Recommended Posts

من 2/3 سال پیش از اینا یه باطری لپ تاپ گرفتم اشتباه فرستادن

یه آدرس دادن برگشت دادم دیگه نه پشتیبانی جواب داد نه خبری شد

منم خیلی درگیر بودم کلا بیخیالش شدم :|

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1395/08/20, 13:49:54، COMEX گفته است :

اینو  یکی نوشته بود گفتم شاید بدرد کسی بخوره

تمامی سفارشات این سایت از انبار (تهران - خ ولی عصر - بالاتر از چهار راه طالقانی - مرکز کامپیوتر ایران) ارسال میشه.

دفتر این شرکت واقع در: 

تهران - ری - میدان هادی ساعی - خ فدایی - کوچه معين خواه - ساختمان آنلاین پیشرو (پلاک 9) 
تهران - شهر ري - ميدان فرمانداري - ميدان شهرداري - خ فدايي - کوچه معين خواه - پلاک 9

کد پستی: 1877853931

تلفن: 02155956322 الی 4

ایمیل: [email protected] - [email protected]

شرکت ثبت کننده دامنه: www.hostiran.com
هاستینگ سایت ها: موسسه تبیان http://tebyanidc.com/fa

دامنه های تحت اختیار: lapbuy.com - 72121.ir - seratolhosein.ir

صاحب امتیاز دامنه: مرتضی عبیری - اعظم شفیعیان

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان tvتازه امروز به دستم رسید البته گارانتی نداره ولی خودش میگه گارانتیه تک سرویس کارت و برچسب نداره!!!1 درسته؟ کسی با این گارانتی خریده ببینه درسته؟  در ضمن قسمت بارکد کاملا مخدوش هست و tvکاملا معلومه که استفاده شده جای پایه دیواری پشتیش مونده به عرض دو انگش و طول6 سانت بعد منکر میشه .میدونستم این شرکت بی مشکل نمیفرسته قبلا بهم هشدار داده بودند دوستان که کاملا چک کنم.

البته با پیگیری فتا و دادسرا من 4 شنبه جلوی حساب ایشون رو بسته بودم  فکر کنم واسه همین جنسو فرستادند والا اینها تو دوهفته گذشته حتی یکبار زنگ نمیزدند بهم ولی الان روزی 5 بار زنگ میزنند که رضایت برم بدم حسابشون باز بشه .البته مستقیم اینو نمیگن زنگ میزنند که کالا فرستاده شد. کالارسید؟ کالا رو تحویل گرفتید و........

یعنی طوری برخورد میکنند آدم احساس میکنه اینها همیشه در دسترسند هروقت مشکلی بود ولی اون 12 روز انتظار 12 روز دروغ . 12روز پشت خطی . 12 روزسردرگمی .12 روز برخورد بدشون رو آدم مگه یادش میره واقعا روزهای سختی بود

ویرایش شده در توسط EVGA OC
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/17, 14:48:20، hosseinskandari گفته است :

خدا بهتون صبر بده... این بی شرفا رو فقط باید بری چند نفری اوقد بزنیشون که دیگه نتونن درس را برن تا آخر عمرشون. مگه اینجوری عادمشون بشه کرد. وگرنه پلیس و شکایت و اینا تغییر تو رویه اینا ایجاد نمیکنه..

من یه فن لپتاپ فک کنم یبار خریدم از اینا به مشکل خورد برا گارانتیش زنگ زدم .. میدونم که یجوری شد تصیمیم گرفتم برا 50 تومن فن دیگه پیگیریش نشم...

نباید ول میکردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

دوستان tvتازه امروز به دستم رسید البته گارانتی نداره ولی خودش میگه گارانتیه تک سرویس کارت و برچسب نداره!!!1 درسته؟ کسی با این گارانتی خریده ببینه درسته؟  در ضمن قسمت بارکد کاملا مخدوش هست و tvکاملا معلومه که استفاده شده جای پایه دیواری پشتیش مونده به عرض دو انگش و طول6 سانت بعد منکر میشه .میدونستم این شرکت بی مشکل نمیفرسته قبلا بهم هشدار داده بودند دوستان که کاملا چک کنم.

البته با پیگیری فتا و دادسرا من 4 شنبه جلوی حساب ایشون رو بسته بودم  فکر کنم واسه همین جنسو فرستادند والا اینها تو دوهفته گذشته حتی یکبار زنگ نمیزدند بهم ولی الان روزی 5 بار زنگ میزنند که رضایت برم بدم حسابشون باز بشه .البته مستقیم اینو نمیگن زنگ میزنند که کالا فرستاده شد. کالارسید؟ کالا رو تحویل گرفتید و........

یعنی طوری برخورد میکنند آدم احساس میکنه اینها همیشه در دسترسند هروقت مشکلی بود ولی اون 12 روز انتظار 12 روز دروغ . 12روز پشت خطی . 12 روزسردرگمی .12 روز برخورد بدشون رو آدم مگه یادش میره واقعا روزهای سختی بود

درود

حالا که پی گرفتی جلوتر هم برو. اگر کالا اونی که قرار بوده باشه نیست، رضایت نده.

• Upvote 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/20, 15:52:05، _parham گفته است :

من 2/3 سال پیش از اینا یه باطری لپ تاپ گرفتم اشتباه فرستادن

یه آدرس دادن برگشت دادم دیگه نه پشتیبانی جواب داد نه خبری شد

منم خیلی درگیر بودم کلا بیخیالش شدم :|

اندازه پول باطریتون تو راه دادسرا و فتا خرج میکردید به نتیجه میرسیدید .اشکال ما ایرانیها اینه که قانون رو خوب نمیشناسیم و از حق و حقوق خودمون آگاه نیستیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

حالا که پی گرفتی جلوتر هم برو. اگر کالا اونی که قرار بوده باشه نیست، رضایت نده.

جالبه 4 شنبه این تاپیکو دیده بودند ناراحت هم شده بودند میگفتند جنسو گرفتی برو پاکش کن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، EVGA OC گفته است :

جالبه 4 شنبه این تاپیکو دیده بودند ناراحت هم شده بودند میگفتند جنسو گرفتی برو پاکش کن .

همون روز که تاپیک زدی من به پشتیبانی شون ایمیل زدم و لینک تاپیک رو فرستادم. امیدوارم که این فرایند طی بشه و محدودیت هایی براشون ایجاد بشه. اگر این همه شکایت از طریق حقوقی پیگیری شده بود قاعدتا باید تعطیل می کردند.

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

ی شده بود قاعدتا باید تعطیل می کردن

دستتون درد نکنه. اینهمه سابقه دارند و اینهمه مشتری سایت خوبی هم دارند اگه میخواستند درست کارکنند خیلی بهتر سوددهی داشت شرکت براشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/19, 09:24:13، Magneto گفته است :

من تهران هستم. یه بار از اینها کی بورد لپ تاپ خریدم. همون روز ارسال کردن. پیک خودشون آورد. خراب بود یه دکمه ش سفت بود. دادم برش گردونه. فرداشم سالمش رو آورد. ولی فهمیدم که فروشگاهشون صاحب نداره. زنگ میزد میگفت "ممد این کیبورد دکمه ش سفته چیکار کنم برگردونم یا بیارم؟" یعنی ببرم به اونی که خریدیم پس بدم یا بیارم شرکت (خونه!).

دوست عزیز اینا با 3.600.000 تو فرار نمی کنن. حرفی که دوستمون زده درسته گیر نیاوردن که ارسال کنن. مدارا کن تا جنست رو تحویل بگیری. بری اونجا زیر گوش یکیشون بزنی باید یه پوبی بذاری رو 3.600.000 تومنت و بدی به یارو.

شکایت و ... هم حسابی از کار و زندگی میندازدت. کلا سیستم قضایی مملکت طوری تنظیم شده که شما تا به سیم آخر نزدی نری شکایت کنی و وقتت رو تلف کنی. الکی هم چندصد کیلومتر راه رو نیا دنبال اینا. اصلا راه نمیدنت اون بالا. قبلش باید تلفنی هماهنگ کنی بدونن به چه دلیل داری می ری اونجا رفتی آیفون رو زدی خودتو معرفی کنی در رو برات باز کنن. به اسم پیکی چیزی هم بری بالا (یعنی با دروغ) می تونن هر اقدامی علیهت بکنن. الکی خودتو خسته نکن. زنگ بزن مدارا کن بگو من قول دادم فلان شده بلان شده پیگیر شو.

والا من تجربه خودم رو با صحبت های شما مقایسه میکردم. ابتداش همینطور به نظر میرسید. یعنی ابتدا قبل از طرح شکایت خیلی از مسئولای دادسرا و حتی یک قاضی بود یا بازرس کشیم همچین چیزی فکر کنم که قبل از طرح شکایت میگفت برید باهاش مشورت کنید. حسابی توی دلمون رو خالی میکرد که نه فایده نداره. چرا خودت مراقب نبودی؟ چرا الکی پول براش واریز کردی؟ شاید با مدارک کس دیگه ای حساب باز کرده باشه. شاید فرار کرده باشه. این پول ارزش نداره. از زندگی میفتی و ... الی آخر

ولی بعد از اینکه شکایت کردم و یه مقدار پیگیری واقعا خودشون (دادسرا و پلیس فتا بخصوص) کامل پرونده رو دنبال میکردند و فقط چند روز یک بار اطلاع رسانی میکردند که پرونده در این مرحله قرار داره. و در نهایت هم به حقم رسیدم.

اینه که امروز دیگه جامعه طوری نیست که خیلی راحت بگیم نه شکایت فایده نداره و ...

خصوصا در مواردی که یه جوری به پلیس فتا مربوط میشه چون پلیس فتا پلیس نسبتا جدیدی هست و متخصصای حرفه ای داره توی این موارد پرونده رو خیلی خوب رسیدگی میکنند. 

به نظرم شما باید بعد از این همه مدت که جنس به دستتون رسید از لحظه دریافت جنس تا باز کردن و ... فیلم تهیه میکردید که بشه به عنوان مدرک ازش استفاده کرد.

ویرایش شده در توسط indianboy
  • Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عاره رفیق. طبیعتا نتوستن تلویزیون رو پیدا کنن و یکی تلویزیون ویترینیشو بهشون داده و براتون فرستادن. یبار همچین اتفاقی تو خرید تلویزیون برا بنده هم افتاد. هرچند در نهایت تلویزیون کاملا نو بهمون دادن با پیگیری و 1 ماه بعد اتمام گارانتی 4 تا خط مشتی افتاد رو پنل که گفتن قابل تعمیر نیس و باید دعا کنین پهن تر نشن...

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 33 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

خصوصا در مواردی که یه جوری به پلیس فتا مربوط میشه چون پلیس فتا پلیس نسبتا جدیدی هست و متخصصای حرفه ای داره توی این موارد پرونده رو خیلی خوب رسیدگی میکنند. 

اگر توی این کشور یه نهادی اون جوری کار کنه که همه مردم ازش راضی باشن قطعا اون نهاد پلیس فتا هست.

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هنوز به اون حرفیکه هفته پیش بهم زد فکر میکنم اعصابم خورد میشه:بهش گفتم من ول کنه قضیه نیستم اگه دروغ گفته باشید باز برداشته بهم میگه :خیییلی ترسیدم لرزیدم .....

الانم که جنسه بدن گارانتی فرستادن کارکرده هم هست میترسم چند وقت دیگه کار بده دستم پوله کمی هم نیست.

کارشناس بردم نگاه کردند نمونه برداری و عکس برداری کردند فردا نتیجه تحیقیقاتشون اگه این باشه که طولانی مدت استفاده شده و نامشو بدن میبرم فتا پس بفرستندtvرو برای خودشون

ویرایش شده در توسط EVGA OC

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

اعلام میکردی فتا که خیلیا از این سایت شکایت دارن 

و ی پیگیری کلی انجام بدن در مورد این سایت

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شما نباید کالا رو تحویل میگرفتید و طبق قوانین پولتون رو درخواست میکردید و اینکه حسابشون بلوکه شده مجبور بودن پولتونو برگردونن

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا کار خیلی خوبی کردی که پیگیری و شکایت کردی ، چرا این جور سایتها واسسشون حق خوری عادی شده ، چون کسی شکایت و پیگیر نمیشه و اینا هم حرام خوری واسشون عادی و طرف حق به جانب میگیرن

تاپیکو از همون روز اول دنبال میکنم حتماً نتیجه نهایی اینجا اعلام کن و تا به حق کاملت نرسیدی کوتاه نیا ، تا بالا سر کسی زور نباشه حق به حق دارنمیرسه

اینا تا دیدن کلاشون پر معرکست همون جنس دست دو فرستادن وگرنه باید دنبال همون جنس دست دو میدویدی

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان  بعد از دو هفته بلوکه کردن حسابشون با دریافت ۲۰۰تومان خسارت حسابشو باز کردم خلاصه حالشو گرفتم وباضبط صدایش که گفته من تا یکسال کالا رو گارانتی میکنم یک  پرونده ای تشکیل دادم که  به موجب اون اگه از. پشتیبانی کالا امتناع کنه میتونم تمام حسابهاشونو ببندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/23, 12:22:45، COMEX گفته است :

اعلام میکردی فتا که خیلیا از این سایت شکایت دارن 

و ی پیگیری کلی انجام بدن در مورد این سایت

میگن بایدشاکی خصوصی باشه والا نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/23, 12:43:09، MPX گفته است :

دوست عزیز شما نباید کالا رو تحویل میگرفتید و طبق قوانین پولتون رو درخواست میکردید و اینکه حسابشون بلوکه شده مجبور بودن پولتونو برگردونن

من نمیدونم تو حرفهام چیزی جز حقیقت بود که سانسورش میکنند'   اونقدر ترس ازافشاگری زیاده تو رسانه ها که یک  سایتی مثل p30wor..تنها سایتی هست که تو اولین سرچ در موردآنلاین پیشرو میاد وچون تنها سایت در مقابل مرتضی عبیری هست این آقا با پرروئی تمام میگه من از این سایت دروغگو شکایت میکنم میبندمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1395/08/18, 07:53:17، EVGA OC گفته است :

کسی شماره ای آدرسی .اسمی یا هرچیزی پیدا کرد تو تلگرام بزاره برام میخوام برم بتونم گیرشون بیارم 09354943667

میتونی از طریق تلفنش به عنوان چیزی بگیری از 118 تهران 

من قبلا گرفتم البته مشهد 

هر وقت رفتی اول به عنوان یک سرک کشیدن برو .....

درگیری ایجاد نکن به پول نمیرسی !

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی الان شما همون تی وی کارکرده رو داری استفاده میکنی و فقط به 200 تومن خسارت  یک سال گارانتی رسیدید ؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

یعنی الان شما همون تی وی کارکرده رو داری استفاده میکنی و فقط به 200 تومن خسارت  یک سال گارانتی رسیدید ؟

بله چاره ای نبود قیمتها رفته بود بالا بعد انتخاب ترامپ اگه پولمو میگرفتم  همون تی وی گیرم نمیومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، EVGA OC گفته است :

بله چاره ای نبود قیمتها رفته بود بالا بعد انتخاب ترامپ اگه پولمو میگرفتم  همون تی وی گیرم نمیومد

دوست عزیز من جای شما بودم جنس دست دو را قبول نمیکردم حتی با کم کردن 200 تومان از مبلغش بازم قبول نمیکردم

آخه آدم نمیدونه قبلش چه بلاهایی سرش آوردن و یا مثلا از صبح تا شب روشن میزاشتنش و ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری