رفتن به مطلب

راهنمایی برای اورکلاک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشخصات سیستم من این هستش
MAIN P۸H۶۷ B۳
CPU I۳ ۲۱۰۰
VGA ASUS HD ۵۷۵۰
RAM ۶GB ۱۳۳۳
راهی هست بدون ریسک کارت گرافیک رو کارایشو ببرم بالاتر برای فریم بیشتر ؟ البته مانیتور من ۱۷ اینچ هستش .
یا راهی که این کارت رو با حداقل هزینه با یه کارت دیگه عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برای اورکلاک گرافیک میتونید از MSI Afterburner استفاده کنید.

اورکلاک برای کارت شما تقریبا تاثیری نداره دوست عزیزم و بهتر هست کارت قوی تری تهیه کنید.

اینکه چه کارتی بگیرید هم بستگی به بودجه شما داره. چنانچه بودجتون مشخص باشه راهت تر میشه راهنمایی کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، ahmadjan گفته است :
مشخصات سیستم من این هستش
MAIN P۸H۶۷ B۳
CPU I۳ ۲۱۰۰
VGA ASUS HD ۵۷۵۰
RAM ۶GB ۱۳۳۳
راهی هست بدون ریسک کارت گرافیک رو کارایشو ببرم بالاتر برای فریم بیشتر ؟ البته مانیتور من ۱۷ اینچ هستش .

درود

عزیز مانیتور 17 اینچ رزولوشن بالایی نداره معمولا و همین کارت ها بازی های روز رو باید حدود 40-50 فریم در تنظیمات نرمال بده...

اورکلاک این کارت بهتون خیلی کمکی نخواهد کرد. مثلا میانگین 40 فریم رو برای شما 44 می کنه!
اگر دنبال فریم ریت بیشتر و رزولوشن بالاتر در آینده هستید و تغییر محسوس در کارایی میخواهید دنبال دست دوم RX470  4GB، 1060 3GB   و یا 1050TI زیر 1.5 میلیون تومان باشید.

آینده دار ترین انتخاب RX470 با حدود 20 وات مصرف بیشترولی حجم حافظه بیشتر نسبت به 1060 3GB . بالانس مصرف کارایی و حرارت مناسب هم 1060 3GB هست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmadjan گفته است :
مشخصات سیستم من این هستش
MAIN P۸H۶۷ B۳
CPU I۳ ۲۱۰۰
VGA ASUS HD ۵۷۵۰
RAM ۶GB ۱۳۳۳

سلام عزیز من این گرافیکو چند سال پیش داشتم 

در بهترین حالت و پایدار ترین حالت اورکلاکش  یادمه نهایت ۵ -۶ فریم بیشتر از فرکانس معمولی میداد و بیشتر از اون سیستم کرش میکرد 

و همچنین اون مدلی که من داشتم بسیار هم داغ میکرد و کلا بیخیال شدم چون ارزش نداشت 

به شما هم پیشنهاد میکنم اورکلاک نکنید چون ۵ فریم بیشتر به ریسک آسیب قطعات نمیرزه مخصوصا این گرافیک که خیلی از عمرش میگذره 

با توجه به پردازنده  و رزلوشن مانیتور شما gtx 1050 معمولی از پس همه گیم ها بر میاد 

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...