• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
Vikings

پیشنهاد شگفت انگیزفوق العاده دیجی کالا !

Recommended Posts

اینجوری هم که شما میگید نیست. من خودم در به در دنبال سی پی یو 8700K بودم کل تهران  رو زیر و رو کردم قیمتا همه 2.100 و حتما با مادربرد میفروختن و بدون گارانتی در صورتی که من همون سی پی یو رو از دی جی کالا با گارانتی و به صورت تک به قیمت 1.990 و ارسال رایگان هم برام انجام دادن. لوازم کامپیوترش قیمتاش عالیه و مهمتر از همه ارسال رایگان داره و اگر هم مشکلی داشته باشه پس میگیره تا 7 روز.در هر صورت قیمت بازار باید دستتون باشه تا ضرر نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 دقیقه قبل، Amirhosein_gha گفته است :

اینجوری هم که شما میگید نیست. من خودم در به در دنبال سی پی یو 8700K بودم کل تهران  رو زیر و رو کردم قیمتا همه 2.100 و حتما با مادربرد میفروختن و بدون گارانتی در صورتی که من همون سی پی یو رو از دی جی کالا با گارانتی و به صورت تک به قیمت 1.990 و ارسال رایگان هم برام انجام دادن. لوازم کامپیوترش قیمتاش عالیه و مهمتر از همه ارسال رایگان داره و اگر هم مشکلی داشته باشه پس میگیره تا 7 روز.در هر صورت قیمت بازار باید دستتون باشه تا ضرر نکنید

یک روز خاص حتما رفتید که احتکار کردن. شما فرض رو بزارین روی 99.99% کالاهاش...

دیگه این دیجی کالا فروشگاه بشو نیست.

وقتی کالای دیجیتال فروشی شروع کنه به قابلمه فروشی باید سطح انتظارمون هم بیاد پایین ازش.

چند وقتی هم هست فقط داره نقش واسطه رو عمل میکنه دیجی کالا و از فروشگا های دیگه جنس تامین میکنه خودش موجود نداره. مخصوصا کالاهای کامپیوتر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دمه عیده اکثر سایتا از جمله شهر فافا و لیون هم گذاشتن این تخفیفارو مخصوصا گرافیک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

به خدا همین دیجی کالا قیمتاش و پشتیبانیش از لیون کامپیوتر بهتره 

همین لیون باعث افزایش تب ماینینگ و افزایش قیمت شدیدتر گرافیک تو ایران شد

من تاحالا چند بار از دیجی خرید کردم که ۳ بار از این سفارشارو تا دم خونه اوردن و گفتم منصرف شدم بدون هیچ درخواست پولی و با برخورد درست کالا رو برگردوندن

من که از دیجی نسبت به لیون خیلی راضی ترم(البته از لیون یه بار خرید کردم که اونم چندان راضی نبودم)

حداقل دیجی کالا. کالای بالای صد تومن رو پول پست نمیگیره

از لیون یه وسیله ۱۲۰ خریدم ۲۳ تومنم پول پست تیپاکس دادم :|

ویرایش شده در توسط Miad007

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/11/26, 20:47:06، amin110 گفته است :

کم نیستن و بیشتر از قبل هستن خریدارها

فروششون وحشتناک بالاست..میلیاردی.

رو یسری اجناس واقعا تخفیف داره اما معمولا کالاهای کم ارزش و قیمت پایین.

رقیب نباشه یکه تازی و انحصار میشه..کم نیست ازین بی رقیبیها و یکه تازیها..اونم تو خدمات و اجناس رده بالا..نمونش خدمات اینترنت و صنعت شکوفای خودروسازی

این جور قوانین برای جوامع بسته و ضعیف جواب نمیده....جامعه ایران برای شناور شدن هنوز توانایی نداره....اتفاقا ایران بیشترین تعداد خودرو ساز رو داره و برای همین مستند درست کرده بودن که زیاده....ولی فقط کارشون مونتاژه......نمی بینی مغازه هایی که مشتری ندارن می خوای یه جنسی بخری دوبله سوبله حساب می کنن...چون دست تو کارشون زیاده.....دلیل اصلی بالاترین تورم هم همینه.......توی ایران جاهایی که مشتری زیاد داشته باشن همیشه تخفیف ارایه میدن و توی تعدیل قیمت نقش دارن....سمند خودروی ملیه که ۹۵ درصد قطعاتش تو ایران ساخته میشه....سال به سال شاهد پیشرفت هم هستیم.....تو اگه مردشی مهندس شو یکی بهترشو بساز......

این نتایج برآیند ملت ایرانه...نژادی هایی که تو این سرزمین زندگی می کنن بازده و کارایی شون همینه.....یعنی همینی که هست...آلمان و انگلیس و فرانسه جمعیتشون حدودا برابر ایرانه......نتیجه اونا چیه نتیجه ما چیه....به جای کمیت باید روی کیفیت کار کرد.....

بازده نژاد المانی باشه ۹۰ درصد....... بازده نژاد ایران ده درصده....بهترین نتیجه ملت ایران در این حوزه فعلا دیجیکالاست....بقیه وبسایت ها هم اگه به این حجم از کسب و کار برسن کنترل کسب و کار براشون سخت میشه....و به نظرم خطاشون بیشتر هم میشه..

در حال حاضر یکی از ارکان تعریف ایران دیجیکالاست....

به جای از نو ساختن برای بالا بردن این اسمان خراش نصفه تلاش کن....

خطاهای کارکنان رو گزارش بده....دیجیکالا کلی کارمند داره که سهوا یا عمدا خطا می کنن......من خودم شخصا  پنج نفر رو می شناسم که کارمند دیجیکالا بودن و اخراج شدن....

.....هستن کسایی که برای پایین کشیدنش به کارمندا نفو‌‌‌‌‌ذ داشته باشن...خیلیا می خوان دیجیکالا رو بکشن پایین....کل سود  خرده فروشی آنلاین کشور دستشه....خیلی مسایل تو کسب وکار هست که وقتی تو این مقیاس واردش بشی می فهمی

ویرایش شده در توسط coca cola
  • Like 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیجی کالا هر جنسی که رو بخری از همه جای ایران گرونتره این چیزی هست که هر کسی با 10 دقیقه جستجو تو فروشگاه های اینترنتی متوجه میشه.

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، coca cola گفته است :

این جور قوانین برای جوامع بسته و ضعیف جواب نمیده....جامعه ایران برای شناور شدن هنوز توانایی نداره....اتفاقا ایران بیشترین تعداد خودرو ساز رو داره و برای همین مستند درست کرده بودن که زیاده....ولی فقط کارشون مونتاژه......نمی بینی مغازه هایی که مشتری ندارن می خوای یه جنسی بخری دوبله سوبله حساب می کنن...چون دست تو کارشون زیاده.....دلیل اصلی بالاترین تورم هم همینه.......توی ایران جاهایی که مشتری زیاد داشته باشن همیشه تخفیف ارایه میدن و توی تعدیل قیمت نقش دارن....سمند خودروی ملیه که ۹۵ درصد قطعاتش تو ایران ساخته میشه....سال به سال شاهد پیشرفت هم هستیم.....تو اگه مردشی مهندس شو یکی بهترشو بساز......

این نتایج برآیند ملت ایرانه...نژادی هایی که تو این سرزمین زندگی می کنن بازده و کارایی شون همینه.....یعنی همینی که هست...آلمان و انگلیس و فرانسه جمعیتشون حدودا برابر ایرانه......نتیجه اونا چیه نتیجه ما چیه....به جای کمیت باید روی کیفیت کار کرد.....

بازده نژاد المانی باشه ۹۰ درصد....... بازده نژاد ایران ده درصده....بهترین نتیجه ملت ایران در این حوزه فعلا دیجیکالاست....بقیه وبسایت ها هم اگه به این حجم از کسب و کار برسن کنترل کسب و کار براشون سخت میشه....و به نظرم خطاشون بیشتر هم میشه..

در حال حاضر یکی از ارکان تعریف ایران دیجیکالاست....

به جای از نو ساختن برای بالا بردن این اسمان خراش نصفه تلاش کن....

خطاهای کارکنان رو گزارش بده....دیجیکالا کلی کارمند داره که سهوا یا عمدا خطا می کنن......من خودم شخصا  پنج نفر رو می شناسم که کارمند دیجیکالا بودن و اخراج شدن....

.....هستن کسایی که برای پایین کشیدنش به کارمندا نفو‌‌‌‌‌ذ داشته باشن...خیلیا می خوان دیجیکالا رو بکشن پایین....کل سود  خرده فروشی آنلاین کشور دستشه....خیلی مسایل تو کسب وکار هست که وقتی تو این مقیاس واردش بشی می فهمی

خیلی جسارته اما این نگاه و نظر شما کاملا اشتباست..

اینجا صنعت خودرو کاملا بی رقیبه و اون دو سه مورد اصلی تولید کننده هماهنگ و عملا یه پیکرن و از یه سیاست پیروی میکنن..مقایستون با یسری کشورها اشتباست چون مثل ایران بسته و محدود نیستن و تو یه کشور که خودش سه شرکت خودروسازی نو آور و با کیفیت داره بازار برای ورود دیگر خودروها هم باز هست و نمایندگی دارن و عملا انگار 15 شرکت خودروسازی فعالیت دارن و رقابتی که بوجود میاد شکوفایی و نوآوری و کیفیت و قیمت مناسب بوجود میاره که معمولا دو سه تا هستن و رقبا رو کنار میزنن و این رویه هر روز ادامه داره..

در مورد دیجیکالا، اصلا تولیدی نداره که نگاه شما بهش جوریه که انگار داره چرخی رو میچرخونه و یه دکان بزرگه که عملا از کاسبی دست پایینها و فروشگاههای سنتی داره میزنه و برداشت میکنه..

اگه نگاه کنید اولش دیجیکالا خوب بود و هدفش جذب مشتری بود ولی حالا کاملا هدفش سوددهی حداکثریه چون هدف اولیش بدست اومده..مثلا شما نمیتونی بگی تو فلان کشور هم فقط یه سایت بزرگ  هست چون اون کشور بسته نیست و سایتهای دیگر کشورها حتی نمایندگی فروش دارن و اصلا کالاها بصورت تخصصی و با بهترین قیمت نمایندگی فروش مجازی و غیر مجازی دارن و عملا احتیاجی یه سایت همه چی درش پیدا نیست و اون یه سایت مجبوره با این فروشندگان تخصصی و کاملا در دسترس عموم رقابت کنه..

ببینید تحریم و فشارها قضیش اینه که دو سر ماجرا داره: برای یسریها فرصت و درامدزایی اونم خیلی قابل توجه و زیاد..برای یسری که درصد زیادی رو تشکیل میدن فقر و ناتوانی

• Like 4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، hunter6470 گفته است :

دیجی کالا هر جنسی که رو بخری از همه جای ایران گرونتره این چیزی هست که هر کسی با 10 دقیقه جستجو تو فروشگاه های اینترنتی متوجه میشه.

این حرفتون صد تا لایک داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یک بار همینطوری سرم کلاه رفت، یک پاور بانک رو زده بود 200 بعد با 50 درصد تخفیف شده بود 100، منم خریدم ولی چند روز بعد توی فروشگاه های دیگه دیدم همین پاور بانک رو میدن 90 اونم بدون تخفیف.

از اون موقع به بعد بدونه مقایشه قیمت فروشگاه های مختلف هیچی نمیخرم.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، hunter6470 گفته است :

اینطوریام نیست . بعضی جنس هاش نسبتا خوبه  . قطعات کامپیوترش رو بررسی کنید فرق چندانی ندارن .

ارسال رایگان + کد تخفیف 

بار ها شده میخواستم قطعات بخرم این دو مورد بالا رو که حساب کردم در برخی مواقع دیجی ارزون تر در میومده

نمیگم دیجی خیلی خوبه ولی خراب هم نیست تو بعضی زمینه ها

همین openbox ی که داره من یه ایسوس سری n خریدم 3.250

تو سایت نوشته بود اطراف صفحه کلید و صفحه نمایش خط و خش داره . در اصل اولویت من سخت افزارش بود

ولی دستم رسید در حد آک بود . انگار نو خریدی . صفحه نمایشش خدا بود حیف فروختمش . ّFullHD - ips - مات9_9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/11/27, 17:53:26، Amirhosein_gha گفته است :

کاری با ارسال رایگان و تخفیفش ندارم. چجوری سی‌پی‌یو اینتل رو با گارانتی ازشون گرفتی؟!

اگه ممکنه جزئیات گارانتی رو قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا همیشه اینجوری نیست  دیجیکالا همین الان قیمت ssd 850evo 250گیگ 

توی دیجی 405 

توی لیون499 

یا برد z370 تا صد اختلاف دارن بعضا

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/11/28, 04:21:40، coca cola گفته است :

درود

این سمندی که میگین خوبه، توی اروپا بررسیش کردن و به پول خودمون 3میلیون ارزش گذاری کردن اونم فقط برای اوراق کردن،چون بخاطر الایندگی زیاد و ایمنی پایین اجازه تردد نمیدن بهش.

اینم پیشرفتی که سال به سال شاهدش هستین:

photo_2015-07-05_22-35-07.jpg

IMG10440149.jpg

زمان طاغوت خودروهای درجه یک دنیا تو ایران بود ولی مزدوران وارداتی و اجداد عرزشی ها  ریختن کارخونه ها رو اتیش زدن.فقط یه مورد میگم: مقداری  از سهام شرکت بنز مال ایران بود،مقداریشو زمان جنگ گرفتن خرج کردن،الباقیش هم  بنز دادن و تموم شد!!!

تو اپارات یه فیلمه کادیلاک 40 سال پیش با 405 امروزی  تصادف کرده،کادیلاک فقط کاپوت جلوش مقداری تاب برداشته وای 405 اوراقی شده.

کشته های تصادفات جاده ای بیست هزار نفر  و مصدومان حوادث بیش از  300هزار نفر در ساله که تازه اونم اگه راست بگن و امار درست و بدون دستکاری بدند.لینک مرجع

جدیدا هم مدیر یکی از فرغون سازی ها اشعاری تلاوت کردن و فرمودن خودروهای اروپا نمیتونن استاداردهای ایمنی مارو پاس کنن.

اگه واردات خودرو ازاد بشه و باج نگیرن،نمیتونن حتی یه ماشین داخلی(اشغال) بفروشند.

...................................

مردش هست مهندسش هست تواناییش هم دارن و ساختن اما مافیا اجازه تولید نداد،اونم انداختش ته دره.حتی خودروی ابسوز ساخته بودن اما مخترعش شیفت دلت شد تا منفعت عزیزان در خطر نیفته.

.........................................

نژادهایی که تو ایرانن خیلی هم خوبن اما زالوها اجازه تنفس نمیدن بهشون.خیلی از دانشمندان و دکتران و مهندسان غرب ماله ایرانن که اینجا خیری ندیدن و رفتن به جایی که بهشون ارزش میدن و احترام قائلن. 

.....................................................

بازده نژاد ایرانی خیلی هم بالاست.نمونش یخچال ارج،لوازم پارس که نزدیکه 40 ساله دارن کار میکنن و کیفیتشون بالاست.کره بعد از ایران شروع کرد،الان مقایسه کنید اونا کجان ما کجاییم؟زمانی که ایران خودرو تولید میکرد،اونا حتی دوچرخه هم نمیتونستن بسازن.

بخاطر بی لیاقتی یه سری انگل،بهترین کارخونه های کشور ورشکست شدن و دارن میشن.

ویرایش شده در توسط ***sniper***
اصلاح مقادیر برای رفع مشکل و شبهه دوستان
  • Like 7
  • Upvote 4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

این سمندی که میگین خوبه، توی اروپا بررسیش کردن و به پول خودمون 3میلیون ارزش گذاری کردن اونم فقط برای اوراق کردن،چون بخاطر الایندگی زیاد و ایمنی پایین اجازه تردد نمیدن بهش.

photo_2015-07-05_22-35-07.jpg

IMG10440149.jpg

زمان طاغوت خودروهای درجه یک دنیا تو ایران بود ولی مزدوران وارداتی و اجداد عرزشی ها  ریختن کاخونه ها رو اتیش زدن.فقط یه مورد میگم: درصد خیلی زیادی از سهام شرکت بنز مال ایران بود،مقداریشو زمان جنگ گرفتن خرج کردن،الباقیش هم  بنزهای ای 230 دادن(همونایی که جریمه میکنن!) و تموم شد!!!

تو اپارات یه فیلمه کادیلاک 40 سال پیش با 405 امروزی  تصادف کرده،کادیلاک فقط کاپوت جلوش مقداری تاب برداشته وای 405 اوراقی شده.

کشته های تصادفات جاده ای دویست هزار نفر در ساله که تازه اونم اگه راست بگن.جدیدا هم مدیر یکی از فرغون سازی ها اشعاری تلاوت کردن و فرمودن خودروهای اروپا نمیتونن استاداردهای ایمنی مارو پاس کنن.

اگه واردات خودرو ازاد بشه و باج نگیرن،نمیتونن حتی یه ماشین داخلی(اشغال) بفروشند.

مردش هست مهندسش هست تواناییش هم دارن و ساختن اما مافیا اجازه تولید نداد،اونم انداختش ته دره.حتی خودروی ابسوز ساخته بودن اما مخترعش شیفت دلت شد تا منفعت عزیزان در خطر نیفته.

نژادهایی که تو ایرانن خیلی هم خوبن اما زالوها اجازه تنفس نمیدن بهشون.خیلی از دانشمندان و دکتران و مهندسان غرب ماله ایرانن که اینجا خیری ندیدن و رفتن به جایی که بهشون ارزش میدن و احترام قائلن. 

بازده نژاد ایرانی خیلی هم بالاست.نمونش یخچال ارج،لوازم پارس که نزدیکه 40 ساله دارن کار میکنن و کیفیتشون بالاست.کره بعد از ایران شروع کرد،الان مقایسه کنید اونا کجان ما کجاییم؟زمانی که ایران خودرو تولید میکرد،اونا حتی دوچرخه هم نمیتونستن بسازن.

من نگفتم سمند خوبه.....باز خوبه میگی زالو و مافیا هست....همینا بازده ملت رو میاره پایین گرامی....مهم نیس۱۰۰ تا نمره ۲۰ داریم.....۴۰۰ تا نمره منفی ۲۰ داریم....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

***sniper***

بزرگوار میشه سند این گفته ها رو هم ارائه بدید ؟ 

نقل قول

درصد خیلی زیادی از سهام شرکت بنز مال ایران بود،مقداریشو زمان جنگ گرفتن خرج کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، Gh-Moradi گفته است :

کاری با ارسال رایگان و تخفیفش ندارم. چجوری سی‌پی‌یو اینتل رو با گارانتی ازشون گرفتی؟!

اگه ممکنه جزئیات گارانتی رو قرار بدید

من با گارانتی 1 ساله گرین1.990 گرفتم و اون زمانی که من خرید کردم جشنواره یلدا بود یه کد تخفیف 30 تومنی هم از مبلغ کل کم شد

لوازم کامپیوترش به نظر من خیلی خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، _Saeed_ گفته است :

***sniper***

اون زمان شرکت فولاد سازی کروپ و بنز دچار بحران شدیدی شده بودند،شاه خائن هم سهام این شرکتها  رو واسه ایران خرید.در اون سالها ارزش ریال بخاطر خیانت شاه،طوری شده بود که تبدیل به ارز بین المللی شده بود،شرکتهای خارجی محتاج ایران بودن و تقاضای وام میکردن.

سند هم تو سطح نت موجوده میتونید سرچ کنید.

• Like 3
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، _Saeed_ گفته است :

***sniper***

5 - 6 سال پیش مستندشو دیدم . درست میگن دوستمون

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

...

کشته های تصادفات جاده ای دویست هزار نفر در ساله که تازه اونم اگه راست بگن...

حالا شما با حکومت مشکل داری دروغ شاخدار دیگه تحویل نده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، Erebor گفته است :

حالا شما با حکومت مشکل داری دروغ شاخدار دیگه تحویل نده

بد برداشت کردین،من با کسی مشکلی ندارم،دروغ شاخدار هم نمیگم.صرفا نقل اخبار هست نه چیزه دیگه.حالا اگه ایرادی داره بگین اصلا کنم.

(سالانه ۸۰۰ هزار تصادف در ایران روی می‌دهد که از حیث آمار مرگبارترین حوادث جاده‌ای، ایران رتبه اول را در جهان دارد،سالانه هزاران نفر در حوادث رانندگی در راه‌های کشور جان خود را از دست می هند و بیش از ۳۰۰ هزار نفر مصدوم می‌شوند.)

آمار تصادفات

تعداد کشته‌‌های سوانح جاده‌ای به اندازه یک جنگ!

آمار پلیس از تعداد کشته شدگان تا چه اندازه با واقعیت نزدیک است؟ + جدول

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

زمان طاغوت خودروهای درجه یک دنیا تو ایران بود ولی مزدوران وارداتی و اجداد عرزشی ها  ریختن کاخونه ها رو اتیش زدن.فقط یه مورد میگم: درصد خیلی زیادی از سهام شرکت بنز مال ایران بود،مقداریشو زمان جنگ گرفتن خرج کردن،الباقیش هم  بنزهای ای 230 دادن(همونایی که جریمه میکنن!) و تموم شد!!!

کشته های تصادفات جاده ای دویست هزار نفر در ساله که تازه اونم اگه راست بگن.جدیدا هم مدیر یکی از فرغون سازی ها اشعاری تلاوت کردن و فرمودن خودروهای اروپا نمیتونن استاداردهای ایمنی مارو پاس کنن.

آقا دمت گرم من میخواستم در جواب این دوستانی که اینطوری صحبت میکنند پست بذارم که شما زحمتش رو کشیدی...حیف نمیشه وگرنه  20 تا لایک برات می زدم...

ایول داری...

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

بد برداشت کردین،من با کسی مشکلی ندارم،دروغ شاخدار هم نمیگم.صرفا نقل اخبار هست نه چیزه دیگه.حالا اگه ایرادی داره بگین اصلا کنم.

(سالانه ۸۰۰ هزار تصادف در ایران روی می‌دهد که از حیث آمار مرگبارترین حوادث جاده‌ای، ایران رتبه اول را در جهان دارد،سالانه هزاران نفر در حوادث رانندگی در راه‌های کشور جان خود را از دست می هند و بیش از ۳۰۰ هزار نفر مصدوم می‌شوند.)

آمار تصادفات

تعداد کشته‌‌های سوانح جاده‌ای به اندازه یک جنگ!

آمار پلیس از تعداد کشته شدگان تا چه اندازه با واقعیت نزدیک است؟ + جدول

واقعا یه عده معلوم نیست کدوم طرفین... حرف های خودشونم باور ندارند... حالا شما هزارتا سند و مدرک هم بیاری بی فایدست...

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از خوبای دیجی بگم براتون...

اینجا موجود نیست و یهداستان :

https://www.digikala.com/Product/DKP-281542/گوشی-موبایل-سامسونگ-مدل-galaxy-j7-pro-sm-j730f-دو-سیم-کارت

و اما... معجزه شد:

https://www.digikala.com/Product/DKP-345896/گوشی-موبایل-سامسونگ-مدل-galaxy-j7-pro-sm-j730f-دو-سیم-کارت-ظرفیت-32-گیگابایت

باور کنید اینا به قول قدیما گفتنی اینقدر گرفتن آب که نمیدونن چیکارش بکنند... اصن یه وضعی ، معلوم نیست چی به چیه؟؟؟!!

از این حرکت ها بازم دیدم ولی این دم دست بود گفتم به تاپیک میخوره براتون بزارم استفاده ببرید و در سرچ هاتون دقت کنید دوستان؟!

یه مدل دیگشم دیدم که یه محصول توی دو تا لینک دو جور قیمت داره؟! دیگه به شانستون که کدوم به سرچتون بیفته ، گرونه یا ارزونه؟!! مواظب باشید!!!:D

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نقل قول

اون زمان شرکت فولاد سازی کروپ و بنز دچار بحران شدیدی شده بودند،شاه خائن هم سهام این شرکتها  رو واسه ایران خرید.در اون سالها ارزش ریال بخاطر خیانت شاه،طوری شده بود که تبدیل به ارز بین المللی شده بود،شرکتهای خارجی محتاج ایران بودن و تقاضای وام میکردن.

سند هم تو سطح نت موجوده میتونید سرچ کنید.

دوست عزیز اگه به حرف باشه بله ایران خودرو هم داره رو پلت فرم فراری خودروی هیبریدی میزنه آزمون های تایید کیفیتش رو هم آئودی و بی ام و نمیتونن پاس کنن!

شما لطف کن طبق حرفی که زدی مدرک و سند مستدلش رو هم ارائه بده نشه مثل گفتت که میگی 200 هزار کشته هر سال میدیم و چندتا منبع هم میزاری که توش همچین ادعایی اصلا ذکر نشده !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/11/29, 22:03:34، (WarCraft) گفته است :

5 - 6 سال پیش مستندشو دیدم . درست میگن دوستمون

شما هم لطفا این مستند رو بزار اینجا ما هم ببینیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری