رفتن به مطلب

سرعت اینترنت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود
من سرویس ۱۶Mbps از مخابرات گرفتم سرعت دانلودم حدود ۱۸Mbps بود ولی داخل بازیها بعد از یه مدت بازی اتصالش به سرور بازی قطع میشد و پیغام شبکه ناپایدار و پینگ و این چیزا میداد به مخابرات زنگزدم گفتم برام بذارن رو حالت گیم بعد از اون مشکل قطعی داخل بازی مرتفع شده (پینگم حدود ۱۲۰ هست تو بازی BF ۵ البته امروز به 200 هم رسید!) ولی سرعت دانلودم به ۱۴Mbps کاهش پیدا کرده! میخواستم بدونم این طبیعی یا دارن کم فروشی مکنند؟ البته الان ۲ هفتس که هرچی شکایت میکنم به جایی نرسیده هنوز!

ویرایش شده توسط Crystal570X
لینک به دیدگاه

عزیز به کیفیت خطتون هم ربط داره . قطع شدن نت میتونه از snr پایین هم باشه و شاید به خاطر همین سرعت اینترنتتون رو کم کردن که جوابگو باشه . برید داخل تنظیمات مودمتون و ببینید روی این سرعت snr رو چنده . میتونید یه عکس قرار بدید تا دوستانی که وارد هستن بیشتر کمکتون کنن 

الان خط بنده رو 10 مگ بسته شده 

snr.jpg

لینک به دیدگاه

منم 4-5 سالی مخابرات داشتم و واقعا اذیتم میکردن.چون مرکز مخابرات از محله ما دور بود.کیفیت خطم خیلی پایین بود ! نهایت سرویسی که میتونستم بگیرم 3 مگ بود ! حالا من با این مشکلات کنار اومدم ولی از بهمن ماه به شدت پینگ مخابرات افتضاح شد ! دقیقا منم مث شما پینگم 120 بود ولی تو این مدت 170 تا 200 شده بود ! تا اینکه درخواست تخلیه خط دادم !( 100 روز و 180 گیگ حجم داشتم که قیدشو زدم)

رفتم سراغ شاتل ! خداروشکر تو این 20 روز شاتل که خیلی عالی بوده.همون موقه که اینترنتم فعال شد تماس گرفتم و گفتم پروفایل گیمینگ رو برام فعال کنید و پینگم تو بتل وی حدود 95 شده

به نظر من اگه میخوای آنلاین بازی کنی قید مخابرات رو بزن.( در ضمن مخابرات چیزی به اسم پروفایل گیمینگ ندارن و عملا اون پشتیبانی بی سوادشون میگه پروفایل گیمینگ رو فعال میکنم تا شما تلفن رو قط کنی :| )

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

منم 4-5 سالی مخابرات داشتم و واقعا اذیتم میکردن.چون مرکز مخابرات از محله ما دور بود.کیفیت خطم خیلی پایین بود ! نهایت سرویسی که میتونستم بگیرم 3 مگ بود ! حالا من با این مشکلات کنار اومدم ولی از بهمن ماه به شدت پینگ مخابرات افتضاح شد ! دقیقا منم مث شما پینگم 120 بود ولی تو این مدت 170 تا 200 شده بود ! تا اینکه درخواست تخلیه خط دادم !( 100 روز و 180 گیگ حجم داشتم که قیدشو زدم)

رفتم سراغ شاتل ! خداروشکر تو این 20 روز شاتل که خیلی عالی بوده.همون موقه که اینترنتم فعال شد تماس گرفتم و گفتم پروفایل گیمینگ رو برام فعال کنید و پینگم تو بتل وی حدود 95 شده

به نظر من اگه میخوای آنلاین بازی کنی قید مخابرات رو بزن.( در ضمن مخابرات چیزی به اسم پروفایل گیمینگ ندارن و عملا اون پشتیبانی بی سوادشون میگه پروفایل گیمینگ رو فعال میکنم تا شما تلفن رو قط کنی :| )

شما 3 مگ سرعت میگرفتی و ناراضی؟🤨من نهایت سرعتم با آسیاتک 1  مگ هس😐

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

ببینید دوست عزیز مخابرات وقتی که سرویس گیمینگ رو فعال میکنه پهنای باند شما رو بیشتر میکنه و سرعت اینترنتون کمتر میشه قاعدتا منم خودم بدون سرویس گیمینگ با سرویس 8 مگ 1 مگابایت میگرفتم بعد از اینکه سرویس گیمینگ رو برام فعال کردن شد سرعتم چیزی حدود 800 900 کیلوبایت حالا برای من چون سرعت پایینی داشت سرویسم خیلی تاثیری نداشت 

در نتیجه بگم که این طبیعیه که سرعت نتتون بیاد پایین ولی اگر بازم با سرویس گیمینگ بازم قطعی و وصلی داشتین میتونین به پشتیبانی بگین تا سرعتتون رو پایینتر فیکس کنن تا دیگه خطتتون نویز نداشته باشه که قطعی وصلی نداشته باشین  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...