@حامد@

امتیاز شما به اخرین بازی که بازی کردید

پست‌های پیشنهادی

need for speed payback : 3/10 نصفه رهاش کردم چون به نظرم خیلی مزخرفه

farcry 5 که فعلا دارم بازی میکنم 6 میدم از 10 چندان چنگی به دل میزنه ماموریتهای تکراری و اصلا هیجانی نداره

xcom enemy within 9/10  هر کسی با این سری اشناست اینو بگم واقعاً شاهکاری تو بازیهای استراتژیک هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

need for speed payback : 3/10 نصفه رهاش کردم چون به نظرم خیلی مزخرفه

farcry 5 که فعلا دارم بازی میکنم 6 میدم از 10 چندان چنگی به دل میزنه ماموریتهای تکراری و اصلا هیجانی نداره

xcom enemy within 9/10  هر کسی با این سری اشناست اینو بگم واقعاً شاهکاری تو بازیهای استراتژیک هستش

این لینکها حجمشون 7 گیگه مشکلی نداره ؟  اکثر جاها xcom enemy within نسخه 17 گیگی گزاشتن - اگر هم لینک معتبر دارین بدین .ممنون

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-xcom-enemy-unknown-برای-pc/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

این لینکها حجمشون 7 گیگه مشکلی نداره ؟  اکثر جاها xcom enemy within نسخه 17 گیگی گزاشتن - اگر هم لینک معتبر دارین بدین .ممنون

https://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-xcom-enemy-unknown-برای-pc/

لینیک که گذاشتین مال نسخه قبلی هستش که تو نسخه دشمن همراه ، هر دو سری هستن با این تفاوت که سری دشمن همراه نسخه آپدیت شده و دی ال سی سری دشمن نامشخص هستش ، من هر دو رو بازی کردم ولی به نظرم شما نسخه enemy within دانلود کنید که کاملتره

مال من 18 گیگ خورده ای هستش فکر کنم از download.ir گرفتم . تو نسخه من هم enemy unkhown هستش هم enemy within که انمی ویتین ، یه جورایی نسخه کاملش (dlc هایی که بعدا منتشر شده و به نسخه دشمن نامشخص اضافه شده) هستش و کرکش نارنجی رنگه ،

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

لینیک که گذاشتین مال نسخه قبلی هستش که تو نسخه دشمن همراه ، هر دو سری هستن با این تفاوت که سری دشمن همراه نسخه آپدیت شده و دی ال سی سری دشمن نامشخص هستش ، من هر دو رو بازی کردم ولی به نظرم شما نسخه enemy within دانلود کنید که کاملتره

مال من 18 گیگ خورده ای هستش فکر کنم از download.ir گرفتم . تو نسخه من هم enemy unkhown هستش هم enemy within که انمی ویتین ، یه جورایی نسخه کاملش (dlc هایی که بعدا منتشر شده و به نسخه دشمن نامشخص اضافه شده) هستش و کرکش نارنجی رنگه ،

داشتم اشتباه دانلود میکردما خوب شد پرسیدم :))

آقا اصلا اینو دانلود میکنم ببین چطوره ؟ XCOM 2: War of the Chosen فیت گرل 24 گیگ . حجم اصلی 54 گیگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

داشتم اشتباه دانلود میکردما خوب شد پرسیدم :))

آقا اصلا اینو دانلود میکنم ببین چطوره ؟ XCOM 2: War of the Chosen فیت گرل 24 گیگ . حجم اصلی 54 گیگ

این نسخه دومشه بهمراه کلی dlc و شاهکاری واسه خودشه امتیاز من هم 10 از 10 ، امتیاز متاش اگه اشتباه نکنم 91 اینا بود از 100(4 بار بازی کردم احتمالا یه بار دیگه هم بازی کنم)  ، اگه کلاً سری xcom بازی نکردی پیشنهاد میکنم رو درجه سختی آسون بازی کنی چون آسونش هم سخته ، من مدیوم بازی کردم ، نسخه قبلی که پرسیدی فکر کنم مال سال 2012 یا 13 بود این 2015 هستش که آخرین آپدیتش که war of the chosen هستش مال شهریور سال پیش همون اواخر 2017

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا این prey چرا این جوریه ؟؟؟؟

اولش خیلی خوب شروع میشه و جذابه..... ادم فکر میکنه بایه بازی شاهکار روبه رو هستش

البته بازیش درسته شاهکار نیست ولی خوبه ....بازیش خیلی سخته میتونی با فکر و یکم نبوغ و مهندسی بازی از گیم پلی خیلی لذت ببرید داستانش باعث میشه تا اخر پای بازی بشینی و چالش های جذابی داره

فقط میمونه مشکلات بازی

من نسخه فیت گرل رو دارم فقط مشکل صدایه بازی هستش که خیلی توذوق میزنه ..... صداگذاری بازی خیلی افتضاحه (هرچند من تو نت گشتم و ظاهرا کمتر کسی مشکل من رو داشتن )نمیدونم مشکل از نسخه ی فیت گرل هستش یانه کلا بازی اینجوریه

خودش یدفعه ای صداش زیاد میشه یدفعه ای صداش کم میشه

شما فکر کن صدای و داری یه نوار (مثله بازی بایوشاک نوارهایی از دیالوگ اشخاص رو داره )رو گوش میدی و صدارو تا اخر زیاد میکنی یدفعه ای یه میمیک (دشمن بازی ) میاد سمتت و صداش خیلی خییییلی زیاده و ...... کلا خیلی صداش توذوق میزنه جوزیکه من همیشه صداش رو کم کم میکنم

دوستان کسی این مشکل صدا رو داره؟؟

ویرایش شده در توسط zanyar11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رزیدنت ایول 2 ریمیک  نمره 8 از ده

واقعا بازی حالبی بود موسیقی و گرافیک جذاب

الان هم دارم کنترل رو بازی میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Wolfenstein - Youngblood

Gameplay: 9/10

Story: 6/10

Graphic: 9/10

Control

Gameplay: 6/10

Story: 9/10

Graphic: 6/10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

a plage tale

9  از 10

بین خدای جنگ 4 و  last us  بود تقریبا  فرم داستان و گیم پلی

گرافیم هم عالی

ویرایش شده در توسط behnamalizade69

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Children of Morta

Gameplay 9/10

Music and Sound 8/10

Story 9/10

Graphic 8/10  

واقعا بازی عالی بود هنوز تموم نکردم تقریبا 50% رفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد سال های تصمیم گرفتم battlefield 4  رو برای اولین بار نصب کنم.  بازی خوبی بود و مرحله هاش هم بدک نبود، البته همش صحنه های اکشن و ... کپی کال اف دیوتی کرده بودن.

بازم جالب بود،  از کال های الان بهتره که مرحله ای ندارن و فقط چند نفره هستن. البته شاید این مدرن وارفیر جدیده یه تحولی ایجاد کنه!

امتیاز( فقط مرحله ای  و تک نفره) 7.5/10  

2.5 نمره هم به خاطر این کم کردم که با وجود اینکه آپدیت 12 و آخرین نسخه بازی بود بازم باگ های مسخره داشت. بابا دیگه بعد این همه مدت مرحله ای رو درست کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 54 دقیقه قبل، ATER گفته است :

Children of Morta

Graphic 8/10  

😐

حاجی چطور به گرافیک 8 دادی؟!!!

خب میخوان دو بعدی هم بسازن مثل ادم بسازن

چرا پیکسلی میکنن

پس الان به همه بازی های سگا هم باید 8 تا 10 بدی

بعد مثلا مترو رو 3😄

حالا به بازی مثل ori هشت میدادی میشد قبول کرد ولی این فاجعه رو چطور...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اخرین بازی مترو بود که بیش از نیم ساعت نتونستم تحمل کنم و حالم بهم خورد پاکش کردم

فضای سیاه و مزخرف با یه مشت موجود عجیب غریب و دوربین اول شخص سر درد و گرافیکی که پدر کارتو در میاره ولی چشمگیر نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Beyond: Two Souls  9/10

واقعا بازی فوقعلاده ای بود ، داستان عالی ، گرافیک خوب (نسبت به سال انتشار)، 24 پایان مختلف !!! و ...

Call Of Duty: Modern Warfare Open Beta

اصلی ترین تغییر بازی گیم پلی هست که رون تر شده و ریکویل های بازی بسیار حس خوبی میدن

گرافیک بازی عالییی نیست ولی بد هم نیست.

بازی بسیار بهینه شدست و لودینگ ها بسیار کوتاه هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

من اخرین بازی مترو بود که بیش از نیم ساعت نتونستم تحمل کنم و حالم بهم خورد پاکش کردم

فضای سیاه و مزخرف با یه مشت موجود عجیب غریب و دوربین اول شخص سر درد و گرافیکی که پدر کارتو در میاره ولی چشمگیر نیست

😐

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1f610.png

حاجی چطور به گرافیک 8 دادی؟!!!

خب میخوان دو بعدی هم بسازن مثل ادم بسازن

چرا پیکسلی میکنن

پس الان به همه بازی های سگا هم باید 8 تا 10 بدی

بعد مثلا مترو رو 31f604.png

حالا به بازی مثل ori هشت میدادی میشد قبول کرد ولی این فاجعه رو چطور...

خودت داری میگی پیکسلی، بین بازی های پیکسلی به گرافیکش 8 داده، که نمره عادلانه ای هست به نظر من هم. مقایسه گرافیک این بازی با مترو یا اوری ؟! چه سنخیتی دارن با هم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Games_OD گفته است :

خودت داری میگی پیکسلی، بین بازی های پیکسلی به گرافیکش 8 داده، که نمره عادلانه ای هست به نظر من هم. مقایسه گرافیک این بازی با مترو یا اوری ؟! چه سنخیتی دارن با هم.

سنخیت نداره

ولی تو این دور و زمونه معنی نداره بازی پیکسلی

همون رو زحمت بدن به خودشون و لااقل از حالت پیکسلی در بیارن بشه یه بوم نقاشی ادم لذت ببره

عین اینه که شما بگی قاطر هست و یه وسیله ای برای بالا رفتن از کوه با باره و یه ماشین افرود حرفه ای هم داریم که نباید مقایسه کنیم

خب وقتی اون ماشین هست چرا باید با قاطر بار ببریم بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سنخیت نداره

ولی تو این دور و زمونه معنی نداره بازی پیکسلی

همون رو زحمت بدن به خودشون و لااقل از حالت پیکسلی در بیارن بشه یه بوم نقاشی ادم لذت ببره

عین اینه که شما بگی قاطر هست و یه وسیله ای برای بالا رفتن از کوه با باره و یه ماشین افرود حرفه ای هم داریم که نباید مقایسه کنیم

خب وقتی اون ماشین هست چرا باید با قاطر بار ببریم بالا

بالاخره باید از یه جایی شروع کنن،ساختن بازی گرافیکی وقت و نیرو کار میخاد،نیرو کار هم خود جوش نباشه هزینه داره،مثلا منو چندتا از رفیقام باهم کار میکنیم که یه بازی بسازیم ،دیگه هزینه نداره فقط وقت و پشتکار میخاد ،ولی فرض کن بخایم با انجین پولی کار کنیم،پول انجین که هیچ،چند نفر استخدام کنیم برا کارای تخصصی که هزینست همش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست