Recommended Posts

چهارشنبه 19 دی ماه ساعت 23:00

به طرز عجیبی بعد از ارسال کردن دیروزشون به ایران میگن امروز به ایران تحویل شد که خوب به نظرم علی رقم تاخیر های بسیار زیاد قبلی این مورد خوب بود.

image.thumb.png.d4a0215c34b812b0b2fc634cee5c70f4.png

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 13 ساعت قبل، mousso گفته است :

دوستان یک مورد فوری هست لطفا هرکی نظری داره بگه ( با اجازه از استارتر محترم البته ببشخید )

https://malltina.com/product/mlt-784456

این کیس رو یکی از دوستانم بهم معرفی کرد میخواد بخره ... کانفیگش نسبت به قیمتش توی ایران عالیه !!! یک چیزی حدود 7-8 تومن از ایران ارزونتر در میاد لطفا دوستان برن توی لینک ببینند مشخصاتش رو ... تو آمازون 300دلار تخفیف خورده 

ممنون میشم نظراتتون رو بگید هم از تجربه خرید این چنینی بصورت یکجا هم از این سایت

در قیمت نهای 21 میلیون و 555 هزار تومن هزینه ارسال اشتباه محاسبه کرده زده 188 هزار تومن

با وزن فرضا حدود 10 کیلو از امریکا تا امارات راحت 6 میلیون تومن هزینه ارسال میخوره (در سایت پست بینالمللی امریکا usps چک کنید) وزن کیس فکر کنم بیشتره

ویرایش شده در توسط ahmad91

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

چهارشنبه 19 دی ماه ساعت 23:00

به طرز عجیبی بعد از ارسال کردن دیروزشون به ایران میگن امروز به ایران تحویل شد که خوب به نظرم علی رقم تاخیر های بسیار زیاد قبلی این مورد خوب بود.

image.thumb.png.d4a0215c34b812b0b2fc634cee5c70f4.png

عجیب نیست  از این مدل اتفاقات زیاد تو این مدل سایت ها میافته

من یک سفارش پرایم داشتم بعد از 2 ماه هنوز تحویل دفتر امریکاشون نشده بود  اصلن بیخیال نشسته بودن  بعد  از اون روز هر 3 روز یکبار تماس گرفتم و دنبالش گرفتم تا بالاخره کالا به روال عادی خرید برگشت  خیلی بیخیال هستن و حتمن باید پیگیر باشید در همه این مدل سایت ها هم همینطور هست باید پیگیر بود با تماس تلفنی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

در قیمت نهای 21 میلیون و 555 هزار تومن هزینه ارسال اشتباه محاسبه کرده زده 188 هزار تومن

با وزن فرضا حدود 10 کیلو از امریکا تا امارات راحت 6 میلیون تومن هزینه ارسال میخوره (در سایت پست بینالمللی امریکا usps چک کنید) وزن کیس فکر کنم بیشتره

با پشتیبانیشون صحبت کردم تایید کرد قیمتشو ! خودمم تعجب کردم آخه سایتای دیگه قیمتشو بین 24 تا 26 میدادن ... بهرحال بنظر من حتی 25 هم خوبه قیمتش !! موس و کیبوردش به تنهایی حدود 2 تومنه پردازنده 5.5 -6 و اصولا تک تک حساب کردم خیلی قیمتش بیشتر از این حرفا میشه تو ایران + تو ایران اصن 2070 وارد نشده هنوز : ( ولی با قیمتایی که دارن بعیده زیر 9-10 باشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، mousso گفته است :

با پشتیبانیشون صحبت کردم تایید کرد قیمتشو ! خودمم تعجب کردم آخه سایتای دیگه قیمتشو بین 24 تا 26 میدادن ... بهرحال بنظر من حتی 25 هم خوبه قیمتش !! موس و کیبوردش به تنهایی حدود 2 تومنه پردازنده 5.5 -6 و اصولا تک تک حساب کردم خیلی قیمتش بیشتر از این حرفا میشه تو ایران + تو ایران اصن 2070 وارد نشده هنوز : ( ولی با قیمتایی که دارن بعیده زیر 9-10 باشه !

پشتیبانیشون هم گیج هستن حواسشون نیست   وقتی پول بریزی فرداش زنگ میزنن میگن تفاوت هزینه حمل بریزید 6 میلیون تومن 

شما خودت نگاه کن زده هزینه حمل از امریکا به ایران 180 هزار تومن   ایا مگر میشه خوب

تو خودت مالتینا چون وزن کالا مشخص نیست زده 500 گرم  بعد گفته که اگر بیشتر بود هزینه دریافت میشه(قسمت ویژگیهای کالا)

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

پشتیبانیشون هم گیج هستن حواسشون نیست   وقتی پول بریزی فرداش زنگ میزنن میگن تفاوت هزینه حمل بریزید 6 میلیون تومن 

شما خودت نگاه کن زده هزینه حمل از امریکا به ایران 180 هزار تومن   ایا مگر میشه خوب

تو خودت مالتینا چون وزن کالا مشخص نیست زده 500 گرم  بعد گفته که اگر بیشتر بود هزینه دریافت میشه(قسمت ویژگیهای کالا)

خب گرونترین سایتی که قیمت داد 25.5 بود قیمتش . بنظرت خوبه ؟ ایگارد بود اگه اشتباه نکنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 46 دقیقه قبل، mousso گفته است :

خب گرونترین سایتی که قیمت داد 25.5 بود قیمتش . بنظرت خوبه ؟ ایگارد بود اگه اشتباه نکنم 

از همین مالتینا بخر فوقش اگه گفتن پول حملشو بده کنسل می کنی پولتو پس میدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mousso گفته است :

من در مورد این کالای مورد نظر شما تخصصی ندارم که تفاوت قیمتش در ایران و امریکا چقدره و ایا ارزش خرید از انور داره یا نه  من فقط با مالتینا زیاد سرکار داشتم بخاطر سفارشهام

از اون سایت ایگارد هم شناختی ندارم متاسفانه

پیشنهاد دوستمون هم خوبه  خرید بزنید اگه گفتن تفاوت هزینه پرداخت کنید ببینید چقدر نهایت تموم میشه اگه باز هم ارزش داشت تفاوت قیمت واریز کنید نداشت کنسل کنید . طبق گفته خودشون 48 تا 72 ساعت بعد پول به حسابتون برمیگرده

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پنجشنبه 20 دی ماه ساعت 14:00

با هماهنگی های انجام شده کالا توسط مالتینا و توسط پیک با دریافت مبلغ 60 هزار تومن و ارسال و دریافت شد. و تقریبا 1 ماه غیر کاری و 24 روز کاری زمان برد

به طور کلی انتظار بیشتری از مالتینا داشتم ولی بد نبود

کیبورد هم که بی نظیر

متشکر که از همه دوستان بابت پیگیری تاپیک

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

با هماهنگی های انجام شده کالا توسط مالتینا و توسط پیک با دریافت مبلغ 60 هزار تومن و ارسال و دریافت شد. و تقریبا 1 ماه غیر کاری و 24 روز کاری زمان برد

کیبورد هم که بی نظیر

60 هزار تومان بابت چی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

مبارک باشه انشاالله که به شادی و سلامت استفاده کنید :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

هزینه اینکه برام پیک کردن(به جای پست)

چقدر هزینه اضافی!

ما والا خریدم پرداخت کردیم تا دم در خونه 1 ریال نگفرفتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 59 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

کیبورد هم که بی نظیر

داداش یه تاپیک این همه پیگیری این همه پست

بدون چنتا عکس قشنگ ک نمیشه

😑😑

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

داداش یه تاپیک این همه پیگیری این همه پست

بدون چنتا عکس قشنگ ک نمیشه

1f611.png1f611.png

عکس ها به زودی قرار میگیره دوست عزیز فعلا میزم نا مرتبه😀

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

منم خرید کردم از مالتینا تازه بعد از 24 روز امروز تیک ارسال به ایران زده شده

دقیقا طبق صحبت دوستمون وقتی زنگ میزنی خودشون با بهونه های که میارن میگن 1 ماه طول میکشه

197100007_Screenshot_2019-01-10.thumb.png.bd2b0707afb14e043a9b4adb93dfff1a.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Rreza گفته است :

سلام..دوستان عزیز کسی از talileh خرید داشته؟چون قیمت هاش بهتر از مالتینا هست فقط امار درست ازش ندارم متاسفانه

سلام

تازه راه افتاده بعید میدونم کسی خرید داشته . هر سایتی یه سری مشکلات داره . مثلا مالتینا  معمولا قیمتی ک میبینید رو پرداخت کنید باز فرداش زنگ میزنن فلان قدر دیگه بریز. یا تاخیر داره. باز لک لک گرونتره ولی ب موقع میفرسته. سایت های دیگه ندیدم کسی خرید داشته باشه. تو پیج قبلی همین تاپیک چنتا سایت معرفی کردم مقایسه کنید قیمت هارو و در گوگل حتما کلمات شکایت ازسایت ایکس یا تجربه خرید از سایت ایکس .... رو سرچ کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

تازه راه افتاده بعید میدونم کسی خرید داشته . هر سایتی یه سری مشکلات داره . مثلا مالتینا  معمولا قیمتی ک میبینید رو پرداخت کنید باز فرداش زنگ میزنن فلان قدر دیگه بریز. یا تاخیر داره. باز لک لک گرونتره ولی ب موقع میفرسته. سایت های دیگه ندیدم کسی خرید داشته باشه. تو پیج قبلی همین تاپیک چنتا سایت معرفی کردم مقایسه کنید قیمت هارو و در گوگل حتما کلمات شکایت ازسایت ایکس یا تجربه خرید از سایت ایکس .... رو سرچ کنید

درود...متوجه شدم حتما سرچ میکنم..خیلی ممنون بابت توضیحتون🙏🙏

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری