Coffee Addicted

دموی Freeبازی Resident Evil 2 Remake !

Recommended Posts

مهمان

آقایون این بازی (غیر دموش) با این سیستمی که انشالله میخوام بخرم اجرا میشه؟ 

Ryzen3 2200g

Ram 8gb

Gpu rx560 

با چند فریم؟ چه کیفیتی؟ چه رزولوشنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Amirmohammadz گفته است :

آقایون این بازی (غیر دموش) با این سیستمی که انشالله میخوام بخرم اجرا میشه؟ 

Ryzen3 2200g

Ram 8gb

Gpu rx560  

با چند فریم؟ چه کیفیتی؟ چه رزولوشنی؟

هیچ فرقی بین دمو و نسخه اصلیش نیست اینم کات شده ی نسخه اصلیه،نباید هیچ مشکلی رو HIGHبا رزولوشین 1080داشته باشه

اتفاقا یه نفر با همین سیستم شما ویدئو از این بازی اپلود کرده

https://www.youtube.com/watch?v=Rq0sEREm9gQ

47کمترین فریم،و بالاترین75فریم

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هیچ فرقی بین دمو و نسخه اصلیش نیست اینم کارت شده ی نسخه اصلیه،نباید هیچ مشکلی رو HIGHبا رزولوشین 1080داشته باشه

اتفاقا یه نفر با همین سیستم شما ویدئو از این بازی اپلود کرده

https://www.youtube.com/watch?v=Rq0sEREm9gQ

47کمترین فریم،و بالاترین75فریم

خیلی ممنونم از شما :) (تازه i5 3570 از Ryzen 2200g ضعیف تره! :D

پست اصلی تون + پستی که نقل کردم لایک شد. 

اگه زحمتی نیست در تاپیک زیر شرکت کنید 

خریدم قطعی شده فقط مونده اگه نکته ای هست یا... دوستان بفرمایند :)

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بسیار عالی،من دو تا مدالیون رو گرفتم الان یوتیوب دیدم تحت هیچ شرایطی نمیشه مدالیون سوم رو گرفتم،مدالیون سوم طبقه ی بالاست پشت در هم یه C4گذاشتن کاریش نمیشه کارد

تو کلیپی که من آپلود کردم 35 فریم گرفتم چون image qualityروی 120 بود !کار این آپشن نمایش رزولوشین بالاتر روی 1080 هست ! مثل همون DSRانویدیا بهتره برای رزولوشین 1080روی همون 100باشه

من با کارت 1060به راحتی روی 110 image qualityبازی کردم

سلام مجدد خدمت شما

دقیقا مشکل همینه منم رفتم سرچ کردم و دیدم بیشتر از 2 تا رو نمیشه پیدا کرد چون مربوط به میشه به داستان اصلی بازی و فرار از ایستگاه پلیس :D متاسفانه من نتونستم ویدیو تهیه کنم، البته با Bandicam داشتم میگرفتم که اصلا حواسم نبود Register نرم افزار پریده بود و فقط 1-2 ویدیو 10 دقیقه ای گرفت از اوایل بازی که هیچ چیز خاصی نبود فقط داشتم میگشتم برا خودم :D و نکته دیگه اینکه تنظیمات ویدیو کپچر روی Max Quality بود که لطف کردن همون 10 دقیقه شد 10 گیگ!

اون Image Quality دقیقا یه چیزی مثل همون Resolution Scaling توی Resident Evil 7 ـه، که البته اون یه مقیاس بین 1 تا 2 رو در بر میگرفت. در واقعا این باید همون Super-sampling باشه که باعث میشه تصویر توی رزولوشن بالاتر رندر بشه و به اندازه رزولوشن خروجی شما Down-scale بشه. در واقع بنظرم توی خروجی 1080 بالاتر رفتن از همون 1.0 یا 100 حرکت زیاد جالبی نیست :D الان این 110 شما میشه یه چیزی مایه های1.1 * 1080p و بعد به روزلوشن خروجی شما که 1080p باشه دان اسکیل میشه تا بتونه خروجی تصویر شما رو fill کنه.

قاعدتا هرچی که این اسکیل بره بالاتر فریم دهی نسبت به خروجی ما که 1080p هست هم کمتر میشه، من با Max Prest هم که تست کردم و Image Quality 100 راحت 60 فریم رو میگرفتم، اما بازم به همون Recommended Prest بسنده کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 31 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام مجدد خدمت شما

دقیقا مشکل همینه منم رفتم سرچ کردم و دیدم بیشتر از 2 تا رو نمیشه پیدا کرد چون مربوط به میشه به داستان اصلی بازی و فرار از ایستگاه پلیس :D متاسفانه من نتونستم ویدیو تهیه کنم، البته با Bandicam داشتم میگرفتم که اصلا حواسم نبود Register نرم افزار پریده بود و فقط 1-2 ویدیو 10 دقیقه ای گرفت از اوایل بازی که هیچ چیز خاصی نبود فقط داشتم میگشتم برا خودم :D و نکته دیگه اینکه تنظیمات ویدیو کپچر روی Max Quality بود که لطف کردن همون 10 دقیقه شد 10 گیگ!

اون Image Quality دقیقا یه چیزی مثل همون Resolution Scaling توی Resident Evil 7 ـه، که البته اون یه مقیاس بین 1 تا 2 رو در بر میگرفت. در واقعا این باید همون Super-sampling باشه که باعث میشه تصویر توی رزولوشن بالاتر رندر بشه و به اندازه رزولوشن خروجی شما Down-scale بشه. در واقع بنظرم توی خروجی 1080 بالاتر رفتن از همون 1.0 یا 100 حرکت زیاد جالبی نیست :D الان این 110 شما میشه یه چیزی مایه های1.1 * 1080p و بعد به روزلوشن خروجی شما که 1080p باشه دان اسکیل میشه تا بتونه خروجی تصویر شما رو fill کنه.

قاعدتا هرچی که این اسکیل بره بالاتر فریم دهی نسبت به خروجی ما که 1080p هست هم کمتر میشه، من با Max Prest هم که تست کردم و Image Quality 100 راحت 60 فریم رو میگرفتم، اما بازم به همون Recommended Prest بسنده کردم.

من تا 150که بردمش بالا همه چیز خیلی واضح به نظر میرسید بعد اومدم رو100دقیقا اینطوری شدم😳

ترکیب رنگ بازی زیاد جالب نیست این یه بار دیگه می خوام با reshade برم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

آقا این چه وضعی بود، خیلی زود تموم شد :D

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

به به مخضوصا ای عکس اخری این بازگشت به ریشه هاست این برای امثال من ساختن که بعد نسخه سه رزیدنت اویلی ندیدیم انصافا دمتون گرم عشق کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خواهش میکنم لطف دارید💖

FULLHD | بنچمارک Resident Evil 2 Remake

https://www.aparat.com/v/0OTni

حتما بازی رو دانلود کنید فوق العاده عالی جو خیلی سنگین و گیرایی داره

عالی

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

New توی این ویدئو درها قفل شده و پازل هایی که تو دمو حل نمیشند رو با هک کردن حلش میکنن،توسط چیت انجین آیتم های مربوط به این بخش از بازی هک شده

https://www.aparat.com/v/n9j6m

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted
  • Upvote 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

New توی این ویدئو درها قفل شده و پازل هایی که تو دمو حل نمیشند رو با هک کردن حلش میکنن،توسط چیت انجین آیتم های مربوط به این بخش از بازی هک شده

https://www.aparat.com/v/n9j6m

😂😂😂😂

دهنشون سرویس

بنده خدا کپ کام  شانس اورد فقط 7 گیگ بازیو گذاشته واس دمو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ویدیو هم در نوع خودش جالبه دوستان

یه سری باگ ها و بعضا ویژگی های بازی رو به نمایش میگذاره - حتی شاید چیزی بوده که توی ذهن خودمون هم بوده ولی تستش نکردیم :D

https://www.aparat.com/v/DUO0V

• Like 2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز منم نصب کردم یه گشت و گذاری زدم اگه نسخه اصلی بازی کرده باشید خیلی چیزها اشنا میان حتی زامبی  نشسته تو اتاق گاو صندوق ، زامبیهای پشت پنجره و ...  که کلید و برداشتم وقتم تموم شد تازه داشتم گشت و گذار میکردم یه کم وقتم سر قفلها هدر شد ، بعدا حوصله کنم بازم گشت و گذاری میزنم

آخر سر هم مینی گیم اگه اشتباه نکنم اسم کاراکترش هانگ بود و اونیکی که شبیه یخچاله توفو

با هانگ اون موقع رنک a داشتم اما با توفو نمیشد تموم کرد چون فقط یه دونه چاقو داشت اونم چاقوی اون زمان که ضعیف بود ! 

خلاصه دست کپکام درد نکنه خاطره ها زنده شد (جوانی یادت بخیر :D) نسخه اصلیو بالای 60 بار بازی کرده بودم اگه امکانشو داشتم حتما خرید میکردم اما حیف ... !

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Ruby گفته است :

این ویدیو هم در نوع خودش جالبه دوستان

یه سری باگ ها و بعضا ویژگی های بازی رو به نمایش میگذاره - حتی شاید چیزی بوده که توی ذهن خودمون هم بوده ولی تستش نکردیم :D

https://www.aparat.com/v/DUO0V

مرسی.واقها پدر دمو رو دراوردن برادران سلحشور.میگم اینجور که این بازی طرفدار داره بنظر همون اوایل کرکش کنن بره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

امروز منم نصب کردم یه گشت و گذاری زدم اگه نسخه اصلی بازی کرده باشید خیلی چیزها اشنا میان حتی زامبی  نشسته تو اتاق گاو صندوق ، زامبیهای پشت پنجره و ...  که کلید و برداشتم وقتم تموم شد تازه داشتم گشت و گذار میکردم یه کم وقتم سر قفلها هدر شد ، بعدا حوصله کنم بازم گشت و گذاری میزنم

آخر سر هم مینی گیم اگه اشتباه نکنم اسم کاراکترش هانگ بود و اونیکی که شبیه یخچاله توفو

با هانگ اون موقع رنک a داشتم اما با توفو نمیشد تموم کرد چون فقط یه دونه چاقو داشت اونم چاقوی اون زمان که ضعیف بود ! 

خلاصه دست کپکام درد نکنه خاطره ها زنده شد (جوانی یادت بخیر :D) نسخه اصلیو بالای 60 بار بازی کرده بودم اگه امکانشو داشتم حتما خرید میکردم اما حیف ... !

سلام حسن جان

هر دوی این حالت ها یعنی The Fourth Survivor و The Tofu Survivor دوباره به بازی برگشتن و فکر میکنم بعد از اتمام بازی این حالت ها هم آزاد بشن :D

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری