رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

در در 9 اردیبهشت 1399 در 16:58، Amir mafia گفته است :

سلام. میخواستم یه راهنمایی به اون دوستانی که برای اولین بار با کد ws-37338-4 بن شدن کنم.من هم یک ماه پیش با هگین کد بن شدم و هرجا رو مطگشتم میگفتن دائمیه. ولی بعد از گذشت حدودا یک ماه(که دیشب بود) دیدم که انبن شدم. پس نگران نباشین عزیزان❤️❤️

احتمالا ضرر سونی از اون اکانتی ک رو کنسول شما بوده جبران شده و کنسول شما آنبن شده

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قا یکی از دوستان ps4 داره که بازیهای هکی روش ریخته الان بخواد بازی اورجینال بخره و آنلاین بازی کنه مشکلی داره؟

باید درست حسابی اکانتایی ک توی کنسوله رو چک بکنه از همه لحاظ اگه نمیتونن پیام خصوصی بدین راهنمایی میکنم اگه واقعا اکانت هکی باشه و اکانت مورد دار نباشه هیچ مشکلی نیست برای انلاین بازی کردن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

قبل انلاین شدن اکانتا و بازیارو پاک کنه. البته اگه شکایت شده باشه از طرف صاحب اکانتا ممکنه به محض انلاین شدن بن بشه ولی کم پیش میاد.

نه عزیزم اینطوری نیست شما هرکاری بکنی اگه کنسول اکانت مورد دار داشته باشه توسط سونی mark شده و بن خواهد شد ( حتی اگه Full Initialize بشه) جلوگیری از بن شدن هم فقط و فقط یه راه داره اونم قبل اینکه کنسولو انلاین کنی اکانتارو چک بکنی و اگه مورد دارن انلاین نکنی 🤣 ( البته راه های دیگه هم هست که تست نکردم ولی فک کنم جواب میدن) 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،الان ps4 های بن شده چند تو بازار؟میخام بخرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Rahigamer گفته است :

سلام،الان ps4 های بن شده چند تو بازار؟میخام بخرم

اسلیم دور و بر 3 تومن - پرو دور و بر 5 تومن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

نه عزیزم اینطوری نیست شما هرکاری بکنی اگه کنسول اکانت مورد دار داشته باشه توسط سونی mark شده و بن خواهد شد ( حتی اگه Full Initialize بشه) جلوگیری از بن شدن هم فقط و فقط یه راه داره اونم قبل اینکه کنسولو انلاین کنی اکانتارو چک بکنی و اگه مورد دارن انلاین نکنی 🤣 ( البته راه های دیگه هم هست که تست نکردم ولی فک کنم جواب میدن) 

چجوری میخوای اکانت رو چک کنی!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 19 ساعت قبل، Slasher گفته است :

🤣🤣داداش چی میگی برا خودت. مگه میشه فهمید اکانته مورد داره یا نه! یه ریسکه مونده خرتو بگیره یا نه! اگه خیلی نگرانی نباید بازی هکی روش بریزی. فقط اکانت هکی بن نمیکنه وقتی از پول اون اکانته استفاده شده باشه اصولا بن میکنه سونی اونم بخاطر شکایت صاحب اکانتس. اره مارک میکنه بن میکنه چه انلاین شی چه نشی. فقط تفاوتش اینه انلاین نشی نمیفهمی بن شدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

🤣🤣داداش چی میگی برا خودت. مگه میشه فهمید اکانته مورد داره یا نه! یه ریسکه مونده خرتو بگیره یا نه! اگه خیلی نگرانی نباید بازی هکی روش بریزی. فقط اکانت هکی بن نمیکنه وقتی از پول اون اکانته استفاده شده باشه اصولا بن میکنه سونی اونم بخاطر شکایت صاحب اکانتس. اره مارک میکنه بن میکنه چه انلاین شی چه نشی. فقط تفاوتش اینه انلاین نشی نمیفهمی بن شدی.

بنده کارم کنسوله و هر روز سر و کار دارم با ps4 و xone متوجه میشم کنسول هم بن بشه میتونم از بن دربیارمش...
البته بیخیال شما راست میگی بنده چیزی نمیفهمم واسه خودم میگم 👍

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یادش بخیر 360 کبیر یه راهی داشت که kv  سی پی یو رو با یه کنسول بن نشده عوض میکردن حل میشد good old days

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

بنده کارم کنسوله و هر روز سر و کار دارم با ps4 و xone متوجه میشم کنسول هم بن بشه میتونم از بن دربیارمش...

داداش جان ببخشید یه سوال فنی.
ما برا داداش کوچیکمون یه ps4 slim 500 گرفتیم کارکرده .بعد اونی که فروشنده بود گفت حدود350 پول بازی داده تقریبا7-8 تا بازی داشت.بعد که ازش پرسیدم گفت ریست فکتوری کنی میتونی آنلاین بازی کنی بعدا با دیسک یا دیجیتال.
میخواستم بپرسم ازت با این بحثایی که بین شما و دوستان شد احتمال داره این دستگاه هم وقتی آنلاین بکنم بن بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

داداش جان ببخشید یه سوال فنی.
ما برا داداش کوچیکمون یه ps4 slim 500 گرفتیم کارکرده .بعد اونی که فروشنده بود گفت حدود350 پول بازی داده تقریبا7-8 تا بازی داشت.بعد که ازش پرسیدم گفت ریست فکتوری کنی میتونی آنلاین بازی کنی بعدا با دیسک یا دیجیتال.
میخواستم بپرسم ازت با این بحثایی که بین شما و دوستان شد احتمال داره این دستگاه هم وقتی آنلاین بکنم بن بشه؟

به اکانتی که روشه بستگی داره اگه اکانت هکی بدون دستخوردگی باشه همین الانم میتونی انلاین کنی بازی کنی شایدم بازیاش قفل نشد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شروع کننده‌ی تاپیک زمان ارسال
در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

چه زود بهت برمیخوره. تاپیک زیرخاکی بزارین rest in peace شه یه تاپیک جامع براش باز کنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چه زود بهت برمیخوره. تاپیک زیرخاکی بزارین rest in peace شه یه تاپیک جامع براش باز کنین.

مشکلی نیست که .اتفاقا این موضوع خیلی مورد سواله برای افراد.کم تاپیک این چنینی داریم.بهتره موضوع تاپیک رو هم عوض کنید و یه مورد جامع بزارید.که اگر کسی سوالی داشته باشه هم پاسخ بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 46 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

چیزی نگفتم که 😄
اگر احیانا  موجب ناراحتی شدم شرمنده هستم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم نمیشه بازی های هکی رو روی هارد اکسترنال نصب کرد و هر موقع خواستی انلاین شی هارد رو دربیاری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست