Recommended Posts

با سلام همینطور ک دوستان متوجه شدن اخیرا مانیتورهای ال جی با افزایش قیمت وحشتناک مواجه شدن به طور مثال مانیتور اولترا واید مدل 29UM69G  ک دو ماه پیش به قیمت 2.100 هزار تومن فروخته میشد با افزایش قیمت روزانه به 5 میلیون تومن رسیده!!!!! اونم در وضعیتی ک قیمت 2.100 ماله زمانی بود ک دلار گرون بود حالا ک دلار اومده پایین واقعا این افزایش شدید قیمت خنده داره معلوم نیست باز چه مافیایی پشت این کار وجود داره دوستان اگه اطلاعی از این وضعیت دارن عنوان کنن?

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله من هم دیدم و نمی دونم قضیه چیه ! این مورد خوبه مانیتور 24 اینچش هم تا 5 میلی گرون شده ! دیگه وقتی نظارتی نباشه و نظارت معنی نداشته باشه همینه نظارت فقط تو تلویزیون هست نشون می دن دارن برخورد می کنن با گرون فروشا ولی انگار همه فیلمه xD 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بنظرم دلیلش اینه ک چون فری سینک داره و الان از گرافیک های انویدیا پشتیبانی میکنه خوش قیمت بوده خریدارش هم زیاد دلال ها هم قیمتو میبرن بالا و خب طبیعتا مردم ما هم فعل نخریم نداریم باید بخریم ب هر قیمتی ک شده . این رویه رو مردم ایران خوب جواب میده مثل خودروی لجند پراید

• Like 3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 5 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

بنظرم دلیلش اینه ک چون فری سینک داره و الان از گرافیک های انویدیا پشتیبانی میکنه خوش قیمت بوده خریدارش هم زیاد دلال ها هم قیمتو میبرن بالا و خب طبیعتا مردم ما هم فعل نخریم نداریم باید بخریم ب هر قیمتی ک شده . این رویه رو مردم ایران خوب جواب میده مثل خودروی لجند پراید

لجند پراید رو خوب اومدی!?

پراید فقط  نام خودرو نیست! درمعنا غرور و مایه فخر ایرانیان هست و بس?

--------------------------------------

گذشته از شوخی منم فکر می کردم بخاطر سینک انویدیا که به واسطه درایور رایگان شد،    اندکی روی قیمت مانیتور هاِ فری سینک بره ولی این دوسه برابر شدن قیمت واقعا جای تعجب داره.

ویرایش شده در توسط HeX
  • Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

مسخره  بازی قیمت دلاریش خیلی پایین تره از 2 میلیون 29UM68 الان شده 5 میلیون 

لعنت به هرچی سودا گر و دلاله رنگ زندگی سیاه کردن برای اقلیت بخاطر یک چلوکباب اضافه بریزن تو شکم شون ...

نخریدددددددددددددددددددددددددددددددددد اراده داشته باشید

• Like 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، mahdix3 گفته است :

سلام

مسخره  بازی قیمت دلاریش خیلی پایین تره از 2 میلیون 29UM68 الان شده 5 میلیون 

لعنت به هرچی سودا گر و دلاله رنگ زندگی سیاه کردن برای اقلیت بخاطر یک چلوکباب اضافه بریزن تو شکم شون ...

نخریدددددددددددددددددددددددددددددددددد اراده داشته باشید

به کی میگی نخرید داداش؟ من الان دو سه هفتس گوشیم افتاد و شکست و داغون شد رفتم تاچ پرسیدم گفت 600 میگیرم خوبشو میندازم و یسری ایراداتش رفتم یکی بگیرم دیدم گوشیهای زپرتی که من واس این و اون میخریدم شده یک و. نیم میلیون منم گفتم عظلات لق این اندروید و بعضی گوشی فروشا اصلا نمیخرم مگه میمیرم خلاصه نخریدم میخاستم مادربرد عوض کنم نکردم میخاستم یچیزایی بخرم و عوض کنم واقعا نکردم و نخریدم =یچیزی که بقیه جهان با ما ایرانیا فرق داره اینه ما یعنی اونا اکثریت سرمایه دار یا حتی بی سرمایه همه چیزو به جک و شوخی تبدیل میکنن با خنده میگن نمیگیریم فردا میرن مییگیرن ولی سایر جهان رمز موفقیت و ثبات قیمتشون فقط تو این نخریدنهاست که عمرا تو ایران ببینیم و شاهدش باشیم-بلانسبت اقلیتی و دوستان لیونی همین مردم مارو پیر و فرسوده و بدبخت و بیچاره کردن فقط هعمین مردم.

ویرایش شده در توسط فرهاد کوهکن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

https://www.digikala.com/product/dkp-227063/مانیتور-ال-جی-مدل-24mp68vq-سایز-24-اینچ

مانیتور 1500 برج 8  شده 5.5 میلیون! از ماست که بر ماست!!!

اونور آبی ها که بهمون رحم نکردن و نمی کنن! طرف خارجی

اینوری ها هم که منفعت طلب و بی رحم! مسئولین

خودمون هم به خودمون رحم نمی کنیم! مردم

بعد میگیم خدایا رحم کن بهمون!

• Like 2
  • Upvote 1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری