رفتن به مطلب

چگونه ps4 ورژن 5.55 جیلبریک(هک) کنیم؟

es900012
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان  و بزرگواران "لیونی"

آیا کسی از دوستان اطلاع داره که چطور باید ps4 v5.55 را هک کرد؟

چندتا سایت خارجی گشتم فایلش بود اما پسوورد نیاز داشت که متاسفانه باید Survey تکمیل کنی (تا پسوورد نمایش داده شه) راست یا دروغش نمیدونم!!!

اگه کسی از دوستان فایل هکش داره لطفا در این زمینه کمک کنه با اوضاع دلار قدرت خرید خیلی ضعیف شده...

باتشکر

ویرایش شده توسط es900012
لینک به دیدگاه

درود

اون سایتها فیکه دوست عزیز! تا ورژن 5.05 هک شده فعلا! شما باید صبر کنید تا در اینده هک برای ورژن بالاتر بیاد! 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، es900012 گفته است :

باسلام خدمت دوستان  و بزرگواران "لیونی"

آیا کسی از دوستان اطلاع داره که چطور باید ps4 v5.55 را هک کرد؟

چندتا سایت خارجی گشتم فایلش بود اما پسوورد نیاز داشت که متاسفانه باید Survey تکمیل کنی (تا پسوورد نمایش داده شه) راست یا دروغش نمیدونم!!!

اگه کسی از دوستان فایل هکش داره لطفا در این زمینه کمک کنه با اوضاع دلار قدرت خرید خیلی ضعیف شده...

باتشکر

کلا شما هر موقع به این survey ها برخوردین یعنی یا چیزی که می خواین واقعا وجود نداره و سرکاریه واسه اینکه از شما کسب درآمد بشه از طریق survey یا هم که مسیر رو اشتباه اومدین.

لینک به دیدگاه

یادمه اون موقعی که هنوز جی تی ای وی برای پی سی تایید نشده بود هی بهم زنگ می زدن یا حضوری می پرسیدن می گفتن تو تورنت فایل نصبش رو با حجم ۱۵ گیگ قرار دادن. جالبه که هیچکسی هم نمی خواست تست کنه و وقتی جواب می دادی که برادر عزیز این سایتها خبر و لینک فیک قرار دادن اصرار می کردن که نه تو درست نمی دونی اگر فیک بود چرا تو اینترنت هست٬!!!!!
آیا هر چیزی که تو اینترنت باشه راست است؟ آیا من نمی تونم یه سایت بزنم و کل سیستم های آینده پی اس ۴ را هم هک شده اعلام بنمایم؟
پس به هر چیزی که می بینید باور نکیند. در ثانی اخبار رو فقز و فقز از سایتهای معتبر چک کنید. مطمئن باشید که حتی تعدادی از این لینکهای خبری حاوی ویروس یا مالویرهایی هستن که با یک کلیک ساده می تونن رو سیستم عاملتون بشینن و کلی دردسر براتون به وجود بیارن. . . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فعلا تا فریمور 5.05 و 5.07 میشه کپی خور کرد

ابزار جدید Al Azife که اومده فریمور 5.07 رو هم پشتیبانی میکنه میشه کپی خورش کرد

البته فک کنم تهران یک کیت رو دستگاه نصب میکنن به صورت سخت افزاری دستگاه با هر فریموری باشه بازی بدون نیاز به نصب اکانت رو دستگاه کپی میکنن

ولی فکر کنم هزینه نصب کیت و بازیهاش گرون در میاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

البته فک کنم تهران یک کیت رو دستگاه نصب میکنن به صورت سخت افزاری دستگاه با هر فریموری باشه بازی بدون نیاز به نصب اکانت رو دستگاه کپی میکنن

سلام

قیمت چیپ 25 تومنه و فایل ها روش فلش میشه و با کابل usb به شارژ وصل میکنید یا خود کنسول ... نصب بازی هم آسونه و فقط کافیه بریزید رو هارد و نصب کنید .

تشکر .

لینک به دیدگاه

تا ورژن 5.05 قابل هک هست الان

بازی ریختن با روش برزیلی هم تا جایی که من میدونم دیگه امکان پذیر نیست ، در نتیجه هرگونه برد و مرد و غیره و ذالک کلاهبرداری به حساب میاد

الان تنها راه ریختن بازی ارزون همون اکانتهای هکی و ظرفیت دوم و سوم بازیاست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، abas_umr گفته است :

سلام

قیمت چیپ 25 تومنه و فایل ها روش فلش میشه و با کابل usb به شارژ وصل میکنید یا خود کنسول ... نصب بازی هم آسونه و فقط کافیه بریزید رو هارد و نصب کنید .

تشکر .

درود،

روش آفلاین هم ارائه شده است که نیاز به ماژول ESP ندارد. راهنمای بیشتر را بنده در سایت بازی سنتر قرار دادم :

هک آفلاین Playstation 4 نسخه 5.05 به صورت آفلاین بدون نیاز به مخلفات

در 9 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود

نسخه 5.07 در حقیقت همان 5.05 می باشد و به همین دلیل است که با همان هک 5.05 می توان روی این نسخه هم نتیجه گرفت.

در 10 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

اون سایتها فیکه دوست عزیز! تا ورژن 5.05 هک شده فعلا! شما باید صبر کنید تا در اینده هک برای ورژن بالاتر بیاد! 

دقیقا، اخبار را از سایت های رسمی مثل PSXHAX می بایست پیگیر بود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان . بنده اطلاع زیادی از کپی خور شدن ps4 نمیدونم. خواستم بدونم که اگه کپی خورش کنیم مشکلی به وجود میاد. مثلا کنسول آسیب سخت افزاری یا نرم افزاری ببینه یا بازی ها بی کیفیت تر یا کند تر بشن؟

لینک به دیدگاه

هیچ وقت قرار نیست فریمور 5.55 هک بشه 

اینو خیلی،از سایت های خارجی نوشتن کنسول منم 5.55 هست 

لینک به دیدگاه

ورژن ۵.۵۵ هک شده ولی هنوز منتشر نکردن (به احتمال زیاد نمیخواستن سونی از حفره امنیتی خبردار بشه)

تو این وبسایت همه ورژن ها و وضعیت هکشون رو نوشته:

https://sce.party

فقط آپدیت ۶.۰۰  رو اصلا دانلود نکنین چون به احتمال خیلی قوی سونی همه حفره های امنیتی رو بسته تو این آپدیت چون چیز جدیدی به کنسول اضافه نکرده باوجود اینکه آپدیت بزرگیه.

تنها کاری که میتونیم بکنیم صبر کردنه،بازم بهتر از اینه ۸۰۰ تومن پول بازی بدیم.

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

هک شد، تو اپارات ویدیوش هست

ویرایش شده توسط Farhadh022
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...