سعید حسینی

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما در این تاپیک

Recommended Posts

سلام

وقتش نرسیده که این تاپیک

از مهم شدگی در بیاد تا همچنان همیشه بالای صفحه اول خرید و فروش پاور نباشه؟ 😶

آپدیت:

با تشکر از مدیریت که اینکار رو انجام دادن 

ویرایش شده در توسط Farjam
  • Like 1
  • Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تاپیک های که قفل میشند یا مهم میشند باید محدودیت زمانی داشته باشند،طرف برای فروش لوازم خودش میاد تاپیک رو مهم میکنه،ویژه میکنه،جنسش فروش میره دیگه پیداش نمیشه اون تاپیک خوشگلش همیشه در صدر جدول میمونه

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این پیشنهاد من میدونم در حد یک حرف هست و تمام بارش روی ناظرین محترم 

ولی من پیشنهادم این هست که  برای کاربران تازه وارد تا مدتی محدودیت اعمال بشه براشون و برای کامنت هایی که در تاپیک ها میگذارند تا تایید ناظر منعکس نشه در تاپیک ها

چون جدیدا" مشاهده میشه کاربر دقیقا" یک هفته هست عضو شده الان به لطف نبود منفی با هر کاربری  ( بدون توجهبه سابقه و معلومات)هر طوری میخواد صحبت میکنه

باز قدیم منفی بود طرف بعد 10 تا منفی یک مدت اخراج میشد میرفت روی حرف هایی که زده فکر میکرد و با تفکر جدید بر میگشت به فروم

یکسری افراد تازه وارد  جدیدا" هم در تاپیک های فروش نظر زیاد میدن و قیمت گذاری میکنند روی کالای افرادو هم در تاپیک های گوناگون نظراتی میدهند که ربطی نداره به موضوع تاپیک و باعث تشنج میشه.

• Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1397/06/13, 00:25:16، Hassan.SK گفته است :

سلام خواهشندم قابلیت دادن امتیاز منفی به پستها رو برگردونید چون بعضا پستهایی داده میشه که حرص آدمو در میاره وقتی هم جوابشو بدیم تاپیک منحرف میشه این درخواست خیلیهاست لطفا حداقل نظر سنجی بزارید

یه عده کم که جیره خوار هستن با هدف بر هم زدن جو انجمن و ایجاد تنش و فضای روانی میخوان فعالیت کنن با بودن امتیاز منفی تو هر پست 10 تا منفی میخورن و خود به خود اخراج میشن چند نمونه هستش که کاربران تازه وارد میان و اینجوری اعصاب وسه ادم نمیزارن اعصابی که از وضع و اوضاع خراب ، خرابترش میکنن

درود

در رابطه با امتیاز منفی بین مدیران بررسی خواهد شد و در صورت لزوم گزینه منفی اضافه خواهد شد.

در رابطه با پست ها هر پست ی که مشکل داشت لطفا گزارش کنید رسیدگی خواهد شد.

با تشکر

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

وقتش نرسیده که این تاپیک

از مهم شدگی در بیاد تا همچنان همیشه بالای صفحه اول خرید و فروش پاور نباشه؟ 😶

آپدیت:

با تشکر از مدیریت که اینکار رو انجام دادن 

درود فرجام جان

🌹

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تاپیک های که قفل میشند یا مهم میشند باید محدودیت زمانی داشته باشند،طرف برای فروش لوازم خودش میاد تاپیک رو مهم میکنه،ویژه میکنه،جنسش فروش میره دیگه پیداش نمیشه اون تاپیک خوشگلش همیشه در صدر جدول میمونه

عزیز معمولا تاپیک هایی که برای کاربران ویژه بوده ، بررسی میشه و از مهم بودن برداشته میشه .

ولی در مجموع سعی خواهیم کرد بیشتر بررسی کنیم .

در 5 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

سلام

این پیشنهاد من میدونم در حد یک حرف هست و تمام بارش روی ناظرین محترم 

ولی من پیشنهادم این هست که  برای کاربران تازه وارد تا مدتی محدودیت اعمال بشه براشون و برای کامنت هایی که در تاپیک ها میگذارند تا تایید ناظر منعکس نشه در تاپیک ها

چون جدیدا" مشاهده میشه کاربر دقیقا" یک هفته هست عضو شده الان به لطف نبود منفی با هر کاربری  ( بدون توجهبه سابقه و معلومات)هر طوری میخواد صحبت میکنه

باز قدیم منفی بود طرف بعد 10 تا منفی یک مدت اخراج میشد میرفت روی حرف هایی که زده فکر میکرد و با تفکر جدید بر میگشت به فروم

یکسری افراد تازه وارد  جدیدا" هم در تاپیک های فروش نظر زیاد میدن و قیمت گذاری میکنند روی کالای افرادو هم در تاپیک های گوناگون نظراتی میدهند که ربطی نداره به موضوع تاپیک و باعث تشنج میشه.

درود احسان جان

عزیز تمام کاربران تازه وارد تا 1 هفته که پست میزنن نیاز به تایید مدیران داره.

هر مشکلی تو هر تاپیکی مشاهده کردید گزارش کنید قطعا بررسی خواهد شد.

در رابطه با منفی همونطور که در چند پست قبل توضیح دادم نیاز به بررسی بین مدیران داره .

• Like 4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به عنوان کسی که امتیاز منفی براش به هیچ وجه مهم نبوده و بی طرف هست تمام نظرات رو خوندم

دقت کنید هر چیزی مزایا و معایب خودشو داره . نبودن امتیاز منفی از یکطرف باعث جولان کاربر نما ها میشه و در صورت و جود همون قضیه تلافی منفی ها پیش میاد 

تنها تصمیمی که به نظرم عاقلانه اومد  نبود امتیاز منفی در بخش فروش و تاپیک های جنجالی هست  ( به علاوه اینکه کاربران مولتی اکانت شناسایی و بن طولانی مدت  بشن )

از دوستان هم تقاضا دارم از فضای اقتصادی در داخل فضای مجازی انتقاد نکنید . هممون میدونم که فضای اقتصادی چجوری هست و لازم نیست انقدر یاس و نا امیدی توی جامعه تزریق بشه . با این بحث ها فقط فضای فروم گرفته تر و بدتر میشه . با اعتراض در فضای مجازی اصولی مشکلی  حل نمیشه . ( دلیل اعتراض در فضای مجازی نبود امنیت اعتراض در جامعه هست که به ما مربوط نمیشه )

دو دقیقه میشینیم پای گیم و فضای مجازی که دنیای واقعی از یادمون بره با این پست ها و کامنت ها رو به رو میشیم

https://www.zoomg.ir/2018/9/10/286356/marvels-spider-man-review/

باز هم از دوستان تقاضا دارم که مشکلات سیاسی و اقتصادی رو اینجا مطرح نکنند که نه مشکلی حل میشه بلکه به مشکلات فروم اضافه هم میشه و فضا متشنج میشه

فعلا که حال فروم اصلا خوب نیست ...

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1397/07/19, 13:16:32، Sabertooth گفته است :

شما هم به این مشکل برخوردین؟

بله بعضی وقتها

چرا تاپیکهای این قسمت از انجمن تو آخرین ارسالها نشون داده نمیشه ؟

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/forum/196-انجمن-تخصصی-کارت-گرافیک-های-msi/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، چند وقتیه که سایت فروشگاه رو با مرورگر کروم باز می کنم به شکل زیرهست و همچنین کالایی رو انتخاب می کنم عکسی از آن نمایش داده نمی شود و فقط در حال بارگذاری است! ولی با دیگر مرورگر ها از جمله Edge  مشکلی نیست!چرا؟ مشکل از مرورگر هست آیا؟

1.png

2.png

ویرایش شده در توسط arminas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 30 دقیقه قبل، arminas گفته است :

سلام، چند وقتیه که سایت فروشگاه رو با مرورگر کروم باز می کنم به شکل زیرهست و همچنین کالایی رو انتخاب می کنم عکسی از آن نمایش داده نمی شود و فقط در حال بارگذاری است! ولی با دیگر مرورگر ها از جمله Edge  مشکلی نیست!چرا؟ مشکل از مرورگر هست آیا؟

سلام

منم همچین مشکلی دارم با کروم تو گوشی درسته.با مایکروسافت اج هم درسته فقط با کروم کامپیوتر اینجوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، arminas گفته است :

سلام

من همچین مشکلی ندارم . کش مرورگر رو پاک کنید . تنظیماتش رو ریست کنید . احتمالا درست میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری