رفتن به مطلب

اگر بفهمید که فردا خواهید مرد، امروز چه کار میکنید؟

S.H.I.E.L.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه‌ی بچه‌های لیون کامپیوتر @};-  @};- 

اگر بفهمید که فردا خواهید مرد، امروز چه کار میکنید؟ از چه کسانی حلالیت می‌طلبید؟ آیا اصلا حلالیت می‌طلبید؟! به خدای خودتان چه میگویید؟ اگر بخواهید حرف‌هایتان را در قالب یک تجربه به دوستان و نزدیکانتان بگویید، چه چیزی به آن‌ها می‌گویید؟ با تمام اموالی که در جهان برایتان مانده چکار میکنید؟ و...

شاید در نگاه اول هیچ کس از این نام این موضوع خوشش نیاید، اما زمانی که بیشتر به این موضوع فکر کنیم، میتوانیم به نتیجه‌های بیشتری برسیم. اینکه مرگ چه حسی دارد؟ آیا میتواند برای ما خوب باشد یا نه؟ آیا دل کندن از این دنیا و پیوستن به ارواح میتواند خوشایند باشد؟ جهنم چقدر بد است؟ بهشت چقدر خوب است؟ ...

شاید خیلی وقت‌ها به خودمان بگوییم: چرا من بخش اعظمی از عمر خودمو طلف کردم؟ چرا از باتجربه‌تر ها کمک نگرفتم؟ چرا بیخود در فلان جا عصبانی شدم و فلانن کار را انجام دادم؟ چرا زمانی که میتوانستم از فلانی حلالیت بطلبم، این کار را نکردم؟ چرا...

با توجه به این که نزدیک عید است، به اشتراک گذاشتن تجارب خود در این زمینه میتواند خیلی برای شروع سالی مفید و پر از برکت تاثیرگذار باشد. لطفا تمام کاربران، چه عادی و چه ناظم، چه مدیریت فنی و چه مدیریت کل حرف‌های خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارند.

لطفا از تعارف کردن و خود را خوب نشان دادن پرهیز کنید، برای مثال اگر دلتان میخواهد که تمام اموال به فرزندان پس از شما داده شوند، نگویید که میخواهم به سازمان خیریه آن‌ها را ببخشم! از گفتن این سخن عذرخواهی میکنم. این را برای کسانی میگویم که میخواهند خود را خوب نشان دهند! اگر نه تمام کاربران لیون خوب و دوست داشتنی و برای ما قابل اعتماد هستند.

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یک راست می پرم تو قبر  :D پاکم مثل جیب سوراخ که چیزیی توش نمی مونه   :laughing:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

من نظرم عوض شد میخام شهید بشم خلاصه شهید نادربلو rolling%20on%20the%20floor.gif یک کوچه بن بست هم به نامم بزنن که توش چند تا فروشنده و بغالی گرون فروش از خدا بی خبرم کاسبی کنن

هرچی جنس بنجول بدن مردم  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام 

هر چه دارم میفروشم و یه پورشه باکستر 987 میخرم و میرم دور دور کل روز رو!!! 

چون کاری به کسی نداشتم که بخوام ازش حلالیت و اینجور چیزا بگیرم :)

ویرایش شده توسط mkhn71
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

درود

میرم دیدن همه فامیل و اشنا و دوستان بهشون می گم فردا دارم میمیرم ،پس فردا تو مراسم بگید این می دونست داره میمیره...  =))

خارج از شوخی منم کار خاصی ندارم بکنم و مشتاق دیداریم ببینیم این نکیر و منکر چشکلین...  =))

نه جددا اگر بدونم  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  چیزی بدهنم نمیرسه خب که چی بدونمم فرقی بحالم نمی کنه...  میشینم بازیامو تموم میکنم اون دنیا شاید وقت نشه....  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

برای من که بهشت و جهنم بی معنیه

تو دنیا تا می تونستم کم دروغ گفتم.دل هرکیو که شکستم از دلش در آوردم.

ولی حالا که می خوام بمیرم دوست دارم ایستاده بمریم و قبل مرگ کاریو بکنم که ارزش مردن رو داشته باشه. نه اینکه بیهوده بمیرم.

لینک به دیدگاه

یک راست می پرم تو قبر  :D پاکم مثل جیب سوراخ که چیزیی توش نمی مونه   :laughing:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

من نظرم عوض شد میخام شهید بشم خلاصه شهید نادربلو rolling%20on%20the%20floor.gif یک کوچه بن بست هم به نامم بزنن که توش چند تا فروشنده و بغالی گرون فروش از خدا بی خبرم کاسبی کنن

هرچی جنس بنجول بدن مردم  :D

:laughing: :laughing: :-? :-? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :-? =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

یه صفحه از چیزایی که فکر میکنم بقیه دربارم نمیدونن مینویسم و یه ps4 و gta v میگیرفتم میرفتم پیش best friend ام تا جون داشتم بازی میکردیم! (عقده ای از دنیا نریم!)

لینک به دیدگاه

من اول از همه عذرخواهی میکنم که دارم میمیرم :D  بعد درخواست میکنم ماهها عزای عمومی نگیرن خیابونا رو نبندن و زیاد بی تابی نکنن واسم.مطمئن باشن من توی بهشت جام عالیه :laughing:

لینک به دیدگاه

اول از همه یه باتل میخرم میزارم کنار بعد  میرم حموم یه دوش مشتی میگیرم Shave هم میکنم و آماده میشم برای حوری پریا =)) ولی از شوخی گذشته هیچی واقعا همون کارای همیشه رو میکنم...تو یه روز کاری نمیشه کرد تا بیای بجنبی باید مرگو با آغوشی باز بقل کنی :D

لینک به دیدگاه

از همین العان که فهمیدم دارم میمیرم ، تا آخرین دقیقه مرگم آهنگ گوش میکردم! @};- :x @};-

لینک به دیدگاه

من اول از همه عذرخواهی میکنم که دارم میمیرم :D  بعد درخواست میکنم ماهها عزای عمومی نگیرن خیابونا رو نبندن و زیاد بی تابی نکنن واسم.مطمئن باشن من توی بهشت جام عالیه :laughing:

من حلالت نمیکنم :mad: 

لینک به دیدگاه

من حلالت نمیکنم :mad: 

وای یحیی تو اگه بمیری اصفهان راحت میشه از دستت.چه کیفی میدهrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

خیلی تاپیک جالبی شد. منتها هیچ کس جدی نبود! بابا تو آیه قرآن داریم که میگه:

[در بهشت] هرچه بخواهند برایشان فراهم است و البته آنچه نزد ما است، بیشتر از خواسته‌های آنهاست.

پس مظمئن باشید که خدا یه کارت به من میده، ده‌ها برابر قویتر از هرچی TITAN X اس ال آی شده‌ست! :laughing:  :laughing: 

ولی حداقل یه چیزی بگید که عابقتش برید بهشت! :D  :D

واقعا از کارهایی که کردید پشیمون نیستید؟ بابا حداقل شده که یه جا غیبت کنید! اونوقت بگید که چکار میکنید!

من اگر بفهمم فردا خواهم مرد، اول از همه یه میز گرد برای خودم تشکیل میدم :laughing: تا از همه‌ی کسانی که بهشون ظلم کردم یا ازشون حق خوردم حلالیت بطلبم. بعد از اون هم یه بخشی از اموالم رو تو وصیتنامه مینویسم تا ببخشند به خیریه. بعدش هم برای خودم یه کفن نو و تمیز سفارش میدم :laughing: وقتی کفن رو پوشیدم، خودم تشت آب رو برای غسل خودم آماده میکنم. سر ساعت موعود هم میخوابم تو تابوت!

لینک به دیدگاه

اقا  سال نو نزدیکه نکنید یه خانواده داغ دار میشه بگذارید تابسون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام دارو و ندارم رو میفروشم و به نیازمندان هدیه میکنم  @};-

لینک به دیدگاه

تمام روزمو در کنار پدر و مادرو خونوادم سپری میکنم و تا چشام سو داره نگاشون میکنم .. 

لینک به دیدگاه

من هنوز آرزو دارم :crying: :crying: :crying:

واقعا چه خوبه که نمیدونیم کی میریم و چه بد!

لینک به دیدگاه

من همین کارای روزمره خودمو ادامه می دم و بهش افتخار می کنم فقط وصیت می کنم تو کوه دفنم کنن چون احساس می کنم آرامش خاصی داره.

لینک به دیدگاه

میرم دیدن همه فامیل و اشنا و دوستان بهشون می گم فردا دارم میمیرم ،پس فردا تو مراسم بگید این می دونست داره میمیره...  =))

=)) ^_^

لینک به دیدگاه

بیخیال

ویرایش شد

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...