رفتن به مطلب

بزرگترین آپدیت بازی کلش آف کلنز Clash Of Clans

پست‌های پیشنهادی

سوپرسل طی برگزاری مسابقات خود تغییرات جدیدی را نیز تائید کرد که این تغییرات در طول ارائه این بازی بی سابقه بوده.

تغییراتی که تائید شدند شامل:

تاون هال 11

سازه دفاعی جدید

هیرو جدید

زمین 44 * 44

post-11736-0-59384600-1445770300_thumb.jpgpost-11736-0-85636800-1445770306_thumb.jpgpost-11736-0-85696600-1445770313_thumb.jpgpost-11736-0-51649000-1445770320_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط dante21
لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر ویژه

خیلی وقته از این بازی فاصله گرفتم...

ولی بنظرم یکی از بهترین کارهای عمرم بود که ترکش کردم

لینک به پست

به نظرم بازي هايي كه ته ندارن ، بازي كردنشون كار خطر ناكي هست ، فرض كنيم ، هشت ماه اين بازي رو با لذت انجام دادي ، الان از بازي خسته شدي ، مي توني بازي رو ترك كني ، سخته ، چرا ؟ چون تمام زحمتي كه هشت ماه كشيدي بر باد ميره ، پس بازي مي كني و به قولي همين جوري بيشتر متعهد ميشي تا بازي رو انجام بدي چون هر جقدر ميري جلو تر بيشتر براي بازي وقت گذاشتي و وقت يني هزينه و خوب هر كس دلش نمياد ولش كنه ، يا بايد با قيمت پاييني نسبت به وقتي كه گذاشتي بفروشي يا بازي رو ادامه بدي ، بخاطر تمام زحمتي كه كشيدي و وقتي كه گذاشتي . :)

لینک به پست

• کاربر ویژه

به نظرم بازي هايي كه ته ندارن ، بازي كردنشون كار خطر ناكي هست ، فرض كنيم ، هشت ماه اين بازي رو با لذت انجام دادي ، الان از بازي خسته شدي ، مي توني بازي رو ترك كني ، سخته ، چرا ؟ چون تمام زحمتي كه هشت ماه كشيدي بر باد ميره ، پس بازي مي كني و به قولي همين جوري بيشتر متعهد ميشي تا بازي رو انجام بدي چون هر جقدر ميري جلو تر بيشتر براي بازي وقت گذاشتي و وقت يني هزينه و خوب هر كس دلش نمياد ولش كنه ، يا بايد با قيمت پاييني نسبت به وقتي كه گذاشتي بفروشي يا بازي رو ادامه بدي ، بخاطر تمام زحمتي كه كشيدي و وقتي كه گذاشتي . :)

دقیقا همنطوره

گل گفتی

لینک به پست

اتفاقا خودمم ترکش کردم..اکانتم رو فروختم.

اگه بتونی فقط واسه سرگرمی داشته باشیش بد نیست..اما اگه کار و زندگیتو فداش کنی 100 درصد ارزشش رو نداره

لینک به پست

این بازی نمیدونم چی بود که فقط زمانه کنکورم اومد تو زندگیمو وقتیم که کنکور تموم شد از زندگیم رفت.

فقط اومد گند بزنه به کنکورم  =))

الانم که 5 تا کارگر بیکارن افتاده یه گوشه اکانت  :laughing:

لینک به پست

• کاربر ویژه

درود

والا منم دیگه وقت نمیگزارم رو بازی، البته بیشتر بخاطر این هست که چیزی ندارم اپ کنم کاپ رو هم نمیشه تا یه حدی بالا برد بعد 4000 تا کلا کاپ گرفتن پولیه :D ، در نتیجه بیخیال ات زدن شدم فعلا فقط تو وار شرکت می کنم ... کلا هر چیزی رو زیاده روی کنی خوب نیست...!  ^_^

لینک به پست

درود

من که اکانتمو تبدیل کردم به یه ssd

Sent from my D5503

لینک به پست

• 5 years later...

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...