• اطلاعیه ها

• سینا میاندشتی

در مورد مشکلات لاگین (ورود) به سیستم جدید تالار   09/02/16

با سلام   در نسخه جدید تالار امکان استفاده از Username از سیستم حذف شده است و شما باید با یکی از ۳ روش زیر برای ورود اقدام کنید نام نمایشی (مثلا نام نمایشی بنده سینا میاندشتی است) آدرس ایمیلی که در سیستم ثبت نام کردید (مثلا [email protected]) اکانت گوگل (البته به زودی ورود از طریق facebook و twitter نیز به سیستم اضافه می شود)   در صورتی که نام نمایشی خود را نمی دانید - یا نمی دانید با چه ایمیلی ثبت نام کردید - مشکل خود را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید با تشکر

Recommended Posts

سلام

دوستان دنبال بازی دونفره برای کامپیوتر هستم 

البته نه فوتبال ماشین سواری و کشتی گچ و مورتال کمباد 😂

یه چیزی تو مایه های اویل ۶ که حالت اسپلیت اسکرین داره ،دنبال بازی های کارتونی و indie و علکی پلکی نیستم ،یه چیز خوبی باشه مثل رزیدنت اویل ،حالا هر ژانری باشه fps rpg tps یه بازی با کیفیتی باشه ادم لذت ببره 

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالت اسپلیت؟مگر همونایی که گفتی خوشم نمیاد رو بازی کنی...باز آنلاین میگفتی میشد فکری راجع بهش کرد چون آنلاین CO-OPهم خیلی چیز جالبی پیدا نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالت اسپلیت؟مگر همونایی که گفتی خوشم نمیاد رو بازی کنی...باز آنلاین میگفتی میشد فکری راجع بهش کرد چون آنلاین CO-OPهم خیلی چیز جالبی پیدا نمیشه

چرا پیدا میشه،مگه میشه پیدا نشه؟؟

،،،،،،،

بازی های ps1 ,ps2 و psp هم در نظر بگیرید،سیستمم شبیه ساز سه تا رو راحت اجرا میکنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنبال یه بازی ای میگردم که دونفرتو بازی  نیوفتیم به جون هم!همکاری تو یه بازی داستانی خیلی باحاله،

خدایا یعنی میشه تو بهشت بازی دارک سولز رو اسپلیت بازی کنیم؟؟اگه بشه من از امروز نماز میخونم 😅

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دنبال یه بازی ای میگردم که دونفرتو بازی  نیوفتیم به جون هم!همکاری تو یه بازی داستانی خیلی باحاله،

خدایا یعنی میشه تو بهشت بازی دارک سولز رو اسپلیت بازی کنیم؟؟اگه بشه من از امروز نماز میخونم 1f605.png

0.0

دارک سولز آنلاینش با کلی مکافات و پسورد و دردسر و محدودیت مکانی میشه بازی کرد اسپلیت که چه عرض کنم.......بعدشم نذر سنگین نکن xD

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

0.0

دارک سولز آنلاینش با کلی مکافات و پسورد و دردسر و محدودیت مکانی میشه بازی کرد اسپلیت که چه عرض کنم.......بعدشم نذر سنگین نکن xD

😂

بعد از رزیدنت اویل ۴ و فال اوت وگاس ،دارک سولز اخرین بازی ایه که دارم چند بار میبرمش تا اخر و خسته نمیشم،چقد خوب میشد این سازنده های بازی یکم خلاقیت بخرج بدن،پول که نمیخاد خلاقیت....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

A Way Out شاهکاره، بازی به صورت split screen انجام میشه و داستان فرار 2 نفر از زندان به کمک هم دیگر را رقم میزنه، شما باید با همدیگه همکاری کنید و موانع هر مرحله را پشت سر بذارید.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری