Recommended Posts

سلام دوستان.

من یه مدته توی فکر وصل کردن باند ماشین به سیستم هستم ، از اونجایی که نمیشه از پس هزینه آمپلی فایر بر اومد یک راه حل جدید پیدا کردم فقط باید مطمئن بشم ، اونم اینه که خود پخش کننده ماشینو جداگانه تهیه کنم ، باند هارو بهش وصل کنم و با AUX به کامپیوتر وصلش کنم ،میشه؟ یعنی خود آمپلی فایر ضبط ماشین جواب میده؟

فقط یه چیز این وسط منو گیج میکنه اونم برقه! میشه راهنمایی کنید اگه اطلاعاتی دارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا که یه هدیونیت نهایتا ۴ تا ۵۰ وات بهتون میده ما در نظر میگیریم باندهای شما هم همون ۵۰ وات مصرفشون هست، یه امپ ۳۰۰-۴۰۰ وات معمولی که قیمت انچنانی نداره شما هدیونیت هم بخواید بگیرید ارزونتر از این امپ درنمیاد، در ضمن شما نیاز به یه ترانس برای تبدیل ۲۲۰ به ۱۲ ولت هم دارید...

در نهایت عاقلانه ترین کار فروش باندهاتون و خرید یه اسپیکر هست به نظرم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اولا که یه هدیونیت نهایتا ۴ تا ۵۰ وات بهتون میده ما در نظر میگیریم باندهای شما هم همون ۵۰ وات مصرفشون هست، یه امپ ۳۰۰-۴۰۰ وات معمولی که قیمت انچنانی نداره شما هدیونیت هم بخواید بگیرید ارزونتر از این امپ درنمیاد، در ضمن شما نیاز به یه ترانس برای تبدیل ۲۲۰ به ۱۲ ولت هم دارید...

در نهایت عاقلانه ترین کار فروش باندهاتون و خرید یه اسپیکر هست به نظرم...

لینکی چیزی دارید از این آپلی که میگین؟ میخوام بدونم حدود قیمتش چیه.

ترانس هم مشکلی نیست ، نباید هزینه آنچنانی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، aria021 گفته است :

سلام دوستان.

من یه مدته توی فکر وصل کردن باند ماشین به سیستم هستم ، از اونجایی که نمیشه از پس هزینه آمپلی فایر بر اومد یک راه حل جدید پیدا کردم فقط باید مطمئن بشم ، اونم اینه که خود پخش کننده ماشینو جداگانه تهیه کنم ، باند هارو بهش وصل کنم و با AUX به کامپیوتر وصلش کنم ،میشه؟ یعنی خود آمپلی فایر ضبط ماشین جواب میده؟

فقط یه چیز این وسط منو گیج میکنه اونم برقه! میشه راهنمایی کنید اگه اطلاعاتی دارید؟

یک آمپلی فایر آماده این کار دارم تضمینی!

قیمت : 70 تومن!

خودم هم برای همچین کاری ساختم بسیار قوی.

یه آداپتور 12 ولت وصل میکنی دوتا خروجی داره-استریوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، aria021 گفته است :

لینکی چیزی دارید از این آپلی که میگین؟ میخوام بدونم حدود قیمتش چیه.

ترانس هم مشکلی نیست ، نباید هزینه آنچنانی داشته باشه.

کلمه امپلی رو تو دیوار سرچ کنید کارکرده زیاد هست قیمت مناسب، برای شما نهایتا ۳۰۰ وات کافیه..

Screenshot_20190108-171030.jpg

Screenshot_20190108-171033.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

کلمه امپلی رو تو دیوار سرچ کنید کارکرده زیاد هست قیمت مناسب، برای شما نهایتا ۳۰۰ وات کافیه..

Screenshot_20190108-171030.jpg

Screenshot_20190108-171033.jpg

رو این حساب یه اسپیکر قوی برای سیستم بگیرم بهتره حداقل بیس بهتری هم میده از باند ماشین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، aria021 گفته است :

رو این حساب یه اسپیکر قوی برای سیستم بگیرم بهتره حداقل بیس بهتری هم میده از باند ماشین.

قطعا، اون باندها نیاز به باکس هم دارند که ساخت باکس هم هزینه داره، بدون باکس قطعا صدای جالبی نخواهند داشت این باندها زمانی که رو طاقچه نصب میشن صندوق نقش باکس رو ایفا میکنه.. در کل از نظر ظاهر قضیه هم چیز جالبی در نمیاد و با هزینه ۴۰۰-۵۰۰ تومن یه ست اسپیکر عالی با کیفیت بسیار بهتر میتونید بخرید.

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

قطعا، اون باندها نیاز به باکس هم دارند که ساخت باکس هم هزینه داره، بدون باکس قطعا صدای جالبی نخواهند داشت این باندها زمانی که رو طاقچه نصب میشن صندوق نقش باکس رو ایفا میکنه.. در کل از نظر ظاهر قضیه هم چیز جالبی در نمیاد و با هزینه ۴۰۰-۵۰۰ تومن یه ست اسپیکر عالی با کیفیت بسیار بهتر میتونید بخرید.

درسته ممنون بابت راهنمایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

دوست عزیز باند ماشین همینجوری بزاری رو میز صدایی ازش درنمیاد باید جاگذاری کنی به یه باکسی جایی که صدای بم ازش بیرون بیاد.درکل پیشنهاد نمیشه و دردسر و کلی جا میخاد ولی اگر خاستی بسازی با یه باکس ام دی اف من قبلا ساخته بودم خاستی بهت میگم چجوری باکسشو بسازی ولی بیخیال این دم و دستگاه شو و یه 50-60 تومن بده یه میکرولب همون قدیمیا بگیر بیسشو زیاد کنی سردرد میگیری .

ویرایش شده در توسط فرهاد کوهکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری