lali city

مشکل در بازی Rise of the Tomb Raider - 20 Years Celebration

Recommended Posts

سلام.من موقعی که توی بازی Rise of the Tomb Raider - 20 Years Celebration لارا کرافت میمیره موقعی که دوباره باید از آخرین سیو بازی شروع بشه ارور میده احتمال داره مشکل از کرک باشه؟؟؟؟

Capture.JPG78.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 16 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام.من موقعی که توی بازی Rise of the Tomb Raider - 20 Years Celebration لارا کرافت میمیره موقعی که دوباره باید از آخرین سیو بازی شروع بشه ارور میده احتمال داره مشکل از کرک باشه؟؟؟؟

این ارور رو من هم خیلی تو بازی های مختلف دیدم. معمولا چند تا دلیل داره. اولین مورد نصب نبودن ویژوال سی پلاس ها هست. سعی کنید همه رو از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ نصب کنید رو سیستم. حجم زیادی هم ندارن. دومین مورد میتونه آپدیت گرافیک باشه. یه ورژن دیگه نصب کنید. اگر این مورد هم دردی درمان نکرد معمولا با تعویض ویندوز اوکی میشه. سعی کنید یه ویندوزی به غیر از این ویندوزی که الان استفاده می کنید بزنید. بعضی مواقع هم کرک نامعتبر باعث این مورد میشه که احتمالش در این مورد خیلی کمه.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

این ارور رو من هم خیلی تو بازی های مختلف دیدم. معمولا چند تا دلیل داره. اولین مورد نصب نبودن ویژوال سی پلاس ها هست. سعی کنید همه رو از ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ نصب کنید رو سیستم. حجم زیادی هم ندارن. دومین مورد میتونه آپدیت گرافیک باشه. یه ورژن دیگه نصب کنید. اگر این مورد هم دردی درمان نکرد معمولا با تعویض ویندوز اوکی میشه. سعی کنید یه ویندوزی به غیر از این ویندوزی که الان استفاده می کنید بزنید. بعضی مواقع هم کرک نامعتبر باعث این مورد میشه که احتمالش در این مورد خیلی کمه.

ممنون بابت راهنمایی.داداش حدود نیم ساعتی که بازی میکنم خودبخود این ارور استاپ ورک میده میاد بیرون احتمال خیلی زیاد کرک هستش.فعلن دارم میگردم ببینم کرک پیدا میکنم یانه.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، lali city گفته است :

دوستان عزیز کسی کرک بازی Rise of the Tomb Raider - 20 Years Celebration داره؟؟؟هر چی گشتم پیدا نکردم.

این بازی تنها یک کرک داره اونم CPY هست که به بهترین نحو ممکن بازی اجرا میشه

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام http://s9.picofile.com/file/8348822484/rottr20_cpy_crackonly.rar.html

پسورد:gamingmaster.ir

ویرایش شده در توسط ahmadsa

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

مرسی داداش.👌

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

داداش پسورد فایل زیپش چیه؟؟؟

ویرایش شده در توسط lali city

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته بغير از c++ و نت فريم ورك و open al و دايركت ايكس و آپديت كارت به مسأله تنظيمات  گرافيكى بازى هم توجه داشته باشيد مقدارى بالا پايين بكنيد خصوصاً اون تيكى كه مربوط به dx12 هست كه براى خودش داستان داره خصوصاً تو سكانس آخر بازى كه حتماً بايد برداشته بشه...

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، lali city گفته است :

شرمنده ،فراموش کردم بذارم ویرایش شد.روی خود فایلم دوبار کلیک بکنید داخلش نوشته2019-01-14_103659.thumb.jpg.326389f416364f15c7e5469d99a6c1af.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

شرمنده ،فراموش کردم بذارم ویرایش شد.روی خود فایلم دوبار کلیک بکنید داخلش نوشته2019-01-14_103659.thumb.jpg.326389f416364f15c7e5469d99a6c1af.jpg

ممنونت داداشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری