رفتن به مطلب

مشورت و درخواست پیشنهاد قیمت

Recommended Posts

سلام

من کارم برنامه نویسی هست و حدودا 12 13 سالی هست که به صورت تخصصی توی شرکت های مختلف کار می کنم، به خاطر اینکه همیشه دوست داشتم یه کامپیوتر خوب توی خونه داشته باشم که بتونم توش کارامو انجام بدم، دو یا سه سال پیش بود که یه سیستم از همین لیون جمع کردم و کلی هزینه کردم اون موقع برای خودم ( میز سفارشی و نور پردازی و ... ) ولی بعد چند وقت فهمیدم من بیشتر فقط به داشتن این قطعات سخت افزاری علاقه داشتم و نه کار کردن باهاشون :)

متاسفانه به خونه که می رسم به قدری خستم که حال استفاده از کامپیوتر رو دیگه ندارم و یا اخر هفته ها هم دیگه وقت و حوصله نمی کنم که ازش درست استفاده کنم و به نوعی سیستم داره خاک می خوره، اهل بازی و ... هم نیستم و استرس می گرفتم از بچگی و کل استفاده این سیستم برای من شده وب گردی روزهای جمعه و یا نگهداری از فایل هام ...

حالا با توجه به پروژه هایی که دارم نیاز دارم که یه سیستم مک داشته باشم که بتونم توی xcode خروجی برنامه هام رو بگیرم ، می تونم توی همین سیستم هیکینتاش یا وی ام بالا بیارمش ولی خوب دلم می خواد توی سفر و جلسه  ... سیستم همراهم باشه.

اول از همه می خواستم ببینم با توجه به شرایط من موافق فروختن و خریدن یک مکبوک پرو هستین ؟ و اگر اره به نظرتون ای سیستم چه قدر ارزش داره و می تونم روش حساب کنم :

کیس z4 گرین

هارد 650 وات گلد 80 گرین ( شایدم وات و مدل بالاتری داشته باشه، مطمئن نیستم )

مینبورد z170 گیمینگ ایسوس

رم GeIL EVO POTENZA 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200

سی پی یو 6600 اینتل i5

گرافیک 1060 ایسوس 6 گیگ

هارد 3 ترابایت توشیبا

یه کارت شبکه وایرلس که هم فرکانس 2 و 5 رو ساپورت می کنه و g

یه اس اس دی 120 که مدل و مارکش رو یادم نمیاد

یه کولر هم داره سیستم که مدل و مارکش رو یادم نمیاد

دو تا مانیتور 27 اینچ benq مدل gw2760hs هم دارم

یک موس و کیبورد وایرلس ماکروسافت

یه سری چیزهای دیگه مثل اسپیکر لاجیتک، تبدیل ها و ... هم هست که دیگه بی خیال اونارو

بعضی موارد رو مدلش رو شاید دقیق ندونم ، چون مشالله مثل خیلی هاتون دقیق نیستم و راسیتش اهلش هم نیستم، متاسفانه فاکتوری هم که توی ایمیلم از لیون دارم یکه لینکه که ظاهرا مال سایت قدیم لیون هست و دیگه کار نمی کنه که بخوام دقیق مدل رو بگم بهتون.

سر جمع شاید این سیستم 200 ساعت هم کارنکرده باشه ، ماین و اورکلاک و ... راسیتش سمتش تا به حال نرفتم.

پیشاپیش از کمک و راهنماییتون ممنونم.

ویرایش شده توسط KiaMiix
لینک به دیدگاه

سلام.

برای اینکه دوستان بتونن دقیق راهنماییتون کنن مدل دقیق ومشخصات کامل قطعات وهمچنین وضعیت جعبه ومتعلقات وگارانتی قطعه هم مهمه.اگر سری به جعبه هاشون بزنید ومشخصات دقیق رو ذکر کنید خیلی بهتره

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

ممنونم از جواب،

تمام قطعات کارتون و لوازم جانبیشون همراهشون هست و از نظر ظاهری هم در حد نو بدون ایرادن، گارانتی رو باید البته چک کنم ولی فکر می کنم چندتایشون ( مثل گرافیک و رم ) تا سال دیگه داشته باشند، در کل من یه قیمت حدودی از این سیستم و قطعات می خوام که چقدر می ارزه و چقدر باید روش برای خرید مک بوک پرو مد نظرم به پردازم.

ویرایش شده توسط KiaMiix
لینک به دیدگاه

با اطلاعات ناقصی ک شما دادی تخمینم روی 11 تا 12 تومن هست 

لینک به دیدگاه

این تصویر فکر کنم دوستان رو بهتر کمک بکنه، چند تا عکس هم از وضعیت فعلی سیستم ارسال کردم :

cpu 6600 i5

main asus z170 pro gaming

ram 2 x 8 gig geil 3200 ddr4

ssd sandisk sd65 128gb

hdd 3toshiba hdwd130 3tr

cooling green

power : 750 80 plus gold green گارانتی تا تاریخ شهریور 98

wlan : asus rt5392 802.11n

vga ASUS TURBO GTX 1060 6gig ddr5 گارانتی تا تاریخ 2020/03

همه قطعات کامل بدون عیب و ایراد و در حد نو.

Untitled.png

photo_2019-03-11_21-00-51.jpg

photo_2019-03-11_21-01-03.jpg

photo_2019-03-11_21-01-09.jpg

photo_2019-03-11_21-00-33.jpg

photo_2017-01-20_22-13-49.jpg.85949ae6575ea1e5743385656e5cfc2f.jpg

photo_2016-11-03_22-42-05.jpg.cfa039e0ec1d656a243aa1cdc8b4e090.jpg

ویرایش شده توسط KiaMiix
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...