Recommended Posts

مشاوره برای خرید انواع مودم-روتر

با توجه به تبدیل شدن اینترنت به یک جزء جدایی ناپذیر از زندگی و طبیعتا نیاز به تجهیزات مناسب برای وصل شدن به اینترنت این تایپک رو ایجاد کردم تا با همکاری شما دوستان تمام سوالات در یک تاپیک پرسیده شه که هم جلوی بی نظمی و تعدد تاپیک ها رو بگیره هم بشه به عنوان یه مرجع ازش استفاد کرد.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب اولین سوالم خودم بپرسم...

من یه مودم می خوام برای استفاده در منزل...قابلیت خاصی مد نظرم نیست یعنی نیازی به امکانت اضافه ندارم و مدلی های که در رنج قیمت 100 تومن هستن مار من رو راه می ندازن..چند مدل از tp link رو هم انتخاب کردم ولی کامنت کاربران این مودم ها رو که دیدم مردد شدم..خیلی از خرابی و مشکلات این مدل ها در این رنج قیمت می گفتن..حالا کسی از دوستان اطلاعی در مورد این موضوع داره؟؟..اگه صحت داره چه مدلی رو پیشنهاد میده؟

خود من اخر سر به tp link w8970 رسیدم ولی خیلی از نیاز های من امکانت بیشتری داره...حالا موندم بین مدل های ارزان قیمت تر tplink و این مدل!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود دوستان گلم و استارتر عزیز

این تاپیک مهم شد و از این پس این تاپیک مرجع "مشاوره برای خرید انواع مودم-روتر" خواهد بود

موفق باشید @};-

• Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اولین سوالم خودم بپرسم...

من یه مودم می خوام برای استفاده در منزل...قابلیت خاصی مد نظرم نیست یعنی نیازی به امکانت اضافه ندارم و مدلی های که در رنج قیمت 100 تومن هستن مار من رو راه می ندازن..چند مدل از tp link رو هم انتخاب کردم ولی کامنت کاربران این مودم ها رو که دیدم مردد شدم..خیلی از خرابی و مشکلات این مدل ها در این رنج قیمت می گفتن..حالا کسی از دوستان اطلاعی در مورد این موضوع داره؟؟..اگه صحت داره چه مدلی رو پیشنهاد میده؟

خود من اخر سر به tp link w8970 رسیدم ولی خیلی از نیاز های من امکانت بیشتری داره...حالا موندم بین مدل های ارزان قیمت تر tplink و این مدل!!

سلام دوست عزیز

8970 همونطور که اشاره کردید امکانات بسیار زیادی داره که عموما ازش استفاده نمیشه

خوب میشد اشاره میکردید که چه مودمی خودتون انتخاب کردید و مردد شدید درهر صورت من فکر میکنم 8968ND یا همون N خالی هم مناسب باشه اگر مدل ارزون تر خواستید 8961 میتونید تهیه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

من در حال حاضر مودم ZyXEL دارم که از خود شاتل که ISPـم هم هست گرفتم. حالا میخواستم یه مودم وای فای بگیرم و نیاز به راهنمایی دوستان برای انتخاب بهتر دارم.

نیازم هم طبیعتا آنتن دهی قوی هست و یه فضای حدود ۸۰، ۹۰ متری رو باید پوشش بده. قیمت هم هر چی پایین تر، بهتر :دی

چه موردی رو پیشنهاد میکنید دوستان ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

من در حال حاضر مودم ZyXEL دارم که از خود شاتل که ISPـم هم هست گرفتم. حالا میخواستم یه مودم وای فای بگیرم و نیاز به راهنمایی دوستان برای انتخاب بهتر دارم.

نیازم هم طبیعتا آنتن دهی قوی هست و یه فضای حدود ۸۰، ۹۰ متری رو باید پوشش بده. قیمت هم هر چی پایین تر، بهتر :دی

این مدل رو میدیدم:

http://lioncomputer.ir/product/4021/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%AF%DB%8C+%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9+%D8%B3%D8%B1%DB%8C+%2BADSL2+%D9%85%D8%AF%D9%84+DSL-2740U/

پیشنهاد میکنید ؟

کامنتای ملت رو توی دیجی میخوندم بدک نبود انگاری.

ویرایش شده در توسط Moh33eN

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

این مدل رو میدیدم:

http://lioncomputer.ir/product/4021/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%AF%DB%8C+%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9+%D8%B3%D8%B1%DB%8C+%2BADSL2+%D9%85%D8%AF%D9%84+DSL-2740U/

پیشنهاد میکنید ؟

کامنتای ملت رو توی دیجی میخوندم بدک نبود انگاری.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

عزیز جان به نظر من فقط به مودمهای دی لینک فکر کن وبس.این 2740 رو خودم الان دارم.محشره.همه چیش عالیه مخصوصن آنت دهی.پسر همسایه مون خونشون 70 تا80 متر پایین تره ماست هر شب زنگ میزنه التماس میکنه میگه رمز مودمت چیه. =))  =))  =))

اگرم 2750 بگیری که چه بهتر پورت usb هم داره که در آینده خیلی کمکت میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام جای دیگه پرسیدم کسی راهنمایی نکرد،مودم 4g میخوام گیرندگی عالی با وای فای همین

البته امکانات اضافی ازش نمیخوام که قیمتش بالا بره.

ویرایش شده در توسط Mohsenbike

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه سوال این مودم های usb خور به چه دردی میخورن ؟

مثلا میشه پرینتر رو بهشون وصل کرد با usb تا فایل های پرینت رو از طریق مودم فرستاد براش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من دنبال یه مودم که هم adsl  هم  3g 4g  هم  wimax  را پشتیبانی کنه من از این سرویسها مودم اختصاصی دارم اما وقتی میخوام از یه سرویس دیگه استفاده کنم کامپیوترم قاط میزنه  یک مدل  netger  دیدم که این قابلیت را داشت اما شنیدم برندهای دیگر وجود داره از دوستان تقاضای راهنمایی دارم متشکرم     یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز اگه میخواید سریعتر به نتیجه برسید اول میزان بودجه ای رو که برای خرید مودم و روتر در نظر گرفته اید بیان کنید

سلام

من دنبال یه مودم که هم adsl  هم  3g 4g  هم  wimax  را پشتیبانی کنه من از این سرویسها مودم اختصاصی دارم اما وقتی میخوام از یه سرویس دیگه استفاده کنم کامپیوترم قاط میزنه  یک مدل  netger  دیدم که این قابلیت را داشت اما شنیدم برندهای دیگر وجود داره از دوستان تقاضای راهنمایی دارم متشکرم     یاعلی

شرمنده عزیز دستگاهی نیست که همه ی این قابلیت ها رو با هم داشته باشه ...منظورتون از wimax ، وایرلس دستگاهه یا خود وایمکس ؟ چون وایمکس یه مودم جداگانه ست ...

در ضمن برای استفاده از اینترنت 3g و 4g  باید از دانگل های سیمکارت خور استفاده کنید و روتر شما باید این قابلیت اشتراک گذاری 3g .4g  در درون شبکه ی داخلی خودش رو داشته باشه ...

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

به هر چیزی میتونه بستگی داشته باشه ولی به نظر من به موبایلت بیشتر بستگی داره

سلام.

میتونی dsl-n14u asus بگیری بعد آنتن های 15dbi رو بهش متصل کنی که قدرت و برد آنتن دهی رو افزایش بده ...یا از دستگاه های تکرار کننده یا همون تقویت کننده سیگنال استفاده کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بادرود

من مودم tp link TD-W8951ND دارم متاسفانه برد انتن وای فای من کافی نیست و به کمی افزایش برد تا 40 درصد افزایش نیاز دارم

حالا من موندم این انتن های 7 یا 9 دسی بلی برای خود Tp-link بخرم واقعا تاثیر داره؟ و یک موضوع دیگه شنیدم افزایش این مقدار دسی بل بروی انسان در دارز مدت در کنارش باشی اسیب وارد می کنه

برای اتصال تلویزیون به مودمم نیاز دارم

لطفا دوستان در این مورد بنده را راهنمایی بفرمایید

باسپاس @};-

ویرایش شده در توسط shahrokhazad

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کیفیت این مودم چطوره :

E3372 ایرانسل attachicon.gif1-500x500.jpg

من همین دانگاو دارم خیلی خووبه اما ب نظرم نسخه انلاک بگیری بهتره
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا حیف که اینجا  اینقدر فعالیت کمه 

لابد همه کارشون درسته و end مودم و این چیزان !!!

ویرایش شده در توسط rahman1700

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بنظرم مودم tplink  archer D2 AC750  مودم خوبی هست و قیمت مناسبی داره 

البته خودمم دوس دارم دوستان نظر و یا تجربیاتشونو اینجا بگن و اگه زیر 300 مودمی که بهتر از این باشه رو معرفی کنن

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

8970 همونطور که اشاره کردید امکانات بسیار زیادی داره که عموما ازش استفاده نمیشه

خوب میشد اشاره میکردید که چه مودمی خودتون انتخاب کردید و مردد شدید درهر صورت من فکر میکنم 8968ND یا همون N خالی هم مناسب باشه اگر مدل ارزون تر خواستید 8961 میتونید تهیه کنید

مرسی از پاسخ

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری