Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب دوستان همون جور که مطلع هستید با سری برنامه های جدید لایو در خدمتتون هستیم.

تو این پست براتون توضیح دادم که باید چه کار هایی انجام بدید تا تو این رقابت شرکت کنید.شرکت در این رقابت و برنده شدن جوایز نیاز به فالو، لایک، سابسکرایب، دنبال بازی، کامنت در پیج های اینستا یا صفحه تلگرام یا آپارات نداره ولی آزادید هر کدوم از این هارو به دلخواه انجام بدید. انجام دادن یا ندادنشون هم ذره ای روی نتیجه جایزه شما و شانس برنده شدنتون نداره (البته به صورت مستقیم تاثیر نداره ولی آگاه شدن از ساعت پخش برنامه ها یا اعلان شروع همزمان پخش برنامه های زنده میتونه نتیجه رو بهتر کنه مشخصا).

آپدیت: مهر ماه 1397

در سیستم جدید بخش جایزه اصلی و بن های خرید از هم تفکیک هستن و به هم دیگه ارتباطی ندارن. تو سیستم قبلی شما باید برای شرکت در قرعه کشی بن خرید از کوین هایی که در طول چند برنامه جمع کرده بودید خرج میکردید که از شانستون برای برنده شدن جایزه اصلی به شدت کم میکرد.

در سیستم جدید کاربران میتونن به طور هم زمان  در هر دو رقابت شرکت کنن به طوری که تداخلی در نتیجه دو مسابقه نداشته باشه.

در فصل حاظر و احتمالا فصل های آینده، کاربر با تماشای استریم از هر بستری ام از دسکتاپ و لپتاپ یا تبلت و موبایل و چه از طریق اپلیکیشن یا مرورگر میتونه در هر دو بخش برای جوایز شانسشو امتحان کنه بدون اینکه پلتفرمی نسبت به پلتفرم دیگه برتری داشته باشه.

***** جایزه اصلی و ویژه با تماشای استریم و جمع آوری امتیاز به میزان هر 5 دقیقه 1 امتیاز خواهد بود. در آخرین برنامه لایوتک هر فصل از سال تمامی افرادی که در این سیستم شرکت کردن در قرعه کشی جایزه ویژه وارد میشن و به میزان امتیاز بالاتر، شانس برنده شدن بیشتری هم دارن. مشخصا فردی با 70 امتیاز نسبت به کاربری که 10 امتیاز داره احتمال برنده شدن خیلی بالاتری داره ولی غیر ممکن هم نیست که شخصی با فقط 1 امتیاز برنده بشه. درضمن در روز قرعه کشی کاربر برنده باید بعد از انتخاب شدن توسط سیستم در چت باکس حضور داشته باشه و با پیام به ادمین حضور خودشو اعلام کنه، در غیر این صورت جایزه به نفر دوم و الی آخر  اهدا میشه. در نهایت کاربران میتوانند با تایپ دستور !lcp (علامت تعجب و سه حرف LCP بدون فاصله) مقدار پوینت دریافتی خود را مشاهده کنند اما تا اطلاع ثانوی این اعلام امتیاز عمومی بوده و برای همه کاربران حاظر در چتباکس قابل مشاهده خواهد بود. توجه: بعد از پایان هر فصل تمامی امتیاز ها ریست شده و برای فصل جدید تمامی کاربران با پوینت 0 (صفر) مجدد اقدام به جم آوری پوینت خواهند کرد.

**** بن خرید بر خلاف سیستم قبل فقط شامل برنامه لایو تک نمی باشد و هر برنامه رسمی لایو که در کانال تلگرام اطلاع رسانی شود دارای قرعه کشی بن خرید از فروشگاه لیون کامپیوتر خواهد بود. به این صورت که در زمان های تصادفی از برنامه با شروع این قرعه کشی، بات تعریف شده با پیامی مبنی بر شروع شدن قرعه کشی در چت باکس به کاربران اطلاع رسانی میکند و هر بیننده با تایپ دستور !lion (علامت تعجب و چهار حرف LION) به صورت داوطلبانه در این قرعه کشی شرکت داده میشود. بعد از 5 دقیقه از شروع قرعه کشی، اسامی شرکت داده شده وارد لیستی شده و بعد از این زمان امکان ورود کاربر دیگه ای به این سیستم نمیباشد. سپس با توجه به گرداننده ای که بر روی صفحه استریم ظاهر شده، مبلغ جایزه بین اعداد 20 - 50 - 100 - 200 (هزار تومان) به شکل تصادفی انتخاب و برای یک یا دو برنده ای که سیستم به دستور ادمین و به شکل تصادفی انتخاب میکند به کاربران معرفی میشود. فقط برای مبلغ 20 هزار تومان 2 برنده و سایر اعداد یک برنده انتخاب خواهد شد. سپس برنده میباید از طریق پیام خصوصی سیستم چت سایت تویچ (Wisper) فقط ایمیل فروشگاه لیون کامپیوتر خود را در اختیار ادمین چت به کاربری LionComputer (به رنگ قرمز و با آیکن Broadcaster به شکل broadcaster-background_original.png?AWSA ) قرار دهد. بن برنده شده در اکانت کاربر، در هفته آتی به صورت خودکار فعال میشود و در خرید های بعد بدون محدودیت یا زمان انقضا قابل استفاده است. توجه: هرگونه تماس تلفنی و یا تلگرامی با واحد فروش و دفتر مرکزی به منظور فعال سازی زود هنگام و یا پیگیری فعال سازی، خلاف قوانین برنامه و باعث اختلال در روند نرمال فعال سازی بن ها خواهد شد و در نتیجه باعث ابطال بن برنده شده برای کاربر خاطی می باشد.

-چرا این سیستم خیلی پیچیده و عجیب غریبه؟ مخصوصا در مقایسه با سیستم قبلی که همه 1 تایپ میکردن و قرعه کشی میشدن.

جواب: این سیستم جدید کلی مزایا داره. اولیش عدم تقلبه. یعنی تمامی مولتی یوزر ها و تبانی ها توسط واچر های تویچ انجام میشه و دیگه به عهده ما نیست که مثلا کسی بعد از چند مرتبه تقلب بن بشه و بعدا بیاد با یک یوزر دیگه درخواست بخشش کنه. درضمن این سیستم مطعلق به موضوع خاصی از برنامه نیست، و مهم نیست که برنامه زنده چه روزی و با چه عنوانی پخش بشه. این سیستم همیشه روش فعاله و کاربرا میتونن امتیاز یا همون پوینت دریافت کنن.

-این پوینت ها به برنامه های بعد منتقل میشه؟

جواب: بله و در هر برنامه هر مقدار پوینتی که دریافت کنید به موجودی  کل اکانتتوت اضافه میشه.

-آیا میشه به جای دریافت جایزه، وجه نقد رو بجاش گرفت؟

جواب: خیر این امکان وجود نداره. چون جایزه از ابتدا تهیه شده و ممکنه شامل افزایش یا کاهش قیمت بشه. با این حال جایگاه خودشو به عنوان کالا در برنامه برای جایزه حفظ میکنه.

ویرایش شده در توسط Devileytion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خسته نباشی

اخوی این چیزایی رو که گفتی دقیق تطاویرشو نشون بده چون من الا که داخلشم با چیزی که تصاویر نشون میده کاملا متفاوته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

بنده هم وارد سایت شدم ولی اون شکل پازل مانند وجود نداره و برای بنده نمایش داده نمیشه 

سلام  من متوجه شدم اون شکل پازلی زمانی هست که ویدوی به صورت انلاین پخش شه اون موقع این گزینه فعال میشه اینو هم من زمانی فهمید.م که رفتم یه  ویدیو انلاین همین طوری توش نگاه کردن(توهمون سایت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان

باید برنامه به صورت لایو باشه الان افلاینه

همراه کانال لیون باشید  به احتمال زیاد  فردا برنامه باشه !

خیلی هم کاره راحت و ساده ای هست

فقط فردا در موقع برنامه زنده با خوندن اموزش اینجا و مرحله به مرحله پیش رفتن متوجه میشید !

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/12/12, 00:32:44، Devileytion گفته است :

خب دوستان همون جور که مطلع هستید با سری برنامه های جدید در خدمتتون هستیم.

تو این پست براتون توضیح دادم که باید چه کار هایی انجام بدید تا تو این رقابت شرکت کنید.

شرکت در این رقابت و برنده شدن جوایز نیاز به فالو، لایک، سابسکرایب، دنبال بازی، کامنت در پیج های اینستا یا صفحه تلگرام یا آپارات نداره ولی آزادید هر کدوم از این هارو به دلخواه انجام بدید. انجام دادن یا ندادنشون هم ذره ای روی نتیجه جایزه شما تاثیر نداره (البته به صورت مستقیم تاثیر نداره ولی آگاه شدن از ساعت پخش برنامه ها یا اعلان شروع همزمان پخش برنامه های زنده میتونه نتیجه رو بهتر کنه مشخصا).

مراحلی که در زیر مشاهده میکنید، مراحل فعال سازی سیستم جایزه ماست.

1-اول صفحه مرتبط به استریم رو که این لینک باشه باز میکنید(بعد از وارد شدن به اکانت تویچتون):

https://www.twitch.tv/lioncomputer

dc7ec2cadd0f822585c56cf5d9f4a574.png

2- بعد بر روی شکل "پازل" که با فلش نشون داده شده کلیک کنید تا منو زیر باز بشه

cfdec0dbca27d61abbf2988cc304eab0.png

3- حالا بر روی Manage Access کلیک کنید

d78932c59fc2c7adc001f06509bd3412.png

4- بعد روی Grant Access کلیک کنید

2cd7b1c312ba7092893409b81bfcd35e.png

5- با برگشتن به منو قبل باید تصویر بالارو ببینید که دسترسی به افزونه داده شده

برای اطمینان از درست کار کردن افزونه میتونید صفحه رو Ctrl+F5 کنید

در این موقعیت شما هر یک دقیقه 1 کوین یا سکه دریافت میکنید که بالا سر همین منو با هر افزایش به شما با متن اطلاع داده میشه

اما نکته مهم آیکون زیر هست که به شکل کوچیک هر یک دقیقه برای "فقط تعداد تصادفی" از کاربرا به نمایش در میاد و با کلیک روش 5 کوین دریافت میشه

1ace37b601383c12f770d095cc01f847.jpg

در عکس پایین هم تعداد کوین موجودی حسابتون رو میتونید مشاهده کنید

f7f6e3c7c40f7091e7482a0cf8354217.png

در قسمت Redeem هم میتونید از کوین هاتون برای بردن جوایز و شرکت در قرعه کشی بن های خرید لیون که به صورت هفتگی، جمعه ها  انجام میشه استفاده کنید

2b784d28e8ce6c022ea9965481fa8a34.png

اما میرسیم به بخش سوالات متداول و جواب اونها که خیلی مهمه.

-چرا این سیستم خیلی پیچیده و عجیب غریبه؟ مخصوصا در مقایسه با سیستم قبلی که همه 1 تایپ میکردن و قرعه کشی میشدن.

جواب: این سیستم جدید کلی مزایا داره. اولیش عدم تقلبه. یعنی تمامی مولتی یوزر ها و تبانی ها توسط واچر های تویچ انجام میشه و دیگه به عهده ما نیست که مثلا کسی بعد از چند مرتبه تقلب بن بشه و بعدا بیاد با یک یوزر دیگه درخواست بخشش کنه. یا مثلا بعضی افراد با اومدن آخر برنامه و شرکت در قرعه کشی در جایگاهی قرار میگرفتن که شخصی که از اول برنامه رو دیده. تو این سیستم اگه کسی فقط ده دقیقه از یه برنامه ور ببینه باید 6 برنامه رو رد کنه تا یک بار در قرعه کشی شرکت کنه ولی کسی که برنامه رو کامل میبینه راحت یک بلیت شرکت در قرعه کشی رو بدست میاره. درضمن این سیستم مطعلق به موضوع خاصی از برنامه نیست، و مهم نیست که برنامه زنده چه روزی و با چه عنوانی پخش بشه. این سیستم همیشه روش فعاله و کاربرا میتونن امتیاز یا همون کوین دریافت کنن.

-این کوین ها به برنامه های بعد منتقل میشه؟

جواب: بله و در هر برنامه هر مقدار کوینی که دریافت کنید به موجودی  کل اکانتتوت تموم میشه.

-میشه دو یا چندتا بلیت مسابقه تهیه کرد یا خلاف قوانینه؟

جواب: بله همچین امکانی وجود داره و خلاف قوانین هم نیست. از اونجایی که تا زمان اعلام نتایج قرعه کشی هیچ کس نمیدونه چه تعداد افراد در قرعه کشی شرکت کردن، همین مساله باعث میشه افراد کمتر حاظر در لیست قرعه که کوین خرج کردن شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشن. یعنی اگر سه نفر فقط نفری یک توکن قرعه کشی تهیه کنن، بدون شک هر سه برنده میشن. ولی اگه 30 نفر وارد قرعه کشی بشن فقط سه نفر اول برنده میشن. حالا در این بین افراد میتونن به جای 100 کوین 500 کوین خرج کنن و 5 توکن یا بلیت قرعه کشی تهیه کنن و شانسشون رو تو برنده شدن اول بشن. حتی اگه کسی با دوتا توکن بتونه دوتا مقاول اول تا سوم بدست بیاره یعنی مثلا اول و سوم بشه، دوتا جایزه هم بهش تعلق میگیره.

-این جایزه کارت گرافیک هم شامل قرعه کشیه؟

جواب: خیر اولین نفری که کارت گرفیک رو Redeem کنه جایزش رو میبره. مشخصا زمان زیادی هم میبره، به سال نمیکشه ولی در چند ماه قابل تهیس.

-بعد، نفر اول که گرافیک رو ببره، کوین بقیه میسوزه؟

جواب: خیر مشخصا این اتفاق نمی افته. حتی اگه کسی واقعا به هدف بردن جایزه اصلی رقابت کنه و مثلا یکی دوتا برنامه رو از رد بده نباید امیدشو برای برنده شدن از دست بده، چون ممکنه این اتفاق برای نفر اول هم بیفته. اما مشخصا وقتی نفر اول جایزه رو ببره و کوین هاش صفر بشه، نفر دوم با اختلاف کم جاشو میگیره و با گذاشتن جایزه بعدی، میشه به سرعت به حایزه جدید دسترسی داشت. پس مشخصا باید دستورالعملی وجود داشته که این اتفاق نیفته.

-آیا میشه به جای دریافت جایزه، وجه نقد رو بجاش گرفت؟

جواب: خیر این امکان وجود نداره. چون جایزه از ابتدا تهیه شده و ممکنه شامل افزایش یا کاهش قیمت بشه. با این حال جایگاه خودشو به عنوان کالا در برنامه برای جایزه حفظ میکنه.

-من بعضی وقت ها روی آیکون 5 کوینی کلیک میکنم، ولی 5 کوین دریافت نمیشه؟

جواب: این علت بر مگیرده به تایمی که این نماد روی صفحه هست و بعد از اون منقضی میشه. اگر کلیک کنید و پوینتی اضافه نشد مطمئن باشید که به خاطر تموم شدن زمان فعال سازیش هست.

-من با بخشی از این افزونه مشکل دارم، میتونم موقع لایو در چت باکس بپرسم؟

جواب: به شرطی که موضوع برنامه آزاد باشه مثل روز های جمعه که برنامه لایوتک هست و مزاحمت در چت باکس ایجاد نکنه یعنی نظم برنامه رو بهم نزنه، بله میشه؛ در غیر این صورت میتونید سوالتون رو تو همین تاپیک بپرسید. در مجموع برای حفظ محیط برنامه و جو دوستانه اون، سعی شده در سری جدید سختگیری بیشتری اعمال بشه تا کاربرا بتونن بهتر از محتوای برنامه استفاده کنن.

-بعضی از افراد موقع پخش برنامه، تو چت در مورد سیستم قرعه کشی سوال میپرسن. چرا ما بن میشیم اونا نمیشن؟

در مجموع هرگونه اسپم و بهم زدن نظم برنامه خلاف قوانین اجرایی ماست و با کاربر خاطی برخورد میشه. البته تقلبی که از سمت ما شناسایی بشه به مراتب برخورد شدید تری نسبت به سیستم بن مولتی یوزر تویچ هست و در ثانی بنی که از سمت ما صورت میگیره برای مثلا اختلال و مزاحمت در سیستم چت، قابل بخششه؛ اما با مسدود سازی کاربری که از سمت سیستم اورواچ تویچ انجام میشه کاری از دست ما بر نمیاد و مسئولیت از دست رفتن حساب و مخصوصا کوین ها به گردن خود کاربره و کسی نمیتونه ادعا کنه من تو اکانت قبلیم فلان مقدار کوین داشتم و این اکانت جدیدمه وبهش اضافه کنید.

-این سیستم رو تلفن همراه هم کار میکنه؟

ظاهرا با بروز رسانی های اخیر، بله. اما فعلا فقط از طریق اپ مخصوص تویچ این کار قابل انجامه و از داخل مرورگر ها وضعیتش نامعلومه و البته فقط کوین های یک دقیقه ای شمرده میشن و برای آیکون های 5 تایی هنوز در دسترس نیستن. به زودی آموزشی در این خصوص قرار میگیره.

سلام !
میخواستم یه خسته نباشید بگم خدمت تیم لیون مخصوصا ایمان عزیز.
خب اولین جایزه بزرگ برنامه رو هم دوستان برنده شدن که بهشون تبریک میگیم.
یه ایده درباره جایزه بعدی دارم که بنظرم یک جایزه بزرگ و چندین جایزه کوچک داشته باشیم.
طبق روال گذشته دوستان برای جایزه بزرگ تر که معمولا بیشترین خواهان رو داره ، رقابت میکنن و جایزه های کوچکتر رو دوستانی که واقعا نیاز دارن و بیشتر از ۴۰۰۰ کوین ندارن انتخاب کنن.
ازونجایی که کسانی که تو لایو شرکت میکنن همه همدیگرو میشناسن و دوست هستن و لایوتک یه خانواده ۴۰-۵۰ نفرست که مطمئنا دوستانی که نیاز به قطعه ای نداشته باشن به پول و چیزای دیگش فکر نمیکنن و میگذارن دوستانی که واقعا نیاز دارن قطعه رو تهیه کنن و بالطبع خودشون رو برای جایزه بزرگتر آماده میکنن. دقیقا ماجرای مشابه در اوایل شروع برنامه افتاد و با اینکه دوستان زیادی به حد نصاب جایزه اس اس دی ای دیتا رسیده بودند، اما هیچکدوم تهیه نکردن! اگر یادتون باشه شما حتی زمان رو اضافه کردین اما باز هیچکس تهیه نکرد چون همونطور که گفتم دوستان یه خانواده رو تشکیل دادن
ممنون و به امید پیشرف هر چه بیشتر برنانه لایوتک

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

به به

منو 1060 شما همه |:

ولی سختش کردی اقا ایمان اینجوری مسابقه ست واسه redeem کردن 1060

ای کاش میشد هرکی زودتر امتیازش به 1060 رسید به طور اتومات بره تو اولویت 1060

ویرایش شده در توسط ali_8114
  • Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برنده ی جایزه ی ویژه فصل یک هستم:)
کارت گرافیک MSI GTX 1060 Gaming X 6GB
 ممنون از لیون کامپیوتر
و  برنامه لایو تک
که همراه با برنامه هایِ زنده ی مفید و جذاب،  پاسخ به سوال ها و  اطلاعات عالی که در اختیارمون قرار میدن، همچین جوایزی رو هم در نظر گرفتن 😍

0D.jpg

0a.jpg

0C.jpg

0B.jpg

0E.jpg

• Like 3
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام
ایمان جان من بعد از فصل اول برنامه ک همه ۱ میدادن فرصت نمیشد همه برنامه ها رو لایو ببینم و با موبایل بعضیا رو لایو میبینم .
شبا ک میومدم خونه برنامه هارو آفلاین میدیدم بچه ها میگفتن کوین بده و واسم سوال بود این کوین چیه .
الان ک مطلب رو خوندم متوجه شدم منظور دوستان چیه
خب حالا ی سوال ، تکلیف ما ک با موبایل یا تبلت میبینیم چیه؟؟؟
ایا فکری شده برای که به لپتاپ و پی سی دسترسی نداریم؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 25 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

با سلام
ایمان جان من بعد از فصل اول برنامه ک همه ۱ میدادن فرصت نمیشد همه برنامه ها رو لایو ببینم و با موبایل بعضیا رو لایو میبینم .
شبا ک میومدم خونه برنامه هارو آفلاین میدیدم بچه ها میگفتن کوین بده و واسم سوال بود این کوین چیه .
الان ک مطلب رو خوندم متوجه شدم منظور دوستان چیهemoji23.pngemoji23.png

خیر

فعلا اپ توییچ این اکستنشن نداره و فقط به وسیله مرورگر میتونید کوین بگیرید

البته میتونید در توییچ عضو شوید و برنامه نگاه کنید و وقتی لایو هست هر 5 دقیقه 10 عدد کوین میگیرید  ولی کوین هایی که میاد روی صحفه خیر

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

با سلام
الان ک مطلب رو خوندم متوجه شدم منظور دوستان چیهemoji23.pngemoji23.png

حقیقتش این قضیه یکم پیچیده تره از چیزیه که در دسترس من باشه. کمتر از چند ماه پیش این افزونه آپدیت شد و کوین دقیقه ای برای موبایل و تبلت هم در دسترسه ولی آیکون نه. شاید در آینده آپدیت بشه، شاید نشه. کسایی که قصد برنده شدن جوایز ویژه رو دارن پیشنهاد میشه برنامه های زنده رو حتما با PC ببینن و اگه مسافرت بودن یکی دو قسمت رو با موبایل کوین جمع آوری کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ضمن تشکر از تیم لیون کامپیوتر و آقای خالقی عزیز بخاطر برنامه های خوبشون 

به لطف عزیزان برنده ی ssd در فصل دوم برنامه شدم

f4mj_img_20180923_185132_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری