رفتن به مطلب

پست‌های پیشنهادی

سلام..

من یه مودم (D-Link DSL-2730U) داشتم و با بسته 16مگابیت مخابرات میتونستم نهایت سرعت ارائه شده و بعضی مواقع سرعت بیشتری رو دریافت کنم و پینگ 4.2.2.4 هم حدود 105 بود. بعد از تعویض مودم قبلی با مدل (D-Link DSL-224) الان سرعتم حدود 12 و یا نهایتا 13 مگابیت شده و پینگ 4.2.2.4 هم به حدود 162 رسیده. اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Screenshot 2021-07-21 123408.png

Screenshot 2021-07-20 132934.png

Screenshot 2021-07-21 123525.png

در در ۱۴۰۰/۴/۳۰ در 12:55، Reza_ap گفته است :

سلام..

من یه مودم (D-Link DSL-2730U) داشتم و با بسته 16مگابیت مخابرات میتونستم نهایت سرعت ارائه شده و بعضی مواقع سرعت بیشتری رو دریافت کنم و پینگ 4.2.2.4 هم حدود 105 بود. بعد از تعویض مودم قبلی با مدل (D-Link DSL-224) الان سرعتم حدود 12 و یا نهایتا 13 مگابیت شده و پینگ 4.2.2.4 هم به حدود 162 رسیده. اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Screenshot 2021-07-21 123408.png

Screenshot 2021-07-20 132934.png

Screenshot 2021-07-21 123525.png

چرا این تاپیک منتقل شده؟ من قصد خرید مودم یا وسیله ی دیگه ای رو ندارم. فقط دنبال راه حل برای این مشکلم

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 2.5k
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

این مودم 224 جدید بسیار حساس به نویز هستش. بهتر هستش مودم دیگه‌ای تهیه کنید.

لینک به پست

در ۱ ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

این مودم 224 جدید بسیار حساس به نویز هستش. بهتر هستش مودم دیگه‌ای تهیه کنید.

سلام.با اجازه از صاحب تاپیک دوستم بین دو مودم 124 و 2740u مونده.کدوم بهتره؟

لینک به پست

در ۱ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

سلام.با اجازه از صاحب تاپیک دوستم بین دو مودم 124 و 2740u مونده.کدوم بهتره؟

بنده خودم 2730u/2750 دارم هر دوشون عالین 2740 هم قطعا خوب هستش 124 رو اطلاعی ندارم.

لینک به پست

در ۱ دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

بنده خودم 2730u/2750 دارم هر دوشون عالین 2740 هم قطعا خوب هستش 124 رو اطلاعی ندارم.

دوستم همین 2730u داره خیلی اذیتش میکنه.مدل مشکیش هست.میگه یبار چراغ اینترنت قرمز میشه یبار سبزه ولی نمیاره.اینترنتش مخابراته.توی انجمن هم خوندم خیلی باهاش مشکل دارن(مشکل قطعی و اینا)

لینک به پست

در ۱۴ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

دوستم همین 2730u داره خیلی اذیتش میکنه.مدل مشکیش هست.میگه یبار چراغ اینترنت قرمز میشه یبار سبزه ولی نمیاره.اینترنتش مخابراته.توی انجمن هم خوندم خیلی باهاش مشکل دارن(مشکل قطعی و اینا)

من سر این مودم تموم مو های سرم رو سفید کردم، تا اخرش ایسوس خریدم تقریبا یک ساله مشکلی ندارم، با اینترنت مخبارت همین مودم نسخه مشکی

لینک به پست

در ۱ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من سر این مودم تموم مو های سرم رو سفید کردم، تا اخرش ایسوس خریدم تقریبا یک ساله مشکلی ندارم، با اینترنت مخبارت همین مودم نسخه مشکی

دوستم هم دقیقا همینطور.حالا میخواد عوض کنه بین 2740u و 124 مونده.همه از جفتشون راضین.

لینک به پست

در ۱۵ ساعت قبل، Reza_ap گفته است :

چرا این تاپیک منتقل شده؟ من قصد خرید مودم یا وسیله ی دیگه ای رو ندارم. فقط دنبال راه حل برای این مشکلم

درود

isp شما چیه ؟! متاسفانه هر مودمی با هر isp نمیتونه مچ بشه و دچار تداخل میشه و درست کار نمیکنه !!! و هیچ راه خاصی هم نداره بجز تعویض ...

لینک به پست

در ۲ دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود

isp شما چیه ؟! متاسفانه هر مودمی با هر isp نمیتونه مچ بشه و دچار تداخل میشه و درست کار نمیکنه !!! و هیچ راه خاصی هم نداره بجز تعویض ...

از مخابرات اینترنت میگیرم. امروز مودم قبلی (DSL-2730U) رو دوباره راه اندازی کردم و دیدم هنوز مشکل برقراره..

لینک به پست

با سلام قصد خرید مودم Vdsl adsl با قیمت نهایت 500 تومن دارم. از بین این سه تا مدل مردد هستم. برد انتن دهی و پایداری و عدم قطع وصلی Wifi برای من در اولویت هست. شما کدوم رو پیشنهاد می دین؟

https://itsam.ir/product/مودم-روتر-vdsl-adsl-تی-پی-لینک-مدل-td-w9960_v1/#sec3

https://itsam.ir/product/d-link-dsl-224-n300-wireless-vdsl2-adsl2-modem-router/#sec3

https://itsam.ir/product/zte-zxhn-h168n/#sec3

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...