رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود این مدل g1 هست و با aorus  فرق داره کولرش زیاد جالب نیست ولی با این قیمت ارزندست در مورد سوال دوستمون هم 1080 حدود 10 درصد از 1070ti قوی تر هست

درود

اگه قرار باشه ۵۳۵۰ بابت 1070 ti بپردازم فکر کنم بهتره ۴۰۰ روش بزارم و 1080 بگیرم البته اگه گیگابایت قابل اعتماد باشه؟!

در ۱ ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

بنده ایسوس رو پیشنهاد میکنم اگه rgb و ظاهر خیلی براتون مهمه میتونید ۵ میلیون دست دو گیر بیارید

اگرم که نه میخواید اک باشید و rgb براتون مهم نیست gaming x بگیرید از نظر کارایی و خنکی کارت خوبی هست ولی به پای ایسوس نمیرسه.

موفق باشید.1f619.png

Asus که عشقه ولی از دل ما دوره...

در ۱ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

برای خرید سری هم به سایت فافا بزنید.

برند هم بنظرم تمرکزتون روی ایسوس و بعدش ام اس آی و زوتک باشه.

فافا رفتم در کمال تعجب تقریبا هیچی نداشت ؟!!

Asus رو که گفتم عشقه ولی بودجم بهش نمیرسه میمونه اینایی که گفتید به اضافه گیگابایت!

نمیدونم گیگابایت چطوره در رابطه با همون 1080 که دوستان معرفی کردند؟!

میخوام یه کارتی بگیرم که اگه بعدا خواستم بفروشم راحت فروش بره!

لینک به دیدگاه

درود این مدل g1 هست و با aorus  فرق داره کولرش زیاد جالب نیست ولی با این قیمت ارزندست در مورد سوال دوستمون هم 1080 حدود 10 درصد از 1070ti قوی تر هست

درود.

متاسفانه نفهمیدم کجای صحبتام اشاره کردم که این مدل AORUS هست.

در 1 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما

حقیقتا چون ممکنه تا مدتی کارت استفاده خاصی نداشته باشه و منم اهل گیم و این حرفها نیستم و اگه کارت ماین شده بگیرم ممکنه تا چند وقت زیر رندر نره بعدا بخوام استفاده کنم اگه مشکلی پیش بیاد اون موقع یقه کی رو باید بگیرم ، به این دلیل میخوام نو بگیرم و از طرفی هم من بیشتر کارتهای کوادرو به کارم میان که اون مدلهاش که کارم رو راه میندازه متاسفانه قیمت هاشون در فضا سیر میکنن که فعلا میسر نیست برام و مجبورم گیمینگ بگیرم.

آیا گیگابایت قابل اعتماده و در برابر MSI کدوم بهترن و این مدلی که پیشنهاد دادید چه چیزایی اضافه میده؟

با تشکر.

والا هردو شرکت از بزرگ ها هستند شما بهتر هست زیاد دنبال مارک نباشید هرچند ممکنه هر شرکتی یه زمانی یه جا یه محصولیشو خراب کرده باشه ولی دلیل نمیشه این شرکت کاملا بدهست .

شرکت گیگابایت و MSI هم که کاملا شناخته شده هستند هرکدوم مورد سلیقتون هست خریداری بفرمایید.

مدلی که بنده پیشنهاد دادم 1080 هست و لیون با این تخفیفی که زده تقریبا هم قیمت1070TIو 1070 شده .

مدلی که بنده خدمتتون گفتم AORUS EXTREME هست که قیمتش بالاتره و تخفیف نخورده مواردی مثل USB 3کیس و ماوس پد و چند چیز دیگر دیده ام.

درمورد ماین هم همون موقع اول با تست میشه فهمید ولی خب ریسک خودش هم داره.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

متاسفانه نفهمیدم کجای صحبتام اشاره کردم که این مدل AORUS هست.

والا هردو شرکت از بزرگ ها هستند شما بهتر هست زیاد دنبال مارک نباشید هرچند ممکنه هر شرکتی یه زمانی یه جا یه محصولیشو خراب کرده باشه ولی دلیل نمیشه این شرکت کاملا بدهست .

شرکت گیگابایت و MSI هم که کاملا شناخته شده هستند هرکدوم مورد سلیقتون هست خریداری بفرمایید.

مدلی که بنده پیشنهاد دادم 1080 هست و لیون با این تخفیفی که زده تقریبا هم قیمت1070TIو 1070 شده .

مدلی که بنده خدمتتون گفتم AORUS EXTREME هست که قیمتش بالاتره و تخفیف نخورده مواردی مثل USB 3کیس و ماوس پد و چند چیز دیگر دیده ام.

درمورد ماین هم همون موقع اول با تست میشه فهمید ولی خب ریسک خودش هم داره.

برند رو که دنبال asus هستم ولی در این مورد چون دستم بهش نمیرسه به سمت بقیه اومدم و فرق نمیکنه کدوم باشه فقط میخوام مطمئن باشه که البته دوستان بیشتر MSI رو پیشنهاد میدن!

آیا مدلی که معرفی کردید و تخفیف خورده به نظر شما نسبت به msi برتر هست؟

در مورد پاسخی که به دوستمون دادید هم فکر کنم سوتفاهم شده براتون چون ایشون هم گفته بودن که این کارت g1 هست و Aorus نیست.

تشکر بابت راهنمایی همه دوستان🌹🌹🌹

نظرات ارزشمندتون رو از ما دریغ نکنید...

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

برند رو که دنبال asus هستم ولی در این مورد چون دستم بهش نمیرسه به سمت بقیه اومدم و فرق نمیکنه کدوم باشه فقط میخوام مطمئن باشه که البته دوستان بیشتر MSI رو پیشنهاد میدن!

آیا مدلی که معرفی کردید و تخفیف خورده به نظر شما نسبت به msi برتر هست؟

در مورد پاسخی که به دوستمون دادید هم فکر کنم سوتفاهم شده براتون چون ایشون هم گفته بودن که این کارت g1 هست و Aorus نیست.

تشکر بابت راهنمایی همه دوستان1f339.png1f339.png1f339.png

نظرات ارزشمندتون رو از ما دریغ نکنید...

خدمت شما عرض شود این مدل با تخفیفی که خورده مطمعنا بهتر هست از همه کارتای این رنج قیمت من باز هم 3 فن رو ترجیح میدم به 2 فن اینم دمای این کارت که توسط سایت techpowerup تست شده

gigabyte.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
افزودن عکس
لینک به دیدگاه

خدمت شما عرض شود این مدل با تخفیفی که خورده مطمعنا بهتر هست از همه کارتای این رنج قیمت من باز هم 3 فن رو ترجیح میدم به 2 فن اینم دمای این کارت که توسط سایت techpowerup تست شده

gigabyte.PNG

دوستان این گیگابایت بد جوری داره چشمک میزنه؟!

نمیدونم این گیگابایت با این تخفیفی که خورده ( هرچند با تخفیفش هم از قیمتی که باید باشه خیلی بالاتره!) میارزه و میشه بهش اعتماد کرد یا نه ؟ نگیریم بعد فردا همه بیان بگن کاش MSI رو بر میداشتی؟!

خواهشا تا خرید نکردم راهنمایی کنید دوستان نزارید خرید کنم بعد بیاید بگید کاش فلان میکردی و بهمان میکردی بشه داستان خرید اس اس دی اون دوستمون.

ممنون از همه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

نمیدونم این گیگابایت با این تخفیفی که خورده ( هرچند با تخفیفش هم از قیمتی که باید باشه خیلی بالاتره!) میارزه و میشه بهش اعتماد کرد یا نه ؟ نگیریم بعد فردا همه بیان بگن کاش MSI رو بر میداشتی؟!

خواهشا تا خرید نکردم راهنمایی کنید دوستان نزارید خرید کنم بعد بیاید بگید کاش فلان میکردی و بهمان میکردی بشه داستان خرید اس اس دی اون دوستمون.

ممنون از همه.

تا جایی که من از محصولات گیگا استفاده کردم(ید طولایی هم در این خصوص دارم) محصولاتش بد نبوده و همیشه به بهترین وجه کار کردن

با توجه به اینکه هم MSI و همGIGABYTE شرکت های معروف و خوشنامی هستند واقعا فرقی نداره(اینو بگم تو ایران یکم MSI گنده شده و ملت زیاد پیش میرن به همین دلیل بیشتر مدلهای این شرکت رو میشنوید) وگرنه گیگا اگه تو کیفیت از MSI سرتر نباشه پایینتر هم نیست!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

ممنون از همه.

سلام داداش شما چرا با گیگابایت مشکل دارین؟ گیگابایت و ام اس ای دوتا از بهترینای دنیای سخت افزار هستند و این بی اعتمادی شما برام جالبه. مگه تا حالا استفاده کردین که اینقد نسبت بهش بدبین هستین. گیگابایت اگه میخرین آئورس بهترینشه بعدش هم جی1 هست. جی1 یکم داغ تره به نسبت ولی آئورس هم خنک تره هم بیشتر اور شده. با خیال راحت بخر حالشو ببر. من الان 580 جی 1 دارم قبلشم 1050 جی وان داشتم مادربوردشم داشتم عالیه در کل زیاد حساس نباشین. اگه بودجتون میرسه حتما آئورس تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

سلام 

داداش گلم گیگا واقعا فوق العاده هست مخصوصا مدل اوروس که واقعا از همه لحاظ بهترین هست و شگفت زده ات میکنه من aorus rx580 8gb

دارم تمام گرافیک های این مدل 256بیت هستن و مموری باندویچ هم 256 گیگ دارن

ولی مدل اوروس گیگابایت در کمال ناباوری مموری باندویچ 275 گیگ هست 

از لحاظ اوور و خنکی هم بی نهایت عالی هستن

پس به قول داش حسین بد به دلت راه نده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

داداش گلم گیگا واقعا فوق العاده هست مخصوصا مدل اوروس که واقعا از همه لحاظ بهترین هست و شگفت زده ات میکنه من aorus rx580 8gb

دارم تمام گرافیک های این مدل 256بیت هستن و مموری باندویچ هم 256 گیگ دارن

ولی مدل اوروس گیگابایت در کمال ناباوری مموری باندویچ 275 گیگ هست 

از لحاظ اوور و خنکی هم بی نهایت عالی هستن

پس به قول داش حسین بد به دلت راه نده

مرسی دوست گرامی

من الان این گزینه ها رو پیش رو دارم:

MSI GTX 1070Ti Gaming

Gigabyte N107TAORUS-8GD

Gigabyte  N1080G1 GAMING-8GD

به نظرتون کدوم ارزش بیشتری دارند با توجه به قیمت این سه کارت که به هم نزدیک هستند ( البته 1080 تخفیف خورده؟!)

تو این تاپیک هم دارم موضوع رو دنبال میکنم:

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/100191-بهترین-کارت-گرافیک-برای-رنج-قیمت-۵-یا-نهایتا-۶-میلیون-تومان/&page=2&tab=comments#comment-1153283

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

مرسی دوست گرامی

MSI GTX 1070Ti Gaming

Gigabyte N107TAORUS-8GD

به نظرتون کدوم ارزش بیشتری دارند با توجه به قیمت این سه کارت که به هم نزدیک هستند ( البته 1080 تخفیف خورده؟!)

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/100191-بهترین-کارت-گرافیک-برای-رنج-قیمت-۵-یا-نهایتا-۶-میلیون-تومان/&page=2&tab=comments#comment-1153283

https://www.sakhtafzarmag.com/کارت-گرافیک/11297/بررسی-کارت-گرافیک-gigabyte-gtx-1080-g1-gaming-انتقام-اژدها

فقط یه  نکته بگم  1080 به احتمال زیاد کویل واین داره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

مرسی دوست گرامی

MSI GTX 1070Ti Gaming

Gigabyte N107TAORUS-8GD

خواهش میکنم داداشی

والا اگه بودجه واست محدودیت ایجاد نمیکنه و اون هم آکبند هست

پس 100درصد 1080 بهتره

وگرنه 1070 تی ای مدل آوروس رو بعدش پیشنهاد میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...