رفتن به مطلب
  • جدید...

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

پست‌های پیشنهادی

سلام بازی Battlefield Vرو نسخه کورپکش رو دارم اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 5 دقیقه بازی کردن میپره بیرون لطفا اگه نسخه خوبی از این بازی دارین لینکشو بزارین 

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • پاسخ 2.9k
  • تاریخ ایجاد
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

بیشترین ارسال کنندگان در این موضوع

تصاویر ارسال شده

سلام بازی Battlefield Vرو نسخه کورپکش رو دارم اما وقتی وارد بازی میشم بعد از 5 دقیقه بازی کردن میپره بیرون لطفا اگه نسخه خوبی از این بازی دارین لینکشو بزارین 

لینک به پست

بهترین نسخه ش اینه بری هکی بخری تا انلاین لذتشو ببری. یا اشتراکی بخری یا خودت تکی. چون این بازی ، بازی نیس که تک نفره بخای بریش.

لینک به پست

سلام بازی Battlefield V رو نصب کردم نسخه کورپک Battlefield V Deluxe Edition-CorePack

اما وارد بازی که میشم بعد از 5 دقیقه بازی کرش میکنه و میپزه بیرون سیستم هم اوکی هست داریورانویدیا  هم اپدیته  

دوستانی که این بازی رو انجام دادن امار بدن از کدوم سایت و چه نسخه ای رو بگیرم که این مشکلو نداشته باشه ؟؟

لینک به پست

pagefile سیستم روی 30 گیگ ست کنید درایور هم 425.31 نصب کنید تو تنظیمات بازی هم RT رو غیرفعال کنید اگه فعاله

لینک به پست
  • 2 weeks later...
در در 12 شهریور 1398 در 16:07، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

pagefile سیستم روی 30 گیگ ست کنید درایور هم 425.31 نصب کنید تو تنظیمات بازی هم RT رو غیرفعال کنید اگه فعاله

سلامRTکجای تنظیمات هست؟؟

لینک به پست
  • 7 months later...
در در 30 آذر 1397 در 05:53، hosin گفته است :

این جور کرش ها  ماله کرکه

کرک معتبر دانلود کنید و جایگزین کنید

خوب داداش کرک معتبر از کجا گیر بیاریم میشه دقیقا ادرسشو بگی

لینک به پست
  • 6 months later...
در در 30 آذر 1397 در 19:24، mojtabapes گفته است :

الان این بازی 4 داستان داره که هر داستانش 3 مرحله داره ؟؟؟؟اگه همینطور که گفتم باشه برای منم پایان مرحله سوم هر داستان بازی میپرید بیرون

مال من هم همینجوریه نسخه فیتگرل بازی رو دوباره نصبید تنظیمات رو اوردم پایین دی ایکس 12 امتحان کردن دو نمونه سیو ریختم از اول رفتم فایده ای نداره هم تو چپتر 3 هم لست تایگر کرش میکنه 

لینک به پست
  • 3 months later...

سلام منم تو اون مرحله تانک اولش هنگ میکنه و می پره بیرون چطوری باید درستش کنم directx 12را هم نصب کردم اما وسط نصب اینم ارور میده از جای دیگه دانلود کردم زدم بازم میپره بیرون کیفیتشو آوردم پایین

لینک به پست
  • 4 weeks later...

مشکل اجرا نشدن بازی Battlefield 2 در وین 7

دوستان کسی اجرا کرده و راه حلی داره

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.