Ruby

پیش نمایش Resident Evil 2 | هنوز هم ترسناک یا صرفاً نوستالژیک؟

پست‌های پیشنهادی

Resident Evil 2 برای اولین بار ما را با تجربه ای کلاسیک در سال 2019 همراه خواهد کرد

Resident-Evil-2-Remake-Claire-2060x1063.thumb.jpg.c7a749c2cd07daa92ccf08a4f840e8dc.jpg

نقل قول

در حالی که Resident Evil 2 به بازیکان اجازه تجربه دوباره یک عنوان کلاسیک و نوستالژی را می دهد، هنوز هم برای گذراندن بخش هایی از آن که موفق به تجربه ـش نشده بودیم هیجان زده هستیم.

حتی با وجود ترس فراوان از زامبی های نفرت انگیز و صحنه های دلخراش، بدون شک Resident Evil از کودکی تا کنون یکی از فرنچایز های مورد علاقه ما بوده است. هنوز هم زمانی را به یاد داریم که نسخه های اولیه این مجموعه جذاب را از کلوپ محله کرایه می کردیم، سریعا بازی را اجرا می کردیم و بعد از مواجهه با اولین زامبی به قدری از ترس می لرزیدیم که حتی جرات ادامه دادن بازی را هم نداشتیم.

طی این سال ها فرنچایز Resident Evil افت و خیز های زیادی را تجربه کرد و رفته رفته از ژانر ترس / بقا به سمت المان های اکشن سوق پیدا کرد، همه ما این موارد را قبول داریم، اما باز هم آن ترس ناخوشایند ریسمانی بود که ما را به این فرنچایز دوست داشتنی گره می زد. همین ترس تنها نقطه قوتی بود که همیشه به ما اجازه می داد بیشتر عناوین این مجموعه را تجربه کنیم، حتی اگر اکنون آن ترسی که در زمان اولین تجربه Resident Evil ـمان داشتیم، ریخته باشد. هرچند، زمانی که یک نسخه بازی خوب مثل Resident Evil 4 را تجربه کنید و سپس از کم و کاستی آن المان های ترسناک دوست داشتنی در عنوانی چون Resident Evil 6 رنج ببرید خلاء بزرگی از کل زمانی که به تجربه نسخه های پیشین این عنوان مثل؛ Resident Evil 3، Resident Evil: Code Veronica و قطعا Resident Evil 2 داشته اید، در وجودتان ایجاد می شود.

residentEvil-2-1.thumb.jpg.6a26d3103c3cbfa9ad2f408c291d55a5.jpg

نقل قول

زمانی که یک نسخه بازی خوب مثل Resident Evil 4 را تجربه کنید و سپس از کم و کاستی آن المان های ترسناک دوست داشتنی در عنوانی چون Resident Evil 6 رنج ببرید خلاء بزرگی از کل زمانی که به تجربه نسخه های پیشین این عنوان مثل؛ Resident Evil 3، Resident Evil: Code Veronica و قطعا Resident Evil 2 داشته اید، در وجودتان ایجاد می شود.

بنا به دلایلی، خیلی از ما موفق به تجربه عناوین قدیمی این فرنچایز نشدیم. در این زمینه می توانیم بزرگترین مقصر را "کنترل سخت" منفور نسخه های قدیمی مجموعه Resident Evil بدانیم که واقعا اگر الان بخواهیم به آن زمان نسخه های اصلی بازی برگردیم تجربه ای ناخوشایند را برایمان رقم می زند، اما با عرضه نسخه بازسازی شده کامل بازی Resident Evil 2 و الان که اوج دوران رایانه های شخصی و کنسول های بازی است، قطعا به شخصه خوشحالم که می توانم آن خلا ایجاد شده در وجودم را به همراه یکی از بهترین نسخه های این سری پر کنم.

و همین امر مطمئناً برای خیلی از ما ها دلیلی بود که در مورد روند توسعه و ساخت این بازی بیشتر کنجکاو شویم و از زمان اولین معرفی در کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 آن را دنبال کنیم. یکی از بزرگترین بخش های هاله هایپی که این بازی را در بر گرفته، طبیعتاً حس نوستالژی عنوان کلاسیک Resident Evil 2 می باشد، که بدون هیچ شکی در تاریخ صنعت بازی های ویدیویی به عنوان یکی از بهترین های این مجموعه یاد شده است.

RE2_gamescom_08.thumb.jpg.49436ac3f230add4f4e91aa09241a37f.jpg

نقل قول

چیزی که بیشتر از همه انتظار آن را می کشیم، این است که Resident Evil 2 قرار است به ریشه های اصلی خود باز گردد.

در حالی که مطمئنم بیشترین هیجان و انتظار طرفداران نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 به تجربه دوباره این عنوان کلاسیک که در واقع می توان گفت مجددا از صفر ساخته شده است می باشد، حس می کنم جزء آن دسته افرادی هستم که این عنوان را برای اولین بار تجربه می کنند، که البته این اصلاً چیز بدی نیست. در حالی که از این نظر نمی توانم آن حس نوستالژی گشت و گذار و زیر و رو کردن Racoon City یا آشنایی کامل با تاریخچه و شخصیت های Resident Evil را داشته باشم، اما باز هم به عنوان یک تازه کار در این نسخه به آن خیلی امیدوار هستم.

جدا از تاریکی، جلوه های ترسناک و المان های خشونتی که بنظر می رسد تمام راه را در بر گرفته اند، چیزی که بیشتر از همه انتظار آن را می کشیم این است که Resident Evil 2 قرار است به ریشه های اصلی خود باز گردد. فرنچایز Resident Evil طی 10 الی 15 سال گذشته دستخوش تغییرات زیادی شده، با عرضه Resident Evil 4 که بدون شک عنوان مورد علاقه افراد زیادی در تمام این سری است، ساختار های اصلی این بازی تغییرات زیادی کرد و به نوعی از اول باز نویسی شد اما تمام این تغییرات و پیشروی بیشتر به سمت المان های اکشن Resident Evil 5 و در ادامه آن Resident Evil 6 به یکی از بدترین های این مجموعه تبدیل شدند. البته که، در دو سال گذشته نیز شاهد تغییرات بنیادی در بازی Resident Evil 7 بودیم، مخصوصا تغییر دوربین بازی به حالت اول شخص که باعث نا امیدی طرفداران بسیاری شد و فکر می کردیم این فرمول قرار است آینده این سری باشد، اما جدا از تمام این تغییرات نسخه هفتم بازی واقعا همان چیزی بود که طرفداران از سازندگان این مجموعه می خواستند و انتظارش را می کشیدند.

ResidentEvil2-10-1024x576.thumb.jpg.9137e48b94039d70f6760c40768f3d3b.jpg

نقل قول

از زمان منتشر شدن تریلر معرفی بازی در مراسم E3 2018 تا کنون به شخصه به این باور رسیدم که نسخه بازسازی شده این عنوان از نظر ترساندن  و ناراحت کردن بازیکنان به هیچ وجه دست نخواهد کشید.

هر چند که، با گذشت این همه سال، مسیری که مجموعه Resident Evil طی کرده و پیچ و خم زیادی که داستان بازی را در بر گرفته است، می توان Resident Evil 2 را شانسی برای بازگشت به گذشته و ریشه های این مجموعه دانست که واقعا هم با وضعیت فعلی این سری می تواند اتفاق خوبی باشد. مخصوصا اینکه می توانید دوباره چهره های آشنای زیادی را ملاقات کنید. دیدن Leon جوان در لباس یک پلیس تازه کار بعد از این همه سال به عنوان یک مامور ویژه خفن در Resident Evil 4 قطعا لایق یک قدردانی خوب به اندازه باقی قسمت های این مجموعه می باشد. شاید برای خیلی ها Claire شخصیتی باشد که تنها بعد از بازی کردن Resident Evil: Revelations 2 تنها کمی با او آشنایی پیدا کرده باشند، اما درک کردن گذشته او و نقشش در دیگر قسمت های Resident Evil چیزی ـست که خیلی از ما انتظار داریم در Resident Evil 2 با آن روبرو شویم.

اما هر چقدر هم که شانس این را داشته باشیم که با توسط این نسخه از بازی با دیگر نسخه های محبوب آن ارتباط برقرار کنیم، همه ما انتظار داریم که Resident Evil 2 تا می تواند ترسناک باشد، و در حال حاضر کاملا اینطور بنظر می رسد! از زمان منتشر شدن تریلر معرفی بازی در مراسم E3 2018 تا کنون به شخصه به این باور رسیدم که نسخه بازسازی شده این عنوان از نظر ترساندن  و ناراحت کردن بازیکنان به هیچ وجه دست نخواهد کشید. از جلوه های ناخوشایند ترسناک و خشن گرفته، تا محیط های متنوعی که بازیکن باید درون و بیرون Racoon City در آنها گشت و گذار کند، بدون شک منتظر ترسی هستم که Resident Evil 2 قرار است با خود بیاورد، مخصوصا حالا که شاهد بازسازی آن با RE Engine محبوب Capcom هستیم و قرار است جلوه های ترس بیش از پیش بدرخشند.

RE2_Announce_Screen_02.thumb.jpg.bd176f34b627aba835d2fffcc7b71200.jpg

نقل قول

همانقدر که طی این 20 سال عاشق این مجموعه شدیم، حالا انتظار داریم با تجربه دوباره یکی از بهترین هایش چیز هایی جدیدی را هم ببینیم.

با نزدیک شدن هرچه بیشتر به زمان عرضه بازی Resident Evil 2، قطعا انتظارات ما از این بازی نمی تواند بیش از این بالاتر برود. حالا می دانیم که این Resident Evil شاید بیش ازآن چیزی باشد که فکر می کردیم Resident Evil 7 با تمام تلاشش به ما خواهد داد، دقیق همان حس ترس / بقایی که طرفداران این مجموعه زمان زیادی انتظار بازگشتش را می کشیدند. این نکته را هم باید بگویم که با Resident Evil 2 نه تنها می تواند حس ترسمان را در همین اوایل سال 2019 ارضاء کند، بلکه با حضورش می تواند به ما ثابت کند که چرا باید سری Resident Evil را دوست داشته باشیم. همانقدر که طی این 20 سال عاشق این مجموعه شدیم، حالا انتظار داریم با تجربه دوباره یکی از بهترین هایش چیز هایی جدیدی را هم ببینیم.

Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه (5 بهمن) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

این بازی  دو روز پیش منتشر شد.حدود 24 گیگ هست.اشتباه نکنم اسم لینکش این بود: RESIDENT EVIL 2 - BIOHAZARD RE2 Deluxe Edition

البته خود لینک رو ندارم فقط دیدم یادداشت کردم. لینکش رو ذخیره نکردم، شرمنده.

ویرایش شده در توسط Bahram jamali

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر داداش نقد خوبی بود لذت بردم

دوستان اگه مشکلی با گرافیک پایین نسخه اصلی نداشته باشن پیشنهاد میکنم اونایی که بازی نکردن حتما با شبیه ساز بازی کنن

یکی دیگه از دلایل محبوبیت رزیدنت ایول 2 ، قسمتهای متنوع و زمان طولانیتر بازی نسبت به بقیه بازیهای زمان خودش بود

مثلا مراحل اصلی کلیر و لیون یکی بود اما توی جزئیات فرق داشتن حتی سلاحهای لیون بهتر هم بود و یارش ایدا ، با کلیر حدود 15 الی 20 بیشتر طول میکشید تا بازی تموم بشه اون شری هم نگو یه ذره جلو میرفتی یه جا مینشست باید راه میرفتی ، اگه با لیون میرفتی هارد کلیر باز میکرد با یه باس نسبتا قوی ( و مراحل جدیدتر) و بالعکس ، معمولا هم با خشاب بینهایت بازی میکردیم خشابها هم توی مرده ها سطال آشغال و اینجور چیزا بود

قدرت بدنی لیون واسه سلاحهای قوی زیاد خوب نبود مثلا واسه شاتگان بزرگ وقتی شلیک میکردی 2 متری به عقب پرت میشد اما تو قسمت مینی گیم که کریس هم بود این مشکلو نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Bahram jamali گفته است :

این بازی  دو روز پیش منتشر شد.حدود 24 گیگ هست.اشتباه نکنم اسم لینکش این بود: RESIDENT EVIL 2 - BIOHAZARD RE2 Deluxe Edition

سلام دوست عزیزم

تاریخ عرضه رسمی بازی 25 ژانویه ـست، هنوز نقد های بازی هم نیومده. نمیدونم دقیقا منظور ـتون از اینکه منتشر شده چیه، یعنی لینک های بازی واسه Pre-download استیم قرار گرفته؟ یا خود بازی واسه کسایی که پیش خرید کردن زود تر در دسترس قرار گرفته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

تاریخ عرضه رسمی بازی 25 ژانویه ـست، هنوز نقد های بازی هم نیومده. نمیدونم دقیقا منظور ـتون از اینکه منتشر شده چیه، یعنی لینک های بازی واسه Pre-download استیم قرار گرفته؟ یا خود بازی واسه کسایی که پیش خرید کردن زود تر در دسترس قرار گرفته؟

درسته واسه استیم بود. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تشکر داداش نقد خوبی بود لذت بردم

دوستان اگه مشکلی با گرافیک پایین نسخه اصلی نداشته باشن پیشنهاد میکنم اونایی که بازی نکردن حتما با شبیه ساز بازی کنن

یکی دیگه از دلایل محبوبیت رزیدنت ایول 2 ، قسمتهای متنوع و زمان طولانیتر بازی نسبت به بقیه بازیهای زمان خودش بود

مثلا مراحل اصلی کلیر و لیون یکی بود اما توی جزئیات فرق داشتن حتی سلاحهای لیون بهتر هم بود و یارش ایدا ، با کلیر حدود 15 الی 20 بیشتر طول میکشید تا بازی تموم بشه اون شری هم نگو یه ذره جلو میرفتی یه جا مینشست باید راه میرفتی ، اگه با لیون میرفتی هارد کلیر باز میکرد با یه باس نسبتا قوی ( و مراحل جدیدتر) و بالعکس ، معمولا هم با خشاب بینهایت بازی میکردیم خشابها هم توی مرده ها سطال آشغال و اینجور چیزا بود

قدرت بدنی لیون واسه سلاحهای قوی زیاد خوب نبود مثلا واسه شاتگان بزرگ وقتی شلیک میکردی 2 متری به عقب پرت میشد اما تو قسمت مینی گیم که کریس هم بود این مشکلو نداشت

سلام حسن جان

خواهش میکنم صرفا پیش نمایش بود ایشالا خود بازی هم بیاد یه نقد کوچیک درباره ـش مینویسم اگه بشه، متاسفانه من توی زمانی که بازی عرضه شد نتونستم درست حسابی بازیش کنم بخاطر ترسناک بودن و سن کم / ترس از بازی های این ژانر :D یادمه خونه یکی از دوستام میرفتم برادر بزرگ ترش مینشست بازی میکرد ما هم با چند متر فاصله تماشا میکردیم، هیچوقت اون صحنه وارد شدن زامبی به راهروی اداره پلیس از توی پنجره رو یادم نمیره. چند روز پیش که داشتم نسخه دمو رو بازی می کردم و دوباره با اون صحنه مواجه شدم کلی خاطرات واسم زنده شد.

متاسفانه بعد ها هم که سن ـمون بالاتر رفت دیگه هیچوقت فرصت نشدم برم و از اول بازیش کنم. ولی از نسخه چهارم دیگه بیخیال ترس شدم و نشستم پاش...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Bahram jamali گفته است :

درسته واسه استیم بود. ممنون.

0:

بازی فقط برای Xbox oneپریلودش آماده شده هیچکس نمیتونه بازی کنه

روی استیم پریلود شروع نشده

ویرایش شده در توسط Coffee Addicted

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

مرسی از مطلب

برای منی که بچگیم با این جور بازی یا فیلما  سپری شده دیگه ترسی وجود نداره ولی یه نوستالژی نابی هست یه حس درونی که میگه این بازی ابهته_عظیمه_پدر بازیاست و ... که وادار به احترام گذاشتن به این بازی میکنه--من این ریمیکه رو بازی کردم خیلی جذاب بود برام بعدا فهمیدم اصلا من نسخه قدیمی و دو رو بازی نکردم ..حتی فکر کنم یکش رو هم بازی نکردم یعنی سه به بعد هرچی نسخه بوده بازی کردم ولی نسخه دو اصلا اشنایی نداشت برام یا که یادم رفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

بازی فقط برای Xbox oneپریلودش آماده شده هیچکس نمیتونه بازی کنه

روی استیم پریلود شروع نشده

سلام خدمت دوست عزیزم :x

خودم هم بعد از گفته دوست ـمون رفتم یه سرچی کردم و متوجه همین موضوع شدم.

ممنون واسه اطلاع رسانی دقیق تر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

مرسی از مطلب

برای منی که بچگیم با این جور بازی یا فیلما  سپری شده دیگه ترسی وجود نداره ولی یه نوستالژی نابی هست یه حس درونی که میگه این بازی ابهته_عظیمه_پدر بازیاست و ... که وادار به احترام گذاشتن به این بازی میکنه--من این ریمیکه رو بازی کردم خیلی جذاب بود برام بعدا فهمیدم اصلا من نسخه قدیمی و دو رو بازی نکردم ..حتی فکر کنم یکش رو هم بازی نکردم یعنی سه به بعد هرچی نسخه بوده بازی کردم ولی نسخه دو اصلا اشنایی نداشت برام یا که یادم رفته

خواهش میکنم، امیدوارم با این همه تریلری که Capcom منتشر کرده، امیدوارم که نا امیدمون نکنه چون خودم خیلی بهش امیدوارم :D متاسفانه منم نسخه 2 و 3 رو بازی نکردم، اما میشه گفت بعد ها با تجربه بازی افتضاح Resident Evil: Operation Racoon City تا حدودی با داستان نسخه های دوم و سوم آشنا شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 43 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

خواهش میکنم، امیدوارم با این همه تریلری که Capcom منتشر کرده، امیدوارم که نا امیدمون نکنه چون خودم خیلی بهش امیدوارم :D متاسفانه منم نسخه 2 و 3 رو بازی نکردم، اما میشه گفت بعد ها با تجربه بازی افتضاح Resident Evil: Operation Racoon City تا حدودی با داستان نسخه های دوم و سوم آشنا شدم.

سلام دوسته عزیز

رزیدنت با نسخه 2 و 3 اصلا شد رزیدنت و سره زبون ها افتاد از من میشنوی حتما نسخه 2 3 رو با شبیه ساز بازی کن
اما رزیدنت متاسفانه یا خوشبختانه بعد از رزیدنت اویل 4 بود ک  دچار دگرگونی شد ک از اون سبک سروایو هورور ب اکشن نزدیک شد  ک باعث شد فن های قدیمی ناامید بشن و اما در کنارش فن های جدید بهش اضافه بشن و کاپکوم داشت مسیر اشتباهی رو میرفت ک این فرانچایز رو ب نابودی میکشید مخصوصا اون نسخه انلاین رزیدنت ک اسمشو نمیدونم اما بلاخره ب خودش اومد با ریمیک نسخه صفر و یک رزیدنت بلاخره انتظارات از این فرانجایز براورده شد 
شخصی(خداییش هم نمیشه بازی ک سبک خاص  خودشو داره و خودش سبک ب وجود میاره یهویی تغییر پیدا کنه مثه اینکه بازی استراتژیک رو تبدیل ب اکشن کنی هیچوقت نتیجه نمیده ...!!!)

اوپریشن راکون سیتی داستان نسخه دوم و سوم نیست عزیز فقظ شمارو گذاشته تو راکن سیتی سلاخی کنین زامبیارو و خنده دار ترش اینکه 2000 هزار تا گلوله میزنی ی تایرنت نمیمرد !!! خخخ

اگر میخای  واقعا ب داستان پی ببری بالا هم گفتم واقعا ارزش یک بار تموم کردن رو داره

هد شات کردن سره زامبی ها با شات گان  
صدای استارز و صدای پای نمسیس ک هراس میندازه ب جونت و دستو پاتو گم میکنی یا اینکه یهویی از تو شیشه میزنه میاد بیرون و ...

یا سرد خونه ی نسخه دوم ک خیلی شادی یهویی زامبیا میریزن سرت یا تایرنتی ک تا اخر بازی دنبالته و نمیمیره
و اون شات گان ترکیبی لیون ک میزنه خودش 2 متر میره عقب تیرو کمون کلیر و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، nightwolf گفته است :

سلام دوسته عزیز

رزیدنت با نسخه 2 و 3 اصلا شد رزیدنت و سره زبون ها افتاد از من میشنوی حتما نسخه 2 3 رو با شبیه ساز بازی کن
اما رزیدنت متاسفانه یا خوشبختانه بعد از رزیدنت اویل 4 بود ک  دچار دگرگونی شد ک از اون سبک سروایو هورور ب اکشن نزدیک شد  ک باعث شد فن های قدیمی ناامید بشن و اما در کنارش فن های جدید بهش اضافه بشن و کاپکوم داشت مسیر اشتباهی رو میرفت ک این فرانچایز رو ب نابودی میکشید مخصوصا اون نسخه انلاین رزیدنت ک اسمشو نمیدونم اما بلاخره ب خودش اومد با ریمیک نسخه صفر و یک رزیدنت بلاخره انتظارات از این فرانجایز براورده شد 
شخصی(خداییش هم نمیشه بازی ک سبک خاص  خودشو داره و خودش سبک ب وجود میاره یهویی تغییر پیدا کنه مثه اینکه بازی استراتژیک رو تبدیل ب اکشن کنی هیچوقت نتیجه نمیده ...!!!)

اوپریشن راکون سیتی داستان نسخه دوم و سوم نیست عزیز فقظ شمارو گذاشته تو راکن سیتی سلاخی کنین زامبیارو و خنده دار ترش اینکه 2000 هزار تا گلوله میزنی ی تایرنت نمیمرد !!! خخخ

اگر میخای  واقعا ب داستان پی ببری بالا هم گفتم واقعا ارزش یک بار تموم کردن رو داره

صدای استارز و صدای پای نمسیس ک هراس میندازه ب جونت و دستو پاتو گم میکنی یا اینکه یهویی از تو شیشه میزنه میاد بیرون و ...

یا سرد خونه ی نسخه دوم ک خیلی شادی یهویی زامبیا میریزن سرت یا تایرنتی ک تا اخر بازی دنبالته و نمیمیره

موافقم

سه که بطن رزیدنته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این بازی یعنی evil2  از داستان نسبتا قوی برخوردار بود و با همون گرافیک پایین و ضعیف اگر اشتباه نکنم تو سال 1998 بازی سال یا جزو بهترینها بود و تو دوتا سناریو ارایه شده بود (دو تا سی دی) سناریو لیون و کلر که میتونستید با سیوهای انتهایی بازی فیس جدید ی رو در سناریو دیگری اجرا کنیم که برای مخاطب تو نوع خودش جالب و قابل توجه بود

من گیم پلیremake رو تو یوتوبه دیدم فوق العاده هست و میتونم بگم تو evil ها تکه.داستان هم درست همونه فرقی نکرده

ویرایش شده در توسط tsd137

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، nightwolf گفته است :

سلام دوسته عزیز

اگر قسمت بشه حتما نسخه های قدیمی رو هم بازی میکنم، کاملا باهاتون در مورد تحول سری Resident Evil موافقم، خودم بعد از نسخه چهارم و امید هایی که به نسخه بعدیش داشتم واقعا از Resident Evil 5 نا امید شدم و تقریبا بدون هیچ انگیزه ای تمومش کردم فقط برای اینکه بازیش کرده باشم و واقعا هیچ لذتی نبردم ازش، نسخه ششم رو همون ابتدای بازی بیخیالش شدم و پاکش کردم.

میدونم Operation Racoon City داستان نسخه دوم و سوم نیست اما زمانی که بازی درش جریان داره میشه انتهای نسخه دوم و شروع نسخه سوم بازی که اگر درست یادم باشه جایی از بازی با Leon روبرو می شید که می تونید بهش اجازه بدید از شهر فرار کنه و خودتون هم که نیرو های ویژه Umbrella هستید با این کار تحت تعقیب قرار می گیرید.

باز هم ممنونم از توضیح کامل و عالی ـتون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، Ruby گفته است :

اگر قسمت بشه حتما نسخه های قدیمی رو هم بازی میکنم، کاملا باهاتون در مورد تحول سری Resident Evil موافقم، خودم بعد از نسخه چهارم و امید هایی که به نسخه بعدیش داشتم واقعا از Resident Evil 5 نا امید شدم و تقریبا بدون هیچ انگیزه ای تمومش کردم فقط برای اینکه بازیش کرده باشم و واقعا هیچ لذتی نبردم ازش، نسخه ششم رو همون ابتدای بازی بیخیالش شدم و پاکش کردم.

میدونم Operation Racoon City داستان نسخه دوم و سوم نیست اما زمانی که بازی درش جریان داره میشه انتهای نسخه دوم و شروع نسخه سوم بازی که اگر درست یادم باشه جایی از بازی با Leon روبرو می شید که می تونید بهش اجازه بدید از شهر فرار کنه و خودتون هم که نیرو های ویژه Umbrella هستید با این کار تحت تعقیب قرار می گیرید.

باز هم ممنونم از توضیح کامل و عالی ـتون :D

قربونت داداش  ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

نقد خوبی بود موفق باشید دوست عزیزم1f337.png2764.png

خواهش میکنم دوست عزیزم :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست