godofgame7985

مشکل packet lost و نویز shatel

Recommended Posts

سلام  من این مشکلو چند روزی میشه که دارم هرچی هم میزنگم میگن که مشکل از خطتونه که نویز داره بعدش گفتن 3 ساعت وصلش کن به سر خط مودمو بعد که زنگ زدم گفتن مشکل از سیم کشی های تو خونه اس ، بعد از سر خط سیم کشی کردم تا تو اتاق بازم همین مشکلو دارم چ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی ts داره ادرس بده بشینیم بحرفیم چون اونطوری سرعت کارم بیشتر میشه 

تو دانلودم سرعت یهو میشه 1 مگ یهو میشه 10 kb کمکککککککککککککک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 33 دقیقه قبل، godofgame7985 گفته است :

سلام  من این مشکلو چند روزی میشه که دارم هرچی هم میزنگم میگن که مشکل از خطتونه که نویز داره بعدش گفتن 3 ساعت وصلش کن به سر خط مودمو بعد که زنگ زدم گفتن مشکل از سیم کشی های تو خونه اس ، بعد از سر خط سیم کشی کردم تا تو اتاق بازم همین مشکلو دارم چ کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی ts داره ادرس بده بشینیم بحرفیم چون اونطوری سرعت کارم بیشتر میشه 

تو دانلودم سرعت یهو میشه 1 مگ یهو میشه 10 kb کمکککککککککککککک

تا قبل عید مشکل شما رو داشتم..3ماه زنگ زدن و فحش دادن و بررسی پشتیبانی کاری نکرد...اول رفتم 5 متر سیم تلفن مفتولی با عایق نویز گرفتم.مستقیم به سیم تلفن وصل کردم بدون 2 شاخ و.... 

2تا اسپلیتر سر راهش گذاشتماز خروجی تلفن اسپلیتر اول برای گوشی خونه گرفتم از مودم اسپلیتر دوم برای مودمم

قبل این کار snr زیر 10 بود وAttenu.. بالای 30 اما الان snr بالای 30  و Attenu زیر 25

برای دیدن مقدار پکت لاست این کد تو cmd بزن ping 8.8.8.8 -n 50  بعد 50 بار پینگ کردن نتیجه رو میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری