Good gamer

طرفدار کدام کنسول بازی هستید؟ چرا؟

Recommended Posts

سلام دوستای عزیز لیون کامپیوتری🙂

شما طرفدار کدام شرکت کنسول سازی هستید؟ چرا؟ اون شرکت چه مزایایی داره که شمارو به خودش جذب کرده😕؟ 

از خودم شروع کنم👉😅 من طرفدار شرکت سونی هستم (ps4 و اینا) قیمت مناسب  نسبت به بستن کیس و انحصاری های فوق العاده اون باعث میشه دوستش داشته باشم🙂 اما... اما... خودم x360 دارم😇😅😂

انحصاری هایی که من از شرکت سونی واقعا دوست دارم تجربه کنم: 

Uncharted - God of War - the last of us

دوست ندارم اینجا به علت طرفداری از یه کنسول بازی دعوا درست بشه😥 به هر حال هر کنسولی طرفدار های به خصوص خودشو داره. مثلا شرکت مایکروسافت شاهکار هایی همچون فورزا هوریزون داره☺️ که مطمئن باشید وقتی استارت بازی رو می‌زنید دیگه شب رو از روز نمی‌شناسید! 

متاسفانه از انحصاری های شرکت نیتندو اطلاعی ندارم😔

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شیطون اومدی تاپیک ببری بالاها😂

ایکس باکس خب سخت افزاری قوی تره

ولی خب دیگه انحصاریای سونی زیاده

ازونورم تو ایران بیشتر جا افتاده

بازیاش راحت تر خرید و فروش میشه

در کل حداقل تو ایران حتما باید ps4خرید

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

شیطون اومدی تاپیک ببری بالاها1f602.png

ایکس باکس خب سخت افزاری قوی تره

ولی خب دیگه انحصاریای سونی زیاده

ازونورم تو ایران بیشتر جا افتاده

بازیاش راحت تر خرید و فروش میشه

در کل حداقل تو ایران حتما باید ps4خرید

بازی‌ های ایکس باکس تو ایران به سختی پیدا میشه مگه توی تهران یا به صورت اینترنتی🙂

اما خب قیمت ایکس باکس پایین تره چون طرفدارای کمتری داره (متاسفانه نتونست تو نسل 8 خودی نشون بده) 

شنیدم ترکیب رنگی ایکس باکس بهتره. خودم که چیزی احساس نکردم😕😬

ویرایش شده در توسط miladzahedi
  • Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سه مدل ایکس باکس وان؛ تفاوت ها در چیست؟

https://digiato.com/article/2018/03/11/سه-مدل-ایکس-باکس-وان؛-تفاوت-ها-در-چیست؟/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من هم از سونی بیشتر خوشم میاد انحصاری هم انچارتد و bloodborne رو دوست داشتم البته ایکس باکس هم داشتم اما زیاد خوشم نیومد شاید به این دلیل بوده که کامپیوتر قوی دارم و اکثر بازی هاشو رو کامپیوتر میتونم بازی کنم 

یکی از برتری های xbox کنترلرش هست که سلیقه ای هست و وقتی که دستگاه ایکس باکس رو فروختم دیگه یکی از دسته هاشو برای خودم و کامپیوتر نگه داشتم 

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، nima19 گفته است :

والا من هم از سونی بیشتر خوشم میاد انحصاری هم انچارتد و bloodborne رو دوست داشتم البته ایکس باکس هم داشتم اما زیاد خوشم نیومد شاید به این دلیل بوده که کامپیوتر قوی دارم و اکثر بازی هاشو رو کامپیوتر میتونم بازی کنم 

یکی از برتری های xbox کنترلرش هست که سلیقه ای هست و وقتی که دستگاه ایکس باکس رو فروختم دیگه یکی از دسته هاشو برای خودم و کامپیوتر نگه داشتم 

دقیقا منم عاشق کنترل ایکس باکس هستم. 

نمیدونم چه طراحی داره که تو دست اکثریت راحته🤔

بیشتر انحصاری های ایکس باکس با کامپیوتر یکی هستن مثل همین فورزا هوریزون

ایکس باکس وان s داشتید یا x یا معمولی؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز، سلام امیدوارم که سالم و برقرار باشید. 

لطفا سعی کنید تاپیک رو یه چند وقت بالا نگه دارید☺️ خودم هم سعیمو می کنم که تاپیک بالا بمونه و هر چند وقت یه مطلب بازی های رایانه ای یا... توی این تاپیک قرار میدم. 

ممنون از توجه شما 🙏 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر دو کنسول رو دارم و طرفداری هم ندارم روی هیچکدوم، هرکدوم مزایایی نسبت به دیگری داره

به طور مثال برای xb1 فورزا و هیلو هست که از محبوب ترین سری هام هستن

و ps4 بلادبورن و tlou  که باز هم لذت خاصی دارن

قصد تهیه سوییچ هم داشتم که خب دلار اجازه نداد.

• Like 1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Evasion گفته است :

هر دو کنسول رو دارم و طرفداری هم ندارم روی هیچکدوم، هرکدوم مزایایی نسبت به دیگری داره

به طور مثال برای xb1 فورزا و هیلو هست که از محبوب ترین سری هام هستن

و ps4 بلادبورن و tlou  که باز هم لذت خاصی دارن

قصد تهیه سوییچ هم داشتم که خب دلار اجازه نداد.

دقیقا باید همه گیمر ها اینطوری باشن اما متاسفانه تو ایران خیلی کم پیش میاد یه گیمر هر 3 تا کنسول منتخب رو داشته باشه😔

یه گیمر باید همه بازی های انحصاری کنسول هارو تجربه کنه نه اینکه به خودش تلقین کنه ps4 یا x1 دیگه بسه... 

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. من طرفدار ایکس باکسم ولی خب تو این نسل بی شک انتخابم پلی ۴ هست.

لست ؛ انچارتد ؛ هورایزن زیرو داون

من چند سال پیش ایکس باکس وان خریدم (مدل فت) خیلی خوش ساخت و زیبا بود و کم صدا و خنک ولی حیف از لحاظ بازی این نسل ساپورت نشد و من فقط کوانتوم بریک و گیرز او وار ۴ رو رفتم باهاش‌. بعد فروختم پلی ۴ خریدم. الانم که پی سی دارم. خدایی اگه کسی پول داشته باشه بهتره تو این نسل یه پی سی و یه پلی ۴ کنارش داشته باشه.

• Like 1
  • Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود. من طرفدار ایکس باکسم ولی خب تو این نسل بی شک انتخابم پلی ۴ هست.

لست ؛ انچارتد ؛ هورایزن زیرو داون

من چند سال پیش ایکس باکس وان خریدم (مدل فت) خیلی خوش ساخت و زیبا بود و کم صدا و خنک ولی حیف از لحاظ بازی این نسل ساپورت نشد و من فقط کوانتوم بریک و گیرز او وار ۴ رو رفتم باهاش‌. بعد فروختم پلی ۴ خریدم. الانم که پی سی دارم. خدایی اگه کسی پول داشته باشه بهتره تو این نسل یه پی سی و یه پلی ۴ کنارش داشته باشه.

PC تو گرافیک حرف اول رو میزنه و ps4 تو بازی های انحصاری رتبه اول رو داره. با حرفتون موافقم

متاسفانه به علت سیاست های غلط مایکروسافت تو نسل 8 نتونست فروش خوبی داشته باشه. 

مایکروسافت فقط بلده شرکت هایی که براش انحصاری میسازن رو تعطیل کنه😕

من ایکس باکس 360 دارم ولی واقعا تو این قیمت ها فروشش اشتباهه چون باید 3 میلیون پول بذارم روش تا بتونم یه کنسول نسل هشتم بخرم😔

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه پول داشتم بخرم ،ps4 فقط و فقط برای bloodborne ,اگه این بازی برای pc میومد قطعا هیچ کدام!خرج خوده pc میکردم

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

اگه پول داشتم بخرم ،ps4 فقط و فقط برای bloodborne ,اگه این بازی برای pc میومد قطعا هیچ کدام!خرج خوده pc میکردم

اوه این blood borne چقدر طرفدار داره😅

PC حداقل هر 2 سال یکبار نیاز به آپدیت های بسیار سنگین داره. اما واقعا گرافیک pc گیمر رو تو خودش محو میکنه😬 مخصوصا وقتی رو high quality بازی نسل هشت و نیم میزنی😂

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، miladzahedi گفته است :

اوه این blood borne چقدر طرفدار داره1f605.png

PC حداقل هر 2 سال یکبار نیاز به آپدیت های بسیار سنگین داره. اما واقعا گرافیک pc گیمر رو تو خودش محو میکنه1f62c.png مخصوصا وقتی رو high quality بازی نسل هشت و نیم میزنی1f602.png

با این حرفتون مخالفم چون با فروش قطعه ی  قبلی میتونین یکم روش بذارین و قطعه ی بروز تر بخرین.

ویرایش شده در توسط ho3einsa
  • Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 29 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

با این حرفتون مخالفم چون با فروش قطعه ی  قبلی میتونین یکم روش بذارین و قطعه ی بروز تر بخرین.

درسته اما خب قطعه قدیمی زیاد افت قیمت داره🤔

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، miladzahedi گفته است :

درسته اما خب قطعه قدیمی زیاد افت قیمت داره🤔

داداش با این وضع بازار قدیمیا بیشتر گرون تر شدن تا جدیدا 

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

داداش با این وضع بازار قدیمیا بیشتر گرون تر شدن تا جدیدا 

الان بازاریا هم سودی نمیکنن😔

چون یه قطعه رو وقتی میفروشن باید 200 بذارن رو پولشون همون قطعه رو وارد مغازشون کنن😕

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

اوه این blood borne چقدر طرفدار داره1f605.png

PC حداقل هر 2 سال یکبار نیاز به آپدیت های بسیار سنگین داره. اما واقعا گرافیک pc گیمر رو تو خودش محو میکنه1f62c.png مخصوصا وقتی رو high quality بازی نسل هشت و نیم میزنی1f602.png

دوست عزیز با فروش قطعه و خرید قطعه جدید تر تا حدودی میشه هزینه رو کاهش داد،البته میزان هزینه هم ربط داره به خوده گیمر یکی دوست داره روی فول اچ دی بزنه ،یکی روی ۴k ،یکی هم مثل من روی hd,و اکثر کارت ها ی پایین رده بازیای روزو روی hd به راحتی بالا میارن با فریم 30به بالا که در حد کنسوله،همین بازی bloodborne روی ps4 روی 30 فریم قفله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز با فروش قطعه و خرید قطعه جدید تر تا حدودی میشه هزینه رو کاهش داد،البته میزان هزینه هم ربط داره به خوده گیمر یکی دوست داره روی فول اچ دی بزنه ،یکی روی ۴k ،یکی هم مثل من روی hd,و اکثر کارت ها ی پایین رده بازیای روزو روی hd به راحتی بالا میارن با فریم 30به بالا که در حد کنسوله،همین بازی bloodborne روی ps4 روی 30 فریم قفله

من برام اچ دی، فول اچ دی و 4 کا فرق نداره به نظر من گیم پلی بازی هست که مهمه. 

اخه مثلا کارت 1030 از حداقل بتلفیلد 5 هم پایین تره🤔 فکر نکنم بتونه رو hd سی فریم بده. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

بنده جز pc چیز دیگه ای واقعا نمیتونم بگیرم واقعا برام سوال هست که بقیه چجوری با دسته بازی شوتر و سبک های اکشن بازی میکنن.

لذت بازی با کیبورد و موس یچیز دیگس هرچند الان وصل کردم موس و کیبورد با یک مبدل در حال ممکن شدن هست ولی نگاه به قطعات پیسی هم خودش یه لذتی داره.

انحصاری های ps4 رو خیلی دوست داشتم بتونم تجربه کنم ولی متاسفانه انحصارین دیگه.

با نظر شما موافقم این میکروسافت نباید کارخونه هاشو تعطیل میکرد یکی از بازی هاش که خیلی دوست داشتم بازم نسخه های جدید بده بیرون همین age of empire هست. هیچ وقت خاطرات نسخه 1-2 روی ویندوز95 و   مولتی بازی کردن3 رو یادم نمیره.اتفاقا بعد تعطیلی کارخونش خیلی اعتراض شد و بیل گیتس شخصا گفت که صدتا aog میسازیم براتون راستم میگه دوتا پیکسل اضافه میکنه میزنه hd هرسال میده بیرون با نسخه قبلشم فرق نداره اصلا.

منتها برای مایکروسافت و هیچ شرکت دیگری تقریبا مشتری براش مهم نیست و فقط دنبال سود هستن.

الان میکروسافت این‌کارخونه هارو تعطیل کرده و روی واقعیت مجازی و اینده تمرکز کرده که خب قطعا سود خیلی بالاتری خواهد داشت.

موفق باشید.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

بنده جز pc چیز دیگه ای واقعا نمیتونم بگیرم واقعا برام سوال هست که بقیه چجوری با دسته بازی شوتر و سبک های اکشن بازی میکنن.

لذت بازی با کیبورد و موس یچیز دیگس هرچند الان وصل کردم موس و کیبورد با یک مبدل در حال ممکن شدن هست ولی نگاه به قطعات پیسی هم خودش یه لذتی داره.

انحصاری های ps4 رو خیلی دوست داشتم بتونم تجربه کنم ولی متاسفانه انحصارین دیگه.

با نظر شما موافقم این میکروسافت نباید کارخونه هاشو تعطیل میکرد یکی از بازی هاش که خیلی دوست داشتم بازم نسخه های جدید بده بیرون همین age of empire هست. هیچ وقت خاطرات نسخه 1-2 روی ویندوز95 و   مولتی بازی کردن3 رو یادم نمیره.اتفاقا بعد تعطیلی کارخونش خیلی اعتراض شد و بیل گیتس شخصا گفت که صدتا aog میسازیم براتون راستم میگه دوتا پیکسل اضافه میکنه میزنه hd هرسال میده بیرون با نسخه قبلشم فرق نداره اصلا.

منتها برای مایکروسافت و هیچ شرکت دیگری تقریبا مشتری براش مهم نیست و فقط دنبال سود هستن.

الان میکروسافت این‌کارخونه هارو تعطیل کرده و روی واقعیت مجازی و اینده تمرکز کرده که خب قطعا سود خیلی بالاتری خواهد داشت.

موفق باشید.

درود، خب هر کسی یه سلیقه ای داره🙂 یکی با God of War حال میکنه یکی با گیرز آف وار

یکی با دسته ps4 راحته، یکی با دسته ایکس باکس یکی هم با ماوس (موشواره😂) و کیبورد. 

شنیدم میشه VR ps4 رو به x1 وصل کرد🤔 نمیدونم درسته یا نه.

به نظر من مایکروسافت نباید انقدر پول دوست و طمعکار باشه. مطمئن باشید کسی که دیده برای نسل 8 اصلا کنسولش پشتیبانی نشده برای نسل بعدی هم سراغ اون شرکت کنسول سازی نمیره😪 

آقای بیل گیتس با این کارش ضرر بزرگی رو برای خودش و شرکتش متحمل شده... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک انتخاب پیش روی شما قرار میدم:
گزینه ۱ : بازی کردن بیش از ۹۵ درصد بازی های مولتی پلتفرم رو حداقل دو سه برابر رزولوشن و بهترین کیفیت ممکن به اضافه دنیایی از سرویس ها و امکانات و خدمات و به اضافه گیرز اف وار و فورتزا و ... و 4k واقعی
.
.

گزینه ۲ : بازی کردن ۵ درصد بازی های انحصاری یک بار مصرف که ارزش تکرار ندارن رو یه کنسول ضعیف بدون هیچ خدمات و سرویس و گرافیک ضعیف و اپ اسکیل شده و افت فریم
.
.
حالا انسان عاقل کدوم رو انتخاب میکنه؟
.
من که نمیتونم به خاطر چند تا غول کشی آپ اسکیلی یک بار مصرف آفلاین خودم رو از قدرتمندترین کنسول ، مدرن ترین، پر امکانات ترین و دنیایی از سرویس های متنوع محروم کنم
XBOX GAME PASS
.
XBOX BACKWARD COMAPABILTY
.
XBOX LIVE GOLD 
.
EA ACCESS
.
4K NATIVE RESOLUTION
.
DOLBY ATMOS 
.
FREE SYNC 2.0 TECHNOLOGY
.
UWP APPS
.
4K UHD BLU-RAY PLAYER
.
تمامی موارد بالا فقط و فقط تو پلتفرم XBOX وجود دارن
FEEL TRUE POWER 💪 💪💪 💪💪 💪 💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪 💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪💪 💪
تو پلتفرم ایستگاهها 😂 به جز غول کشی آفلاین هیچ کدوم از این ها رو ندارن

دوستان بر اساس تجزیه و تحلیل های این چند وقت دیجیتال فاندری، یک عکس منتشر کردن که تفاوت فاحش قدرت وان اکس و پلیستیشن پرو رو مشخص میکنه. لینک پایین رو ببینید فقط:
http://s9.picofile.com/file/8319630284/jgxkaam96z701.jpg

به اضافه اون همه قدرت این همه خدمات و سرویس های بینظیر میشه بهترین مکان برا گیمرها.
نهایتا ۵ درصد بازی ها انحصاری سونی هستند که من شخصا حاضر نیستم از این همه قدرت و امکانات و اجرا شدن تمام اون ۹۵ درصد بازی مولتی پلتفرم رو حداقل دو سه برابر رزولوشن بگذرم
Feel True Power

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

دقیقا منم عاشق کنترل ایکس باکس هستم. 

نمیدونم چه طراحی داره که تو دست اکثریت راحته1f914.png

بیشتر انحصاری های ایکس باکس با کامپیوتر یکی هستن مثل همین فورزا هوریزون

ایکس باکس وان s داشتید یا x یا معمولی؟ 

سلام اره انصافا کنترلرش اوکیه من xbox 1 s داشتم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری