Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

من دو روز پیش یه کارت ۱۰۳۰ از ا ری ا ک ا م پ ی و ت ر خریدم و مرسوله نهایتا تا امروز به دست من می رسید از طریق تیپاکس الان هر چی زنگ میزنم وسط مکالمه قطع میکنم یا جواب تلفن مکیدن یک بار هم جواب دادن گفتن ما دو روز پیش ارسال کردیم بهشون میگم شماره پیگیری مرسوله را برام بفرستید. که اونم به من نمیدن من چکار کنم.

ویرایش شده در توسط zen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز شما باید آدرس سایت رو بدید تا دوستان بتونن پاسخ بدن! 

شما درب منزل پرداخت می کنید پول رو یا اینترنتی پرداخت کردید؟ 

ویرایش شده در توسط Good gamer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود. با توجه به اینکه پنج‌شنبه هست بهتره با خود تیپاکس تماس بگیرین یا داخلی‌های دیگه‌رو بگیرین بگین وصل کنن بخش ارسال سفارشات

معمولا بسته‌های پستی یا تیپاکس رو میدن پیک می‌بره ( یا بعضی مواقع پیک میاد در فروشگاه و می‌بره) و کدهای مرسوله و رسیدهای تیپاکس یکجا صادر میشن و همون‌روز به دست فروشگاه نمی‌رسن، ممکنه دست پیک باشن و هنوز برای فروشگاه نیاورده باشن رسیدها و کدهای مرسوله‌ها رو... )

----------

آپدیت پست:

در 6 دقیقه قبل، zen گفته است :

پول را دو روز پیش اینترنتی پرداخت کردم. بعد تهران تا سمنان ۲۰۰ کیلومتر بیشتر راه نیست . همیشه مرسوله های تیپاکس ۲۴ ساعت میرسه همیشه الان ۴۸ ساعت هست که نرسیده. 

چون فرمودین از این سایت، بنده فکر کردم از فروشگاه لیون خریداری کردین به همین دلیل اینجا پاسخ دادم. بهتره از طرف خودشون پیگیر باشین

ویرایش شده در توسط EHSANRF
آپدیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود. با توجه به اینکه پنج‌شنبه هست بهتره با خود تیپاکس تماس بگیرین یا داخلی‌های دیگه‌رو بگیرین بگین وصل کنن بخش ارسال سفارشات

معمولا بسته‌های پستی یا تیپاکس رو میدن پیک می‌بره ( یا بعضی مواقع پیک میاد در فروشگاه و می‌بره) و کدهای مرسوله و رسیدهای تیپاکس یکجا صادر میشن و همون‌روز به دست فروشگاه نمی‌رسن، ممکنه دست پیک باشن و هنوز برای فروشگاه نیاورده باشن رسیدها و کدهای مرسوله‌ها رو... )

عزیز جالبه قرار بود دیجی کالا امروز برام بیاره کارت SD رو ولی تا الان نیاورده! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

من دو روز پیش خرید کردم الان هم شماره پیگیری مرسوله را ندادم و هرچی زنگ میزنم میپیچونن . رفتم حضوری تیپاکس گفت تا شماره پیگیری را نداشته باشی نمی‌تونیم کاری کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

عزیز شما باید آدرس سایت رو بدید تا دوستان بتونن پاسخ بدن! 

شما درب منزل پرداخت می کنید پول رو یا اینترنتی پرداخت کردید؟ 

پول را دو روز پیش اینترنتی پرداخت کردم. بعد تهران تا سمنان ۲۰۰ کیلومتر بیشتر راه نیست . همیشه مرسوله های تیپاکس ۲۴ ساعت میرسه همیشه الان ۴۸ ساعت هست که نرسیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

یعنی جی میپیچونن ؟ چی میگن؟ مدارک خریدتو بفرست براشون بگو این خریدمه و فلان

ویرایش شده در توسط فرهاد کوهکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

یعنی جی میپیچونن ؟ چی میگن؟ مدارک خریدتو بفرست براشون بگو این خریدمه و فلان

پیام دادم داخل تلگرام جواب ندادن زنگ میزنم جواب نمیدن فکر کنم این سایت هم رفته تو لیست سایت های کلاهبردار. اونها میگن فرستادیم با تیپاکس من بهشون گفتم نرسیده شماره پیگیری مرسوله را بدین. که اونم به من نمیدن. الان هم هرچی زنگ میزنم جواب تلفن را نمیدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، zen گفته است :

بعد چند روز بسته رسید ولی کارتی که خریدم پلمپ نیست ‌‌ این سایت کلاهبردار هست . الان چطوری باید شکایت کنم؟

IMG_20181201_095940.jpg

شاید چون یمدت از گارانتی گذشته قبل ارسال تست میگیرن..تماس گرفتی بپرسی چرا اینجوریه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری