Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید.

من یه کالایی رو می خواستم از دیجی کالا بخرم که بخاطر بدقولیشون کنسل کردم. حالا می خوام سفارش خرید بزنم از یه فروشگاه دیگه. جنسی که می خوام بخرم رو فروشگاه فافا موجود داره می خواستم بدونم عزیزانی که خرید کردن از این فروشگاه راضی بودن مشکلی نداشتن؟

ویرایش شده در توسط saeed110

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 12 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

سلام خسته نباشید.

من یه کالایی رو می خواستم از دیجی کالا بخرم که بخاطر بدقولیشون کنسل کردم. حالا می خوام سفارش خرید بزنم از یه فروشگاه دیگه. جنسی که می خوام بخرم رو فروشگاه فافا موجود داره می خواستم بدونم عزیزانی که خرید کردن از این فروشگاه راضی بودن مشکلی نداشتن؟

درود

تو خرید از فافا اصلا شک نکن، به نظر من بهترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار هستش در کنار لیون کامپیوتر

ارزونترم که هست حدود 400 تومن، تازه در صورت درخواست کالا رو قبل از ارسال تست هم می کنن، ارسال هم رایگان

با پست سفارشی که اگر در مرکز استان باشین فرقی با پست پیشتاز نداره معمولا.

ویرایش شده در توسط NaeemSameti

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فافا از دیدگاه من بهترین فروشگاه اینترنتی در کل کشوره، همیشه قیمت هاش عالیه، بهترین خدمات را داره، بهترین و سریع ترین ارسال رایگان، مثل بیشتر فروشگاه ها که توی این اوضای بحرانی بازار ازشون جنس میخری 15 دقیقه بعد زنگ میزنن که گرون شده یا موجود نداریم هم نیست، هر چیزی از سایتش بخرید 100% با همون قیمت فرداش ارسال می کنه. تا به حال چندین خرید داشتم کاملا راضی هستم.

ویرایش شده در توسط testaccount

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

سگ فافا شرف داره به دیجی.

منصف،مسئولیت پذیر،مشتری مدار و با اخلاق هستن.با خیال راحت خرید کنید.

دیجی خیلی وقته اخلاق رو باخته و کارش شده چاپیدن و توهین به شعور و جاده صاف کن کلاشان.

توی فروشگاه های اینترنتی لیون و فافا و تک رایان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

فافا در کنار لیون بهترینهای ایران هستند. 

ویرایش شده در توسط سعید بهمنیان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. 

بنده تا به حال دوتا تبلت (از پایین رده های لنوو) و یک درایو نوری  از فافا خریداری کردم و مشکلی نداشتم. 

فروشگاه قابل احترامیه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا ممنون دستتون درد نکنه با پشتیبانشون صحبت کردم خیلی برخوردشون خوب بود. اگه از این خریدم راضی باشم تعداد زیادی رو از فک و فامیل مشتریش می کنم. 

تاخیر تو ارسال کالا یه اشتباه بود و میشد ازش گذشت کرد و اشتباه پیش میاد و تنها با یه عذرخواهی و قبول اشتباه حل میشد. اما توجیه و کلک زدن نه. مدت زمان رسیدن کالا با پست رو جای زمان ارسال جا می خواستن بزنن و بگن مشکل از ما نیست این برای من قابل قبول نیست. نمی دونم شاید این پشتیبانشون مشکل داشت اما خوب ذهنیتم نسبت به دیجیکالا خراب شد. دیگه شاید فقط شگفت انگیزا یا فقط چیزایی که دیجی کالا داره بخرم و از لیست یک من دیجی کالا رفت کنار و اولیت های بعدی من شدش. اینم تجربه من ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 100%  فافا پیشنهاد میشه بنده همیشه از فافا خرید میکنم پشتیبانی و قیمت عالی و ارسال رایگان

ویرایش شده در توسط UnhappY

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فافا سایت خوبی هست من زیاد ازشون خرید داشتم اما متاسفانه سه مورد به مشکل خوردم

اولیش حدود آذر ماه بود که کارت گرافیک کشید بالا ، من منتظر بودم فافا بیاره ازشون پرسیده بودم برای سافایر ، گفتن حدود ی ماه دیگه موجود میکنیم اما نه قیمت مشخصه و نه زمان دقیق رسیدن ، دو هفته گذشت باز پیگیری کردم گفتن 15 روز دیگه میرسه ، اما 15 روز بعد میگفتن اصلا مشخص نیست کی میرسه..... دقیقا چند روز قبل افزایش قیمت گرافیک بود که کسی نمیفروخت یکی از فروشندگان شیراز هم گفته بود داریم اما اجازه فروش نداریم ، متاسفانه اینجا ضرر بدی کردم (اگه نمیگفتن 15 روز بعد میرسه و بعد نفروشن من 580 رو 1550 میخریدم ، نه اینکه 2300 بدم برای 570) 

دوم وقتی همین سافایر ها با تاخیر زیاد خریدم سه ماه گارانتی فافا داشتن اما فقط یکی از کارت ها کارت گارانتیش همراهش بود گفتن اون دو تا هم باید صادر شه بعدا هر وقت جنس دیگه خریدم باهاش میفرستن ، اما دودفعه بهشون گفتم همراه جنس بفرستن چیزی ارسال نکردن (البته گارانتی تموم شده اما من کارت گارانتی ها رو میخوام بعدا برای فروش تاریخ خرید مشخص باشه)

سوم هم ی مشکل همیشگی دارن برای استعلام هرچیزی که میگم ، میگن خبر میدیم اما هیچوقت خبری ازشون نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

سلام خسته نباشید.

یکی از بهترین فروشگاههای محصولات الکترونیک تو ایران هستش.  چند بار ازش خرید کردم و کاملا راضی هستم . تازه قیمتاشم نسبت به بقیه مناسب تره و پشتیبانیشم حرف نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیجیکالا بنظرم دیگه فایده نداره..بازم بنظرم چون بارشون رو بستن و پشتشون به سابقه و شهرتشون گرمه دیگه تو مایه های سوداوری حداکثری  از نوع بلندپروازانش سیر میکنن..الان واقعا یه رقیب کاردرست با تبلیغات و سرمایه کافی بیاد تو دو سال دیجی رو میتونه اوت کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هفته پیش خرید کردم، کارشون درسته و قیمتشون هم خوبه، در حدی که من زنگ زدم پرسیدم که نکنه قیمتهاشون به روز نباشه. قیمت یکی از چیزایی که من خریدم دقیقاً نصف دیجیکالا بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان برای خرید هارد لپتاپ کدوم فروشگاه خوبه؟ فافا فقط یدونه هارد داشت برای لپتاپ

برای لپتاپ فقط هارد 2.5 inch میشه استفاده کرد؟ 3.5 نمیشه؟

ویرایش شده در توسط ehsangomez

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

دوستان برای خرید هارد لپتاپ کدوم فروشگاه خوبه؟ فافا فقط یدونه هارد داشت برای لپتاپ

فافا - لیون

بله فقط 2.5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

درود

لبتاپ پارت

گوگل کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

من هم قبلا نظر خوبی نسبت به فروشگاه اینترنتی شهر فافا داشتم و چندین بار هم ازشون هارد خرید کرده بودم و راضی بودم

تا این که هفته پیش یه هارد وسترن بلو 4 ترابایت مدل WD40EZRZ ازشون خریدم و دو روز بعدش هم بسته پستی سالم و بدون هیچ ایراد ظاهری به دستم رسید

من هم طبق تجربه های خوب گذشته که از این فروشگاه داشتم هارد رو روی سیستم بستم و شروع کردم به انتقال اطلاعات

بعد از حدود 2 ساعت دیدم ناگهان سرعت انتقال اطلاعات شدیدا افت کرد و به زیر 1 مگابایت بر ثانیه رسید!! هر چقدر با سیستم کلنجار رفتم فرقی نکرد

و متوجه شدم که هارد معیوبه ،  و به خاطر این که گفته بودم هارد رو پلمپ ارسال کنن طبق قوانین خودشون شامل 7 روز مهلت تست و باز گرداندن هم نمیشه

بنا بر این هارد رو برای ارسال به گارانتی سازگار از روی سیستم باز کردم و همین طور که داشتم نگاهش میکردم متوجه شدم که در یک گوشه هارد اثر واضح

ضربه شدید وجود داره! بعد از اونجایی که خودم هیچ ضربه ای بهش وارد نکرده بودم بسته نایلونی که هارد داخلش پلمپ شده بود رو چک کردم و دیدم

بله!! دقیقا در همون گوشه روی نایلون هم حدود 1 سانتی متر پارگی وجود داره! و ضربه زمانی به هارد وارد شده که داخل نایلون و پلمپ بوده.

از اونجایی که بسته پستی که تحویل گرفتم هم کاملا سالم بود و کلی ضربه گیر هم داخلش گذاشته بودن مشخص بود که قبل از ارسال برای من  این بلا سر هارد اومده

و به همین دلیل گارانتی هارد هم مطمئنا باطل هست و شرکت سازگار هم به دلیل آسیب فیزیکی قبولش نخواهد کرد.

به همین دلیل به فروشگاه شهر فافا e-mail زدم و توضیحات کامل و عکس هایی که از خود هارد و پک نایلونیش و ... گرفته بودم براشون فرستادم

وقتی فرداش باهاشون تماس گرفتم گفتن توضیحات رو خوندیم و امکان پس گرفتنش نیست!! و حالا با مدیر صحبت میکنیم شاید قبول کنن ولی بدون که قطعا

امکانش نیست!!!

فعلا هم که یک روز دیگه گذشته و به گفته خودشون هنوز مدیر تشریف نیاوردن تا بهشون بگن!

697176991_1.thumb.jpg.e30c5b5e87c8438d8fa7f6d1428385d7.jpg

676828036_2.thumb.jpg.3008741731952f79210c1d97b06b3dd3.jpg

1364523777_.thumb.jpg.3d3cdf158cdd9b547db95c0aa1f2f57f.jpg

1212571715_.thumb.jpg.892b25fb5ba1ed505ac1e5584845632a.jpg

ویرایش شده در توسط Bahman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار به من رم دست دوم دادن از کارتن رنگ و رو پریده و پلمپ های پاره شدش که سعی کرده بودن با چسب بچسبونن کاملا مشخص بود , هر کاری هم کردم پس نگرفتن گفتن کارتنش توی انبار اینجوری شده , روی پین های طلایی رم هم اثر جا خوردگی بود و مشخص بود قبلا داخل اسلات رفته

یک بار دیگه هم پاور گرفتم با اینکه پلمپ بود اما دو ماه از گارانتیش مونده بود , زنگ زدم گفتم این چرا فقط دو ماه گارانتی داره ؟؟؟ گفتن ما یادمون رفته بگیم , گفتم خب پس بگیرین گفتن پلمپش رو باز کری , گفتم خب اگه پلمپ جعبه رو باز نمی کردم کارت گارانتی رو چطور میتونستم ببینم ؟؟؟ گفتن دیگه باز شده مال خودته   (البته قیمتش خوب بود و گفتن اینکه قیمتش کمتره به خاطر اینه که گارانتیش داره تموم میشه) ولی درستش این بود که قبلش اطلاع میدادن

ویرایش شده در توسط Gintama

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فافا فروشگاهش شیراز هست من خودم حضوری خرید میکنم ازشون...خیلی بهتره.

ویرایش شده در توسط *ghost*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست