Recommended Posts

سلام

جالبه دوستان زود اومدن بر طبق تجربه قبلیشون از فافا تعریف کردن بدون اینکه به مشکل این دوستمون توجه کنن یعنی زود از یکی بت درست می کنن

من خودم هم قبلا از فافا خرید داشتم و راضی بودم از قیمت و کیفیت جنس ولی اگه مشکل ایشون رو حل نکنه اعتبارش حداقل پیش من از بین رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از بهترین فروشگاه های ایرانه با قیمت های باور نکردنی . بعد از ارسال هم زنگ میزنن میگن از خریدتون راضی هستین یا نه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز همونطور که گفتم خود من هم تا به حال شاید 6  یا 7 عدد هارد 4 ترا از شهر فافا خریداری کردم و هر بار هم ضمن این که کالا رو خیلی سریع ارسال کردن بلکه از نظر دقت در بسته بندی و گذاشتن ضربه گیر های کافی و ... هم بسیار کارشون خوب بوده  روی همین حساب هم تا قبل از این قضیه ازشون رضایت کامل داشتم. ولی به قول معروف حفظ موفقیت از کسب اون سخت تره

این که بنده واقعا در این قضیه هیچ تقصیری ندارم و مشخصا هاردی که این بار برای من ارسال شده قبل از بسته بندی و ارسال ، ضربه دیده بوده و در واقع کالای معیوبی که گارانتیش هم باطل شده رو برای من ارسال کردند واقعا آزار دهنده ست. حالا حتی اگر سهوا این کار رو کرده باشند هم اصلا قابل قبول نیست. مخصوصا که زیر بار هم نمیرند و فقط پول بی زبون من این وسط دود میشه و میره هوا...

واقعا متاسفم که آدم به هرکی اعتماد میکنه دیر یا زود پشیمون میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 23 تیر 1397 در 16:14، saeed110 گفته است :

سلام خسته نباشید.

من یه کالایی رو می خواستم از دیجی کالا بخرم که بخاطر بدقولیشون کنسل کردم. حالا می خوام سفارش خرید بزنم از یه فروشگاه دیگه. جنسی که می خوام بخرم رو فروشگاه فافا موجود داره می خواستم بدونم عزیزانی که خرید کردن از این فروشگاه راضی بودن مشکلی نداشتن؟

دیجی خیلی بدقول شده.من که ازشون ناراضیم😒

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 23 تیر 1398 در 10:44، Bahman گفته است :

سلام دوستان

من هم قبلا نظر خوبی نسبت به فروشگاه اینترنتی شهر فافا داشتم و چندین بار هم ازشون هارد خرید کرده بودم و راضی بودم

تا این که هفته پیش یه هارد وسترن بلو 4 ترابایت مدل WD40EZRZ ازشون خریدم و دو روز بعدش هم بسته پستی سالم و بدون هیچ ایراد ظاهری به دستم رسید

من هم طبق تجربه های خوب گذشته که از این فروشگاه داشتم هارد رو روی سیستم بستم و شروع کردم به انتقال اطلاعات

بعد از حدود 2 ساعت دیدم ناگهان سرعت انتقال اطلاعات شدیدا افت کرد و به زیر 1 مگابایت بر ثانیه رسید!! هر چقدر با سیستم کلنجار رفتم فرقی نکرد

و متوجه شدم که هارد معیوبه ،  و به خاطر این که گفته بودم هارد رو پلمپ ارسال کنن طبق قوانین خودشون شامل 7 روز مهلت تست و باز گرداندن هم نمیشه

بنا بر این هارد رو برای ارسال به گارانتی سازگار از روی سیستم باز کردم و همین طور که داشتم نگاهش میکردم متوجه شدم که در یک گوشه هارد اثر واضح

ضربه شدید وجود داره! بعد از اونجایی که خودم هیچ ضربه ای بهش وارد نکرده بودم بسته نایلونی که هارد داخلش پلمپ شده بود رو چک کردم و دیدم

بله!! دقیقا در همون گوشه روی نایلون هم حدود 1 سانتی متر پارگی وجود داره! و ضربه زمانی به هارد وارد شده که داخل نایلون و پلمپ بوده.

از اونجایی که بسته پستی که تحویل گرفتم هم کاملا سالم بود و کلی ضربه گیر هم داخلش گذاشته بودن مشخص بود که قبل از ارسال برای من  این بلا سر هارد اومده

و به همین دلیل گارانتی هارد هم مطمئنا باطل هست و شرکت سازگار هم به دلیل آسیب فیزیکی قبولش نخواهد کرد.

به همین دلیل به فروشگاه شهر فافا e-mail زدم و توضیحات کامل و عکس هایی که از خود هارد و پک نایلونیش و ... گرفته بودم براشون فرستادم

وقتی فرداش باهاشون تماس گرفتم گفتن توضیحات رو خوندیم و امکان پس گرفتنش نیست!! و حالا با مدیر صحبت میکنیم شاید قبول کنن ولی بدون که قطعا

امکانش نیست!!!

فعلا هم که یک روز دیگه گذشته و به گفته خودشون هنوز مدیر تشریف نیاوردن تا بهشون بگن!

واقعا متاسفم بابت مشکل شما.

متاسفانه تو خرید اینترنتی چنین مشکلاتی وجود داره و راه حلی هم به ذهنم نمیرسه.

حقیقتا دور از انتظار نبود که کالا رو پس نگرفتن. به نظرم بعیده هیچ گارانتی یا فروشنده ای پس بگیره چون اثبات کردن اینکه ایراد از طرف اون ها بود تقریبا غیر ممکنه. قاعدتا فروشگاه به کارمندای خودش بیشتر اعتماد داره تا خریدار و اگه مشکل ضربه خوردگی باشه می گه از طرف خریدار بوده. نمی دونم شاید این ضربه از فروشگاه نبوده و از زمان پلمپ کردن توسط سازنده ایجاد شده.

اینکه پس نگرفتن خیلی عجیب نیست. اما این مشکل نشون میده فافا به کالایی که می خواد بسته بندی می کنه دقت نمی کنه و این مشکلات رو به نا حق به خریدار تحمیل می کنه. 

منم یه هارد خریدم چهار ترا البته اکسترنال از دیجی کالا. وقته بسته بندی دستم رسید هارد و سه تا جنس دیگه ای که خریده بودم داخل کارتن آزاد قرار داشتن و راحت داخل کارتن حرکت می کردن. ینی داخل کارتن رو روزنامه مچاله ای یا نایل حباب داری نبود و خدا روشکر بسته بندی خود هارد خوب بود که با پرت شدن کارتن این ور اون ور چیزیش نشده. خلاصه دیجی کالا هم وضعش این مدلیه. من شانس اوردم هارد چیزیش نشده شما شانس نیوردی.

امیدوارم مشکلت حل بشه.

می تونی لینک این تایپیک رو براشون بفرستی بگی در مورد فروشگاهت داره صحبت میشه و منم یه کاربر با سابقه هستم و مطمئن باشید طرز استفاده صحیح کالا رو از افراد فروشگاه شما بهتر بلدم.

خلاصه شاید بیشتر کمک کردن و راه اومدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ممنونم که نظرات خودتون رو اعلام کردید. فعلا از طریق سایت Enamad موضوع رو پیگیری کردم و قرار شد هارد رو برای شهر فافا ارسال بکنم تا بعد از بررسی ، نتیجه نهایی رو اطلاع بدن. که بنده هم متعاقبا اون رو با شما دوستان عزیز در میان خواهم گذاشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Bahman گفته است :

دوستان ممنونم که نظرات خودتون رو اعلام کردید. فعلا از طریق سایت Enamad موضوع رو پیگیری کردم و قرار شد هارد رو برای شهر فافا ارسال بکنم تا بعد از بررسی ، نتیجه نهایی رو اطلاع بدن. که بنده هم متعاقبا اون رو با شما دوستان عزیز در میان خواهم گذاشت.

درود

همین پیگیری های امثال شما عزیزان باعث رشد فروشگاه های اینترنتی امثال فافا میشه که در آینده خدمات بهتری رو ارائه بدن، به طور مثال فافا باید قطعاتی مانند

هارد رو که میزان خرابیشون یه مقداری از حد نرم بالاست رو حتما از قبل تست و با باسته بندی مخصوص و ضد ضربه بفرسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 29 تیر 1398 در 21:09، Bahman گفته است :

درود

نتیجه گرفتین بهمن عزیز؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست