پست‌های پیشنهادی

سلام خسته نباشید.

راستش این تایپیک رو بیشتر به خاطر احساس مسئولیتی که به عنوان مصرف کننده نسبت به بقیه مصرف کننده ها باید داشته باشم ایجاد کردم. امیدوارم با گزارش و پیگیری به  حق و حقوق خودمون به عنوان مصرف کننده برسیم و اما ماجرا:

من هفته قبل دوشنبه شب برای خواهرم این لپتاپ رو از دیجیکالا سفارش دادم. خود سایت عنوان کرده که ""آماده ارسال از انبار دیجی‌کالا از ۱ روز آینده"" که ینی من 2 شنبه سفارش دادم باید 4 شنبه ارسال و کد رهگیر برای من فرستاده بشه. اما در کمال تعجب امروز که شنبه هست هنوز ارسال نشده. این سفارش برای خواهرم بود و من فکر می کردم 4 شنبه ارسال شده و گرنه زودتر  پیگیر می شدم. امروز که زنگ زدم به خواهرم متوجه شدم کالا ارسال نشده و گفتم زنگ بزنه به دیجیکالا و پول رو پس بگیره و این شاید درس عبرتی بشه که برای بقیه این کار رو نکنن. اما بعد تماس با کمال تعجب اشتباه خودشون رو که قبول ندارن هیچ با کمال پروریی می گفتن که ما گفتیم که 1 تا 4 روزی کاری در شرایط ارسال. ? اما  همانطور که می بینید تو صفحه سفارش گفتن که یه روز آینده از انبار دیجیکالا آماده ارسال میشه. متاسفانه اونها با زرنگی به شرایط که برای زمان تحویل با پست اشاره می کنن که مربوط به پسته و 1 تا 4 روز کاری هم مربوط به زمان تحویل با پسته و ربطی به زمان ارسال از انبار دیجکالا نداره اما از ناآگاهی مردم سواستفاده می کنن و در شرایطی که تاخیر دارن به این مورد اشاره می کنن تا از خودشون رفع مسئولیت کنن. اگه می دونستم که 4 روز امکان داره کالا رو دیر ارسال کنن که تازه زمان خودرسیدن بسته پستی هم بماند اصلا سفارش نمی دادیم و خیلی ارزون تر می رفتیم از بازار تهیه می کردیم. متاسفانه سایتی مثل دیجیکالا هم به این روز رسیده و این وضعیت الان ماست.  ☺️ امیدوارم با اطلاع رسانی بشه تا حدودی این مجموعه ها رو پاسخ گو و اصلاح کرد. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود برادر

سیاست های عجیب دیجی کالاست!

ارسال با سرویس دیجیکالا هم زده ۲۴ ساعت کاری که میشه ۳-۴ روز درحالی که عموما برداشت ۲۴ ساعت منطقی معادل ۱ روز میشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده مدت ها هست از دیجیکالا استفاده میکنم و کاملا راضی هستم بیش از 3 میلیون(حدود 20 دفعه) ازش خرید داشتم و تمامشون کاملا به موقع به دستم رسید به جز یکی که اون هم با 3 ساعت تاخیر اومد تازه کلی معذرت خواهی کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

بنده مدت ها هست از دیجیکالا استفاده میکنم و کاملا راضی هستم بیش از 3 میلیون(حدود 20 دفعه) ازش خرید داشتم و تمامشون کاملا به موقع به دستم رسید به جز یکی که اون هم با 3 ساعت تاخیر اومد تازه کلی معذرت خواهی کردن

احیانا دوست عزیز دیجیکالا که کار نمیکنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی ارسال های تهران برای محصولاتی که زده ارسال از انبار دیجیکالا معمولاً تاخیر و دیرکرد ندارن مگر اینکه تامین کننده هاشون بدقولی کنن که در اینصورت با اس ام اس به خریدار تاریخ تحویل جدید رو اطلاع میدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

درود برادر

سیاست های عجیب دیجی کالاست!

ارسال با سرویس دیجیکالا هم زده ۲۴ ساعت کاری که میشه ۳-۴ روز درحالی که عموما برداشت ۲۴ ساعت منطقی معادل ۱ روز میشه!!

متاسفانه کیفیتشون افت کرده.

در ۱ ساعت قبل، alirezatha گفته است :

نگاه کنید همین سفارشم  حدودا 7 میلیونه و فقط این یه قلم هم نبود. پس بدونید میزان خرید من خیلی بیشتر از این مبالغ هست بیش از بیست دفعه شما ☺️ (کلا سفارش کل خانواده رو من انجام میدم). اما خوب این مشکل پیش اومد و گزارش کردم.

در 39 دقیقه قبل، rambo.2020 گفته است :

توی ارسال های تهران برای محصولاتی که زده ارسال از انبار دیجیکالا معمولاً تاخیر و دیرکرد ندارن مگر اینکه تامین کننده هاشون بدقولی کنن که در اینصورت با اس ام اس به خریدار تاریخ تحویل جدید رو اطلاع میدن.

خبر ندادن و بجای عذر خواهی و قبول اشتباه توجیه کردن و این ناراحت کننده هست. گفته بودن یه روزه در انبار دیجکالا برای ارسال موجود میشه امروز شنبه هست هنوز ارسال نشده و این رو با زمان پست قاطی کردن برای توجیه دیرکرد در ارسال از انبارشون.

ویرایش شده در توسط saeed110

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم شمال هستم و هرباری که سفارش دادم سفارش به موقع با تحویل اکسپرس تحویلم شده!

حتی شده بعد از ظهر سفارش بدم و فردا تا قبل ظهر تحویل دادن...از قیمت هاش که یکم بالاست نسبت به جاهای دیگه راضی نیستم ولی در زمان ارسال تا الان مشکلی نداشتم با دیجی کالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، testaccount گفته است :

من هم حرف های ایشون را تایید می کنم، دیجیکالا در ارسال و خدمات پس از فروش رقیبی نداره و بهترینه، تا بحال صد ها خرید داشتم و کوچکترین مشکلی نبوده.

در ضمن فکر نکنم دیجیکالا نیازی داشته باشه تا کارمنداشو بفرسته تو یه فروم نقلی بازارگرمی بکنند.

من خرید هدفون داشتم تاخیر 9 روزه سه بار ایمیل دادم که نمی خوام هنوزم ایمیل ها رو دارم !هر بار یه جواب میاد عذر می خواییم و فلان در پیام آخر گفتن دیگه فرستادیم نمیشه کنسل کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیجی کالا دیگه مثل قبل نیس اون از تخفیف های الکیش و  همچنین  قیمتای الکی که به بهانه اینکه خودش فروشنده نیس میزاره

مطمئنم این فروشگاه احتمال خیلی زیاد احتکار هم کرده 

چون دست یه اغازاده هست مسئولین بی عرضه نمیتونن کاری کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من این جنس رو می تونستم ارزون تر از بازار بگیرم. اما خوب چون زیاد خرید داشتم از دیجیکالا گفتم مطمئنه از این فروشگاه بخرم که تاخیر داشتن و به جای عذر خواهی توجیه کردن.

به هر حال یه فروشگاه از یجایی شروع می کنه به خراب شدن و شانس از ما شروع شد. حقیقتش دیگه مثل گذشته دید خوبی به این فروشگاه ندارم و قطعا ترجیح میدم برم حضوری بخرم یا فروشگاه های دیگه رو امتحان کنم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان لیون کامپیوتر فروم داره و فروشگاه لیون مثلا اشتباهی کنه می تونم بیام اینجا بگم و مدیر فروشگاه رو پاسخ گو کنم اما دیجیکالا این قابلیت رو نداره. حداقل یه فروم داشت افراد می تونستن مشکلاتشون رو بگن قطعا خیلی مشکلات و سوتفاهمات حل میشد.

ان شاالله که برای دوستان مشکلی پیش نیاد و همیشه راضی باشن. ممنون که لطف کردید و نظر دادید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست