی. نه مشکلی نیست بازی گلد ادیشن تحت  استیم است باید نسخه کامل رو بگیرید.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

درود

دوست من رزیدنت اویل  ۷کرک شده و اخرین اپدیت اش هم توسط cpyدو سه ماه پیش کرک شده است. اسن نسخه فقط دو دی ال سی باهاشه به اسم گلد ادیشن .

خود بازی رو راحت میتونید  بازی کنید هست نسخه عالی و کاملش. این گلد ادیشن خیلی مهم نیست حالا شاید در ماهای اینده کرک بشه .

برای خرید هم کاربر سایت اقای جوادیgamer_odتماس بگیرید ایشون  فروشنده معتبر هستند من تعداددزیادی بازی از ایشون خریدم بسیار سریع و عالی. نه مشکلی نیست بازی گلد ادیشن تحت  استیم است باید نسخه کامل رو بگیرید.

البته من منظورم کل بازی هایی بود که از قفل جدید استفاده میکنن و هنوز کرک نشدن

ممنون از راهنماییتون

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام یه مشکلی با کال اف اینفینیت وارفار دارم . بازی هر از گاهی به مدت 30 ثانیه هنگ میکنه و بعد خودش درست میشه . ایراد از چی هستش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/10/13, 15:36:13، Hassan.SK گفته است :

سلام یه مشکلی با کال اف اینفینیت وارفار دارم . بازی هر از گاهی به مدت 30 ثانیه هنگ میکنه و بعد خودش درست میشه . ایراد از چی هستش ؟

بازیو تموم کردم !

dlc جدید xcom 2 اگه بازی نکردین به شدت توصیه میکنم بازی کنید امروز برای چهارمین بار این بازیو شروع کردم اما dlc جدید کلا یه چیز دیگست

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/09/24, 02:06:13، pezhvak گفته است :

آقا ازین نسخه gold ایول 7 خبری نشد؟ شنیدم هکرها رغبتی برای کرکش ندارن

درود 

آنقدر که کرک نشدش که من از طریق یوتیوب dlc جدید رو دیدم.

واقعا چیزی نداشت ، (به معنای واقعی کلمه).

شما اگر vol.1&2 رو بازی کردید ،دیگه زیاد چشم امیدی نسبت به تجربه دوباره  ترس از این عنوان رو نداشته باشید.

در در 1396/09/24, 08:15:44، rezagtx گفته است :

درود رضا جان

در صورت امکان نقدی بر عنوان the surg هم داشته باید ممنون. البته اگر اون PS4 جدید بگذارد :D

راستی گیم پد رو هم از یکی از دوستان فروم تهیه کردم . Nioh که هیچ توانایی بازی کردن GTA رو هم نداشتم. گذاشتمش تو کارتنش و به کیبورد و موس دوست داشتنی اقتدا کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر دوستان

فرصتم کم شده چند وقته   البته موقتی است  کلاسهام زیاد شده!شاگرد زیاد گرفتم! باید کار کرد تا بشه از معماری ولتا کارت خرید!!!:4_joy::4_joy:

انشالله حجم کاری کم بشه باز پیگری میکنم تاپیک ها رو . دست تنهام فرصت آزادم هم  کم شده االبته موقته، باز در خدمت خواهم بود.

• Like 7
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کارت انویدیا دقت کنن

مشکل افت و خیز شدید فریم تو بازی ac origins:

((دوستان متن پایین بجای maximum performace بزارین روی adaptive. مشکلی که مکس پرفورمنس داره اینه که روی محیط ویندوز هم این تنظیمات اعمال میشه. ولی adaptive فقط روی محیط بازی اینکارو انجام میده.))

برای رفعش برید ستینگ انویدیا و manage 3d settings و power management رو بزارن روی max performance. اساس کارش اینه که فرکانس هسته و مموری رو تو کل بازی ثابت و در بالاترین حالت نگه میداره. میانگین فریمم از ۵۰ رسید به ۷۰ با کارت gtx1060 و تنظیمات veryhigh 1920x1080. من فک میکنم این باگه تو این بازی.

دوستان amd هم باید همچین تنظیماتی داسته باشه کارتشون من اطلاعی ندارم.

ویرایش شده در توسط ar_prv
  • Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

مشکل افت و خیز شدید فریم تو بازی ac origins

دوستان متن بالا بجای maximum performace بزارین روی adaptive. مشکلی که مکس پرفورمنس داره اینه که روی محیط ویندوز هم این تنظیمات اعمال میشه. ولی adaptive فقط روی محیط بازی اینکارو انجام میده.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان چند ساعتی رو تنظیمات گرافیک و ریشید  بازی ac origins مانورو دادم گفتم با شما هم در میون بزارم. اول اینکه anti-aliasing یخورده ناامیدم کرد ترجیح دادم off بزارم. خیلی تار میکنه از low تا veryhigh. اگه msaa یا fxaa رو اولش میزاشتن خیلی عالی میشد. بعد واسه ریشید حتما قبل از شروع بازی این ۳ افکت پایین رو باهم اعمال کنین. فریم ریت فقط یک یا ۲ تا میاد پایین و بازیو به اوجش میرسونه: Colourfulness و curves و levels

ویرایش شده در توسط ar_prv
  • Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری