Coffee Addicted

دموی Freeبازی Resident Evil 2 Remake !

Recommended Posts

image.thumb.png.8257844360c5bcd6dc2d26da1ca4751a.png

با داشتن یک اکانت استیم میتونید بازی از طریق لینک زیر  با حجم 7.2گیگابایت دانلود کنید

https://store.steampowered.com/app/961440/RESIDENT_EVIL_2__BIOHAZARD_RE2_1Shot_Demo/?snr=1_7_7_151_150_1

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted
  • Upvote 6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خواهش میکنم لطف دارید💖

FULLHD | بنچمارک Resident Evil 2 Remake

https://www.aparat.com/v/0OTni

حتما بازی رو دانلود کنید فوق العاده عالی جو خیلی سنگین و گیرایی داره

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این تا ۱۲ گیگ وی رم میخوره !!! چه خبر تونه‌ ، چخبر تونه؟

اینجوری باشه باید PC تعطیل کنیم بریم کنسول چون برای این بازی راحت یه 1080ti نیازه.

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه گیم پلی ازش دیدم واقعا چیز خوبی درست کرده کپکام،اما هیچ وقت اون لحظه رو یادم نمیره که خوده بازیre4 رو گرفتم بعدش کنسول ps2 خریدم سریع رفتم خونه بازی رو گذاشتم روش،وحشتناک باحال بود ،اولش باور نمیکردم یه بازی اینقدر باحال باشه،یه رزیدنت اویل انقلابی مثل re4 نیازه برا کپکام تا دوباره بترکونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

این تا ۱۲ گیگ وی رم میخوره !!!

کو؟کجا؟کِی؟

اینکه از 5.5 بالاتر نمیره شما کجا 12دیدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

اینجوری باشه باید PC تعطیل کنیم بریم کنسول چون برای این بازی راحت یه 1080ti نیازه.

12 گیگ؟؟؟! :| اینجوری که 1080ti و 2080ti هم کم میارن :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ، من دیشب گرفتم از استیم وقت نکردم بازی کنم ، سر کارم . امشب انشاالله تستش می کنم ببینم چطور هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

فک کنم باگشه. من روی Max گذاشتم زده بود 12 گیگ Vram لازمه ولی با Vsync و کارت 1080 یک لحظه هم زیر 60 دراپ نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، TeTration گفته است :

12 گیگ؟؟؟! :| اینجوری که 1080ti و 2080ti هم کم میارن :))

درود بازی تقریبا در حالت 2Kداشت اجرا میشد در واقع اینطور نیست

در 8 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

درود بازی تقریبا در حالت 2Kداشت اجرا میشد در واقع اینطور نیست Image qualityرو باید رو 100بزارید

در 9 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

مشخصات سیستمون چیه؟

سلام با سیستم زیر این ویدئو رو ثبت کردم Graphic : MSI GTX 1060 Gaming X 6GB GDDR5 Ram : Crucial Ballistix Tactical 16GB 8GBx2 3000Mhz CPU : Intel® Core™ i5-7500

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تونستم با کم کردن Shadowکع یعنی از حالت MAxبیارمش رو Highو با Image Quality 100فریم ثابت تری بگیرم از 55تا75

image qualityرو هر چی ببرید بالاتر از حالت FULLHDخارج میشه یعنی در نهایت 4Kرو روی مانیتور FULLHDنمایش میده برای همین تو بازی من 35 فریم میگرفتم

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ترینر جهت ریست دادن تایمر بازی😂

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

• Like 4
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دوستان ترینر جهت ریست دادن تایمر بازی1f602.png

http://s8.picofile.com/file/8348641150/Resident_Evil_2_One_Shot_Demo_Plus_4_Trainer.rar.html

این امنه؟ توی تاپیک استمیش غوغاست سر اینکه ویروسه. و حتماً باید ادمین مود ران بشه تا تایم رو ریست کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

این امنه؟ توی تاپیک استمیش غوغاست سر اینکه ویروسه. و حتماً باید ادمین مود ران بشه تا تایم رو ریست کنه؟

چرت و پرت میگن همین الان استفاده کردم

توی بحث کرک و ترینر هیچوقت کامیونیتی استیم مد نظرت نباشه چون افراد اونجا از اینچیزا استفاده نمیکنن و ژست با کلاس بودن و اورجینال بازی کردن به خودشون میگیرن به عمرشون رو ترینر کلیک نکردن حرف مفت میزنن😂

• Like 5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوستان سعی کنید فقط از خود استیم دانلود کنید.من اشتباهی کردم و از بک اپهایی که سایتا واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و استیم اصلا نمیشناستشون -کاش از استیم میگرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

دوستان سعی کنید فقط از خود استیم دانلود کنید.من اشتباهی کردم و از بک اپهایی که سایتا واسه دانلود گذاشتن رو دانلود کردم و استیم اصلا نمیشناستشون -کاش از استیم میگرفتم.

سلام خدمت دوست عزیزم

من حدس میزدم چنین مشکلی باشه و لینک های بازی رو به شاتل لند انتقال دادم که دقیقا همین مشکل در زمان ریستور دیتا پیش اومد، در نهایت از خود استیم دانلودش کردم که امروز میرم ببینم چطوره :D

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

من حدس میزدم چنین مشکلی باشه و لینک های بازی رو به شاتل لند انتقال دادم که دقیقا همین مشکل در زمان ریستور دیتا پیش اومد، در نهایت از خود استیم دانلودش کردم که امروز میرم ببینم چطوره :D

من یه راه حل براش دارم،امیدوارم فقط بتونید متوجه شید

استیم به این صورته که مثلا اگر در رایور Dدر فولدر استیم  1بازی رو بشناسه بقیه بازی ها هم خود به خود شناخته میشن !

وقتی یه بازی جدید می خوای بشناسونید اول یه بازی کم حجم 100مگ رو پیدا کنید برای دانلود یه درایو دیگه انتخاب کنید،تا نصف از استیم دانلود کنید،دیتا بازی مورد نظرتون رو بریزید،از استیم خارج بشید دوباره وارد بشید بزارید بازی 100مگ دانلود شه از استیم دوباره خارج و بعد وارد بشید میبیند دیتا اون بازی که قرار بود شناخته بشه خودش اتوماتیک شناخته شده است !

من وقتی ویندوز عوض میکنم توی درایو های دیگه 10 تا بازی دارم برای شناسوندن هر کدوم یه بازی 100مگی دانلود میکنم وقتی دانلودش تموم بشه میبینم تمام بازی هام خودشون شناسایی میشن

فرقش اینه وقتی خود بخوای جدا جدا بشناسونی استیم قاطی میکنه !

• Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من یه راه حل براش دارم،امیدوارم فقط بتونید متوجه شید

استیم به این صورته که مثلا اگر در رایور Dدر فولدر استیم  1بازی رو بشناسه بقیه بازی ها هم خود به خود شناخته میشن !

وقتی یه بازی جدید می خوای بشناسونید اول یه بازی کم حجم 100مگ رو پیدا کنید برای دانلود یه درایو دیگه انتخاب کنید،تا نصف از استیم دانلود کنید،دیتا بازی مورد نظرتون رو بریزید،از استیم خارج بشید دوباره وارد بشید بزارید بازی 100مگ دانلود شه از استیم دوباره خارج و بعد وارد بشید میبیند دیتا اون بازی که قرار بود شناخته بشه خودش اتوماتیک شناخته شده است !

من وقتی ویندوز عوض میکنم توی درایو های دیگه 10 تا بازی دارم برای شناسوندن هر کدوم یه بازی 100مگی دانلود میکنم وقتی دانلودش تموم بشه میبینم تمام بازی هام خودشون شناسایی میشن

فرقش اینه وقتی خود بخوای جدا جدا بشناسونی استیم قاطی میکنه !

سلام خدمت دوست عزیزم :x

دقیقا فکر میکنم مشکلم همین باشه که عرض کردید، چون قبلا چنین موردی رو دیده بودم البته خودم این مشکل برام پیش نیومده بود چون بازی Dota 2 رو مستقیم از خود استیم گرفته بودم بعد ها برای بک آپ هایی که ریستور میکردم مشکلی پیش نمیومد. اما چون اخیرا ویندوز سیستم رو عوض کردم و استیم هم دیگه نصب نکردم فکر نمیکردم به چنین مشکلی بخورم. فکر کنم الان هم با دانلود شدن Resident Evil 2 One Shot دیگه مشکل بک آپ برای بازی های بعدی حل بشه :D

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 59 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم

چاکرم

یعنی من انقدر ذوق داشتم این بازیو اجرا کنم که نگوو.شب گذاشتم دانلود با خیال راحت صب پاشدم زدم نصب شه انگار خنجر فرو کردن بهم..هیچی دیگه موند باز شب بزنم از خود استیم بگیرم این سلطان رو اجرا کنم

------------------

کسایی که فکر میکنن سیستم خیلی شاخی میخاد با سیستمای ضعیف هم میاد با 1030 هم اجرا میشه

ویرایش شده در توسط فرهاد کوهکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی vram می خواد ولی بازی گرافیک خیلی خوبی داره ولی صد حیف حتی با ترینرم خیلی کوتاه(البته خب دمو دیگه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا این چه وضعی بود، خیلی زود تموم شد :D

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

ویرایش شده در توسط Ruby
  • Like 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

آقا این چه وضعی بود، خیلی زود تموم شد :D

من تازه داشتم گشت و گذار رو شروع میکردم این Lieutenant ـه گفت بیا کارت دارم، میخوام یه چیزی نشونت بدم خیلی مهم ـه، منم تازه داشتم میگشتم دنبال سومین سکه برای باز کردن این Secret Passage ـه - گفتم برم ببینم چی میگه حرف حسابش چیه نکنه داره زامبی میشه دیگه :D یهو دیدم دمو تموم شد!

در کل تجربه خیلی خوبی بود، هرچند که با ترینر بازی کردم و در کل 42 دقیقه شد. اما، فکر نمیکنم اگر هم بیشتر بازی میکردم راهی داشت که سومین سکه رو برای باز کردن اون Secret Passage پیدا میکردم، یه جایی هم توی Weapons Locker Room یه چنتا کلید از صفحه کلید کمد ها گم شده بود که نگشتم دنبالشون، توی کمد ها چیز زیاد جالی ندیدم. یه چنتا اسکرین شات هم در ابتدا گرفتم که البته چیز جالب و همچین هنری ای نشد :D

در مورد تنظیمات گرافیکی هم برای تست روی Max Prests گذاشتم که به راحتی با 60 فریم اجرا میشد اما چون توی تنظیمات Afterburner مقدار VRAM رو غیرفعال کرده بوده متوجه نشدم چقدر از حافظه گرافیک مصرف میشه، ولی باز هم ترجیح دادم روی همون Recommended بازی کنم.

re2_2019_01_12_20_08_34_543.thumb.jpg.e8766e6e93078ff58d0b4501a5df4909.jpgre2_2019_01_12_20_08_38_877.thumb.jpg.5fd13bd31f164b4f869e893d7c74b654.jpgre2_2019_01_12_20_08_43_677.thumb.jpg.924e0b4d0a9bc43580b94d2e9ab8918c.jpgre2_2019_01_12_20_30_09_059.thumb.jpg.e5dc320f6ac1967cf5d34160f9be4264.jpg

بسیار عالی،من دو تا مدالیون رو گرفتم الان یوتیوب دیدم تحت هیچ شرایطی نمیشه مدالیون سوم رو گرفت،مدالیون سوم طبقه ی بالاست پشت در هم یه C4گذاشتن کاریش نمیشه کارد

تو کلیپی که من آپلود کردم 35 فریم گرفتم چون image qualityروی 120 بود !کار این آپشن نمایش رزولوشین بالاتر روی 1080 هست ! مثل همون DSRانویدیا بهتره برای رزولوشین 1080روی همون 100باشه

من با کارت 1060به راحتی روی 110 image qualityبازی کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری