• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر
milad_sn

بازی های کامپیوتری چند نفره روی یک مانیتور(روی یک pc) که تا به حال بازی کردین چی بوده؟

Recommended Posts

سلام  وقتتون بخیر دوستان . داشتم تو سیستمم پوشه هارو میدیدم که چشمم افتاد به یک  بازی جالب .

شاید خیلی ها دو تا سیستم نداشته باشن اما بخوان دو نفره یا چند نفره یک  بازی رو روی یک سیستم انجام بدن . اما چطور میشه  از بین این همه بازی تشخیص داد کدوم از امکان دونفره بازی کردن پشتیبانی میکنه . 

این  مطلب رو ایجاد کردم تا همه از تجربیات شخصیشون از بازی دونفره اینجا بگن تا  بازی های چند نفره بیشتر شناخته بشن . 

حالا بذارین بگم اون بازی ای که دیدم کدوم بود . 

یک بازی در سبک ترسناک و اکشن که خیلی هم جدید نیست  اما گرافیک خیلی خوبی داره . 

بله درست حدس زدین   رزیدنت اویل 6 . این بازی قابلیت دونفره بازی کردن رو داره و صفحه  سیستم تقسیم میشه و دونفره میتونین بازی کنین . دیگه چی از این بهتر  دوتفر به هم کمک میکنن و مراحل رو پیش میبرن . 

اصلا اگه دقت کنین  بازی اگه چند نفره باشه   جذاب تر میشه و  کی از همکاری و کمک به دوستش بدش میاد. 

اتفاقا سری 5 این بازی هم  این قابلیت رو داشت اما متاسفانه باید دوتا سیستم داشته باشین. یک سری روش هم بود که صفحه تقسیم بشه اما پیشفرض امکانش نبود.

هرچی بازی ها جدید تر باشه بهتر. البته من بازی کراش و سونیک هم چند نفره رو کامپیوترم داشتم اما الان فقط خاطره انگیز شدن و همه دنبال بازی با گرافیک بالا هستن.

maxresdefault (1).jpg

maxresdefault.jpg

gallery-1456419163-resident-evil-6-poster-5.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان چطور میشه Resident Evil 5 - Gold Edition رو 2 نفره بازی کرد ؟

چندتا سیستم و به مقدار کافی مودم و لن و ... دارم . کانتر رو شبکه کردم ولی این نمیشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

دوستان چطور میشه Resident Evil 5 - Gold Edition رو 2 نفره بازی کرد ؟

چندتا سیستم و به مقدار کافی مودم و لن و ... دارم . کانتر رو شبکه کردم ولی این نمیشه .

تا جایی که یادم میاد فقط یه  home groupe  بزن  آیپی هم پاک کن خودش شناسایی میشه هم با کابل هم بی سیم این کار رو  چند  وقت پیش انجام دادم  اولش  کار نمیکرد بعدا عملی شد .

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، milad_sn گفته است :

تا جایی که یادم میاد فقط یه  home groupe  بزن  آیپی هم پاک کن خودش شناسایی میشه هم با کابل هم بی سیم این کار رو  چند  وقت پیش انجام دادم  اولش  کار نمیکرد بعدا عملی شد .

ممنون .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازی split second

PES -FIFA -NBA -WWE-kombat-TEKEEN:D

ویرایش شده در توسط MEHDI-GTX

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم بازی  قدیمی سونیک که خیلی وقت پیش بازی میکردم

Sonic Free Riders 

sfr_a_003.jpg

ویرایش شده در توسط milad_sn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بازی سونیک شبیه به کراشه 4 نفره میشه بازیش کرد

Sonic & All-Stars Racing Transformed

بازی the cars هم هست اونم شبیه به کراشه 4 نفرم میشه بازیش کرد

بازی سونیک واقعا گرافیکیش خیلی خوبه ما کلا با پسرخاله ها جمع میشیم اونو بازی میکنیم

deadspace 3 هم فکر کنم میشه دونفره مثله رزیدنت ایول 6 بازی کرد

ویرایش شده در توسط zanyar11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری