رفتن به مطلب

کلاهبرداری هفت و نیم میلیونی همین امروز

DAVID SUN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود رفقا

.

هر چی بدبختیه از سادگی امثال منه

واقعا فکر نمی کردم از من هم کلاهبرداری شه؛ یه باندل 7700K و مادربورد Z270E داشتم که چند روز پیش گذاشتم تو دیوار به قیمت 7700 (هفت و هفتصد) شخصی بنام منصوری با شماره 09372353947 بهم زنگ زد و باندل رو خواست  روز دوشنبه ای که گذشت؛ گفت فردا بهت زنگ میزنم بیار شرکت سه شنبه زنگ زد و گفت 5میلیون آماده دارم و بقیش رو باید جور کنم تا فردا حتما جور می کنم ما هم گفتیم باشه دوباره چهارشنبه زنگ زد گفت یه کسی باید پول برام واریز کنه ولی نکرده من منتظر اونم ولی هنوز واریز نکرده فردا پنج شنبه شرکت تعطیله من حتما حتما حتی شده باقی پول رو قرض بگیرم شنبه از شما باندل رو میخرم ما هم گفتیم باشه تا شنبه منتظر میمونم .

امروز ساعت 11 یه خانم با تلفن ثابت بهم زنگ زد گفت من منشی آقای منصوری هستم گوشی رو نگه دار باهاشون صحبت کن؛ من دوباره باهاش صحبت کردم و گفت پول اوکی هست و بفرست به شرکت به آدرس: پیروزی-رو به روی متروی نیرو هوایی-خیابان مقداد-فلکه سوم-کوچه خلیلی- پلاک 10 -طبقه اول

ما هم برادر ساده مون رو فرستادیم تا باندل رو ببره به شرکت وقتی رسیده اونجا منصوری باندل رو ازش گرفته  گفته همینجا منتظر بمون که باندل رو ببره تست کنه که  زده به چاک ( نامرد از سادگی برادرم سوء استفاده کرده و زده به چاک) برادرم بجای اینکه باهاش بره منتظر مونده تو شرکت ( برادرم آدم خیلی زرنگیه فقط گول شرکت و دم و دستگاه رو خورده ) ...

علی ایحال از منصوری خبری نشده و با باندل  فرار کرد ه و سیم رو خاموش کرده و خبری ازش نیست ........

برادرم به پلیس زنگ زده پلیس اومده و  صورت جلسه کرده و الان تو دادسراست تا شکایت تنظیم کنه پیش قاضی تا ببینیم چی میشه ...............

شرکت یه شرکت نظافتی بوده و این منصوری یه اتاقی اونجا گرفته تا امروز قول نامه کنه با صاحب اونجا و منشی هم اولین روز کاریش بوده و طی صحبتی که با منشی داشم گفت اولین روز کاریش بوده و قرار بوده منصوری امروز باهاش قرار داد ببنده و ......................

.

حس و حال داغونی دارم خیلی بد ، برادرم بنده خدا که هیچی ..........

.

دوستان نمیدونم با چهره نگاری بجایی برسیم یا نه(شاید سابقه دار بوده باشه) اگه کمکی از دستتون بر میاد پیشنهادی چیزی دریغ نکنید نمیدونم بجایی میرسیم یا نه ...........

ویرایش شده توسط DAVID SUN
لینک به دیدگاه

عجب :| تو روز روشن به همین راحتی به همین خوشمزگی مال مردم رو میکشن بالا !

به هر حال فکر کنم از طریق شمارش و در اوردن مشخصاتش ادرس اینا بشه ردشو زد البته اگه سیمکارت مال خودش بوده باشه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

درود رفقا

.

هر چی بدبختیه از سادگی امثال منه

قال حاجی مارمولک دامت برکاته

به تعداد هر نفر راه هست برای کلاهبرداری  :43_slight_frown:

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

امید وارم اون یارو دزد حقیر رو بگیرن،اما:

۱.بایستی خودتون میرفتین،چون صاحب جنس غیرتی که روی مالش داره هیچکس نداره حتی برادر ادم

۲.نبایستی چنین جایی قرار میزاشتین

۳.همون طور که خودتون گفتید برادرتون نبایستی میزاشتش بره،چون فقط بخاطر اینکه طرف بلفرض اصلن کارخونه دارم باشه،تو این اوضاع همه دزدن چه دارا چه ندار.

ولی خیلی ناراحت شدم بابت این موضوع،واقعا ستمه تو این موقعیت اینقد پول از دستتون بره،،،و این هم تجربه نمیشه،خاطره ی گندیه که تا وقت زیادی تو ذهن میمونه و ازارتون میده

خدا صبر بده بتون

شما کاری که بایستی انجام بدید رو دادید ،دیگه بقیش با خوده نیرو انتظامیه

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

بله ممکنه سیمکارت هم دزدی باشه و مال خودش نباشه

من به جز از اعضای باسابقه فروم از کس دیگه ای که نشناسم چیزی خرید نمیکنم

مگر اینکه اول ارسال کنن بعد تست پولشو بزنم

شمام تخصیری نداری یارو خیلی زرنگ بوده

لینک به دیدگاه

هیچوقت تا پولو نگرفتین جنس تحویل کسی ندین ، ایشالا بازداشت میشه.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست گلم کار بسیار خوبی که کردید اینه که همونجا تماس گرفتید با پلیس و پرونده سازی شده . حالا میتونید از طریق شماره تماس به اون فرد برسید . یا به صاحب خط که باید جوابگو باشه خطش دست کی بوده . اگر تو اون چند روزی که باهاتون تماس میگرفته و میگفته پولش جور نشده از یه شماره استفاده کرده خیالت راحت گیرش میاری فقط کمی دردسر داره . هیچ خطی بی صاحب نیست پس حتما به نام کسی ثبت شده . اگر خططون رو گم کنید یا دزدیده بشه باید سریع برای قطع کردنش اقدام کنید وگرنه مسئولیت سوء استفاده از خط به عهده صاحب خط هست . پس بنابراین وقتی تو اون چند روز خط قطع نشده یا خط به نام خودش بوده یا یکی از آشنایان یا دوستان نزدیک یا کسی که خط رو گم کرده اقدام نکرده برای قطع کردنش . به نظرم شما صاحب خط رو پیدا کردید اصلا بی خیالش نشید و ولش نکنید 

البته اینم بگم . بنده خودم مغازه دار بودم 2 سال پیش . یه سری افراد نامرد هستن که پول بیشتر میگیرن و خط رو به نام یه بدبختی میزنن که اصلا خودش خبر نداره و میدن دست یکی دیگه . اگه اینجوری بود فکر کنم میشه از طریق ایرانسل و یا همراه اول اقدام کرد برای مشخص شدن این که از کجا این به نام خوردن صورت گرفته و پدر اون آدم رو درآورد . البته کار بسیار پر دردسری هست ولی ارزش داره 

لینک به دیدگاه

عجب ماجرای عجیبی.خیلی ناراحت شدم برات رفیق انشااله که بتونی اون بی ناموس رو گیربیاری.داغ خودم تازه شد که پارسال همین موقع ها بود سرم کلاه گذاشت یه بی ناموس.فقط پیگیرباش تا اونجایی که توان داری بلکه بتونی لااقل این بی وجدان رو شما گیربندازی ما که دستمون به جایی نرسید بعد از یکسال ولی برای شما خیلی امیدوارم به نتیجه برسید.

لینک به دیدگاه

شما چه آدم باحالی بودی صبر کردی این همه از اول هفته تا هفته بعد !

طرف میاد پست میزاره تو تاپیک من میگه خریدارم بعد درجا آفلاین میشه 6 ساعت دیگه میاد بعد من میفروشم به یکی دیگه میاد شاکی میشه میگه من اول پست گذاشتم😂خب فدا سرم که گذاشتی،هر کی پول داشت اول به همون میفروشم منکنه نباید شرایط خریدار رو مد نظر بگیرم.

شما باید نسبت به این مسائل و حرف ها بی تفاوت باشی،وقتی میگه قرار بود برام بریزن و فلان روز و این حرفا که پیش اومد درجا کنسل کن بگو فروش رفت،من از 50 تا مشتری که تو همین سایت میاد 49تا رو رد میکنم میفروشم به یه آدم درست حسابی اصلا حوصله داستان شنیدن ندارم و اصلا هم ربطی به من نداره.

شما هر وقت کسی شروع کرد به داستان بافی و کشش داد بی خیال شو

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوووووف عجب داستان غم انگیزی دم عیدی 😓 امیدوارم هرچه زودتر پیداش کنن، از دوستانی هم که میان روی زخم این دوستمون نمک میپاشن خواهش میکنم بیخیال بشن.

به قول یکی از پست های تلگرامی الان روزگاری شده که به سختی باید جان بکنی تا پول یه وسیله رو جور بکنی تازه وقتی جور کردی مراقب باشی به صد روش مختلف جنس مشکل دار نندازن بهت و تازه الان خیلی پیشرفت کرده دیگه میخوای جنس بفروشی هم باید مراقب کلاهبردارها باشی ، اوضاع خیلی خرابه خیلی 😔

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که به نحوی ایده ای دادن تا کمکی بشه ؛ بعضی دوستان هم فقط نمک پاشیدن به زخم ما

لینک به دیدگاه

به نظر من دست منشی با آقای منصوری ! تویه کاسه بوده. اگر آدرسی از منشیه داری ، چند روز بیفت دنبالش. ببین میتونی سرنخی بدست بیاری. 

تاپیک رو هم نیند نتیجه رو همینجا اعلام کن.

لینک به دیدگاه

چند سال پیش از منم کلاهبرداری کردن  (گوشی فروختم و چک گرفتم ) و حدودا یکسال پیش از خانوادم کلاهبرداری کردند(تلفنی)

شاید خود پول یا از دست دادن کالا زیاد آدم رو ناراحت نکنه ولی چیزی که خیلی زیاد آدم رو ناراحت میکنه اینه که " چرا انقدر ساده بودم که ازم کلاهبرداری شد" و بخودمون میگیم از این به بعد باید زرنگ باشیم

البته زرنگی به این معنا که حق کسی رو ضایع کنیم نه ، زرنگی به این معنا که بریم کلیه اطلاعات و نکات ایمنی برای انجام معامله رو یاد بگیریم و همینطور قوانین

در کل نمیخام نا امیدتون کنم ولی شما یه سر بزنید به دادگاه ها بزنید و ببنید چه خبره ، اینقدرا مال باخته هستند با رقم های بسیار بالا ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rambo.2020 گفته است :

به نظر من دست منشی با آقای منصوری ! تویه کاسه بوده. اگر آدرسی از منشیه داری ، چند روز بیفت دنبالش. ببین میتونی سرنخی بدست بیاری. 

تاپیک رو هم نیند نتیجه رو همینجا اعلام کن.

یه شرکت خدماتی بود ثبت شرکت شده صاحاب شرکت خدماتی چند تا کارکن داشته و  خودش هم سرش کلاه رفته (حدود یه میلیون) از سمت منصوری چون  منصوری خواسته ازش اتاق اجاره کنه مجبورش کرده چندتا کمد و فایل و میز تهیه کنه این منشی هم به گواه صاحاب شرکت خدماتی و کارکنانش امروز رفته اونجا برای منشی گری

.

طرف خیلی این کاره بوده و برنامه چیده بوده

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

ممنون از دوستانی که به نحوی ایده ای دادن تا کمکی بشه ؛ بعضی دوستان هم فقط نمک پاشیدن به زخم ما

اول اینکه بیخیال باش و به داداش هم دلداری بده بهش بگو فداسرت..

دوم اینکه شاید امیدی باشه و لااقل اونطرف گیر بیافته..

پخ نمیشه فرستاد برات.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

اول اینکه بیخیال باش و به داداش هم دلداری بده بهش بگو فداسرت..

دوم اینکه شاید امیدی باشه و لااقل اونطرف گیر بیافته..

پخ نمیشه فرستاد برات.

پخ درست شد.

ما یه خانواده خیلی معمولی با زندگی معمولی هستیم هفت و نیم میلیون برای ما خیلیه و قابل تحمل نیست؛ امید به الله ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

پخ درست شد.

ما یه خانواده خیلی معمولی با زندگی معمولی هستیم هفت و نیم میلیون برای ما خیلیه و قابل تحمل نیست؛ امید به الله ببینیم چی میشه

داداش بهت قول میدم راحت گیرش میندازی . فقط باید صبور باشی . این جور کارها یه مقدار زمان بر هست ولی با چیزی که توضیح دادید مطمئن باشید گیرش میارید و از من به شما این نصیحت . وقتی افتاد به پاهات به هیچ عنوان نگذر حتی اگه جلوی چشمات مرد . شهید شد . هرچی شد شما بیخیال نشو . به اینجور آدما اگر رحم کنی در اصل خیانت کردی در حق بقیه 

گیرش بیار و جهنم رو واسش زنده کن رو زمین 👊

لینک به دیدگاه

داداش امیدوارم هرچه سریعتر این کلاهبردار ملعون دستگیر بشه و شما به مالتون برسید. علی برکت الله.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

یه شرکت خدماتی بود ثبت شرکت شده صاحاب شرکت خدماتی چند تا کارکن داشته و  خودش هم سرش کلاه رفته (حدود یه میلیون) از سمت منصوری چون  منصوری خواسته ازش اتاق اجاره کنه مجبورش کرده چندتا کمد و فایل و میز تهیه کنه این منشی هم به گواه صاحاب شرکت خدماتی و کارکنانش امروز رفته اونجا برای منشی گری

طرف خیلی این کاره بوده و برنامه چیده بود

سلام به دوستان

از این قضیه متاسف و ناراحت شدم.

داوود جان کاکو ساده لوحی نیست اگر فقط قضیه  این پست شما رو که من نقل قول کردم باور کنی؟(البته جسارت نمیکنم)آقا فدات شم الآن برای شما که دیرباوری که بهتره.نه؟منظورم اینه که با داستانی که  منشی و صاحب شرکت بهم بافتن خام نشو.از هر سه نفر  شکایت کن.

از طرفی منصوری یه هفته وقت داشته برنامه بچینه.نه؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، منصوری گفته است :

داداش امیدوارم هرچه سریعتر این کلاهبردار ملعون دستگیر بشه و شما به مالتون برسید. علی برکت الله.

😐😳😳😳

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

اگه اون شرکت دوربین داره میشه چهره شناسی کنید.

دوربین نداشته ولی کارکنان اونجا و برادرم برای چهره شناسی خواهند رفت.

در 12 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

داداش بهت قول میدم راحت گیرش میندازی . فقط باید صبور باشی . این جور کارها یه مقدار زمان بر هست ولی با چیزی که توضیح دادید مطمئن باشید گیرش میارید و از من به شما این نصیحت . وقتی افتاد به پاهات به هیچ عنوان نگذر حتی اگه جلوی چشمات مرد . شهید شد . هرچی شد شما بیخیال نشو . به اینجور آدما اگر رحم کنی در اصل خیانت کردی در حق بقیه 

گیرش بیار و جهنم رو واسش زنده کن رو زمین 1f44a.png

ممنون داداش؛ امیدوارم زودتر به حق و مال باخته مون برسیم.

لینک به دیدگاه

برادر خیلی ناراحت شدم، امیدوارم به پولت برسی شب عیدی،

هر کسی میتونست اینطوری سرش کلاه بره، من هم مثل برادر شما با دیدن شرکت و دم و دستگاه شاید اعتماد می کردم.

واقعا چیز هایی آدم می بینه که اصلا حتی حدس هم نمیتونه بزنه چه چیزی در انتظاره

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

سلام به دوستان

از این قضیه متاسف و ناراحت شدم.

داوود جان کاکو ساده لوحی نیست اگر فقط قضیه  این پست شما رو که من نقل قول کردم باور کنی؟(البته جسارت نمیکنم)آقا فدات شم الآن برای شما که دیرباوری که بهتره.نه؟منظورم اینه که با داستانی که  منشی و صاحب شرکت بهم بافتن خام نشو.از هر سه نفر  شکایت کن.

از طرفی منصوری یه هفته وقت داشته برنامه بچینه.نه؟

نمیدونم والله

ویرایش شده توسط DAVID SUN
لینک به دیدگاه

با چهره شناسی 100درصد به نتیجه میرسی الان مورچرو میشه با چهره پیدا کرد آدم که آب خوردنه فقط باید پیگیر باشی وگرنه پشت گوش میندازن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...