رفتن به مطلب

کمک شدید برای رفع هنگ کردن لپ تاپ موقع کارکردن با فتوشاپ

vaziri69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گل.

دوست عزیز لپ تاپ من ASUS N53SV هست و وقتی دارم با فتوشاپ کار می کنم بعد یه مدت طولانی و بعضی مواقع این ارور ظاهر می شه :

89334233943562690472.jpg

دوستان گرام ممنون می شم کمکم کنید :)

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

شما درایور کارت گرافیک رو دوباره نصب کن . اگر میتونی یک بار سوئیچ کن روی گرافیک پردازنده . با گرافیک داخلی پردازنده کار کن ببین مشکل داری دوباره یا نه . احتمالا باید با نصب مجدد درایور کارت گرافیک مشکل حل بشه . آخرین ورژنش رو از سایت ایسوس بگیر . فقط قبلش درایور قدیمی رو کاملا از روی سیستم پاک کن .

لینک به دیدگاه

شما درایور کارت گرافیک رو دوباره نصب کن . اگر میتونی یک بار سوئیچ کن روی گرافیک پردازنده . با گرافیک داخلی پردازنده کار کن ببین مشکل داری دوباره یا نه . احتمالا باید با نصب مجدد درایور کارت گرافیک مشکل حل بشه . آخرین ورژنش رو از سایت ایسوس بگیر . فقط قبلش درایور قدیمی رو کاملا از روی سیستم پاک کن .

خیلی ممنون از راهنمایی تون.

دوست عزیز می شه بفرمایید چطور می تونم سوئیچ کنم با گرافیک پردازنده؟

دوست گرام آخرین درایور رو روش ریختم ، فقط اینکه قبلی رو پاک نکردم ، درایور جدید رو روی قبلی ریختم.

برای پاک کردن کامل درایور برنامه Your Uninstaller خوبه؟ یا برنامه ی بهتری موجو هست؟

لینک به دیدگاه

من تا حالا با این مدلها به اون شکل کار نکردم . ولی باید با یک کلید سخت افزاری ترکیبی با Fn و یا از طریق نرم افزاری تو system tray (قسمت نوار ابزار ویندوز کنار ساعت ) این کار رو انجام بدی .

درایور رو خیلی راحت میتونی پاک کنی . کافیه از قسمت Programs تو کنترل پنل uninstal کنیش . نیازی به نرم افزارهای دیگه نداری .

لینک به دیدگاه

من تا حالا با این مدلها به اون شکل کار نکردم . ولی باید با یک کلید سخت افزاری ترکیبی با Fn و یا از طریق نرم افزاری تو system tray (قسمت نوار ابزار ویندوز کنار ساعت ) این کار رو انجام بدی .

درایور رو خیلی راحت میتونی پاک کنی . کافیه از قسمت Programs تو کنترل پنل uninstal کنیش . نیازی به نرم افزارهای دیگه نداری .

چشم دوست عزیز امتحان می کنم .

متشکرم

لینک به دیدگاه

nvidia یه آیکون میاره تو تسکبار که با دوبار کلیک کردن یه صفحه 3d settings باز میشه

میتونید تعریف کنید که هر برنامه با چه پردازنده گرافیکی کار کنه.

ضمنا اگر میتونید نسخه 64 و 32 بیتی رو هر دو رو تست کنید شاید جواب داد

لینک به دیدگاه

یک موردی رو بگم . درایور کارت گرافیک لپ تاپ رو حتما از سایت سازنده لپ تاپ دریافت کن . اینطوری میتونی مطمئن باشی که درایور درست رو گرقتی .

لینک به دیدگاه

یک موردی رو بگم . درایور کارت گرافیک لپ تاپ رو حتما از سایت سازنده لپ تاپ دریافت کن . اینطوری میتونی مطمئن باشی که درایور درست رو گرقتی .

هیچ فرقی وجود نداره.

یعنی مثلا برخی لپتاپ های سونی کلا میان وندور ایدی و یه سری مشخصات رو عوض میکنن که اصلا نمیتونی درایوری که از خود سایت کارت گرافیک گرفتی رو روشون نصب کنی. و اغلب هم درایور های جدید برای خود لپتاپ خیلی دیر به دیرتر نسبت به سایت اصلی به روز میشن. که البته میشه این مشکل رو هم با یه سری تغییرات در فایل نصب درایور بر طرف کرد، کاری که خودم در مورد لپتاپ سونیم انجام دادم.

لینک به دیدگاه

• 10 سال بعد...

سلام مدل لب تاپ من Asus رامش ۴ و ۶۴ بیت از وقتی اخرین نسخه فتوشاپ رو روش نصب کردمم همش هنگ میکنه ک خوب عمل نمیکنه با این ک توی نصبش همین اطلاعات رو سیستم باید  میداشت اما هنگ میکنه مشکل از چیه؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...