رفتن به مطلب
  • جدید...

انتقادهای تند و تیز و ملایم شما در این تاپیک

پست‌های پیشنهادی

در در 26 فروردین 1400 در 05:26، mahddi گفته است :

سلام

برای من هم کار نمی کنه

کش رو هم پاک کردم

برای بنده هم خیلی وقته شانسی عمل میکنه دیگه داریم میسوزیم و میسازیم

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 1.5k
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

پست‌های محبوب

درود دوستان میدونم که هر کسی امکان داره اشتباه کنه و ما هم جدا از این افراد نیستیم در کل این تاپیک رو ایجاد کردم که شما دوستان اگر مشکلی از ما میبینید در اینجا مطرح کنید . لطفا در این تاپیک سعی کنید

@CRM سلام همینکه تاپیک قفل میکنید و وقتی خودتون پست میدید باز میکنید یه جورایی توهین به شعور کاربران به حساب میاد درسته برای اینکه قضیه بیشتر کش پیدا نکنه و امواج منفی برای لیون منتشر نشه ای

درود حناب عباسوند مشکل شما رو بررسی کردم @};-   اولین نکته ای که میخوام بگم اینه که بابت مشکلی که برای مانیتور شما افتاد متاسفم و متاسفیم . @};- @};- هر زمان متوجه خرابی قطعه ای میشیم اولین کاری ک

تصاویر ارسال شده

سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز لیون کامپیوتر

بنده خبر انتشار و لینک دانلود فیلم مورتال کمبت 2021 رو داخل تاپیک :

منتشر کردم ولی الان می بینم که پست ارسالی بنده پاک شده .

یعنی بنده به عنوان استارتر نمی دونم که خبر انتشار فیلم کمبت 11 به موضوع این تاپیک میخوره یا نه ؟

مگه غیر اینه که خبر انتشار فیلم بازی مورتال کمبت یه خبر از بازی مورتال کمبت هستش ؟؟؟

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام خدمت مدیران و دوستان عزیز لیون کامپیوتر

بنده خبر انتشار و لینک دانلود فیلم مورتال کمبت 2021 رو داخل تاپیک :

منتشر کردم ولی الان می بینم که پست ارسالی بنده پاک شده .

یعنی بنده به عنوان استارتر نمی دونم که خبر انتشار فیلم کمبت 11 به موضوع این تاپیک میخوره یا نه ؟

مگه غیر اینه که خبر انتشار فیلم بازی مورتال کمبت یه خبر از بازی مورتال کمبت هستش ؟؟؟

دوست عزیز شما لینک دانلود فیلم رو گذاشتید داخل تاپیک . تاپیکی که هیچ ارتباطی به دانلود فیلم نداره .

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز شما لینک دانلود فیلم رو گذاشتید داخل تاپیک . تاپیکی که هیچ ارتباطی به دانلود فیلم نداره .

حامد خان عزیز ربط به بازی مورتال کمبت که داشت ، نداشت ؟

این فقط یه خبر از در دسترس قرار گرفتن فیلم کمبت برای دانلود بود .

یه نگاه به صفحه قبل و قبلترش بندازید ببینید چندتا از پستها ربط به تاپیک داره . با توجه به این که عنوان تاپیک اخبار مختصر بازی و ... هستش .

لانچ شدن فیلم کمبت یه خبر مختصر از بازی مورتال کمبت هستش درحالی که بحث هایی مثل وایکینگها و ... نه .هرچند بنده مشکلی حتی توی اون بحث ها هم نمی بینم .

..................................

الان من فقط خبر انتشار فیلم کمبت 2021 رو بدون لینک میزارم امیدوارم که این بار مشکلی نداشته باشه .

ممنون .

لینک به پست

خبر مشکلی نداره . لینک دانلود فیلم نباشه .

لینک به پست

کاهش نرخ ارز افزایش قیمت قطعات. یکیشون حبابه.🙄 10900k گرفته تا مادربورد ها. گرافیک رو نمیگم ...

لینک به پست

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز یکی از تاپیک های فروشی که ایجاد کردم قفل شده ظاهرا:

ممنون میشم رسیدگی کنید

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Mehdi_FXX گفته است :

سلام و عرض ادب

دوستان عزیز یکی از تاپیک های فروشی که ایجاد کردم قفل شده ظاهرا:

ممنون میشم رسیدگی کنید

سلام دوست عزیز

مطابق قوانین فروم، هر کاربر حداکثر دو تاپیک فعال در بخش بازارچه می‌تونه داشته باشه ( همچنین یک تاپیک در بخش متفرقه )

دلیل قفل شدن تاپیک شما، ایجاد و تایید تاپیک جدیدتون بوده که در پی اون، قدیمی‌ترین تاپیک فعال‌تون قفل شده

لطفاً قوانین فروم رو مطالعه و رعایت بفرمایین

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست عزیز

مطابق قوانین فروم، هر کاربر حداکثر دو تاپیک فعال در بخش بازارچه می‌تونه داشته باشه ( همچنین یک تاپیک در بخش متفرقه )

دلیل قفل شدن تاپیک شما، ایجاد و تایید تاپیک جدیدتون بوده که در پی اون، قدیمی‌ترین تاپیک فعال‌تون قفل شده

لطفاً قوانین فروم رو مطالعه و رعایت بفرمایین

سلام

درسته حق با شماست.

من محتوای تاپیک اول رو به تاپیک سوم انتقال دادم. پس لطفا این تاپیک رو حذف کنید:

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/124971-فروش-یک-عدد-پاور-thermaltake-tough-power-1350w/

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.