alidadashnejad

راهنمای بازی fallout 4 برای تازه وارد ها + قسمت 3 اضافه شد صفحه ی 2

Recommended Posts

بازی تموم شد برادر هود و اون یکی گروهو نابود کردم اخرشم fatherکشتم خخخخ

خب چرا لو میدی خدا رو شکر من تو تیم railord هستم و خیانت نمیکنم به دوستام این پسر توله هم میزنم میترکونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1394/09/30, 17:44:39، alidadashnejad گفته است :

دوستان قسمت سوم 

4 – همراهیان

tn8ds7ywoxlsd5f22doh.jpg

کلا 13 شخصت دربازی هست که می توانید به عنوان همراه از شان استفاده کنید .

Cait                                

Codsworth        

Curie

Paladin danse

John hancock

Robert maccready

Nick valentine

Piper

Preston garvey

Strong

X6-88

البته فقط  یک نفر بیشتر نمی توانید همراه خود کنید .

با بعضی از این همراهیان در مراحل اصلی روبه رو می شوید.

با بعضی در هنگام انجام مراحل فرعی و با بعضی ها هنگام گشتن در بازی اشنا می شوید.

بعضی از همراهیان شما دارای مراحل فرعی شخصی هستن.

نکات مهم درباره ی همراهیان

1 – همرهیان شما در طول جنگیدن با دشمن کشته نمی شوند و اگر بر زمین افتادن می توانید ان ها را دوباره به کمک stimpack به میدان جنگ برگردانید یا زمانی که جنگ تمام شد خود به خود جانشان پر می شود

2 – اگر همراهیان خود را به یکی از ستلمنت ها بفرستید و به ان ستلمنت حمله شود و شما از ان جا دفاع نکنید ممکن هست همراه کشته شود

3 – اگر بعضی از همراهیان شما اگر بیش از حد از شما ناامید شوند شما را ترک خواهند کرد

4 –همراهیان انسانی می توانند از لباس power armor استفاده کنن ( برای پوشیدن لباس کافی هست به همراه دستور دهید و برای خارج شدن از ان با همراه حرف بزنید )

buzz_lightyear_suit_mod_fallout_4_6-600x

5 – همراهیان انسانی می توانند از سلاح و زره های متفاوتی استفاده کنن ( زره یا سلاح مورد نظر را در کوله پشتی همراه ریخته و بعد ان ها را equip کنید

6 – بعضی از همراهیان شما بیشتر می توانند حمل کنند و پوشاندن لباس ماد شده میزان ان را می توان افزایش داد

5 – کاوش

20053320265l.jpg

1 – مرحله 

2 – ایستگاه رادیو

3 – loot  ( غارت )

4 – مکان

5 – شخصیت

6 – مواردی بسیار خاص

این قسمت رو به صورت کلی توضیح می دهم موارد زیر برای افرادی که بازی را شروع می کنند بسیار مفید می باشد تمام موارد زیر رو بعد از 100 ساعت بازی کردن تهیه کردم براتون .

همان طور که توضیح دادم بازی دارای قابلیت ساخت و ساز هست . اما برای ساخت و ساز شما به انواع junk نیاز دارید .

هیچ راهی بهتر برای پیدا کردن junk های مورد نظر شما نیست بجز گشتن و کشتن در طول کاوش .

هر جایی که می روید را بادقت زیر رو رو کنید. بعضی از مواقع مواردی پیدا می کنید که با دادن ان ها به npc خاص اون کارکتر به شما پول می دهد .

مثلا وقتی به برادرهود می پیوندید با صحبت کردن با چند کارکتر مراحل فرعی دریافت می کنید که به شما می گن که باید اسناد مهم قبل از جنگ پیدا کنید و یا خون موجودات خاص را پیدا کنید .

هنگام گشتن ممکن هست با مکان هایی خیلی عجیب رو به رو شوید حتما ان ها را چک کرده ممکن هست مراحلی جالب در ان ها پیدا کنید.

fallout-4-location-1200x675.jpg

در هنگام کاوش شما می توانید سلاح و زره های افسانه ای پیدا کنید که دارای پرکی خاصی می باشند یا حتی می توانید سلاح هایی خاص را برای اولین بار پیدا کنید و بعدا ان ها را با توجه به میل خود ماد کنید .

fallout4_guide_minigun_shredder.jpg

Fallout-4-Guide-Where-To-Find-The-Alien-

هنگام کاوش پیشنهاد می کنم حتما زره های خود را با جای اضافه ماد کنید تا بتوانید بیشتر حمل کنید .

هنگام کاوش دنبال fusion core  بگردید این کور ها معمولا در دستگاهی خاص می باشند و در بعضی از مواقع در جعبه های گلوله .

با افراد جدید اشنا شوید و با ان ها صحبت کنید حتما روی پرک کاریزمای خود کار کنید تا مکالمه ها را پیروز شوید .

1280x720-Ocs.jpg

هنگام کاوش اماده باشید امکان دارد شما با پنجه ی مرگ رو به رو شوید ان موقع هست که باید با تمام سرعت فرار کنید یا مثل یک مرد جلوی پنجه ی مرگ ایستاده و کشته شوید .

fallout-4-deathclaw_1920.0.0.jpg

هنگام کاوش دنبال مجله و یا بابل هد باشید با پیدا کردن هر یک از این ها شما یک پرک باز می کنید .

fallout-4-bobbleheads.jpg

دنیایه ازبین رفته بسیار بزرگ می باشد می توانید از fast travel  استفاده کنید .

هنگام کاوش به فرکانس های رادیویی زیادی روبه رو می شوید ان ها را در pipboy خود چک کنید بعضی از ان ها مراحلی می باشند و بعضی ها هم تله هستند .

هنگام گشتن می توانید مجله هایی پیدا کنید که برای power armor  شما رنگی خاص باز کند یا مدل مویی جدید حتی .

بعضی از مکان های بازی بسیار خطرناک می باشند و بدون اماده بودن بیشتر از چند لحظه زنده نخواهید ماند مانند : glowing sea  مرکز برخورد هسته ای .

fallout_4_e3_2015_22.jpg

در هنگام کاوش انواع دارو و مواد غذایی با خود همراه داشته باشید اما خیلی خود را سنگین نکنید .

6 – پول در اوردن

1  - تجارت 

1 –  خرید

2 – فروش

2 – انجام ماموریت

3 –  به کمک settlement

1-      وقتی در حال بازی هستید سلاح ها و زره های تمام افرادی که می کشید را بردارید شاید یک عدد قیمتی نداشته باشه اما اگر 10 تا بردارید بله فرق می کند .

حال به یکی از ستلمنت های بزرگ بازی مثل  diamond city    یا   goodneighbor   بروید و در بازارچه چیز هایی که نیاز ندارید را بفروشید تا جایی که می توانید جانک هارو نفروشید بعدا به درد می خورند .

Fallout-4-Town-hub-750x395.jpg

fallout-4-diamond-city.jpg

2 - با انجام ماموریت می توانید پول در اورید که معمولا می گن برو فلان نقطه این ها رو بکش برگرد پولت رو دریافت کن که به صورت میانگین بین 100 تا 200 درنوشابه دریافت می کنید

3 – بعضی از افراد از شما می خواهند که در ویستلند دنبال ایتم هایی خاص بگردید و با پیدا کردن هر یک از این ایتم ها و برگرداندن ان ایتم ها مقداری در نوشابه دریافت می کنید ( معمولا 25 تا برای هر ایتم بعضی از مکان ها شامل 3 الی 6 تا از این ایتم ها هستن پس حسابی مکان های مختلف را بگردید ) البته این افراد در فرقه ها هستن مخصوصا برادر هود که اول باید به ان فرقه به پیوندید.

4 – در اخر هم شما به کمک ستلمنت خود می توانید پول در اورید که بهترین و پر درامد ترین راه کشاورزی هست .

fallout-4-abernathy-farms.jpg

یک نکته ی مهم شما با افزایش پرک کاریزما و big sale  و پیدا کردن بابل هد و مجله هایی خاص می توانید در هنگام خرید و فروش قیمت ها را بهتر کنید . ( با قیمت بیشتری بفروشید و با قیمت کمتری بخرید )

خوب این تمام چیز های مهمی بود که باید می گفتم فکر کنم البته اگر سوالی خاص دارید حتما به پرسید دوستان 

نحوه ی نصب ماد 

قبل از شروع باید از سیو های بازی کپی بگیرید

C:\Users\ALI-D\Documents\my games\Fallout4

اول از همه باید یه تغییر کوچکی در فایل بازی ایجاد کنید برید توی لینک http://wiki.tesnexus.com/index.php/Fallout_4_Mod_Installation

کامل گفته من هم پایین برایتان اوردم ولی نوشته ها رو از اون جا کپی کنید کلا توی لینک بالا همه چیز رو توضیح داده

کلا هرچی توی این فولدر هست رو یه کپی بگیرید ازش به عنوان بک اپ داشته باشی

حالا روی همون فولدری که هستید رایت کلیک کنید و بر روی READ ONLY بزنید و بعد OK   کنید

بعدش باید یه فایلی رو دستکاری کنید

فایل  Fallout4Prefs.ini رو باز کنید / بگردید دنبال کلمه ی Launcher / دقیقا زیرش این رو کپی کن bEnableFileSelection=1 ببند سیو کن

حالا این رو باز کن Fallout4.ini / بگرد خط sResourceDataDirsFinal=STRINGS رو پیدا کن و بعد با sResourceDataDirsFinal=STRINGS\, TEXTURES\, MUSIC\, SOUND\, INTERFACE\, MESHES\, PROGRAMS\, MATERIALS\, LODSETTINGS\, VIS\, MISC\, SCRIPTS\, SHADERSFX\

عوضش کنید و بعد سیو کنید

برای دانلود و نصب ماد

اول بروید توی سایت http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_order=1&src_sort=0&src_view=1&src_tab=1&src_game=1151&src_language=0&src_showadult=1&ignoreCF=0&page=1&pUp=1

این سایت صفحه ی مادینگ fallout 4  هست برای بقیه بازی ها رو هم می تونید از سمت راست سرچ کنید

بعد عضو سایت شوید

بعد باید برنامه ی NMM  رو دانلود کنید تا بدون دردسر فایل ها نصب بشود

لینک دانلود http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/modmanager/? با توجه به ویندوز دانلود کنید

برنامه رو نصب کنید

بعد برنامه شروع می کند به اسکن کردن سیستم برای پیدا کردن فایل بازی بعد از این که پیدا کرد 2 تا علا مت می اد یکی ضبدر و یکی هم تیک بر روی تیک بزنید بعد سرچ رو متوقف کنید .

حالا اماده اید برای دانلود

چند ماد پیشنهادی

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/522

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/212

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/1145

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/798

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/325

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/449

بعد بروید روی files کلیک کنید

بعد اونی رو انتخاب کنید که بیشترین دانلود رو داره ( پیشنهاد می شه )  بعد بر روی download with manager کلیک کنید

حالا فایل توی برنامه ی NMM شروع می شود به دانلود صبر کنید دانلود تموم شه

وقتی تموم شد بر روش 2 بار کلیک کنید ( بر روی اسم فایلی که توی NMM دانلود کردید 2 بار کلیک کنید ) تا ماد شروع به نصب کند بعضی از ماد ها اپشن های مختلف دارد بعضی ها نه

اون چندتا ماد بالا بهترین ها هستن هر روز یه سر بزنید ماد های بیشتری وارد بازی می شه یه 3 ماه دیگه هم تکستچر های 4K هم می اد همراه با ENB

سوالی بود در خدمت هستم

سلام دوست من ممنون از راهنماییهاتون. میشه نحوه عضو شدن تو سایت nexus رو یکم توضیح بدین؟ باید رجیستر بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقد من از این بازی و witcher 3 خاطره دارم هر وقت اسمشون رو میشنوم یا عکساشون رو میبینم دلم میگیره  روزهای خوب گذشته واقعا هیچ وقت تکرار نمیشن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان من برای نصب ماد شخصیت مشکل دارم

این مادهای شخصیت که تو سایت نکسوز گذاشتن رو چطور میشه نصب کرد

من نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

چندتا ویدئو هم دیدم از یوتیوب ولی بازم انجام میدم هیچ اتفاقی نمیوفته

میشه راهنمایی کنید

یک موردی بگم نسخه گیم منم قدیمی هست و اپدیت های جدید رو نداره

ممکنه بخاطر این مورد باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری