• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

سَلام دوســتان یه گوشی ( Samsung Galaxy Grand Prime Dual SIM SM - G531H )هسـت .

چند روز پیـش روی آرم سامسونـگ گیر کرد و چون میدونستم فلـش میخواد بردم موبایل فروشی و چون خیلی حساس هستم خودم بالا سرش وایسادم فلش کرد .

درسـت شد اومد بالا گوشی تا موقعی که گفـت جیمیل وارد کنید منم چون هیچکدوم از جیمیل هام یادم نبود و رمزشون گفـتم میبرم خونه خودم وارد میکنم .

گفت پس مشکلی نداره بعد از جیمیل همینجوری برید جلو تا صفحه اصلی بیاد . گوشی 20 دقیقه ای کار کرد رنگ صفحه با هر بار خاموش روشن کردن سبز . قرمز . آبی . و ... تغییر میکرد بعد از آرم سامسونگ .

روشن خاموش کردم دوباره همین آش و کاســه . بردم پیش خودش گفـت باید نگاه کنم که گفتم شرمنده اگه میشه نصف پولشو برگشت بدین . گرفـتم اومدم خونه .

اینجا حالا بهترین تعمیراتی موبایلی بود که میگفتن کارش درسته . کلا من اعتباری به تعمیراتی اینجا ندارم . چون تعویض کار هستن تا تعمیرات .

- - - - -

خلاصــــه مطلــــب : گوشی مورد نظــر خاموش روشن میشـــه .. ( اگه تعمیرات هستین یا تعمیراتی آشنا دارین بهترین گزینه ست براتون با همچین قیمــتی ) .

گوشی آک آک هستش اگه جز مواردی که تو عکس هستش که رنگ پریدگی اطراف موبایل ( طبیعی هستش برا همه گوشی ها ) و یخورده تزئیــن خانمم پشت قاب گوشی هیچ مشکلی نداره .

موبایل مورد نظر تا الان یکبار فقط فلش شده . اگه خریدار برد جایی گفتن که این باز شده یا تعمیراتی رفته و ... کل پول موبایل + هزینه اضافه به مشتری برگشت میدم . هزینه پست ارسالشم پای خودم .

گوشی همراه با کارتون هستش . روی صفحه اصلا یدونه خط نیسـت . قاب هم داره که تو عکس مشخصــه . هندزفری و شارژر نداره ..

- - - -

فروخته شـــــد ...

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Hᴀᴅɪ Kɪɴɢ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام در صورت امکان چندتا عکس زمانی که گوشی روشنه و مشکل رنگ ها مشخصه  اینجا قرار بدین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام در صورت امکان چندتا عکس زمانی که گوشی روشنه و مشکل رنگ ها مشخصه  اینجا قرار بدین .

سَلام دوســت عزیز ...

تو پیغـام خصوصـی که به توافق نرسیدید .

دوست من اگه خریدار واقعی هستین همه جوره عکس بخوای برات میفرستم .

دوست عزیز گوشی که ال سی دیش خراب نیست که موقع روشن شدن مشکل رنگ داشته باشه .

یهو میپره و رنگ عوض میکنه و باید باطری در بیاری .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Sean Paul گفته است :

سَلام دوســت عزیز ...

تو پیغـام خصوصـی که به توافق نرسیدید .

دوست من شما با اول ارسال بعد واریز موافق نکردین در صورتیکه امتیاز بازارچه هم ندارین و بنده به این دلیل با شما توافق نکردم.

امتیاز فقط لیون برای بنده ملاک هست که شما فقط یکی دارین !! اگر اول ارسال دارین بنده خریدارم و بعداز تست براتون واریز خواهد شد .

ویرایش شده در توسط Majidi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Majidi گفته است :

دوست من شما با اول ارسال بعد واریز موافق نکردین در صورتیکه امتیاز بازارچه هم ندارین و بنده به این دلیل با شما توافق نکردم.

امتیاز فقط لیون برای بنده ملاک هست که شما فقط یکی دارین !! اگر اول ارسال دارین بنده خریدارم و بعداز تست براتون واریز خواهد شد .

دوســـت عزیز . من خیلی وقـت نیست اینجا اومدم و فعالیت میکنم .

میتونید تو پرشین تولز باهام معامله کنید و امتیاز بازارچه اگه براتون ملاک اونجا با هم صحبت کنیم .

https://forum.persiantools.com/threads/فـروش-گوشــی-samsung-galaxy-grand-prime-dual-sim.904356/

ویرایش شده در توسط Sean Paul

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.