رفتن به مطلب
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
جستجو به صورت ...
جستجو در ...

پست‌های پیشنهادی

لیونم همین بلا رو سرم اورده مابقیو خودم پرداخت کردم به مشتری فقط بیخ گوشم نزد کسی که باهاش صحبت کردم دیجی ام همینطور مشکل اینه هیچ نهادی نیست بالا سر فروش انلاین باشه و به کسی پاسخگو نیستن در حالی که خرید لینترنتی باید یجور قرداد باشه وقتی موجود زده یعنی داره نمیفرسته یعنی به اون قیمت قدیم نمیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

سلام بر شما.

دوست عزیز تهرانی شما نفستون مثل اینکه از جای گرم بلند میشه.وقتی توی شهرستان شما نمیتونی هیچ چیز به درد بخور پیدا کنی مجبوری از سایت‌هایی مثل مقداد خرید کنی.مقداد تنها سایتی بود که فن ۱۲۰ آرجی بی موجود داشت.هنوزم که هنوزه نه دیجی نه لیون موجود ندارن.وگرنه بنده عاشق چشم و ابروشون که نبودم! خودمم از روز اول خواننده و دنبال کننده این تایپک هستم و میدونستم اوضاع از چه قراره.همه فیدبک ها منفی نبوده مثل همین دوست بالائیمون. اتفاقا برای پولم که به سختی به دست میارم خیلی هم ارزش قائلم و محکم هم میچسبمش ولی اگر فن هارو نخرم قطعات سیستم که الان شده پول خون تو این گرما میپزن! چاره ای نداشتم.

ما شهرستانیا مجبور نباشیم هیچی رو اینترنتی نمیخریم.پریروز کل داروخانه ها و فروشگاه های شهر رو گشتم برای یک شامپو آخرش هم پیدا نکردم و مجبور شدم از دیجیکالا بخرم!

درسته که تهران هستم ولی دلیل نیست که دستم به همه چی برسه

تایم کاری که دارم حتی اجازه بانک رفتن هم بهم نمیده چه برسه به اینکه بخوام برم بازار چیزی بخرم

به جرات میتونم بگم 10 سالی هست که به بازار کامپیوتر پا نذاشتم

نصف وسایل داخل خونه رو اینترنتی گرفتم از سینما خانگی و گوشی و اینا بگیر تا خمیر دندون

همش اینترنتی و پیک . بماند که مسیرم کلی خارج از شهره و یه وقتایی اندازه جنسی که میخرم پول پیک میدم

بنظرم سایت های این چنینی رو باید نادیده گرفت تا یکم بخودشون بیان . 1 در 1000 یه نفر میاد بازخورد مثبت داره

امیدوارم انقد امکانات در کل ایران زیاد بشه که هم تهرانی هم غیر تهرانی با خیال راحت و اسوده چیزی که دوست دارن رو سفارش بدن و لذت ببرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره بسته من بعد از ۱۱روز دیروز دستم رسید.حالا نمی‌دونم بسته رو مقداد دیر ارسال کرده یا طبق معمول پست دیر رسوندن.که احتمال اولی بالاتره.

یه نکته ای که شاید گفتنش خالی از لطف نباشه.من بنا به سابقه بد مقداد حداقل روزی پنج شیش مرتبه موجودی و قیمت کالایی که خریده بودم رو چک میکردم و با توجه به بالارفتن قیمت ارز که البته خیلی زیاد نبود تو یک هفته ده روز اخیر انتظار داشتم هرلحظه باهام تماس بگیرن و خبر افزایش قیمتو بهم بدن که اگه این اتفاق می افتاد صددرصد خریدم رو کنسل میکردم. دوروز بعد کالایی که خریده بودم از حدود ۸۰۰تومن شد ۹۵۰تومن! خوشبختانه به موقع خریدم رو ثبت کردم! 😁

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 42 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

بالاخره بسته من بعد از ۱۱روز دیروز دستم رسید.حالا نمی‌دونم بسته رو مقداد دیر ارسال کرده یا طبق معمول پست دیر رسوندن.که احتمال اولی بالاتره.

یه نکته ای که شاید گفتنش خالی از لطف نباشه.من بنا به سابقه بد مقداد حداقل روزی پنج شیش مرتبه موجودی و قیمت کالایی که خریده بودم رو چک میکردم و با توجه به بالارفتن قیمت ارز که البته خیلی زیاد نبود تو یک هفته ده روز اخیر انتظار داشتم هرلحظه باهام تماس بگیرن و خبر افزایش قیمتو بهم بدن که اگه این اتفاق می افتاد صددرصد خریدم رو کنسل میکردم. دوروز بعد کالایی که خریده بودم از حدود ۸۰۰تومن شد ۹۵۰تومن! خوشبختانه به موقع خریدم رو ثبت کردم! 😁

آقا سلام

مبارکت باشه

کاش منم اون شب بارونی رو خونه نمیموندم و مثل خیلی از خارجیا از شب قبل جلوی دکون اون فروشنده تو خیابون ولیعصر چادر میزدم تا هر وقت بار کارت گرافیک رسید همونجا دم وانت کارت 30 میلیونی رو معامله میکردم تا الان به این روزگار کذایی دچار نمیشدم!! (بدون گرافیک چکار کنم آخه :((

هرچی این خارجیا گفتن الان نخری گرونتر میشه من و امثال من گوش نکردیم!

عجب اشتباهی کردم داداش

کارت 30 میلیونی تو مشتم بود

سر شاسی بلندم همین اشتباهو کردم !

واقعا ک انسان تن پروری هستم !

با 190 کیلو وزن اگر ذره ای تفکر اقتصادی داشتم الان این حال و روزم نبود !

شب خوش دادا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 16 مرداد 1399 در 03:06، محسن میرزایی نیا گفته است :

لیونم همین بلا رو سرم اورده مابقیو خودم پرداخت کردم به مشتری فقط بیخ گوشم نزد کسی که باهاش صحبت کردم دیجی ام همینطور مشکل اینه هیچ نهادی نیست بالا سر فروش انلاین باشه و به کسی پاسخگو نیستن در حالی که خرید لینترنتی باید یجور قرداد باشه وقتی موجود زده یعنی داره نمیفرسته یعنی به اون قیمت قدیم نمیده

مشکل دیجیکالا چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

مشکل دیجیکالا چیه؟

من یه بار یه پروژکتور اپسون خریدم ازشون فک کنم ۳ سال پیش ، ولی زنگ زدن سفارش رو کنسل کردن گفتن موجود نیست ! (ولی فرداش دوباره توی سایت بود برای فروش )

البته اینم بگم که قیمت اصلیش ۳۵۰۰ بود ، اشتباه تایپی داشتن تو قیمتش یه صفر کم گذاشته بودن شده بود ۳۵۰ که من خرید زدم 😄😄😄

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

من یه بار یه پروژکتور اپسون خریدم ازشون فک کنم ۳ سال پیش ، ولی زنگ زدن سفارش رو کنسل کردن گفتن موجود نیست ! (ولی فرداش دوباره توی سایت بود برای فروش )

البته اینم بگم که قیمت اصلیش ۳۵۰۰ بود ، اشتباه تایپی داشتن تو قیمتش یه صفر کم گذاشته بودن شده بود ۳۵۰ که من خرید زدم 😄😄😄

طبق قانون دیجیکالا در همچین شرایطی اولا یه کد تخفیف که حدود 15 درصد قیمت کالا هست به شما داده میشه.

و از فروشنده هم طبق دستورالعمل جریمه دریافت میشه.

حالا این وسط فروشنده بنده خدا سر یه اشتباه تایپی خیلی براش بهتر بود چند صد هزار تومن غرامت  بده تا چند میلیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

طبق قانون دیجیکالا در همچین شرایطی اولا یه کد تخفیف که حدود 15 درصد قیمت کالا هست به شما داده میشه.

و از فروشنده هم طبق دستورالعمل جریمه دریافت میشه.

حالا این وسط فروشنده بنده خدا سر یه اشتباه تایپی خیلی براش بهتر بود چند صد هزار تومن غرامت  بده تا چند میلیون

یادم نیست فروشنده ش دیجیکالا بود یا تامین کننده ( فک کنم تامین کننده بود )

ولی اتفاقا به اپراتور گفتم حداقل کد تخفیفی چیزی بده ، گفت امکانش نیست 😞

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

یادم نیست فروشنده ش دیجیکالا بود یا تامین کننده ( فک کنم تامین کننده بود )

ولی اتفاقا به اپراتور گفتم حداقل کد تخفیفی چیزی بده ، گفت امکانش نیست 😞

قطعا مارکت پلیس بوده

سیستم اصلی دیجیکالا اشتباه نمیکنه

طبق تجربه ای که من دارم کد تخفیف به صورت اتوماتیک براتون پیامک میشه

حالا نمیدونم این قانونا جدیدا اعمال شده یا اون موقع هم وجود داشت و برای شما اعمال نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست