• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
Mr.Bahavar

فروش مانیتور Asus PG27AQ با کارکرد بسیار پائین و در حد با گارانتی اصلی [کاهش قیمت]

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مانیتور Asus PG27AQ در حد اکبند و بسیار تمیزو  کم کارکرد با تمامی متعلقات و کارتن برای فروش ارایه میشود./

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-SWIFT-PG27AQ/

مانیتور با گارانتی اصلی شرکت ویستا تا تاریخ 3/2019 میباشد.

کارکرد مانیتور بسیار کم هست و کارکرد چندانی نداشته است.

فروخته شد.

5a9ff2389ae27_20180221_125918(Copy).jpg.479e9d8017f36116c07927003f8dadb3.thumb.jpg.133c3455cf8421d14dedfa25dc119bc0.jpg5a9ff23d2816c_20180307_163927(Copy).jpg.4bd6f164658f4be3d4643791e66dc36e.thumb.jpg.fcb5d42d78eefaa89fcb4edb9334b68c.jpg

ویرایش شده در توسط Mr.Bahavar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود جناب بهاور پایه 

فقط لطفاً وضعیت مانیتور رو در موارد زیر ذکر بفرمایید

۱/پیکسل مرده

۲/پیکسل خاموش(کم نور) و یا روشن 

۳/لایت بلید (هایلایت سفید و خاکستری در پس زمینه مشکی در اطراف / هایلایت مشکی در پس زمینه تمام سفید در اطراف صفحه ) 

۴/ خط و خش

۵/لطفاً تصویری از با پس زمینه سفید هم  از مانیتور بگذارید.(

سپاس

ویرایش شده در توسط dmcmrk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 56 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود جناب بهاور پایه 

فقط لطفاً وضعیت مانیتور رو در موارد زیر ذکر بفرمایید

۱/پیکسل مرده

۲/پیکسل خاموش(کم نور) و یا روشن 

۳/لایت بلید (هایلایت سفید و خاکستری در پس زمینه مشکی در اطراف / هایلایت مشکی در پس زمینه تمام سفید در اطراف صفحه ) 

۴/ خط و خش

۵/لطفاً تصویری از با پس زمینه سفید هم  از مانیتور بگذارید.(

سپاس

سلام دوست عزیز و در صورت عدم پیشنهاد بالاتر تا 24 ساعت آینده تقدیم شما میشود.

در مورد مسائلی که عنوان کردید دوست عزیز اگر مورد و یا مواردی در مورد قطعاتی که اگهی میکنم وجود داشته باشد اصولاً در پست اول عنوان میکنم و اینکه هیچ موردی ندارد و عنوان کردم که مانیتور در حد اکبند با کارکرد پائین هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Mr.Bahavar گفته است :

سلام دوست عزیز و در صورت عدم پیشنهاد بالاتر تا 24 ساعت آینده تقدیم شما میشود.

در مورد مسائلی که عنوان کردید دوست عزیز اگر مورد و یا مواردی در مورد قطعاتی که اگهی میکنم وجود داشته باشد اصولاً در پست اول عنوان میکنم و اینکه هیچ موردی ندارد و عنوان کردم که مانیتور در حد اکبند با کارکرد پائین هست.

سلام مجدد جناب بهاور

قصد جسارت نداشتم :D

درسته تا به حال سعادت معامله با شما رو نداشتم ولی از دیگر  دوستان  بزرگوار فروم تعریف شما رو کم نشنیده ایم . 

لطفا در صورت امکان یک شات از مانیتور با پس زمینه سفید قرار بدید.

💖

سپاسگزارم

ویرایش شده در توسط dmcmrk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد جناب بهاور

قصد جسارت نداشتم :D

درسته تا به حال سعادت معامله با شما رو نداشتم ولی از دیگر  دوستان  بزرگوار فروم تعریف شما رو کم نشنیده ایم . 

1f496.png

سپاسگزارم

خواهش میکنم و شما و دوستان نسبت به بنده لطف دارید.

در 19 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

لطفا در صورت امکان یک شات از مانیتور با پس زمینه سفید قرار بدید.

در این مورد شرمنده شما هستم متاسفانه ، سیستم در حال حاضر کارت گرافیک ندارد و خاموش هست به همین دلیل امکان تهیه تصویر درخواستی شما را ندارم  متاسفانه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت سرور ارجمند جناب بهاور عزیز

ببخشید از نظر کیفیت چه فرقی بین پنل IPS و پنل TN هست ؟؟

ضمن اینکه تو رمینه تلویزیون سال 2017 برندهایی مثل سونی و پاناسونیک تو رده بالاهاشون از TN استفاده کردن .من خیلی دستگیرم نشد . موندم پنل IPS بگیرم یا TN .

ببخشید بابت اسپم . انشالله فردا صبح پولم جور بشه و به یه جمع بندی برسم برای انتخاب تو مزایده شرکت میکنم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

با سلام خدمت سرور ارجمند جناب بهاور عزیز

ببخشید از نظر کیفیت چه فرقی بین پنل IPS و پنل TN هست ؟؟

ضمن اینکه تو رمینه تلویزیون سال 2017 برندهایی مثل سونی و پاناسونیک تو رده بالاهاشون از TN استفاده کردن .من خیلی دستگیرم نشد . موندم پنل IPS بگیرم یا TN .

ببخشید بابت اسپم . انشالله فردا صبح پولم جور بشه و به یه جمع بندی برسم برای انتخاب تو مزایده شرکت میکنم . 

سلام خدمت شما.

اصولا تفاوتی که بین این دو پنل هست بیشتر برای کاربرهای مختلف متفاوت هست و کاربرانی که گیمر هستند و مانیتور را برای کارهای گیمینگ و... قرار هست استفاده کنند بیشتر سمت مانیتورهایی که پنل TN هستند میروند ولی کاربرانی که بیشتر مانیتور را برای کارهای وب گردی و فیلم و ... خریداری میکنند و در کنارش بعضی اوقات هم ممکن هست گیم هم استفاده کنند سمت پنل های IPS میروند ولی خب در کل رنگ بندی در مانیتور های IPS اکثرا بهتر بوده و برای وبگردی و فیلم و... طبیعتا بهتر و جالبتر هست تا پنل های TN . 

اگر کاربر 90% کارش از مانیتور بعنوان گیم باشه به نظر بنده باید بره سمت مانیتورهای TN .

البته این موضوع را هم فراموش نکنیم که این مانیتور یکی از با کیفیت ترین مانیتورهای حال حاضر بازار هست و یکی دو دوست دیگر بنده هم این مانیتور را دارند واقعا راضی هستند.

بنده در خدمتتون هستم.:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1396/12/20, 17:51:18، dmcmrk گفته است :

درود جناب بهاور پایه 

سلام و شب بخیر.

در صورت تمایل به خرید لطفا پیغام بدید تا هماهنگی های لازم را انجام بدم باهاتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، Mr.Bahavar گفته است :

سلام و شب بخیر.

در صورت تمایل به خرید لطفا پیغام بدید تا هماهنگی های لازم را انجام بدم باهاتون.

سلام و صبح بخیر

پ.خ ارسال کردم خدمتتون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام و صبح بخیر

پ.خ ارسال کردم خدمتتون.

پاسخ داده شده است و در حال هماهنگی با ایشان هستم و چنانچه به هر دلیلی معامله با دوست عزیزمون به نتیجه نرسید در تایپک اعلام خواهد شد.

در 13 دقیقه قبل، mrg66 گفته است :

الان این پنلش ips میشه یا va ?

در سایت مرجع کاملاً مشخص هست که پنل مانیتور IPS هست. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قیمت به 3550 میلیون تومان کاهش پیدا کرد. ❤️ "( با توجه به وضعیت بازار و قیمت 5 هزار تومانی دلار و... قیمت مناسب میباشد و زیر قیمت تعیین شده شرمنده دوستان هستم.)"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

مانیتور از دوست و سرور گرامی، جناب بهاور ارجمند خریداری شد

سپاس

سلام
تائید میشود و مانیتور تقدیم و تحویل آقای رشیدی فرد عزیز گردیده است.

ختم تایپک.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.