رفتن به مطلب

یک موس خوب پیشنهاد بدید

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من خیلی وقته یه موس خوب میخوام و هیچوقت شانس نیاوردم. هر موسی میخرم سریع خراب میشه بخدا نه زمین میندازم نه اب میزنم نه هیچی

شانس نیاورم از موس پیرمو در میارن. رفتم 80 هزار تومن پول موس دادم فرداش شروع کرد دابل کلیل کردن."گیمینگ" مثلا. با توجه به کاری هم که با پی سی انجام میدم این دابل کلیکا یجورایی مرگو زندگیه

میخوام تا 400 هزار تومن پول موس بدم دیگه خسته شدم واقعا. یه موس خوب معرفی کنید که کفشم فلزی باشه ترجیحا. سیمی .ظاهرش خیلی مهم نیست ولی خوشکل باشه ناراحت نمیشم . سگ جون باشه فقط چند سال کار کنه واسم

لینک به دیدگاه

سلام

Logitech G402 

BENQ ZOWIE ZA13 e-Sports

بهترین موس ها تو رنج قیمت 400 خدای بازی های شوتینگ (csgo)

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، LetsBeRational گفته است :

میخوام تا 400 هزار تومن پول موس بدم . یه موس خوب معرفی کنید که کفشم فلزی باشه ترجیحا. سیمی .ظاهرش خیلی مهم نیست ولی خوشکل باشه ناراحت نمیشم . سگ جون باشه فقط چند سال کار کنه واسم

سلام.

در رنج قیمتی مورد نظرتون logitech g pro و g402 (بین این دو G pro گزینه ی بهتریه اما دقت کنین ambidextrous هست ،یعنی برای هم برای استفاده چپ دست ها و هم راست دست هاست و از لحاظ راحتی نقطه ی ضعف محسوب میشه اما از لحاظ سنسور و کلیک ها بهتر از g402 هستش) از لحاظ کارکرد هم G pro گزینه ی مناسبیه

موارد ارزون تر هم a4tech bloody گزینه های بسیار مناسبی داره (بنده فقط TL80 که سنسورش avago a9800 laser هست که گمان کنم مشکل acceleration در مدل های جدید حل شده و x7 رو تست کردم و نسبت به قیمتشون گزینه های واقعا مناسبی بودن) اون مدل هایی که کلمه ی "metal X glide " دارن mouse feet (یا همون اسکیت یا کفیشون) فلزی هست و بسیار روان و با مقاومت بالا (البته بنظر بنده یکم اصطکاکش کمه)

درهرصورت اگه ماوس پد مناسبی استفاده کنین و تمیز نگهش دارین مشکلی برای کفی های معمولی ماوس هم بوجود نمیاد.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

در رنج قیمتی مورد نظرتون logitech g pro و g402 (بین این دو G pro گزینه ی بهتریه اما دقت کنین ambidextrous هست ،یعنی برای هم برای استفاده چپ دست ها و هم راست دست هاست و از لحاظ راحتی نقطه ی ضعف محسوب میشه اما از لحاظ سنسور و کلیک ها بهتر از g402 هستش) از لحاظ کارکرد هم G pro گزینه ی مناسبیه

موارد ارزون تر هم a4tech bloody گزینه های بسیار مناسبی داره (بنده فقط TL80 که سنسورش avago a9800 laser هست که گمان کنم مشکل acceleration در مدل های جدید حل شده و x7 رو تست کردم و نسبت به قیمتشون گزینه های واقعا مناسبی بودن) اون مدل هایی که کلمه ی "metal X glide " دارن mouse feet (یا همون اسکیت یا کفیشون) فلزی هست و بسیار روان و با مقاومت بالا (البته بنظر بنده یکم اصطکاکش کمه)

درهرصورت اگه ماوس پد مناسبی استفاده کنین و تمیز نگهش دارین مشکلی برای کفی های معمولی ماوس هم بوجود نمیاد.

موفق باشین.

واقعیت کف فلزی استفاده نکردم ولی از لحاظ مقاومت باید بهتر باشن. راست دست هم هستم. قیمتشم حتمن نمیخوام تا حداکثر بودجه م خرج کنم ما ژنمون عادیه  😂

ممنون بابت جواب خوبتون

لینک به دیدگاه

من   x7 74h  از برند a4tech  رو پیشنهاد می کنم. موس خیلی خوبی، قابلیت تغییر dpi و وزنه برای تغییر وزن داره، خیلی راحته و از اونا مهم تر کیفیتش بالاست برای همین زود خراب نمی شه.

قیمتش هم در مقایسه با موس ها در این سطح مناسب تره.

rhy3_a4_tech_x747h_brown_images_86852440

لینک به دیدگاه

Zowie za 11/12/13 بر اساس اندازه دست

موس های کوگار دیگه خیلی پیدا نمیشن ولی اگه بود cougar 500m خیلی مقاومه

Logitech gpro

Logitech g402

موس های bloody هم کفی فلزی دارن مقاومتشون هم بد نیست ولی رویه ضدعرقی که دارن بعد یه مدت یکم میره. موس منم سیمش قطع شد که البته فکر کنم مشکل خودم بود وگرنه سیمش تقریبا محکمه.

البته بدون درنظر گرفتن کاراییشون تو گیم گفتم

کفی موس هم در صورتی که یه موس پد نسبتا خوب داشته باشین به این راحتیا خراب نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 
اگر کارکرده به کارتون میاد یک موس Cougar 500M موجوده، موس بسیار مقاوم و خوبی هست...

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/99811-موس-گیمینگ-cougar-500m-کاهش-قیمت/

لینک به دیدگاه

دورد دوست عزیز من اگر بتونی steelseries گیر بیاری از سری rival که عالیه  خودم  rival 300 داشتم و خیلی راضی بودم و تو رنج قیمت خودش واقعا عالی بود منتها کارکردش شاید پیدا بشه و اندازش کمی بزرگه ولی برای سبک شوتینگ واقعا عالیه 

همونوریکه دوستان گفتن لاجیتک g402 هم خوبه 

تو msi هم فکرکنم سری کلاج بشه پیدا کرد تو این قیمت که کیفیت خوبی داره

و در انتها benq zowie که الان حرف اول و میزنه و خوشبختانه نوش بازار موجوده و به بودجه شما فکر کنم بخوره منتها مدل های پایینترش

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...