رفتن به مطلب

مشکل مانیتور ال جی مدل L1900r

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام وعرض خسته نباشید به مدیران گل ای انجمن امیدوارم جا درستی سوال خودمو پرسیده باشم

بنده یک مانتور با مشخصات که عرض کردم دارم طی این چند روز نور مانتور به شدت کم شده و امروز دیگه حتی روشن نمیشه

اضافه میکنم که اسپیکرها دو متر از مانتور فاصله دارند تا بهتر بتونید مدیران بنده را راهنمایی کنند که تشیخص شما در مورد مانیتور دقیقا چیه

فکر میکنید چه قطعه ای از مانتور من مشکل داره گارانتی مانیتور به اتمام رسیده آیا فکر میکنید ارزش تعمیر داره ؟ یا بهتر همین با مشکل بفروشم یک اکبند خریداری کنم

باتشکر از همه مدیران وبچه ها کل انجمن

لینک به دیدگاه

چند وقته که این مانیتور رو دارید ؟ معمولا بعد از اینکه عمر مفید نمایشگرها تموم مبشه تا حدود 50 درصد از نور خودشون رو از دست میدن . شما که میگی کاملا خاموشه الان . پس مشکل داره . شما اول ببر به مرکز خدمات مادیران نشون بده و ببین تعمیر میشه یا نه و اگر میشه چقدر هزینه داره . اگر برات صرفید که تعمیر کنیش بده برای تعمیر .

لینک به دیدگاه

والا تفریبا 5 و 6 سالی میشه والا میخواهم دقیقا بدونم که به نظر شما چنین مشکلات علتش چیه و اگر کسی تجربه داره یا اطلاعاتی داره دقیقا بگه با هم چین علائمی چقدر هزینه داره

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز .

عموما مشکل روشن نشدن مانتیور به ایراد در قسمت تغذیه دستگاه ربط داره. یکی از دلایل کم شدن نور هم میتونه خرابی تیوب (لامپ) تامین کننده back light و یا باز هم افت ولتاز به دلیل خرابی سیستم تغزیه دستگاه باشه.

به نظر من شما مونیتور را به تعمییر گاه معتبر نشنان بدید. اگر ایراد فقط از قست تغذیه (سوئئیچینگ) باشه ، با هزینه معقولی قابل درست شدن هستش . ولی اگر قسمت های دیگه هم اضافه بر این قسمت خراب شده باشه، فکر کنم هزینه تعمییر از ارزش خود ماننیتور بیشتر بشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز .

عموما مشکل روشن نشدن مانتیور به ایراد در قسمت تغذیه دستگاه ربط داره. یکی از دلایل کم شدن نور هم میتونه خرابی تیوب (لامپ) تامین کننده back light و یا باز هم افت ولتاز به دلیل خرابی سیستم تغزیه دستگاه باشه.

به نظر من شما مونیتور را به تعمییر گاه معتبر نشنان بدید. اگر ایراد فقط از قست تغذیه (سوئئیچینگ) باشه ، با هزینه معقولی قابل درست شدن هستش . ولی اگر قسمت های دیگه هم اضافه بر این قسمت خراب شده باشه، فکر کنم هزینه تعمییر از ارزش خود ماننیتور بیشتر بشه.

سلام

خیلی از شما تشکر می کنم که کامل توضیح دادید حق با شماست باید یک وقت بزارم و مانیتور ببرم برای بررسی

از دوست عزیی که ببل از شما نظر دادن هم تشکر میکنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل از مدار تغذیه بکلایت هست و نهایت 20 تومن هزینه تعمیرشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...