Crystal570X

بالاخره ردیفش کردم! (بروز شده)

Recommended Posts

بحث در مورد همچین موضوعی تو فرومی که محوریتش کلا PC هست مشخصه به کجا ختم میشه . مثل این میمونه که بری تو فروم آیفون بعد بخوای با android مقایسش کنی 😅 خب نتیجه از قبل مشخصه . همیشه هم در نهایت به جاده خاکی زدن و فحش و فحش کاری و ... ختم میشه . بنده خودم برنامه نویسم و کار و زندگیم و درسم و همه چیم وابستست به PC و جنازه PC عم رو هم حاضر نیست رو کول PS4 بزارم . اصن مقایسه PC و PS4 به طور کلی تو جایگاهی حتی نزدیک نیستن که بخوان مقایسه بشن . ولی با کمال احترام به دوستانی که عین من صبح تا شب پای PC هستن ، برا گیمشون هم حاضر نیستن از پشت PC بلند بشن باید بگم که وقتی پای صرفا گیم و بازی وسط میاد هم این دو مورد قابل مقایسه نیستن . کنسول یه دیوایس مخصوص و مختص گیم هست و خب بدیهیه که پکیجی که تو گیم بهت میده تو همه زمینه ها پکیج مقرون به صرفه تر و در کل تجربه بهتریه.

شما وقتی یه کنسول خانگی میخری از یه شرکت معتبر مثل سونی، این امر برات تضمین میشه که تو 7 8 سال بهترین بازیها با کیفیتهای اپتیمایز شده خاص اون کنسول رو تحویل بگیری. شما 7 8 سال بدون دغدغه از قدیمی شدن سیستمت و عدم پشتیبانی نرم افزاری از کنسول و عدم اجرای بازی و داشتن لگ و مگ و فریم ریت پایین و فریز و غیره ذالک ، داری با یه دیوایس مخصوص گیم که هزینش شاید 1/5 PC در میاد، حال میکنی. اینجاها دیگه فن بازی میره کنار واقعا . تو همین فروم یه بخش کت و کلفت برا PC گیم گذاشتن کنار که کل تاپیکهاش مربوط به اجرا نشدن یا با مشکل اجرا شدن بازیها هست . خب رو کدوم کنسول همچین مشکلاتی رو دیدین تا حالا . کی به شما تعهد داده که کارت گرافیکی که میخری 8 میلیون تومن ، دو ماه بعدش یه مدل دیگه نیاد رو دستش که 5 فریم بر ثانیه بیشتر بده و قیمتش 12 میلیونه؟ تازه رو همون کارت کی میخواد به شما تضمین بده که بازیت با بهترین کیفیت و اپتیمایز شده قراره اجرا بشه؟

یه بحثایی دیگه واقعا منطقیه ، ربطی به فن بودن نداره . شما مثلا هرجوری هم که فن آیفون باشی نمیتونی منطقا چشم رو بعضی کمبودها و مشکلاتش ببندی که مثلا گوشی 8 میلیونی تو سال 2018 یه دیلیوری ساده برا SMS نداره. 

PC اصلا هدف و رسالتی که داره هیچوقت گیم بازی کردن نبوده و نخواهد بود ، که اگر بود کنسولهای خانگی اینقدر توفیق امروزی رو نداشتن (برای مثال PS2 حدودا 100 میلیون واحد فروخت) و کاسه کوزشون جمع شده بود و کلا تکنولوژیش میرفت کنار (مثل کنسولهای دستی که رفتن کنار)

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

سال دیگه شبیه ساز RPCS3 می تونه بازی RDR و Last Of Us  رو اجرا کنه تا این کنسول بازی ها عقده ای چشمشون درآد

ps4 دار های عزیزی که PC رو می کوبن همین الان با شبیه ساز می شه روی PC انحصاری های Wii u که شمال Legend Of Zelda : Breath of the wild می شه رو اجرا کرد(بازی ای که خیلی ها به خاطرش کنسول switch خریدن) شما برو Until Dawn ات رو بازی کن ..

اون دوست عزیزی که متلک می نداخت و می گفت سیستمت مالی نیست و انحصاری ندارین شما برو از والدینت پول بگیر یه سیستم ببند عقده ای نمونی و دزد هم خودتی ، امثال شما همون آدمایی هستین که اگه کنسول نسل 8 ام کرک شده بود اصلا سمت اوریجینال نمی رفتن و یا همین الآنش هم اکثرا اکانت هکی دارید 

Zelda روی PC از خود کنسول بهتر اجرا میشه و امکانات بیشتری داره :4_joy:

با رزولوشن 4K و 60 fps خودم تمومش کردم.

کلی ماد های گرافیکی و بهبود گیم پلی هم براش وجود داره. حتی یه ماد هست که 70% گرافیک بازی را بهتر میکنه.

کنسول بازا برن با 720p 30fps حال کنن :4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

بذار دلشون به همون یه بازی انحصاری که تو سال براشون میاد خوش باشه، در حالی که پی سی هزاران بازی انحصاری داره و یک سری سبک بازی هست که اصلا روی کنسول معنا نداره، بزرگتری جامعه گیمر ها و Esports هم متعلق به PC هست.

تازه این بازی انحصاری هاشون هم اکثرا چرته، همین GOW چی داره ؟؟ 5 نوع دشمن داره که تو کل بازی فقط همونا با اسکین و رنگ های مختلف هستند. کلا 3 تا boss fight داره که boss هاش بازیافت شده نیست. بقیه boss ها همه بازیافت شده و Re Skin همون boss های قبلیه. تکسچر های با رزولوشن پایین، دوربین مزخرف و ... من کل بازی را توی twitch دیدم مالی نیست. کل گیم پلی مفیدش میشه 20 ساعت، بقیه اش تکراریه.

ویرایش شده در توسط testaccount

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

میدونم گرافیکم ضاغارته، منتظرم نسل بعدی بیاد عوضش کنم. فعلا این کارمو را میندازه.

مبارک 

یکی از برترین مانیتور های گیمینگ جهان هست

قیمتش چقد شد؟؟؟

چند تا عکس هم از مانیتور بزار

ویرایش شده در توسط Miad007

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مبارک 

یکی از برترین مانیتور های گیمینگ جهان هست

قیمتش چقد شد؟؟؟

چند تا عکس هم از مانیتور بزار

از دیجی گرفتم 5،200،000 میدونم گرون داد ولی قبلش از جای دیگه میخواستم بگیرم طرف اذیت کرد من بیخیال سایتهای دیگه شدم. حال و حوصله دردسر نداشتم.

ویرایش شده در توسط Crystal570X

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با کمال احترام برای تمامی دوستان من هم کیس دارم هم ایکس باکس داشتم هم ps4 اما انصافا کامپیوتر یک چیز دیگس 

من خودم هم کیس خوبی دارم هم ps4 pro قبلش هم هم ایکس باکس وان اس داشتم هم ps4 فت و هم اسلیم 

اول در مورد ایکس باکس به نظر خودم البته نظر شخصیمه اگه کسی کامپیوتر خوبی داشته باشه نیازی به ایکس باکس نداره چون اکثر بازی هاش برای کامپیوتر میاد

ولی اگه کامپیوتر نداشته باشی خوبه چون با اکانت گلدش یک سری بازی رو میشه بازی کرد با اکانت ea هم تقریبا 40 تا بازی هست و هرماه هم بهش اضافه میشه که خیلی خوبه

در مورد ps4 انحصاری هاش واقعا خوبن و کنسول بسیار خوبیه و از خریدش پیشمان نمیشید

ولی هیچکدوم از این کنسول ها به پای کامپیوتر خوب نمیرسن قشنگ معلومه گرافیک بازی ها رو در کنسول کم کردن و اینکه بعضی مواقع هم دچار لگ میشن البته خیلی به ندرت 

من خودم 1070 دارم واقعا با ps4 pro قابل مقایسه نیست اینکه بگیم کامپیوتر خوب نیست واقعا درست نیست ولی خب قبول دارم به نسبت کنسول هزینه بیشتری میخواد اما خب کیفیت خیلی بیشتری رو به شما میده در بازی های شوتر هم واقعا موس کیبورد یه چیز دیگه هست البته وقتی متوجه میشید که ps4 انلاین بازی کنید چون در افلاین گزینه sim assiste روشنه و شما با گرفتن دکمه میتونید تارگت رو هدف قرار بدی اما در انلاین این قابلیت خاموش میشه تازه اون موقعس که میفهمید موس و کیبورد چقدر خوبن

همون گرافیک 6 ترافلاپس رو با 1060 هم نمیشه مقایسه کرد 1070 و 1080 که بماند بحث 30 فریم هم جای خودش

و در اخر در مورد دزدی و کرکی بودن 

نمیدونم چرا همه گیر دادن به دزدی بازی یعنی شما دانلود منیجر و فتوشاپ و افیس و ویندوز و هزار تا برنامه دیگه نصب میکنی اونا صلواتی هستن 

ps4 و ایکس باکس هم که بازی و اکانت شیرینگ دارن اونا چی اونا هم دزدی نیستن 

این مورد دزدی رو من اصلا قبول ندارم چون هر بازی دیدم خیلی خوبه انلاینشو از اوریجین یا استیم برای کامپیوتر گرفتم وگرنه بخش داستانی که همش دو ساعته کلا اصلا باید رایگان باشه 

بعد دوست عزیز خیلی از اقشار جامعه ما اصلا توان خرید بازی که 250 هزارتومان میشه با این وضعیت دلار اصلا ندارن 

ببخشید که اینجا ساعتی 18 دلار حقوق نمیگیرن از این به بعد باید بیایم به شما هم جواب بدیم شما هر وقت بازی ساختی روش قفل درست حسابی بزار کرک نشه 

• Like 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 33 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

درود

گرافیک روهم آپگرید کردم به Strix RTX 2080 O8G

مبارکه 

اسمبلش میتونید بهتر انجام بدید به نظرم میاد یه کم شلوغ کاریه 

تو عکس زیاد واضح نیست ولی پایین گرافیک کلی سیم رد وبدل شده 

ویرایش شده در توسط Hassan.SK

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مبارکه 

اسمبلش میتونید بهتر انجام بدید به نظرم میاد یه کم شلوغ کاریه 

تو عکس زیاد واضح نیست ولی پایین گرافیک کلی سیم رد وبدل شده 

تشکر. همه سیمارو ار اون سوراخ آوردم. درعوض بقیه جاها خالی.

کابل USB 3 واقعا بد قلق و کت و کلفته!

as.thumb.jpg.5c66654d302b0a329a49e1fdc6b196d8.jpg

as2.thumb.jpg.f48528f0aaa49c9014803a7fdac91191.jpg

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براوو دوست عزیز.مبارک باشه و به خوبی و خوشی ازشون استفاده کنی سیستمت عالیه .خدا نصیب هممون کنه🤗

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا زیبا ولذت بخش.اون فنها واون پاور درجه یک ومهمتر از همه اون x570 rgbواقعا دل آدمو میبره.واقعا جا داره یه واترکولر کورسیر هم بگیرید براش.حیفه.البته اسمبل روهم خیلی جاداره بهتر بشه

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به قول گفتنی، چی آدم میتونه به این گرافیک بگه جز اینکه  تمام دنیا یک طرف - تو یک طرف - عزیزم - عزیزم، تمام خوبا یک طرف  . .

خوشحال باشید که یکی از تاپ ترین سیستم های دنیا رو دارید.

• Like 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1397/10/21, 23:48:31، ARMIN گفته است :

به قول گفتنی، چی آدم میتونه به این گرافیک بگه جز اینکه  تمام دنیا یک طرف - تو یک طرف - عزیزم - عزیزم، تمام خوبا یک طرف  . .

خوشحال باشید که یکی از تاپ ترین سیستم های دنیا رو دارید.

شما دیگه چرا ، شما که ماشاالله سیستمتون آرزوی بیشتر بچه ها تو فرومه😁 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری