pulp152

خرید از مقداد آی تی و سر کار گذاشتن و بی توجهی به مردم در مواقع گرانی

پست‌های پیشنهادی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

من هم مثل همه ی کاربران ی که در اینترنت فعالیت بیشتری داریم  به چند سایت برای خرید قطعات به واسطه ی قدمت اونها اعتماد بیشتری داریم .

تقریبا از سایتهای معروف مثل دیجی کالا یا مقداد یا لیون کامپیوتر و امثالهم هر کدام به تنهایی بیش از ۱۰ میلیون هم خرید داشتم و ...

این مطالب رو گفتم که اشنایی مقدماتی بوجود بیاد 

۲۴ خرداد در بحبوبه ی شایعات گرانی هارد ۴ ترا بایت نیاز داشتم که تصمیم گرفتم خرید کنم با سرچ کردن در گوگل   ،گوگل مرا به چند سایت ارجاع داد که از بین سایتهای پر آوازه مقداد ای تی  هم بود هارد مورد نظر در مقداد ۷۶۳ هزار تومان قیمت گذاری شده بود و در سایتهای مشابه اما کمتر شناخته شده از ۷۳۵ تا ۷۹۰ هزار تومان 

خوب طبیعتا ۷۳۵ هزار تومان گزینه ی مناسب تری می باشد اما از آنجایی که کیفیت خدمات و پاسخگویی و اطمینان به کالا برایم اهمیت داشت تصمیم‌ گرفتم که ۲۸ هزار تومان بیشتر پرداخت کنم و خریدم را از مقداد انجام دادم به این هوا که شنبه۲۶ خرداد  پست می شود و دوشنبه به دست من می رسد نهایتا 

اما در کمال تعجب دوشنبه با من تماس گرفته شد که هارد موجود نداریم یعنی ۲۸ خرداد و اگر میخواید مبلغ مرجوع یا هارد دیگه ای انتخاب کنید ( قیمت ها افزایش پیدا کرده بود ) 

من که فقط همون مدل رو میخواستم با این تفکر که نهایت ۳۰ یا ۴۰ هزار دیگه میزارم روی این مبلغ و خریدم را از جای دیگری انجام میدم گفتم که مبلغم را مرجوع کنید اما متاسفانه تا به امروز که با شما صحبت میکنم با پاسکاری هایی که انجام شده و حداقل ۱۰ هزار تومان تماس با پشتیبانی  مبلغم هنوز مرجوع نشده است ( ۳ تیر )  و هنوز نتونستم اقدام به خرید کنم 

نکته ی جالب اینجاست که هر بار که تماس گرفتم گفتند تا ۲۰ دقیقه دیگر در حسابتان هست حالا که تماس میگیریم صحبت از روال کار میکنند و به رضایت مشتری هم که تماس گرفتم اصلا کسی نیس که جواب بده ، هیچ جایی برای ثبت اعتراض هم عملا وجود نداره 

بنده نادار نیستم، ۲۲ همون برج ۲ قطعه گرافیک هم خریدم که اتفاقا بدستم هم رسید توسط خود مقداد ولی این نوع پشتیبانی و برخورد و عدم انجام کاری که نهایت ۲ روز به طول می انجامید و متاسفانه تماس هایی که اگر انجام نمیدادم سنگین تر بودم  برای همیشه باعث شد که مقداد رو از لیست خریدهام حذف کنم .

مدرک خرید هم پیوست کردم کماکان تا امروز هم خبری نه از پول بنده است نه کالا ، قیمت قطعه هم حداقل ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار گرونتر شده که طبیعتا مقداد پاسخگو نخواهد بود فقط صحبت از روال کار میکند و پاس دادن به همدیگر و انجام ندادن کار مشتری.

امیدوارم‌ روزی بیاد که احترام به وقت، تماس، و اعتمادی که کاربر به سایتهای داخلی معروف مثل مقداد آی تی میکنه معقولانه و متقابل برگشت بشه و جواب این دست سایتها فقط انتشار بیشتر و تحریم همه ی کاربران است که در رویه هاشون تغییرات انجام بدهند یا کلا هیچ گونه خریدی نداشته باشیم.

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۴-۱۲۰۶۱۰.jpg

ویرایش شده در توسط pulp152

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 دقیقه قبل، AminA گفته است :

درود. همونجا گزارش بزن واسه نماد اعتماد.

ممنون که گفتی دقت نکرده بودم اونجا هم میشه گزارش داد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، pulp152 گفته است :

ممنون که گفتی دقت نکرده بودم اونجا هم میشه گزارش داد .

من یه بار از یه سایت معتبر داخل سایت نماد شکایت پر کردم پیگیری ندیدم اما کارمم راه افتاد در کل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 21 دقیقه قبل، aminsa گفته است :

من یه بار از یه سایت معتبر داخل سایت نماد شکایت پر کردم پیگیری ندیدم اما کارمم راه افتاد در کل

مهم الان کارم نیس واقعا حالی که ازم گرفته شد و هزینه ای که رو دستم گذاشت بی خود و بی جهت هر چند که در ایران طبیعی شده ولی واقعا نباید بزاریم که هر کسی به راحتی مارو بازیچه ی دست خودش بکنه، هر چند که میکنن و تنهایی هم کاری از دستمون بر نمیاد. 

با انتشار این جور موارد و تحریم گنده تراشون که این کارارو میکنن به حقوق خودمون احترام‌میزاریم.

شاید دوستان بگن بابا همه همینطوری ان ولی واقعا نباید اجازه بدیم اپیدمی بشه این رفتارها ، که اگه اپیدمی بشه که شده می بینیم کاربرهای عادی ۱۰ برابر به خودشون حق میدن که بدتر رفتار کنن

ویرایش شده در توسط pulp152

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخه سایت لیون به این خوبی رو ول میکنید میرید از ناکجا اباد میگیرید

من هر بار از لیون خرید زدم سریع ارسال شده و هم اینکه توی پنل ادم ثبت میشه که مثلا اگه بسته شما برچسب منطقه15 فکر کنم نداشت، از تحویل خود داری کنید

یعنی تا این حد محکم کاری میکنن

تازه قیمت های لیون خیلی بهتر از دی جی کالای دزد هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، bl4ck گفته است :

من هر بار از لیون خرید زدم سریع ارسال شده و هم اینکه توی پنل ادم ثبت میشه که مثلا اگه بسته شما برچسب منطقه15 فکر کنم نداشت، از تحویل خود داری کنید

دیجی کالا خیلی هم خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 30 دقیقه قبل، pulp152 گفته است :

مهم الان کارم نیس واقعا حالی که ازم گرفته شد و هزینه ای که رو دستم گذاشت بی خود و بی جهت هر چند که در ایران طبیعی شده ولی واقعا نباید بزاریم که هر کسی به راحتی مارو بازیچه ی دست خودش بکنه، هر چند که میکنن و تنهایی هم کاری از دستمون بر نمیاد. 

با انتشار این جور موارد و تحریم گنده تراشون که این کارارو میکنن به حقوق خودمون احترام‌میزاریم.

شاید دوستان بگن بابا همه همینطوری ان ولی واقعا نباید اجازه بدیم اپیدمی بشه این رفتارها ، که اگه اپیدمی بشه که شده می بینیم کاربرهای عادی ۱۰ برابر به خودشون حق میدن که بدتر رفتار کنن

حرف حق رو زدید

ولی تو این مملکت همچین چیزی که شما میگید هیچوقت درست نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

در دو ماه گذشته بیشتر از ۱۰ مورد خرید آنلاین داشته ام که به دلیل افزایش قیمت مجبور به لغو خرید یا پرداخت هزینه ی اضافه شده ام. دو روز اخیر برای فروشگاههایی که بر پایه ی موجودی قیمت می گذارند هم دیده ام، فروشگاههایی مانند مقداد که انبار ندارند که جای خود دارند. منظور این که علت نبود ثبات در بازار است و زمانی که عارضه ای عمومی می شود بر فروشگاهها نمی توان خرده گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، bl4ck گفته است :

خوب لیون هاردی که میخواستم  رو موجود نداشت 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین مشکل رو با دیجی کالا داشتم

علت هم بی ثباتی قیمت ارز و عدم کنترل قیمته

یه هدست از دیجی کالا خرید کردم به قیمت ۲۲۰۰۰۰تومان

یه چندروزی خبری نبود

نه ارسال

نه لغو سفارش

تا بعد از چندروز تماس گرفتن گفتن ک هدست موجود نداریم

یه نگاه دوباره به سایت زدم دیدم همون هدست موجوده فقط با قیمت ۴۴۰.۰۰۰ تومان?

بعد ک بهشون گفتم اقا هدستو موجود دارید که

کلا جواب ندادن و بعد از چند هفته پولمو پس دادن ک دیگه هیچی نمیشد باهاش خرید

هیچچیییییی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همیشه گفتم تو ایران تا یه شرکتی یکم جا میوفته بجا اینکه کیفیتشو بالاتر ببره مث شرکت های خارجی متاسفانه تازه دزدی رو یاد میگیره!!!و میکنه تو پاچه مردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در دو ماه گذشته بیشتر از ۱۰ مورد خرید آنلاین داشته ام که به دلیل افزایش قیمت مجبور به لغو خرید یا پرداخت هزینه ی اضافه شده ام. دو روز اخیر برای فروشگاههایی که بر پایه ی موجودی قیمت می گذارند هم دیده ام، فروشگاههایی مانند مقداد که انبار ندارند که جای خود دارند. منظور این که علت نبود ثبات در بازار است و زمانی که عارضه ای عمومی می شود بر فروشگاهها نمی توان خرده گرفت.

از دیجی کالا بعید بود که انگار اپیدمی مخصوصا در سایتهای اصلی و روشهای  نادرست و غیر اخلاقی توسط تریبون بزرگان تبلیغ میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، pulp152 گفته است :

از دیجی کالا بعید بود که انگار اپیدمی مخصوصا در سایتهای اصلی و روشهای  نادرست و غیر اخلاقی توسط تریبون بزرگان تبلیغ میشه

با یکی از فروشگاههای معتبری که موجودی و قیمت روی سایتشان را تنها بر اساس موجودی انبار می‌گذارند، امروز سر این که چرا این هفته قیمتهایشان بروز نیست اختلاف داشتم. نهایتا این فرمول را بهم دادند، قیمتهای روی سایت به‌علاوه‌ی ۱۵  تا ۲۰ درصد را قیمت فروش در نظر بگیرم. حساب دیگران که بر اساس استعلام از تامین کننده می‌فروشند روشن است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز شما مغازه میرید سرتون کلاه میزارن جلو چشمتون بعد از سایت خرید میکنید؟

اینجا ایرانه فقط حضوری...

مگه سایت خیلی معروف باشه و دستت باز باشه که شکایت کردی همه بفهمن و چون همه میفهمن به ضرر فروشگاه هست و پولو برمیگردونن

مثلا لیون خودش فروم داره تو فروم خودش میتونی بزنی مشکلتو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

احساس همدردی می کنم با دوستمون

تو این چند روز ، برای خرید قطعه چندین بار به بچه های بی ادب مقداد آی تی زنگ زدم و به جرات می گم یه جوری جواب می دادن که ازشون نخرم و هر دفعه تصورم این بود که مزاحم استراحتشون شدم که اینقدر بی اعصاب جواب میدن

مقداد آی تی در حد سایتهای رده اول و معتبر ایران نیست 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست